18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Starými fotkami proti Temelínu

Když média ve středu zveřejnila několik snímků rezavého víka reaktoru jaderné elektrárny v Temelíně, v leckterém člověku, který se bojí "atomu", jistě zatrnulo - proboha, prorezavělý kotel a oni nám budou vykládat něco o bezpečnosti! Bohužel, díky neustálé propagandistické kampani takzvaně ekologických spolků si leckterý občan vzpomene na snímky atomového hřibu nad Hirošimou nebo na hrůzu Černobylu a víc přemýšlet nebude. O to hlasitěji však začne volat po odstavení JETE.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A.S.Pergill 14.4.2006 21:00

Faktem je, že paní Drábová

je asi odborník na jadernou energetiku, ale jako mluvčí za jadernou energetiku je naprosto nemožná. Vybírat člověka na tento post čistě podle odbornosti (a navíc v oboru, který veřejnosti absolutně nic neříká) je asi stejně inteligentní, jako ten konkurz na striptérku v SSSR, který vyhrála zasloužilá soudružka, 50 let členka strany.

Odborné kvality paní Kuchtová nemá sice veškeré žádné, ale je rozená diskutérka a má za zadkem kvalitní tým, který jí dělá nutné zázemí. Pokud se zastánci JE tohle nenaučí dělat s alespoň stejnou profesionalitou, tak budou v očích veřejnosti vždy nemožní.

Nika 14.4.2006 21:16

Re: Faktem je, že paní Drábová

No ono je to asi taky těžký, když ČT ukáže fotky "zrezivělého" reaktoru a k tomu jako vyjádření Drábové uvede jednu evidentně pečlivě vystřiženou větu z delší řeči: " ...no ty tyče vykazují větší deformace, než se přepokládalo...". O zrezivělém" reaktoru ani ťuk...

hugo 14.4.2006 21:30

Re: Faktem je, že paní Drábová

Drabova je predsedkyne sujb, neni jeho mluvci. Je to opravdovy odbornik.

Kuchtova je hloupoucka nana co si plete pojmy s prujmy. Nic jineho se neda rici o dame co uci deti, ze pri zraneni oka si je maj promyt borovou vodou, a pak prohlasuje, ze H3BO3 je toxicky material.

zíralek 14.4.2006 20:39

Já viděl kytky dneska kvést,

plnou náruč chtěl jsem Vám přinést.

Rozhodit je na vše strany,

vyléčit Vaše staré rány,

na svejch bedrech Vaši tíhu nést.

Ale přišlo mi jich líto, kytku rvát tu zabolíto, tak i bez nich můžete mne snést.

divana 14.4.2006 20:42

Re: Já viděl kytky dneska kvést,

že vy se jmenujete karel a hynek a jste dvojčata od máchů-. nádhera. ta duše. ta hloubka.  :-) 

zíralek 14.4.2006 20:44

Re: Re: Já viděl kytky dneska kvést,

Dík, chtěl jsem trochu pohladit;-)

STEM 14.4.2006 20:48

Re: Re: Re: Já viděl kytky dneska kvést,

To byste se měl spíš osypat, když Vás pohladí pravicová volička, to jak když teplýho ženská pohladí;-D;-D

zíralek 14.4.2006 20:51

Re: Re: Re: Re: Já viděl kytky dneska kvést,

:-D

STEM 14.4.2006 20:44

Re: Já viděl kytky dneska kvést,

Tedy ,Zírálku, vy jste byl dnes v květinářství.:-D

zíralek 14.4.2006 20:46

Re: Re: Já viděl kytky dneska kvést,

Bingo, byla tam krásná růže.:-D

STEM 14.4.2006 20:52

Re: Re: Re: Já viděl kytky dneska kvést,

A nechytli Vás?:-)

zíralek 14.4.2006 21:02

Re: Re: Re: Re: Já viděl kytky dneska kvést,

:-P

cumilek 14.4.2006 20:49

Re: Já viděl kytky dneska kvést,

dnes ještě zima trochu pršelo

a tak se kytkám moc nechtělo

ale zítra v jarním vzletu

bude louka plná květů

netrhejte nepleňte jen se jimi kochejte;-)

Kajan 14.4.2006 20:31

Radím Topolánkovi v žádném případě do televizních debat nechodit. Situace je dobrá a stačí úplně účast Paroubka na ní. On dělá ODS volební kampaň, ne Topolánek. Ten musí dát jen pozor, aby se zbytečně neznemožnil !!! Dzp.

cumilek 14.4.2006 20:42

Re: Radím Topolánkovi v žádném případě do televizních debat nechodit. Situace je dobrá a stačí úplně účast Paroubka na ní. On dělá ODS volební kampaň, ne Topolánek. Ten musí dát jen pozor, aby se zbytečně neznemožnil !!! Dzp.

Topolánku zavři ústa

debatám se vyhni zhusta

drž bobříka mlčení

Paroubek tě odmění8-o

zíralek 14.4.2006 20:48

Re: Re: Radím Topolánkovi v žádném případě do televizních debat nechodit. Situace je dobrá a stačí úplně účast Paroubka na ní. On dělá ODS volební kampaň, ne Topolánek. Ten musí dát jen pozor, aby se zbytečně neznemožnil !!! Dzp.

:-DVečer dobrý.

cumilek 14.4.2006 20:49

Re: Re: Re: Radím Topolánkovi v žádném případě do televizních debat nechodit. Situace je dobrá a stačí úplně účast Paroubka na ní. On dělá ODS volební kampaň, ne Topolánek. Ten musí dát jen pozor, aby se zbytečně neznemožnil !!! Dzp.

dobrý8-o

zcr 14.4.2006 21:04

zdravim, cumilku,

jak tak koukam, dneska se Vam konecne povedlo namazat tu vodku na chleba, jak jsme se o tom kdysi davno bavili =o)

cumilek 14.4.2006 21:13

Re: zdravim, cumilku,

;-D

zcr 14.4.2006 21:23

Z neznameho duvodu niti se mi rovnez versovaci strevo,

naladene epigramaticky proti Friedrichu Augustu von Hayeku a nekterym jeho prorokum.

NoName 14.4.2006 20:24

Dám těžký off-topic:

Ale není to špatný hokej ve finále play-off, že ne ? :-P

divana 14.4.2006 20:26

Re: Dám těžký off-topic:

dali málo jablek rozhodčímu. a nám doma, nám se líbí ten mladý slavistický svoboda.

zíralek 14.4.2006 20:28

Re: Re: Dám těžký off-topic:

To zas Slavie pukla?:-D

NoName 14.4.2006 20:30

Re: Re: Re: Dám těžký off-topic:

Už to tak vyzerá ...

divana 14.4.2006 20:33

Re: Re: Re: Dám těžký off-topic:

nééé, vedla a vedla. už 0:2. a pak nedala rozhodčímu ty jabka a nebo sparťani nasypali něco brankáři (slávistickýmu) a najednou z čitého nebe pumelenice a 3:2

divana 14.4.2006 20:37

Re: Re: Re: Re: Dám těžký off-topic:

já trdluju - pardon -sobotka (dnes ho natáhli hokejkou ošklivové)

NoName 14.4.2006 20:29

Re: Re: Dám těžký off-topic:

Líbí se vám doma herně nebo vzhledem ? ;-)

divana 14.4.2006 20:30

Re: Re: Re: Dám těžký off-topic:

herně. umí se totiž trefit(včera)

zíralek 14.4.2006 20:18

Topolánek řičí hrůzou.

to se mám být s touhle lůzou?

Já mám přeci modrou krev,

nadělaj mne do konzerv.

Neboj se dí mu Tlustý,

nebude to tak hustý.

STEM 14.4.2006 20:20

Re: Topolánek řičí hrůzou.

Bít či nebýt?:-D