4.5.2024 | Svátek má Květoslav


Diskuse k článku

Slovenský příklad

Tisíce lidí na ulicích, protesty, petice, projevy. Přeje si někdo důraznější důkaz, že Miloš Zeman je člověk svou osobností nezpůsobilý vykonávat funkci prezidenta republiky, hlavy státu, politického svorníku a mezinárodního reprezentanta?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Schořík 15.3.2018 8:27

Re: Chápu ,

Píšete sice slušně, ale faulujete v každé druhé větě pomocí "všichni ví" a " je známo". Tak nemoralisujte.. Paní Hájková je součástí místního koloritu, Vy jste nový a už peskujete..

V. Církva 15.3.2018 8:36

Re: Chápu ,

Nový jste tu vy a už lžete. Přečtěte si svůj komentář.

J. Schořík 15.3.2018 8:40

Re: Chápu ,

Tak to jo.. Vůbec nepíšete v množném čísle a nefaulujete.. A jste tady hodně často, akorát jsem Vás tady poslední rok neviděl..

Na druhou stranu Vám garantuji že výborně zapadnete, stejné věci jako Vy tady píše minimálně pět dalších lidí.. Takový místní mainstream.

M. Berka 15.3.2018 8:25

Re: Chápu ,

Odpovím otázkou: "Milá paní Hájková, čtete Vy SPUTNIK???" A to ho z koncesionářských poplatků neplatíme... :D :D :D

O. Uživatel 15.3.2018 7:47

Uživatel požádal o vymazání
I. Břízová 15.3.2018 7:55

Re: Kde ti lidé všichni jsou ?..

Ahoj. Vzpomínáš na demonstrace odborářů společně s ČSSD? Ale to bylo asi něco jiného.:-))

P. Portwyn 15.3.2018 7:46

Že je ČT vaše

a vy ji nedáte?

V pohodě. Ale plaťte si ji sami.

Já po vás taky nechci, abyste mi platili moje auto.

J. Svoboda 15.3.2018 7:56

Re: Že je ČT vaše

Musíte založit stranu nebo do nějaké vstoupit, vyhrát volby nebo se dostat do vládní koalice a příslušný zákon protlačit sněmovnou a senátem. Nic na tom není.

P. Portwyn 15.3.2018 16:26

Re: Že je ČT vaše

Abyste mi platili auto... No, hezké. Já si s dovolením auto zaplatím sám :o)

U ČT by mi stačilo, kdyby dělala to, co má - totiž informovala v zájmu veřejné služby (ne služby pár kámošům). Na to není třeba měnit zákon.

F. Doušek 15.3.2018 7:57

Re: Že je ČT vaše

A přesto vám ho platíme, resp. následky dejme tomu havarie, kterou svým autem vy způsobíte v povinném ručení.

R. Sorge 15.3.2018 8:20

Re: Že je ČT vaše

Nesmysl, jedná se o povinné komerční pojištění. Škody na zdraví či majetku pojišťovny proplácí jen do určité výše.

J. Svoboda 15.3.2018 8:28

Re: Že je ČT vaše

Ale ne z vašeho konkrétního naspořeného účtu.

R. Sorge 15.3.2018 8:31

Re: Že je ČT vaše

Co to melete za nesmysly ?

Evidentně nechápete, co je to pojištění.

F. Doušek 15.3.2018 8:35

Re: Že je ČT vaše

Způsobíte-li svým autem milionovou škodu, uhradí ji vaše pojišťovna v rámci povinného ručení. Do toho balíku přispívá každý pojištěný motorista.

Je to podobný systém jako v případě plateb televizního a rozhlasového poplatku.

Co na tom nechápete?

R. Sorge 15.3.2018 8:43

Re: Že je ČT vaše

Jste naprosto mimo.

Jedná se o pojištění na komerční bázi, které je u motorových vozidel ze zákona povinné, neboť ke škodám dochází poměrně často. Pokud nejste schopen pochopit co je to pojištění, tak se nemá cenu bavit.

J. Svoboda 15.3.2018 8:36

Re: Že je ČT vaše

Vím a platí, co jsem napsal.

R. Sorge 15.3.2018 8:44

Re: Že je ČT vaše

Nechápete co je to pojištění a píšete zde nesmysly.

J. Svoboda 15.3.2018 9:00

Re: Že je ČT vaše

Jasně, pojištění se vyplácí z osobně naspořeného účtu, ale já jsem prej blbej :o)

R. Sorge 15.3.2018 9:03

Re: Že je ČT vaše

Souhlas, jste naprosto blbej. Pojištění se vyplácí dle vzniklé škody za dodržení smluvních podmínek.

P. Portwyn 15.3.2018 16:24

Re: Že je ČT vaše

Já jsem způsobil havárii??

Patrně byla spojená se ztrátou paměti. Nebo Vy jen tak plácáte?

Pojištění není žádné "placení někomu". Povinné platím, havárii jsem neměl, a přesto netvrdím, že "na někoho platím".

V. Heidlerová 15.3.2018 8:09

Re: Že je ČT vaše

Musí existovat veřejné médium, které nás informuje o dění ve světě, ale také o konání politiků, je tudíž kontrolorem jejich chování, a to je pro demokracii velmi důležité. Na jedné straně adorovat a na druhé straně tutlat prohřešky politiků není v zájmu demokracie, od toho jsou zde soukromé TV a noviny, poplatné svým zřizovatelům. Nedivím se sobě ani občanům, že chtějí, aby veřejná kontrola chování politiků byla zachována, pak by už nic nestálo v cestě v jejich nestydatém jednání. Vaše auto je nebezpečné jen Vám, ale neexistence veřejné TV by bylo nebezpečné pro celou společnost. Vždyť svými daněmi platíte i zájezdy hlavy státu, teď už celé vlády, sociální dávky těm, kteří si je nezasluhují atd. - a neprotestujete.

V. Hájková 15.3.2018 8:13

Re: Že je ČT vaše

VELKÉ DÍKY - za Váš skvělý příspěvek !

V. Heidlerová 15.3.2018 8:17

Re: Že je ČT vaše

Jsme na jedné lodi, vy jste velká bojovnice. Díky.

V. Církva 15.3.2018 8:33

Re: Že je ČT vaše

Paní Heidlerová, ve svobodném demokratickém státě, kde je povoleno soukromé podnikání to sice zastane i konkurence. Přesto jsem i já zastáncem nějaké státní či veřejnoprávní televize. Je ale jasné, že současný systém její kontroly nefunguje dobře. Pořady na ČT jsou nevyvážené. To se ukazovalo namátkově během volby Trumpa ale i třeba při vyhlášení Českého lva, kde zaznělo nevolte Zemana, ale nezaznělo nic co by to vyvážilo. Špatné by samozřejmě bylo i nevolte Drahoše......V každé případně ČT není úplně lživá, ale k objektivitě má hodně daleko! A to ji platíme.

V. Heidlerová 15.3.2018 9:25

Re: Že je ČT vaše

Já se omlouvám, že se pletu do věcí, kterým moc nerozumím. Jsem velmi výběrový sledovatel TV, též i ČT 1, a některých TV vůbec, takže se nemohu zasvěceně vyjádřit. To jsou spíše teoretické úvahy, k nimž jsem se časem propracovala, ale já Vámi zmíněné pořady jsem nesledovala, obyčejně mrknu na zpravodajství a v 18.30 před zprávami rozhovor s nějakým Veřejným činitelem. Oceňuju dokumenty, ty vyhledávám a dobré inscenace, ale to jen zřídkakdy. Donedávna jsem vůbec nevěděla, kdo je p. Soukup z Barrandova, jen jsem zaznamenala, že propůjčil na dobu neurčitou tuto stanici plkům Nejvyššího, a to je pro mne signál, abych od této stanice prchla. Vám a Vašemu úsudku a zhodnocení ČT věřím, já míru vyváženosti neumím stanovit. Vím, že skoro pořád na obrazovku lezou zástupci KSČ, což ze svého omezeného přístupu k TV vůbec i ze svého nicotného rozhledu považuju dokonce za nadržování zločinecké organizace. Děkuju Vám za příspěvek k zamyšlení.

P. Portwyn 15.3.2018 16:37

Re: Že je ČT vaše

Klidně ať kontroluje, ale ať měří každému stejně.

Současná ČT je "veřejná" pouze z hlediska financování, nikoli z hlediska toho, jak přistupuje k tématům. V tom naopak silně připomíná soukromou televizi dost úzké názorové skupiny.

Mimochodem - a myslíte, že proti televizi nějak protestuju? Transparenty, vajíčka na pana Moravce a tak? :o)

O tom, kdo bude ve vládě, mám možnost spolurozhodovat ve volbách. Aktuálně tam žádná mně blízká strana není, ale nedá se nic dělat, to je demokracie.

To, jak se bude chovat ČT, ale nemám absolutně možnost ovlivnit. Jinými slovy, vůči ČT mám pouze povinnosti, žádná práva. Proto ČT není mou televizí. (Nova, Prima, TV Barrandov atd. samozřejmě taky ne, ale o nich to nikdo netvrdí.)

V. Heidlerová 15.3.2018 18:26

Re: Že je ČT vaše

Já mám smůlu nebo možná výhodu v tom, že se dívám jen na vybrané pořady, takže ČT jako celek nemohu posuzovat. Využívám občas ČT2 a Art, tam se mi občas něco líbí. Proto proti poplatkům neprotestuju. Já jsem spíš čtenář a posluchač rozhlasu. Všeobecně se proti TV nijak protestovat nedá, jedině tak, že je vypnu a nesleduju.

P. Portwyn 15.3.2018 18:35

Re: Že je ČT vaše

Já na televizi v podstatě nekoukám. Ale vlastníme přijímač, kde nejvíc sleduje dcera pohádky (aktuální hrdina je pes Scooby-Doo na nějakém soukromém kanále). Tudíž musím TV platit...

Kdyby se daly oddělit kanály, tak na ČT2, :D a ČT sport zaplatím bez keců. Tyhle kanály dělají užitečnou práci.

Ovšem Poštu pro tebe nebo politická extempore na podporu Zelených, TOP09 či zítra Pirátů nepovažuji za veřejnou službu.

Jinak klobouk dolů před Vaší ochotou k slušné diskuzi. Mezi podpůrci ČT jste bílá vrána.

L. Němec 15.3.2018 8:20

Re: Že je ČT vaše

Stejně je to sranda, jak je vidět, že všechno to hnutí proti ČT vychází od Emana z Kolína.

2 momenty : ČT ho ukázala nalitýho u korunovačních klenotů a taky o volbách, jak si málem vožralej rozbil hubu o schod a vzápětí požádal o popelníček.

A mstivej zákeřnej podlej rozzuřenej Eman, pod očima rudo, hledá spojence a poskoky, kteří budou na jeho přání šít do ČT.

A srandy bude ještě kopec - teď se valí aféra CEFC.

J. Svoboda 15.3.2018 8:31

Re: Že je ČT vaše

Nejvyšší čas zadupat Viktorku, aby vlajková loď, Slavie, byla nejlepší.