3.5.2024 | Svátek má Alexej


Diskuse k článku

Slovenský příklad

Tisíce lidí na ulicích, protesty, petice, projevy. Přeje si někdo důraznější důkaz, že Miloš Zeman je člověk svou osobností nezpůsobilý vykonávat funkci prezidenta republiky, hlavy státu, politického svorníku a mezinárodního reprezentanta?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Schořík 15.3.2018 16:56

Re: Tak si čtu, že

To už není ani legrace.. Kancléř presidenta odlétá hledat jeho čínského poradce.. Vždyť je to úchylná zpráva sama o sobě. A jestli to ještě platíme.. Dalších pět let..

J. Farda 15.3.2018 17:13

Re: Tak si čtu, že

V mých mladých padesátých se v rádiu hrávalo "Teď když máme co jsme chtěli, do rachoty zvesela!" A Hradní úderka hit si doufám při nástupu do akce zapěli "vyhrňme si rukávy, než se kola zastaví, hej rup hola hej, hej rup hola hej do práce se dej!" A na Hradě Michal David doufám panu presidentovi zapěl svůj spartakiádní hit "Krásný úděl máme dnes!" Inu, to vskutku na pět let máme ... :-(

F. Doušek 15.3.2018 16:40

Ten zEman úkoluje své mužstvo samými

předem nesplnitelnými zadáními.

Ovčáček má najít neexistující článek, Nejedlý s Mynářem zase ztraceného poradce v Číně.

Co bude příště? Co když se ztratí zEmanova delegace?

L. Kolman 15.3.2018 16:23

PŠM pro pravicové bolševiky

Někteří to už znáte a jedete podle toho, takže pro vás opáčko: "Vše se nějak uspořádá, ale my použijeme všechno co máme, veškeré zlato, celou materiální moc na obelhávání a ohlupování lidí. Lidský mozek, lidské vědomí, jsou přizpůsobené změnám. Pokud do něj zasejeme chaos, nepozorovaně lidem zaměníme jejich hodnoty za falešné a donutíme je těmto hodnotám věřit. Jak? Najdeme stejně smýšlející lidi, spojence a pomocníky v samotném Rusku a jeho satelitech. Krok za krokem rozehrajeme svým rozsahem grandiózní tragédii záhuby nejvzpurnějšího národa na zemi. Definitivně a nezvratně uhasíme jeho sebevědomí. V literatuře, divadle a ve filmu budeme zobrazovat a velebit ty nejnižší lidské pudy. Budeme všemocně podporovat všechny, kteří budou do lidského vědomí vštěpovat kult sexu, násilí, sadizmu a zrady, zkrátka veškerou mravní zpustlost... Jen málo, velmi málo lidí bude tušit, co se děje. Ale my je zesměšníme, najdeme způsob, jak je obelhat a prohlásit je za vyvrhele společnosti. Budeme vytrhávat jejich duchovní kořeny, vulgarizovat a ničit zásady národní morálky. Takovým způsobem podlomíme jejich pokolení za pokolením. Zaměříme se na děti a mládež, kterou začneme demoralizovat, rozvracet a rozkládat. Takto budeme postupovat".

H. Omar 15.3.2018 16:27

Re: PŠM pro pravicové bolševiky

James Bond a Červená Karkulka. :)))

J. Schořík 15.3.2018 16:28

Re: PŠM pro pravicové bolševiky

A te ́d se přiznejte odkud jste to opsal :)..

P. Vandas 15.3.2018 16:30

Re: PŠM pro pravicové bolševiky

Nesviť hned Láňovi lampou do očí. On to tak nemyslel. :-):-):-)

J. Schořík 15.3.2018 16:31

Re: PŠM pro pravicové bolševiky

Docela by mne to zajímalo. Přece jenom jsem mladej a tenhle text (tu použitou kostru) neznám. Že by to napsal Láňa sám nevěřím.

P. Vandas 15.3.2018 16:33

Re: PŠM pro pravicové bolševiky

Já už to někde četl. :-):-):-)

L. Kolman 15.3.2018 16:38

Re: PŠM pro pravicové bolševiky

Tady, už jsem to sem kdysi dal. Tehdy v plném znění, teď je to zkráceno.

P. Vandas 15.3.2018 16:39

Re: PŠM pro pravicové bolševiky

Dal, ale nenapsal. :-):-):-)

L. Kolman 15.3.2018 16:36

Re: PŠM pro pravicové bolševiky

Proč bych takové zhovadilosti vymýšlel, až tak mravně zpustlý nejsem. Hlavně to nemám zapotřebí. Neříká vám něco jméno Allan Dulles?

J. Schořík 15.3.2018 16:38

Re: PŠM pro pravicové bolševiky

Ne ale můžu to dát do gůglu :).

J. Schořík 15.3.2018 16:40

Re: PŠM pro pravicové bolševiky

Takže CIA? A jejich strašlivý plán zničení Ruska pomocí zvrácenosti? :))

J. Franke 15.3.2018 16:39

Re: PŠM pro pravicové bolševiky

Zajímavé je, že tento text není nikde odzdrojován a šíří se jako mor několik desetiletí... Všude je napsáno, že "údajně" atd. atd.

Slabé, slabé, pane.

P. Vandas 15.3.2018 16:41

Re: PŠM pro pravicové bolševiky

To bude něco, jako Protokoly sionských mudrců. Všichni je čtou a nikdo je nenapsal. :-):-):-)

J. Franke 15.3.2018 16:44

Re: PŠM pro pravicové bolševiky

Je to nádherný text pro bijce vrahů z Vólstrýtu. K tomu ještě přidat amerického brouka a obrázek břicháčů s doutníkem v hubě a cylindrem na palici a jsme v padesátých letech.

J. Schořík 15.3.2018 16:47

Re: PŠM pro pravicové bolševiky

Jojo. Je to kvalita. Má to své úderné kouzlo. Skoro bych řekl že to muselo být napsáno dřív, dneska už by to nebylo tak květnaté..

J. Franke 15.3.2018 17:07

Re: PŠM pro pravicové bolševiky

Prý z roku 1945...

J. Jelínek 15.3.2018 16:48

Re: PŠM pro pravicové bolševiky

Ono to vypadá jako by to mělo mustr Protokolu sionských mudrců.

P. Novák 15.3.2018 16:54

Re: PŠM pro pravicové bolševiky

Vy jste fakt duševní troska, špejble Láníčku.

P. Vandas 15.3.2018 16:08

Ford Mustang Bullit je nádherné auto.

P. Vandas 15.3.2018 16:09

Re: Ford Mustang Bullit je nádherné auto.

Na podzim prý bude v nabídce i zde a překvapuje mne i cena 1 545 000,-Kč.

To by mohlo stát i za hřích, co? :-):-):-)

H. Omar 15.3.2018 16:11

Re: Ford Mustang Bullit je nádherné auto.

Jednoznačně. Byl to můj první "angličák". :) A jízda v něm je parádní.

P. Vandas 15.3.2018 16:17

Re: Ford Mustang Bullit je nádherné auto.

Vždy jsem o něm snil. O žádném autě více, než o Mustangovi. Kdysi dávali v 60.letech francouzský film Muž a žena s Yvesem Montandem a byl o jízdě Mustangem napříč Francií. A potom Bullitův případ, film s Steve Mc Quinem. úžasné dodnes. :-):-):-)

H. Omar 15.3.2018 16:20

Re: Ford Mustang Bullit je nádherné auto.

Tak alespoň v něčem máme podobné sny. :)) Ostatně teď o víkendu má Ford otevřené dveře, tak můžete i zkusit ;)))

P. Vandas 15.3.2018 16:22

Re: Ford Mustang Bullit je nádherné auto.

A budou předvádět Bullita? To bych možná i zkusil. :-):-):-)

H. Omar 15.3.2018 16:26

Re: Ford Mustang Bullit je nádherné auto.

Tak se zeptejte. :) Já jsem pozvánku už smáznul...

P. Vandas 15.3.2018 16:28

Re: Ford Mustang Bullit je nádherné auto.

Teď jsem juknul na info a prý až na podzim bude pro EU ten Bullit. :-):-):-) Teprve jej vystaviliv Ženevě. :-):-):-)

V. Kotas 15.3.2018 18:08

Re: Ford Mustang Bullit je nádherné auto.

To je všechno hezký, také bych si dal říci, ale při tom dnešním tažení šílenejch zelenejch proti pořádnejm autům,je tento skvost tak leda pro arabský šejky, nebo do třetích zemí, kde ještě ta třeštěná " ekológie " nemá navrch.