1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Škola pro diktátora

Předseda komunistické strany Vojtěch Filip komentoval současnou krizi kolem ministra kultury slovy, že je to věc dohadování premiéra Babiše a prezidenta Zemana. Je kupodivu, že takový nesmysl může říci právník, a je to ilustrace teze, že komunistický advokát není právník, ale bezprávník.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Chaloupka 29.6.2019 11:50

Toho už odsoudila naše "média".

.

R. Meišner 29.6.2019 8:13

ale no tak Astone

zbytečně silná slůvka a slovíčka. vše se brzy urovná a zakrátko si nikdo na tuto kauzu ani nevzpomene---tak jako na všechny předešlé. že je Zeman hráčem stojícím o několik levelů výše než všichni ostatní, je jiná věc---možná právě proto byl zvolen prezidentem.

M. Rejewski 29.6.2019 8:15

Re: ale no tak Astone

Hlavně je volily soudružky, pro které je tak chytrý, že mu ani nerozumí.

K. Ignacio 29.6.2019 8:29

Nestojí výše. Je dementní a senilní jeho definitivní konec se blíží a tak je mu jedno co napáchá. Pokud by tu musel žít ještě jako řadový občan deset let určitě by se choval jinak.

F. Šimek 29.6.2019 8:11

To je síla !

Jakmile správně (já) napíšu Arnošt K O H U T-bez mezer, tak mne tam nepustí. To nemá chybu !!!

M. Rejewski 29.6.2019 8:16

Re: To je síla !

Vidíš. A tos málem udělal postgraduál na zvláštní.

M. Dvořák 29.6.2019 8:11

Ach jo!

KOMEDIANTI!!!

K. Dvořák 29.6.2019 8:02

Snaživé, ale poněkud hloupé.

Takové letenské.

M. Mýval 29.6.2019 7:49

Od Filipa by se mohl Churchill učit

Jistě by potom osud Polska s důvěrou svěřil do rukou Ribentropa a Molitova

M. Mýval 29.6.2019 7:51

Re: Od Filipa by se mohl Churchill učit

oprava: soudruhů Ribbentropa a Molotova

M. Rejewski 29.6.2019 8:05

Re: Od Filipa by se mohl Churchill učit

oprava: Od Falmera

K. Dvořák 29.6.2019 8:04

Re: Od Filipa by se mohl Churchill učit

Poláci dojeli na to, že nerespektovali Curzonovu linii a okupovalo západní Ukrajinu a Bělorusko.

K. Ignacio 29.6.2019 7:48

Pomstychtivý a demencí zasežený dědek na hradě dělá vše aby se zbavil vlastní frustrace. Dobro republiky je mu ukradené, protože za chvíli bude prdět do hlíny. Rodina na něj kašle. Dcera za nim nejezdí. Manželka sice už milence nemá, ale jede za ním taky pouze na některé oficiální akce. Ovčáček ji přemluví nějakými dárky a ona pak svolí. Dědek umřel a přijde jiný. Na nás je, abychom se připravili a nevnucovali nevzdělaným a hloupým koblihám nějakého beztvarého, nudného Drahoše s heslem volte mne protože nejsem Zeman.

pzn. Včera jsem byl v Liberci a v úterý ve Vimperku a kolegové dělníci mne potvrdili, že Milion chvilek je i tam ne jen v Praze - nevím proč dědek lže, že toto hnutí je pouze záležitostí Prahy.

M. Mýval 29.6.2019 7:57

Re: Drahoš

Prohra Drahoše byl výsledek PR agentur, které poradily Babišovi aby jej před druhým kolem podpořil kritikou Zemanových spolupracovníků. Dost lidí říkalo, proč mám volit Drahoše, když stejně jde s Babišem

K. Ignacio 29.6.2019 8:02

Ano, protože je Drahoš beztvarý a bezbarvý. Proto si na něm PRagentůry smlsly. Teď se to jasně dokazuje v senátu. Nebyl to dobrý kandidát a proto prohrál s takovým hulvátem.

M. Rejewski 29.6.2019 8:09

Re:

U nás není (zatím) prezidentský systém. Tak proč ne Drahoš. Mám dojem, že byl svého času šéfem akademiků. Beztvarý a bezbarvý?

K. Ignacio 29.6.2019 8:26

Proč ne? Aston to naznačil. 1) Koblihy zvolí Bureše prezidentem. 2) Bureš po prvních parlamentních volbách jmenuje do vlády pouze divizi Sragofertu. 3) MV zastaví vyšetřování dotačních podvodů. 4) MS zastaví stíhání všech osob Srágofertu. 5) Vláda Srágofertu bude vládnout i bez důvěry parlamentu a nikdo by stím nic nemohl udělat do dalších voleb prezidenta.

J. Novak 29.6.2019 9:59

Re:

Ano, jako šéf akademiků fungoval prý asi takhle: Chceš podat patent a má být uznán? Tak mě tam napíšeš jako spoluautora. Pár lidí to o něm takhle říká.

R. Vacek 29.6.2019 8:25

Re:

No vidíte - beztvarého a nudného Drahoše nechcete a na Zemana, který není ani beztvarý a je s ním sranda, plivete. Možná jen chcete Zemana, který by vypadal jako Čaputová.

K. Ignacio 29.6.2019 8:36

Možná bych chtěl Zemana - pokud by neměl stařeckou demenci, nebyl pomstichtivý, uměl dodržovat společenskou etiketu, uměl dodržovat zákony (stačí ČR), někdy v životě něco vytvořil (nepočítám děti)

to už ve svém zdravotním stavu kdy se počůrá téměř kdekoli už asi nestihne.

D. Mach 29.6.2019 7:20

A možná je to jen divadlo.

Naprostý souhlas s tím, co pan Neff napsal, jen bych vynechal toho "vošousta". Samozřejmě to odpovídá slovníku hradního pána, ale proč se bořit do stejného bahna vulgarit, kterými nás hradní pás už léta naprosto zbytečně zahrnuje?

Na druhou stranu celá tato anabáze, která bude trvat ještě několit týdnů či měsíců, má možná jen jediný účel, a to odvést pozornost od premiérových zlodějin a lží a od výsledků, kterých dosáhl Milion chvilek pro demokracii, který dokázal aktivizovat statisíce lidí po celé republice, aby se nestyděli veřejně se postavit proti gaunerství a dát najevo svůj názor.

V. Hájková 29.6.2019 7:36

Re: A možná je to jen divadlo.

Hluboká poklona za váš příspěvek v té smršti zdejší ubohosti!!!

P. Jirkovský 29.6.2019 7:49

Re: A možná je to jen divadlo.

Ouhlas a jeden dotaz. Píšete "zlodějin". Já jsem celej život slýchal nebo četl slovo zlodějna a množné číslo zlodějny. Je to i logické: zloděj-zlodějna, případně zlodějny Až v poslední době slýchám nebo čtu zlodějiny. Kde se to vzalo?

P. Jirkovský 29.6.2019 7:50

Re: A možná je to jen divadlo.

Souhlas, ne ouhlas, kruciprdel ....

I. Mertl 29.6.2019 7:54

Re: A možná je to jen divadlo.

Souha!

R. Tesařík 29.6.2019 8:28

Re: A možná je to jen divadlo.

Tvar ve druhém pádu..I když asi zlodějen bych řek já.

M. Němec 29.6.2019 8:09

Re: A možná je to jen divadlo.

Přesně tak, já taky používám jenom výraz "zlodějna" a to zlodějina mi přijde jako nějakej místní pro mě pitomej zvyk.

Tahá mě to za uši, asi jako když mi někdo řekne v Budějkách " to je fotrovo barák".

I. Mertl 29.6.2019 7:53

Re: A možná je to jen divadlo.

Dobré, ale pravděpodobné tehdy, jestliže by to byl plán Andreje Babiše nebo Marka Prchala. Hradní pán má vesměs jednodušší motivaci, nejspíš ponížení lidí, se kterými přijde do styku. Nepřipomíná to charakterové vlastnosti předchozího prezidenta?

V. Hájková 29.6.2019 7:20

DNES

napsal p. NEFF - skvělý uvodník !!! Bohužel zdejší tupé stádo koblihářských OVCÍ - jako vždy nic ale vubec nic NEPOCHOPILO !

Je naprostý rozdíl- když min. Staněk - dal do rukou prezidenta svou demisi- tu skutečně nemusí prezident přijmout a muže o ní jednat ! To , co zdejší tupá smečka - vubec nechápe - je, že následně podal předseda vlády ODVOLÁNÍ - min. Staňka - a o tom nemá hradní opilec ZEMAN - žádné právo rozhodovat - to je vždy v parlamentní demokracii dle naši ustavy - výlučné právo předsedy vlády !!!!Prezident už pak jen stvrdí odvolání - dle zvyklostí svým podpisem!

To, že si ZEMAN - přivlastňuje něco naco právo nemá - dobře popisuje p. NEFF- a to je bohužel pro zdejší senilní diskutery stále nepochopitelné :-)))

V. Kotas 29.6.2019 7:23

Re: DNES

Hlavně že ty chápeš vždy všechno, osobo.