3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Škoda Ivana Pilného

V úterý se konalo procesí ministrů k úřadujícímu ministrovi financí Ivanu Pilnému. Je to příležitost ke vtipkování a citaci říkadla „vařila myšička kašičku, tomu dala, tomu víc...“ a tak dále. Vše se odehrálo za opatrného dohledu médií a opakovaně se dostával Ivan Pilný ke slovu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Anděl 2.8.2017 21:48

Re: Jinými slovy Astone...

Jo, tak to jo, to už chápu :-)

M. Prokop 2.8.2017 21:39

Re: Jinými slovy Astone...

Tak si to přeje ČSSD, prolezlá korupcí horních deseti tisíc.

F. Vízek 2.8.2017 22:27

Zajímavé...

ČSSD je tak "prolezlá", že po svobodných a demokratických volbách má už 4 roky nejvíc poslanců, nejvíc senátorů, má vedle prezidenta post předsedy Senátu, předsedy Sněmovny a předsedy vlády...

Že by odměna od voličů za to, jak je "prolezlá".

Milane Prokope, zkuste ideologii hodit za hlavu a pak teprve

myslet. Je to těžké, ale zkuste to.

M. Prokop 2.8.2017 22:41

Re: Zajímavé...

Já myslím, ale na vás je to asi moc, tak radši agitujete.

A ti nemyslící budou místo ČSSD, prolezlé korupcí, volit ANOnisty, vtělenou korupci.

Nechte to koňovi, to je na vás moc.

P. Vandas 2.8.2017 22:43

Re: Zajímavé...

Tož to je pravda, ale všichni ti prezidenti a předsedové jsou jeden větší blb než druhý. :-):-):-)

P. Vandas 2.8.2017 19:33

Tak jsem narazil na Aktuálně na stream z Václaváku, kde...

.. je kupodivu docela velká demonstrace "Proti Babišovi a Proti Zemanovi". Což o to, někde se houfovat musí, ale vidím tam hlavního řečníka, mého nejlepšího kamaráda z gymnasia MUDr. Ivana Šedivého, kterak to zjevně vede. Tož mu píši, že je blbec neuvěřitelný, neb vím, že Neviditelného Psa čte. :-):-):-)

P. Vandas 2.8.2017 19:38

Re: Tak jsem narazil na Aktuálně na stream z Václaváku, kde...

A teď se do toho opře, soudružka Bára Štěpánová. :-):-):-) Ivane, ty nejsi jen blbec, ty jsi vůl! :-):-).-)

J. Kanioková 2.8.2017 22:32

Díky za možnost se mít čemu zasmát.

J. Franke 2.8.2017 19:52

Re: Tak jsem narazil na Aktuálně na stream z Václaváku, kde...

Já bych ale také rád viděl ty dva mimo politiku. Ani jeden z nich není můj talíř polévky a když slyším toho slovakočecha, zvracím.

Tady kavárně docela fandím!!!

P. Vandas 2.8.2017 19:59

Re: Tak jsem narazil na Aktuálně na stream z Václaváku, kde...

Ivan je ODS, Klausovec a později Topolánkovec. :-):-):-)

J. Franke 2.8.2017 20:11

Re: Tak jsem narazil na Aktuálně na stream z Václaváku, kde...

No vida, tím líp. Ony ty demonstrace v parnu jsou beztak na prd. Málokdo to zaregistruje.

P. Vandas 2.8.2017 20:21

Re: Tak jsem narazil na Aktuálně na stream z Václaváku, kde...

Proti Ivanovi nic nemám, ale očekávat hlasy pro ODS od kavárny je hloupé. Navíc kampaň založená na výkřicích, koho nechci a s kým nikdy nepřinese ODS nic, než škody. Odpůrci Zemana a Babiše budou volit Zelené, TOP, a ČSSD. tak proč jim pomáhat? :-):-):-)

M. Prokop 2.8.2017 20:26

Re: Tak jsem narazil na Aktuálně na stream z Václaváku, kde...

Jak kteří. Za odpůrce Zemana i Bureše se považuji od jejich objevení, ale volit Zelené, TOP, a ČSSD by mně nenapadlo ani ve stavu totální ožralosti.

P. Vandas 2.8.2017 20:30

Re: Tak jsem narazil na Aktuálně na stream z Václaváku, kde...

To si nemyslím., že bys je volil, já také ne. Dokonce jsem uvažoval, že bych to hodil znovu ODS, ale jestliže peče s těmi levičáky, tak už mne to ani nenapadne a nebudu sám.:-):-):-)

J. Franke 2.8.2017 20:33

Re: Tak jsem narazil na Aktuálně na stream z Václaváku, kde...

Jaképak pečení? Je s nimi akorát v této věci a já taky!!!

M. Prokop 2.8.2017 21:06

Re: Tak jsem narazil na Aktuálně na stream z Václaváku, kde...

ODS mne nasrala něčím jiným, takže u mne, dokud budu vidět něco pro mne lepšího, má po žížalkách. Ale zrovna tohle bych jí nezazlíval.

J. Anděl 2.8.2017 22:02

Re: Tak jsem narazil na Aktuálně na stream z Václaváku, kde...

Mám to pořád v záloze jako variantu. Za info o účasti na demošce díky. Uvidím, co se bude psát a dít dál. Mně demonstrace chvilku před volbami moc nedává smysl, tak to je asi spíš součást kampaně než v pravém smyslu "demonstrace". Takže chápu, budí to trochu dojem boudy.

Nicméně ODS bych lepší návrat celkem přál. Asi spíš proto, že po nich skotačí už řadu let lidé, kteří jsou mi často nesympatičtí, čímž ODS, aniž by něco museli dělat, získávají trochu mé sympatie.

Na nadšenou volbu to nestačí, ale kdybych si nemohl vybrat a losoval, do slosování bych je zařadil.

J. Franke 2.8.2017 20:30

Re: Tak jsem narazil na Aktuálně na stream z Václaváku, kde...

Ač odpůrce obou, ty partaje, co jsi jmenoval, volit nebudu, naopak jsem se několikrát přistihl, že uvažuji o tom, dát hlas po létech právě ODS. Tyto kampaně na mé rozhodování nikdy neměly pražádný vliv, abych podle nich kohokoliv preferoval. Ale je ještě daleko k volbám...

Beztak by asi bylo nejlepší poslance losovat. Zatím to nikdo nezkusil, ale troufám si tvrdit, že parlament takto vylosovaný by se co do schopnosti tvorby zákonů vůbec nelišil od toho voleného...

P. Vandas 2.8.2017 20:37

Re: Tak jsem narazil na Aktuálně na stream z Václaváku, kde...

Kajan tuto teorii hlásal do bezvědomí. Jenom si nedovedu představit kdo by sestavoval seznam účastníků slosování. Kdo by určil, které osoby jsou bezúhonné, svéprávné, přítomné a ochotné vykonávat mandát a naopak. To by možná bylo zmanipulovatelné o mnoho více, než stávající způsob.:-):-):-)

J. Franke 2.8.2017 20:40

Re: Tak jsem narazil na Aktuálně na stream z Václaváku, kde...

Nevím proč? Partaje či hnutí by své kandidátky sestavily stejným způsobem a z oněch jmen by se parlament místo volby všeholidem vylosoval...

P. Vandas 2.8.2017 20:43

Re: Tak jsem narazil na Aktuálně na stream z Václaváku, kde...

To by byl ještě horší model. Vzniklo by množství jednoúčelových partají, bez jakékoli voličské podpory. Co by zabránilo, třeba Babišovi založit ANO 1...až Ano 10 a zvýšit tím pravděpodobnost vylosování? A k tomu, ještě ta hrůzná představa "Karlovarské losovačky". :-):-):-)

J. Franke 2.8.2017 20:46

Re: Tak jsem narazil na Aktuálně na stream z Václaváku, kde...

Vidím, že to budu muset důkladně promyslet, ne to jen tak plácnout. Ale losování se jen tak nevzdám!!!

P. Vandas 2.8.2017 20:57

Re: Tak jsem narazil na Aktuálně na stream z Václaváku, kde...

Šílená možnost je udělat něco, jako jednotnou kandidátku Národní fronty , která by obsahovala všechny uchazeče o mandát. Vylosovat příslušný počet a ponechat jim lhůtu na založení zájmových skupin (nových stran) a stvoření programů pro případnou účast na sestavení vlády. :-):-):-)

P. Vandas 2.8.2017 21:00

Re: Tak jsem narazil na Aktuálně na stream z Václaváku, kde...

Jenomže to je ještě horší. Oni by totiž nebyly volby a též by žádný z vylosovaných neměl důvod respektovat zájmy voličů a ani by je neznal a neodpovídal by se jim. .Zvrhlo by se to na zápas urvi co můžeš. Když už jsi vyhrál. Cesta do pekel. :-):-):-)

M. Prokop 2.8.2017 21:08

Re: Tak jsem narazil na Aktuálně na stream z Václaváku, kde...

Ad losování, viz Chesterton, "Napoleon z Notting Hillu". :-P

M. Prokop 2.8.2017 20:23

Re: Tak jsem narazil na Aktuálně na stream z Václaváku, kde...

Taky to tak vidím.

I. Semrád 2.8.2017 20:17

Re: Tak jsem narazil na Aktuálně na stream z Václaváku, kde...

Tak to je hotovka, že když je někdo veřejně proti Zemanovi a proti Babišovi, že je to blbec, případně blbec neuvěřitelný.

Za Brežněva to takoví navíc ani neměli v hlavě v pořádku, diagnóza jasná, nic jiného se s nimi nedalo dělat, než šup s nimi do "ústavní péče".

P. Vandas 2.8.2017 20:24

Re: Tak jsem narazil na Aktuálně na stream z Václaváku, kde...

Tos mi to nandal Ivoši. Důvod jsem napsal výše. :-):-):-)

I. Semrád 2.8.2017 20:29

Re: Tak jsem narazil na Aktuálně na stream z Václaváku, kde...

Nic jsem Ti ale nedával, Pavle.

Jen jsem se trochu zamyslil ;-) Sorry.

P. Vandas 2.8.2017 20:32

Re: Tak jsem narazil na Aktuálně na stream z Václaváku, kde...

:-):-).-)