17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Satisfakce pro Hermana

Obvodní soud pro Prahu 3 dal zapravdu současnému ministrovi kultury Danielu Hermanovi a jeho vyhazov z Ústavu pro studium totalitních režimů označil za protiprávní. Satisfakce je to z mnoha ohledů jenom morální.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Jílek 4.5.2014 21:26

Re: Bolec si zítra připomene

jo....a protože vám do schematického obrázku pro souhy mašinfíry nenakreslil táhlo, tak "na lokotce žádná táhla nejsou" vy Netáhlo.... :-)

E. Heusinger 4.5.2014 21:48

Re: Bolec si zítra připomene

Ten pán rozhodně neměl v diplomu bilakovskou poznámku "Nepouštět na ...", jako Vy strojařský demente.

J. Jílek 4.5.2014 21:57

Re: Bolec si zítra připomene

nejde o to, co měl v diplomu, ale nepočítejte s tím, že když na schematickém obrázku lokotky , kde popíše 10 součástí, nenapíše ani u jedné "táhlo", že vám tím dává záruku, že můžete říkat, že v lokotce s tisícovkami pozic žádná táhla nejsou....mimoto jsem vám dával jiné schéma jiného autora, který si ty pozice jako táhla dovolil označit :-)

A. Kohut 4.5.2014 21:14

Re: Bolec si zítra připomene

S tebou je Zababo prdel, jak s gumovým hovnem.

J. Veselý 4.5.2014 20:42

Jak se rudoši sami poznali...

Chvála jim soudruhům... "-)

S. Lazárek 4.5.2014 20:45

Re: Jak se rudoši sami poznali...

Spíš si tu poslední dobou našli nové kamarády. Kdo by to byl ještě před nedávnem řekl?....:-)

J. Veselý 4.5.2014 20:50

Re: Jak se rudoši sami poznali...

To je tím, že se ruský zmetek oklepal a vyrazil, tak někteří zahodili masky... "-) na báťušku čekají

S. Lazárek 4.5.2014 20:52

Re: Jak se rudoši sami poznali...

Musím říct, že pro mne je tohle opravdu velké překvapení. Nikdy bych nepředpokládal, že by k něčemu podobnému  mohlo dojít.

M. Prokop 4.5.2014 20:54

Re: Jak se rudoši sami poznali...

Nic nového pod sluncem. Jen špatný odhad míry nebezpečnosti.

S. Lazárek 4.5.2014 20:57

Re: Jak se rudoši sami poznali...

Pane Prokope, já do té skupiny zahrnuji i třeba i Klause. To, jak komentuje o Putinovi a Ukrajině mi smysl nedává, Vám ano? Místní levičáci se za oponou chytli s pravičáky(?) za packy a překvapivě docela souzní. On je jedním z nich.

J. Veselý 4.5.2014 21:02

Re: Jak se rudoši sami poznali...

U Klause mě to naopak nepřekvapuje, jeho nenávist k EU mu dočista zatemnila mozek.... Jeho jednání a chování není a nebylo nikdy "západní "....

M. Prokop 4.5.2014 21:19

Re: Jak se rudoši sami poznali...

Klaus má celkem brilantní rozbory historie a současnosti Ukrajiny a zcela nesouhlasím s jeho hodnocením míry angažovanosti Ruska a Putina.

Neudivuje mne to zase až tak moc, já ještě nenašel člověka, s kterým bych souhlasil ve všem.

S. Lazárek 4.5.2014 21:32

Re: Jak se rudoši sami poznali...

Jeho rozbory stojí za starou belu. Je to už starý pán.

M. Prokop 4.5.2014 21:36

Re: Jak se rudoši sami poznali...

Starý pán to je, jeho rozbory se nemusí líbit, ale co jsem četl, bylo dost přesné. Akorát jsem z toho vyvodil jiné závěry než on, ale dobré vstupní informace jsou užitečné.

A. Kohut 4.5.2014 21:44

Re: Jak se rudoši sami poznali...

Ono je to pane Prokoppe vo zoubek. VK jak vy mu laskavě říkáte starý pán, nemá poněí o Ukrajině a Ukrajincich. Abych řek pravdu, nevyznám se v to m sám, na Ukrajině počat.

Vím, že jde o lid manipulativní, který paty z baráku nevytáh. A Když vytáh, před vrchností se klaněl.

J. Veselý 4.5.2014 20:57

Re: Jak se rudoši sami poznali...

Já také ne, jsou tu lidé, kteří píší od založení raťafáka a to bych od nich nečekal.....

J. Jílek 4.5.2014 21:11

Re: Jak se rudoši sami poznali...

žakoplot měl občas pravdu

J. Veselý 4.5.2014 21:17

Re: Jak se rudoši sami poznali...

Kam se ten poděl...

A. Kohut 4.5.2014 20:51

Re: Jak se rudoši sami poznali...

Kurwa, nejni mi jasno, kde se to tady bere. Třeba Gellner. Před 1/2 rokem se s ním dalo diskutovat. I když špatně, ale dalo.

Dnes je to jedno z nevětších demagogických sviní.

S. Lazárek 4.5.2014 20:53

Re: Jak se rudoši sami poznali...

Nebudu tak expresivní, ale pravda je, že řeči jeho kmene fakt nerozumím.

A. Kohut 4.5.2014 21:00

Re: Jak se rudoši sami poznali...

Mě taky vadí, že musím užívat expresivních výrazů. Ale oni jsou čím dál drzejší a metoda obehrané desky zjevně nepomáhá. Tak kde je pes zakopán. Jsou blbí nebo navedení.

ad a) nevadí

ad b) kým a za co

M. Prokop 4.5.2014 20:53

Re: Jak se rudoši sami poznali...

S Ukrajinou se zcela neshodneme, ale podiskutovat se s ním dá. vObčas se pravda diví, že má někdo jiný názor, ale zatím pro mne v mezích únosnosti.

A. Kohut 4.5.2014 21:05

Re: Jak se rudoši sami poznali...

Není. Jeho poslední odkaz na helikoptéru, která střílí rakety je signifikantní. Já blbec mu na to skočil. Kdyby se to hovado alespoň omluvilo, že si spletlo výfuk s expanzí. Ne. Ten věrtaljot byl zasažen. Né že vystřelil. Pro mě je to demagogické prase a nikdy jinak.

J. Veselý 4.5.2014 20:54

Re: Jak se rudoši sami poznali...

Prachy..... nečekají....

J. Láníček 4.5.2014 20:34

Mnohokrát potvrzený fakt

Nejvíc mají ten bolševismus zažraný pod nehty ti, co se dnes tváří jako velcí pravičáci. Hned po revoluci se z největších přizdisráčů, kteří za socíka drželi hubu a krok a poslušně šlapali brázdu, stali ti největší geroji a komunistobijci. Často v práci vzpomeneme zejména jednoho takového z našeho podniku. Ten dělal po revoluci dokonce nějaký čas ředitele. Ten blb falešný a farizejský po revoluci kudy chodě vykřikoval, jak ho komunisti dlouhá léta lámali ke vstupu do partaje, leč on hrdinně odolával i za cenu velkých obětí a nebezpečenství, že tím bude trpět jeho rodina až do třetího kolene. Tomu kreténovi to nebylo blbé, ani když musel vědět, co víme my ostatní. Že se dral do partaje seč mohl a byl nepříčetný, když dali přednost někomu jinému. Tenkrát se praktikovala úměra, že na pět dělníků připadal jeden úředník. Vždycky byl hrdina vytočený do ruda, protože mu bylo jasné, že na něho může přijít řada zas až za dlouho. A takových opožděných revolucionářů znám celou řadu. Některé vidím dost často i v televizi. Na druhý den o nich hodíme v práci řeč a zavzpomínáme - jak bojovali proti komunistům (z jejich řad).

P. Hofman 4.5.2014 20:37

Re: Mnohokrát potvrzený fakt

Tak tenhle váš příspěvek pane Láníčku plně podepisuji.

M. Prokop 4.5.2014 20:42

Re: Mnohokrát potvrzený fakt

Popsal nejen sebe, ale i vás?

P. Hofman 4.5.2014 20:44

Re: Mnohokrát potvrzený fakt

Jste tak hloupej od narození a nebo se vám to tak časem přihodilo?!

M. Prokop 4.5.2014 20:51

Re: Mnohokrát potvrzený fakt

To jsem rád, že vám, proslule pitomému, tak připadám.

P. Hofman 4.5.2014 21:00

Re: Mnohokrát potvrzený fakt

Ale to se opět pletete. Mně tak nepřipadáte, já se vámi vůbec nezaobírám. Jen jsem se ptal a z vás, jako tradičně s NeoSládkovce z SSo, vypadla jenom další totální pitomost. No, jste ve správném týmu. Neměňte!