7.5.2024 | Svátek má Stanislav


Diskuse k článku

Ruské notičky pro Babišovu válečnickou kampaň

Aeronet News doporučuji ke studiu i bojovníkům proti cenzuře: čerstvě po přepadení Ukrajiny byl mezi zastavenými weby. Už tehdy jsem říkal, je to protiprávní, ale plakat kvůli tomu odmítám. Svůj názor jsem nezměnil, protože toho je hrubá diverze, připravující půdu k dalším agresivním krokům.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Kolman 25.1.2023 22:12

"Přiznám se - měla jsem blízko k tomu tentokrát nevolit. Když se však ze strany tábora PP začal pořádat hysterický až nenávistný hon na AB, zpozorněla jsem. A kladla si otázku - proč to dělají? Čeho se bojí? Proč na pódiu nastavují úsměvy, a pod pódiem rozdávají píšťalky a sabotují kampaň toho druhého? Proč ty urážky? To tu přece až takové nikdy nebylo.... A začala si rozebírat situaci...

Vstup generála do politiky motivovala před pár lety americká ambasáda. Důležitou osobou při tom byl a je bývalý diplomat a lobbista Petr Kolář... Psala jsem o něm v jiném příspěvku... Schopný člověk, který sám kdysi o Hradě uvažoval... Generál sám má v politice nulové zkušenosti a mizivé kontakty. Ty má jako bývalý diplomat spíš právě Petr Kolář...

Zázemím generála je NATO a USA... Na jeho setkáních s občany proto málokdy vidíte českou vlajku. Byl by spojencem vlády Petra Fialy, která naši zemi ekonomicky ničí... Ani on sám ekonomice příliš nerozumí. Rozumí jen vojenským věcem, a to je patrně jeden z důvodů, proč je na Hrad tak tlačen... pro vojenská témata bude mít pochopení. Pak jsou tu sponzoři... ti nemusí, ale mohou chtít vděčnost. Velmi málo o generálovi vlastně víme - jen to, že si ho mnozí na Hradě přejí... Možná víc, než on sám. A pak známe budovaný mediální obraz... Tedy známe velmi málo....

Generál Petr Pavel je nepochybně kandidátem blízkým vládě Petra Fialy, USA, NATO a Bruselu... a že by měl být prezidentem, to bylo zpočátku možná víc přání jiných. Které on, ve slušivé uniformě a s minulostí díky tomu vypranou “do čista dočista”, plní.

Forma kampaně, která připomíná nástup všech diktatur – kdo nejde s námi, jde proti nám a je nepřítel, tomu nasvědčuje. Kdyby šlo „jen“ o to, kdo bude český prezident, bylo by to v poklidu jako v minulých volbách. Ale není. Cíle jsou patrně vyšší ... A proto ta nervozita až hysterie.

V. Sember 25.1.2023 22:13

Zalez zpátky pod šutr;-D

Tebe skutečné informace vůbec nezajímají.

M. Ilsner 25.1.2023 22:19

je to cyp :-)

P. Jirkovský 25.1.2023 22:15

Koukám, že u vás dává estrogen na frak testosteronu. .

L. Kolman 25.1.2023 22:21

Jo, jsou dny, kdy se cítím být víc ženou než mužem. Je to dnes moderní, tak proč ne. Příště se chystám na bazénu do ženských sprch, že se momentálně cítím být ženou.

D. Mach 25.1.2023 22:35

Nácku, každej tady ví, že budte volit estébáka hned v pátek ve 14 hodin, a od té doby budete přemýšlet, jak mu do soboty dát ještě jeden hlas.

J. Majzlík 25.1.2023 22:37

Včera se na ČRo k P. Pavlovi přihlásili jeho sponzoři. Většinou se jedná firmy, zabývající se nevýrobními odvětvími naší ekonomiky.

J. Majzlík 25.1.2023 22:39

Doplním, že A. Babiš je případ jiného druhu.. Holt nejsou lidi.

P. Vandas 25.1.2023 22:11

Mám nemocnou kobylku. :-(:-(:-(

J. Krejčová 25.1.2023 22:14

S čím kobylka marodí?

P. Vandas 25.1.2023 22:20

Máme od ní , fríské kobylky,krásné hříbě od června. Hřebeček je krásný a prosperuje, ale kobylka chřadne. Krmíme ji tím nejlepším, co doporučí veterinář, ale málo platné. Teď už třetí den je veterinář s námi u ní a neví si s ní rady.

M. Ilsner 25.1.2023 22:17

to je blbý :-( , koně jsou prima zvířátka

J. Franke 25.1.2023 22:17

Držím jí palce.

P. Vandas 25.1.2023 22:25

Díky , ale je to zoufalé.

R. Nešpůrek 25.1.2023 21:59

Mě Babiš docela překvapil. Ještě to Pavel bude mít těžké.

V. Sember 25.1.2023 22:04

Tak zvol Babiše. Viz níže. Aspoň bude sranda. Z blbosti se zřejmě nedá vyléčit:-P

S. Lazárek 25.1.2023 22:08

To bude ale doufám, že toho prolhanýho hajzla Pavel nakonec šmikne.

J. Franke 25.1.2023 22:08

A není to jedno? Pokud vyhraje, nebude příštím premiérem. Na všem je třeba hledat to lepší.

P. Jirkovský 25.1.2023 22:12

Není. Pokud teď dostane Bureš po držce, už se nezvedne.

J. Franke 25.1.2023 22:16

To beru, jen jsem chtěl autora vlákna potěšit.

P. Jirkovský 25.1.2023 22:19

Tak to jo, dobrý skutky se počítaj.

P. Boublíková 25.1.2023 22:09

Proti debatě na ČT to bylo nebe a dudy. Buďto má Babiš nepřekonatelnou alergii na ČT nebo ho konečně umravnili ;-D

L. Kolman 25.1.2023 22:19

Mi přišlo, že si to v některých momentech Babiš dokonce užíval. Asi si všimnul, jak postupem času Pavel mění barvu a hůř se mu dýchá. Asi tam měli redaktoři zařadit víc vojenských otázek, u těch to Pavel recituje jako básničky. Na zítra si z toho v TV nejspíš vezmou ponaučení. Ale hlavně musí dát Pavla jeho trenéři psychicky dohromady.

D. Mach 25.1.2023 22:37

Co se zase bude muset napravovat po kecech toho estébáckého lháře?

V. Sember 25.1.2023 21:56

Boss Babiš - StB, Fosfáty a Maroko (1. díl)

https://www.youtube.com/watch?v=NzIyi3rTL54

V. Sember 25.1.2023 22:03

Podívejte se na to video. Pokud chcete i po těchto informacích volit Babiše jako následujícího prezidenta, tak vám gratuluji:-P

V. Sember 25.1.2023 22:08

Tady je druhý díl

https://www.youtube.com/watch?v=DrHmz4pA2Us

J. Černý 25.1.2023 21:53

Babiš měl přinést Pavlovi zarámovanou Přísahu vojáka ČSSR. ;-D;-D

Pavel přinesl Babišovi do debaty 5. článek Severoatlantické smlouvy https://www.novinky.cz/clanek/volby-prezidenta-pavel-s-babisem-debatuji-na-cnn-prima-news-40421066

M. Ilsner 25.1.2023 21:57

čobolák také přísahal, zoufalče

P. Boublíková 25.1.2023 22:06

Kdosi tady psal, že měl modrou.

Jinak přísahat z donucení (druhá varianta byla vězení) není totéž jako přísahat dobrovolně. To nepíšu na obhajobu Babiše, ale na obhajobu všech, kteří museli přísahat z donucení.