18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Rozpor v zákonech

Bude to pro premiéra Sobotku a celou vládu hodně horký kaštan, celá ta kauza kolem předsedkyně Energetického regulačního úřadu Aleny Vitáskové a někdejší bývalé nejvyšší žalobkyně Renaty Vesecké.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Veselý 17.1.2016 20:34

Re: A pak že muslimové jsou nevzdělaní ....

jo

S. Lazárek 17.1.2016 19:11

Tak tohle obohacení bylo o prsa korejský atletky

Ti válkou vystresovaní hoši si chtěli jen normálně znásilnit nějakou tu Evropanku stejně tak, jako to tu dělá skoro každej, ale když zjistili, že holky nejsou zase až takový holky jak předpokládali, chtěli pro ně udělat zase to nejlepší co uměli z domova a od jejich psychických strastí jim pomoci sprškou šutrů. Je hrozný, že jim tu nikdo nerozumí.

P. Klouda 17.1.2016 19:14

Re: Tak tohle obohacení bylo o prsa korejský atletky

To asi píšete o tom Dortmundu...?...

S. Lazárek 17.1.2016 19:17

Re: Tak tohle obohacení bylo o prsa korejský atletky

Asi jo. Ani nevím, kde všude si chtějí kluci zařádit s místními děvčaty.

P. Klouda 17.1.2016 19:21

Re: Tak tohle obohacení bylo o prsa korejský atletky

Já že jste psal o tom kamenování. A tak jsem se chtěl zeptat, jestli nemáte nějaký lepší zdroj informací, než je security magazine. cz ~ ti píšou o té dortmundské události trochu divně: »"Během několika vteřin byli všude kolem nás....a nakonec vzali kameny a začali je po nás házet," uvedla jedna z napadených, Elisa. Naštěstí zasáhli policisté, kteří všechny útočníky zatkli. Podle německých médií se jednalo o tři mladíky ve věku mezi 16 a 18 roky.« ~~ že by někdo o třech lidech řekl, že byli všude okoli nich, to se mi nechce věřit...

S. Lazárek 17.1.2016 19:27

Re: Tak tohle obohacení bylo o prsa korejský atletky

Pane Kloudo, v tomto konkrétním případě jsem byl vystrašen a zmasírován televizí prima, kde se o tom zmiňovali. Kluci si to chtěli rozdat s místníma holkama ale když zjistili, že to jsou transsexuálové, chtěli je kamenovat a od exekuce je zachránila kolemjednoucí hlídka policie. Na pravou míru to tu jistě někdo uvede.

P. Klouda 17.1.2016 19:29

Re: Tak tohle obohacení bylo o prsa korejský atletky

Tak pokud to prošlo i redakcí nějaké naší TV, tak to snad mají ověřené... 8) ....... Já si nedělám o migrantech žádné velké iluze, ale nerad bych podlehl každému výkřiku o nějakém jejich zločinu, který by mohl být obdobně seriozní jako argumenty našich zdejších "oponentů"... 8)

S. Lazárek 17.1.2016 19:31

Re: Tak tohle obohacení bylo o prsa korejský atletky

Nic jiného nám nezbývá. Do Dortmundu se nechystám a silvestra v Kolíně jsem taky prošvihl.

P. Vandas 17.1.2016 19:16

Re: Tak tohle obohacení bylo o prsa korejský atletky

Ale já jsem četl, že Sisák a Hala včas utekli. :-):-):-)

S. Lazárek 17.1.2016 19:18

Re: Tak tohle obohacení bylo o prsa korejský atletky

To byla určitě náhoda, normálně odjeli na dlouho plánovanou dovolenou do Amazonie....:-)

P. Vandas 17.1.2016 19:23

Re: Tak tohle obohacení bylo o prsa korejský atletky

Já myslel, že se převlékli za travestity a provokovali mírumilovné vojíny IS na dovolence v Düsseldorfu. :-):-):-)

P. Klouda 17.1.2016 19:32

Re: Tak tohle obohacení bylo o prsa korejský atletky

Tak ono se něco takového stalo i v Düsseldorfu?.. Trochu se bojím, aby někdo uměle nevytvářel zprávy tohoto typu, aby pak "jiní" mohli říct: »Vidíte, zase jste sedli proti-migrantské (PARDON! proti-uprchlické...) propagandě na lep!«...

P. Vandas 17.1.2016 19:39

Re: Tak tohle obohacení bylo o prsa korejský atletky

Já tu jen tak pindám. To mne popletl Vilém. Přečetl jsem si první dvě slova a hned mi to bylo jasné. :-):-):-)

P. Klouda 17.1.2016 19:41

Re: Tak tohle obohacení bylo o prsa korejský atletky

Jj, "dobrák" už byl zase vypuštěn... 8))

J. Nový 17.1.2016 18:56

zdar.............................. a nazdar

Düsseldorfský sociální pracovník Samy Charchira, se kterým spiegel.de vydal v sobotu rozhovor, řekl, že problémem ve městě jsou především Severoafričané přicházející z jihoevropských zemí. Komunita, která v metropoli spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko žije po desetiletí, je prý naopak dobře integrovaná a tolerantní.

„Tak tři, čtyři roky k nám přicházejí Maghrebané z jiných evropských zemí, jako jsou Španělsko, Itálie, Francie. Tito většinou mladí lidé žijí v Evropě roky nelegálně a mnoho z nich se uchyluje ke kriminalitě,“ řekl Charchira. Dodal, že vyhostit takové osoby je obtížné, neboť jejich rodné země je jako kriminálníky odmítají přijmout zpět.

Němci přitvrdili, vracejí víc uprchlíků, tvrdí Rakousko. Berlín to odmítá

Spekuluje se, zda se problematická düsseldorfská komunita Severoafričanů podílela na okrádání a obtěžování žen během silvestrovských oslav v nedalekém Kolíně nad Rýnem. Ženy a dívky vypovídaly, že je obkličovaly a osahávaly skupiny mladých mužů severoafrického a arabského vzhledu.

V souvislosti se silvestrovskými incidenty, které jsou hlášeny i z dalších německých měst, se v zemi vede debata, do jaké míry se na obtěžování žen podíleli i nově příchozí uprchlíci. Američanka Caitlin Duncanová, která se oslav v Kolíně zúčastnila, v rozhovoru s listem The New York Times řekla, že naopak díky pomoci syrských uprchlíků se jí podařilo násilníkům utéct

J. Kombercová 17.1.2016 19:54

Re: zdar.............................. a nazdar

Koukám, že už jste se oklepali z toho, co sama policie nakonec pustila na veřejnost, že mezi těmi, co se jim podařilo identifikovat a zadržet (31 kousků z 500 hlavé masy) byli i nově příchozí, zapomněl jste na to, že "já jsem Syřan,mě pozvala paní Merkel, ke mně se musíte chovat slušně", zapomněl jste na doklady roztrhané před očima policistů s výsměchem, že zítra dostanou jiné.... no, šetřte se, bude HUŘ.

J. Nový 18.1.2016 10:41

Re: zdar.............................. a nazdar

...a byl to Syřan? :-)

P. Hofman 17.1.2016 20:11

Re: zdar.............................. a nazdar

Tak to jste si dovolil hodně.

Upozorňovat na to, že mezi připrchlíky mohou být i lidé normální a nejen znásilňovači a vrazi, tak to je silně nezodpovědné.

Styďte se!

J. Kombercová 17.1.2016 20:20

Re: zdar.............................. a nazdar

Za co? Ať se stydí Žilková, ta s přírodním pudem... já se řídím rozumem.

J. Kombercová 17.1.2016 20:23

Re: zdar.............................. a nazdar

...pardon, vzala jsem to na sebe a ona to byla ironie určena novému Jílkovi. Jako bych nic nenapsala.

Oastatně, pan Jílek opleskl článek z iDnes, ani se nezačervenal.

R. Veselý 17.1.2016 20:40

Re: zdar.............................. a nazdar

On? Ten se nestydí ani lhát.

J. Nový 18.1.2016 10:39

Re: zdar.............................. a nazdar

a byl to Syřan, Červenko?

J. Nový 18.1.2016 10:41

Re: zdar.............................. a nazdar

....a byl to Syřan, Červenko? :-)

J. Nový 18.1.2016 10:35

Re: zdar.............................. a nazdar

Kombercová samozřejmě ví, proč je legitimovali... :-)))

J. Vobr 17.1.2016 18:56

JAK JSME SE VZÁJEMNĚ OBOHACOVALI

K odkazu Josefa Ressla se hlásí nejen Češi, ale zejména Rakušané a také Slovinci. Pomník Josefa Ressla byl umístěn už v roce 1863 před budovu Technické Univerzity ve Vídni v parku, který dnes nese Resslovo jméno. Teprve v roce 1924 byl odhalen Resslův pomník v jeho rodném městě, kde se nachází před budovou okresního muzea.

Pamětní desky připomínají Josefa Ressla nejen v rodné Chrudimi, ale také Linci. Ulice po něm pojmenované se nacházejí v Ústí nad Labem, Pardubicích, Praze, Plzni, Olomouci, Mostě, Českých Budějovicích, Lublani, Vídni, Ostravě a Novém Jičíně. Resslova busta, jejímž autorem je Antonín Popp (1901), byla umístěna také v Pantheonu Národního muzea v Praze.

Portrét Josefa Ressla a loď poháněná jeho vynálezem jsou hlavním námětem bankovky 500 rakouských šilinků vydané v roce 1956. V roce 1957 byl Josef Ressel námětem československé poštovní známky a v roce 2002 známky vydané slovinskou poštou.[1]

P. Vandas 17.1.2016 18:59

Re: JAK JSME SE VZÁJEMNĚ OBOHACOVALI

Jenom netuším, proč se tak všichni dojímají nad terstským lesmistrem? :-):-):-)

A. Trick 17.1.2016 18:52

Sliby se slibujou, blázni se radujou

Írán otevřel novou kapitolu vztahů se světem. Tak komentoval v sobotu íránský prezident Hassan Ruhání zrušení mezinárodních sankcí na svou zemi. Spokojený byl i Západ, avšak necelý den poté se zase vše zkomplikovalo. V neděli totiž Spojené státy uvalily na Írán nové sankce kvůli íránskému balistickému programu.

Nordická lest?

P. Vandas 17.1.2016 18:56

Re: Sliby se slibujou, blázni se radujou

To bude nejspíše tím, že v bankách nemohou najít těch 100 mld $ zablokovaných Iránu před lety a které si chce Persie okamžitě vybrat na ty naše Zetory. :-):-):-)

A. Trick 17.1.2016 19:00

Re: Sliby se slibujou, blázni se radujou

O důvod víc k nenávisti severoatlantické civilizace muslimskými zeměmi.

Ale k připrchlíkům musíme být vstřícní, to zase jó!

P. Spáčil 17.1.2016 19:00

Re: Sliby se slibujou, blázni se radujou

no, ty prachy se budou těžko hledat.