3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Rozbíjení oken

Jeden z mála politiků, který se otevřeně zastal Izraele v otázce útoku na centra teroristické organizace Hamás v Gaze, byl Karel Schwarzenberg.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Kajan 30.12.2008 21:55

Re: Po celou dobu

Nikdy, ani jednou v životě, jsem tam nebyl !!! Dzp.

hleena 30.12.2008 21:50

Re: Po celou dobu

Čti projevy Paroubka ;-D;-D;-D http://cs.wikiquote.org/wiki/Ji%C5%99%C3%AD_Paroubek

milan007 30.12.2008 21:56

Re: Po celou dobu

Běžete se vzdělávat, potřebujete to, doporučuji např. dějepis. Zjistíte, že veškeré kecy o míru nahrávají lumpům a gaunerům. :-D

Kajan 30.12.2008 21:58

Re: Po celou dobu

3 velká negativa, tedy mír, svoboda a spravedlnost, stojí a rostou jen na kvalifikovaných zákazech ! Dzp.

baranka 30.12.2008 21:59

Re: Po celou dobu

a ještě ten dryml do toho:-/

Kajan 30.12.2008 21:45

Myslím, že válka Židů s Araby je válkou civilizovaných, tedy individualizovaných a subjektivizovaných s necivilizovanými, tedy divochy ! Dzp.

Wabi. 30.12.2008 21:49

Re: Myslím, že válka Židů s Araby je válkou civilizovaných, tedy individualizovaných a subjektivizovaných s necivilizovanými, tedy divochy ! Dzp.

A co Hájek? Zapoměl jsi ho do toho zamontovat!!:-) 

Kajan 30.12.2008 21:56

Re: Myslím, že válka Židů s Araby je válkou civilizovaných, tedy individualizovaných a subjektivizovaných s necivilizovanými, tedy divochy ! Dzp.

Právě tohle je Hayek  !  Hayek je úplně všechno ! Dzp.

hadesxx 30.12.2008 22:02

Re: Myslím, že válka Židů s Araby je válkou civilizovaných, tedy individualizovaných a subjektivizovaných s necivilizovanými, tedy divochy ! Dzp.

Hayek je můj osud.

Hayek je všecko, co neznal jsem dosud.

Hayek je první a poslední můj hřích,

nepoznat Hayka, nemiloval bych.

Hayek je rozum, který mi uletěl. ;-D

loula 30.12.2008 22:14

Re: Myslím, že válka Židů s Araby je válkou civilizovaných, tedy individualizovaných a subjektivizovaných s necivilizovanými, tedy divochy ! Dzp.

Přesně tyto verše mě napadly. i když, já raději Manon než Hayeka. Díky za příjemné osvěžení.

hadesxx 30.12.2008 22:17

Re: Myslím, že válka Židů s Araby je válkou civilizovaných, tedy individualizovaných a subjektivizovaných s necivilizovanými, tedy divochy ! Dzp.

:-)

Kajan 30.12.2008 22:22

Re: Myslím, že válka Židů s Araby je válkou civilizovaných, tedy individualizovaných a subjektivizovaných s necivilizovanými, tedy divochy ! Dzp.

Tak Hadesxx, je komunista !  Je to možný ? Dzp.

hadesxx 30.12.2008 22:29

Re: Myslím, že válka Židů s Araby je válkou civilizovaných, tedy individualizovaných a subjektivizovaných s necivilizovanými, tedy divochy ! Dzp.

To je slabý i na vás ;-D

free palestine 30.12.2008 21:30

kdy ukončí izrael apartheid vůči palestině

to podobenství s házením kamenů je pokroucené. ve skutečnosti je to spíš takhle:

člověkovi seberete jeho barák - ten vám na oplátku hází kameny do okna - tak vy na toho člověka pošlete nejmodernější techniku a zpřelámete mu všechny kosti - to je "spravedlnost" ala izrael

sionismus = fašismus

vy všicni co tady nadáváte na palestince se podívejte na tenhle dokument:

http://video.google.com/videoplay?docid=2813754003794505399&hl=cs

AeroKarel 30.12.2008 21:33

Re: kdy ukončí izrael apartheid vůči palestině

A byl ten barák jeho? Kdy?

Lucifer 30.12.2008 21:35

Re: kdy ukončí izrael apartheid vůči palestině

a ty seš pičaR^

free palestine 30.12.2008 21:37

Re: kdy ukončí izrael apartheid vůči palestině

soudě podle rychlosti reakce ses na ten dokument ani nepodíval

AeroKarel 30.12.2008 21:39

Re: kdy ukončí izrael apartheid vůči palestině

Obávám se, že dokument, uvedený vaším stylem, nepůsobí přitažlivě.

Váše zaujetí jeví se býti jednostranné.

hadesxx 30.12.2008 21:42

Re: kdy ukončí izrael apartheid vůči palestině

Na jednostranný úvodník jednostranná odpověď - a je vyváženo.

hleena 30.12.2008 21:46

Re: kdy ukončí izrael apartheid vůči palestině

„Když byl přijímaný, tak jsme rozebírali jeho tehdejší činnost, v níž byl ke KSČM kritický, ale on nás přesvědčil, že to byla jeho chyba a že názorově je již jinde,“ říká místopředseda strany Jiří Dolejš.

;-D;-D;-D

Lucifer 30.12.2008 21:43

Re: kdy ukončí izrael apartheid vůči palestině

chtěl jsem odpovědět, ale byl jsem censurován - takže všechno nejlepší a hlavně co nejdřív chcípni;-D

bflmpsvz 30.12.2008 21:57

Re: kdy ukončí izrael apartheid vůči palestině

 ?(Y) VY INTELIGENTE8-o

hleena 30.12.2008 21:41

Nová tvář KSČM - antisemita :-)

To je o tobě ? ;-D;-D;-D

ibn 30.12.2008 21:42

Re: kdy ukončí izrael apartheid vůči palestině

komu je palestinsky problem jasny, necht hodi kamenem

petflaška 30.12.2008 21:45

Re: kdy ukončí izrael apartheid vůči palestině

Pokud vím, tak Izrael ještě v rámci Šaronova plánu "ÚZEMÍ ZA MÍR " předal Gazu Palestincům, s tím že vytvoří zárodek budoucího Palestinského státu. Co se ale stalo. V prvé řadě se servali Palestinci mezi sebou - Hamás kontra Fattah, potom následovalo to čeho se Jews obávali nejvíce. Zneužití tohoto mírového gesta-předání Gazy. Palestinci začali budovat v Gaze jakýsi svůj palestinský Bajkonur-osadili ji desítkami odpalovacích zařízení aby mohli ostřelovat cíle v Izraeli. Nemůžeme tedy nyní čekat, že Izraelci jsou takoví pitomci jakonárod libující si v knedlících a stáhnou se anebo začnou bojovat peticemi a komisemi. Izraelci jsou bojovníci a holt si nenechají nikým kálet na hlavu a to je dobře. Je to i příklad pro takové národy jako jsou češi, kterých národním krédem je "Kdo uteče ten vyhraje".

Kajan 30.12.2008 21:47

Re: kdy ukončí izrael apartheid vůči palestině

Zatím jsme vyhráli pokaždé ! :-D  Dzp.

AeroKarel 30.12.2008 21:52

Re: kdy ukončí izrael apartheid vůči palestině

K tomu "území za mír" je třeba smluvní strana schopná a ochotná garantovat dodržení smluvních podmínek.

Minimálně neškodí, má-li vůbec zvyk dodržovat smlouvy. Mám takový dojem že u těch beduinů (asi jako u cikánů) to platilo jen dovnitř ani ne tak etnika, jako spíš klanu.

free palestine 30.12.2008 22:21

Re: kdy ukončí izrael apartheid vůči palestině

tímhle názorem ale jenom opakuješ to co píšou na idnes a v lidovkách,

koukni se na ten dokument co sem tam dal ( nejedná se o žádnou propagandu, jde o seriózní dokument ) a pak argumentuj

milan007 30.12.2008 21:59

Re: kdy ukončí izrael apartheid vůči palestině

Od té doby , kdy drazí palestinci jásali nad smrtí lidí v New Yorku si nezaslouží slitování. Sami ho totiž nemají, tak jakým právem ho vyžadují ??

ibn 30.12.2008 22:04

Re: kdy ukončí izrael apartheid vůči palestině

ale ani vy nad nimi nemate soucit, zaslouzite si tedy jeste nejaky vy?