17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Ropák Dostálová

Jako už tradičně udělil spolek Děti země anticenu Ropák roku, tentokrát roku 2019. Spolek který se zasloužil o paralýzu výstavby silniční infrastruktury v České republice namířil svůj hnojomet na ministryni Kláru Dostálovou za přípravu nového stavebního zákona.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Anděl 27.6.2020 9:31

Odhaduji, že to financovat bude a že v tomto případě nejde o zas tak špatnou investici.

Sice teda jsem viděl jen první díl a asi ani ne celý, protože mě moc nebavil a ten hype kolem tomu je mi nesrozumitelný, na druhou stranu vidím, že to úspěch má a lidi se na to dívají a dokonce na to chodí do kina, tak proč ne.

No, a na druhou stranu leckým odsuzované a nenáviděné Odcházení jsem viděl a líbilo se mi hodně, a to obecně na takovéhle konverzačky moc nebývám, pokud se neodehrávají alespoň na raketě směřující k Plutu nebo tak něco (btw zajímavý námět na remake Odcházení :-)).

U toho Odcházení si to netroufnu vůbec hodnotit právě proto, že se mi to líbilo, tak to jistojistě zkreslí můj úsudek ohledně otázky, jestli má ČT takový věci financovat.

V. Mokrý 27.6.2020 9:59

Tam je problém v tom, že Strach není takovej pravdoláskař, jak by si to nejen v ČT přáli.

L. Zach 27.6.2020 11:03

Anděl Páně 2 vydělal 127 mil. Kč.

https://www.irozhlas.cz/ekonomika/andel-pane-2-je-komercne-nejuspesnejsim-ceskym-filmem-vydelal-vic-nez-127-milionu-korun_201702061654_pholinkova

P. Forejt 27.6.2020 8:23

Protikorupční hnutí je v rozkladu .....Randák se pohádal s Janečkem a odešel. Láska zase nafackoval Krausovi, že mu dělá do manželky ......no síla.

PS ....hej kucí, nevyprdnem se už na tu protikorupci??

J. Polesny 27.6.2020 8:22

Nový stavební zákon by to chtělo nastudovat a říct proč přesně je lepší či horší. Zatím slyším jen dojmy. Ano ten starý byl špatný a délka stavebního povolení šílená. To ještě neznamená že nový je dobrý. Kéž by...

P. Forejt 27.6.2020 8:21

abych byl trendy, vyvěsil jsem si Horákovou doma v obýváku. Jmnuje se Jiřina a je ze sousední vesnice ..... Chlapi v hospodě říkali, že je hodná a pracovitá ....n-tssss

S. Lazárek 27.6.2020 8:23

Další frustroš....jen trp šprckyne.

F. Šimek 27.6.2020 8:20

JEDINĚ-NOVÝ VOLBY !!!

M. Němec 27.6.2020 8:21

Tak už jenom 1 672x , značko "F.Šimek", a budeš mít po šichtě.

F. Šimek 27.6.2020 8:27

ARNOŠTE-NEJSEM ŽÁÁDNÁ ESTÉBÁCKÁ ZNAČKA-"F. Šimek" !!NA ŠICHTU UŽ DÁÁVNO NECHODÍM....FRŠTENZ ?

M. Němec 27.6.2020 8:35

To FRŠTENZ je nějaká zřícenina u Křemže, značko "F.ŠIMEK" ?

Nebo je to zkratka FR-Šimek-TENZe hyper ?

S. Lazárek 27.6.2020 8:17

Horáková byla pěkná třepetalka a s takovejma se musí pěkně z vostra! Už zase ona? Rozejděte se! Neshlukujte se! Vypadněte!....:-)

Sami si za to můžete, že vám jí připomínáme.

V. Zadák 27.6.2020 8:25

Tak si to užijte, zítra to už nebude. Od zítřka budou propagandisté připravovat jinou akci.

I. Kellner 27.6.2020 8:31

Zítra se odchází na barikády, bránit se srpnové invazi.

S. Lazárek 27.6.2020 8:34

No jo, vidíš ty jo, srpen bude coby dup!....:-)

V. Zadák 27.6.2020 8:42

Tak, tak. Potom 28 říjen, ale to nebude nic bombastického, dále 17. listopad, to bude zase veliké. 10. prosinec asi upadne do zapomenutí a co s 10. březnem není jasné. Letos to úplně vyšumělo.

Hlavně nééé 15. březen. To by nebylo "!politicky korektní".

S. Lazárek 27.6.2020 8:59

To víte Mílo, každej si nese svojí historickou paměť, některé pamětníky dodnes nejvíc krkaj Švédi kvůli Bílé hoře, někdo jiný pamatuje, jak nás onoho 15. března porobili a ponížili Němci a mladší ročníky holt už pamatujou jen ty špinavý Ivany, co tu z tanků stříleli do nevinných lidí. Ono bude zase něco, nemám strach.

S. Lazárek 27.6.2020 8:33

Já to zase tak neprožívám Mílo, ale musím uznat, že Horáková se vám tehdy povedla náramně. Šlo to rychle a ani Einstein nepovolil pevně sevřenou pěst dělnický třídy.

Na druhou stranu se bavím tím, jak tu autentickejm pravičákům některým skřípá tohle datum pořád skřípe mezi zuby. Jen tak dál.

V. Zadák 27.6.2020 9:00

Proč "nám" Lazárku, máte vlhké sny.

Radši poreferujte jak se vzpomíná v Městečku u Nádraží. Ve zdejším provinčním městečku nijak. Zde se ani MilChvilPrDi nechytli.

S. Lazárek 27.6.2020 9:33

Protože vám, už jen díky tomu vašemu "alias", s tím už nehnete. Vemte toho vašeho hurvajse, píchněte ho zezadu k Padevětům a mrkěte se sám když tu potřebuje zjišťovat nálady obyvatelstva , nejsm váš informátor, ty doby už jsou pryč.....Mílo....:-)

P. Forejt 27.6.2020 8:42

kdyby jí komunisté nechali být, upadla by v zapomnění. Politicky byla bezvýznamnou nulou a na poli rozvědky nosila titul vyzvědačka - začátečník!! ...ach jo.

I. Kellner 27.6.2020 8:14

Chudák Horáková. Už je tom už stejně jako chudák Lenin. Všude je jí plno, do každého ji cpou, až se většině zprotivila a přitom na ní samotné vůbec nezáleží a zůstal z ní jen takový ten idol.

Více soch, více propagandy!

M. Němec 27.6.2020 8:30

Nazdáááár, vemeno.

Kvůli Leninovi zemřely miliony lidí, sám jich nechal popravit a poslat do GULAGu statisíce.

Kolik Horáková ?

J. Drobný 27.6.2020 8:34

Zkus prostudovat terezínské archivy, třeba tam něco o jejím působení zjistíš!;-)

M. Němec 27.6.2020 8:39

A co tam zjistím, čooráku ?

S. Lazárek 27.6.2020 8:39

Nakonec nějakej ruskej poslanec přijde s tím, že v archivech kgb byly nalezeny dokumenty o tom, že Horáková dělala v nějakém lágru bachařku. Vůbec bych se nedivil.

J. Drobný 27.6.2020 8:08

Na pražské sídlo komunistů promítali Horákovou. Jako připomínku zločinů!

Tak proč ne, když je to pravda, ovšem jsem zvědav co se bude promítat na německou ambasádu v Lobkovickém paláci?;-)

J. Polesny 27.6.2020 8:11

Co tam budete promítat?

S. Lazárek 27.6.2020 8:15

To je klasika...."co se bude, mělo by se, je potřeba"....jestli máte nějakej silnej příběh, kterej byste chtěl Němcům fláknout někdyz z večera na fasádu ambasády, kdo vám brání založit ho do promítačky a udělat to? Nebo zase čekáte, až to vaše přání splní někdo jinej?.....:-)

J. Drobný 27.6.2020 8:36

Ani náhodou, už to mám připraveny, jen musím počkat na vhodnou příležitost a správné datum!;-)