7.5.2024 | Svátek má Stanislav


Diskuse k článku

Respektu nehodný Respekt

Týdeník Respekt, kdysi dávno ikona české novinařiny, se dostal na šikmou plochu. Bohužel, jinak se úlet jeho redaktorky Ivany Svobodové i jejího nadřízeného, šéfredaktora Erika Taberyho, nazvat nedá.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Hofman 5.4.2011 16:06

Re: Tak to jsem rád, že to slibujete na "čestné klausovské"

Slibuji, pane Johne, na čestné klausovsko-putinovské, když ke mně míří takový sekáč.

J. Jílek 5.4.2011 15:13

Re: Zápisky z cesty do L. A. č. 6

pak nemaj ledovce ubývat... :-)

M. Prokop 5.4.2011 13:27

Re: Zápisky z cesty do L. A. č. 6

Vždyť by vám chyběl, bylo by nutno najít jinou obsesi.

P. Hofman 5.4.2011 13:43

Re: Zápisky z cesty do L. A. č. 6

Možná byste toto slovo už mohl přestat užívat. Usvědčuje vás z neznalosti či matení pojmů, předpokládám, že úmyslného.

Kritické myšlení je podstatou existence naši civilizace a nemá s obsesivním chováním vůbec nic společného. Navíc, kdykoli onen Janyškův bůh udělá cokoli dobrého, je mnou pochválen. Moc šancí mi však neposkytuje.

V. Hajková 5.4.2011 12:49

Tiskovku min. dopravy ,

která právě  probíhá  vede  místo p. Bárty  jeho náměstek!!  Nechce  se mi věřit, že by už p. Bártu  zhafla  naše rychlá policie- chicht!

R. John 5.4.2011 12:30

Je tu nová móda ,

 bystrozrací politici či úředníci poznají, kdy jsou tajně nahráváni a začnou říkat sebevražedné nesmysly, tedy podle jejich pozdějších prohlášení. Škárka se s Knetigem mohou vzít za ruce, takovou "dvojku" pohledat. Takhle strkat hlavu do oprátky, nebo vydírá a chce přidat za držhubné ? V tom případě by měl nervy jak provazy. Imunitu již má, takže o co jde, ODS ho případně v imunitním výboru podrží. Řekl bych. Ale až tam to nedojde, si myslím, za chvilku se obejmou, svedou to na novinářku,která nerozezná legraci a ještě jí překroutí, padnou si  Véčka  na poslaneckém klubu kolem krku a bude zase dobře.

Citace z Respektu  :     I během druhého rozhovoru  v  téměř prázdné restauraci Škárkovi opakovaně volají na mobil kolegové z jných médií a Škárka ostříleně a žoviálně rozděluje do telefonu, která jím pronášená vyjádření jsou na jméno a která "mimo záznam". Je znát, že se v mediálním světě naučil pohybovat suveréně a s jistotou,že jej novináři vděční za informace zevnitř strany "nepropálí" - a proto tak otevřeně nejspíš hovoří i se svou dnešní návštěvou.      Konec citace.

   Dále Škárka tvrdí, že jako statutárnímu zástupci VV  mu prošlo vše rukama, že má detailní přehled  o  financování strany, vše má schováno a proto se nebojí ničeho a nikoho.

  A chudák Aston něco poudá o etice , když jde o laškování poslance, aby byla nějaká junda. 

O. Kadlec 5.4.2011 12:39

Re: Je tu nová móda ,

To není aston, ale JAG.

JAG je novinář jako každý jiný. Pro něj je důležité, že se teď možná hůř budou shánět drby.

R. John 5.4.2011 12:47

Ano, pravda, Aston se "zdržel hlasování" , moje omluva. :-)

P. Vandas 5.4.2011 12:39

Re: Je tu nová móda ,

 Pane Johne, mne to nepřekvapuje. Jsou to mladá, Boží telátka, nejspíše MBA (mladý, blbý , anbiciózní) , většinou vzděláním nedotčení, kteří se ocitli omylem v záři reflektorů. Mají ve všem jasno, vědí jaké jsou ty intriky, co se dočetli v Blesku, a nyní spřádají teorie, jak to mají všechno pod kontrolou. Nestačili si však všimnout, že si nadělali, tak trochu, do svých trenek.

R. John 5.4.2011 13:23

Včera kámoš vyprávěl,

  jak student historie odpověděl na otázku kdo byl zakladatelem hnutí Lolárdů, že prý "Arcibiskup Lolárd ". Kámoš je klidˇas, ale že prý již nevydržel, když viděl a slyšel tu imbecilní suverenitu, že zařval, "tohle odmítám poslouchat, véééén ! ". Tak jsme se smáli   a dali si houbový guláš s rýží dvakrát, pak jsme klábosili o historii a  jako moučníček  byl  "americký dort ".

P. Vandas 5.4.2011 14:19

Re: Včera kámoš vyprávěl,

 Učit bych, asi nechtěl, neb bych zuřil, nicméně, ani já nevím, kdo byl zakladatelem hnutí Lolárdů, ba co více, já ani netuším, co představovali.

R. John 5.4.2011 14:37

Reformace , kde to vzal Hus ?... od Wiklifa, ne ?

 jste nějak zmožen tou silnicí, ted´vidím, jak jste se plácl do čela pane Vandasi.:-))

P. Vandas 5.4.2011 14:53

Re: Reformace , kde to vzal Hus ?... od Wiklifa, ne ?

No plácl, a nic. Já to skutečně nevěděl, že Wiklif patřil k Lolárdům. Či, nedej Bože, je snad založil.

P. Vandas 5.4.2011 15:17

Re: Reformace , kde to vzal Hus ?... od Wiklifa, ne ?

 Já si vždy myslel, že Wiklifovy spisy přinesli do Prahy Hibernové, ti z té naší Hybernské.

R. John 5.4.2011 15:33

Ještě že nejste student pane Vandasi, jinak by do Vás včera kámoš píchl vidličku:-)))))

 To proberem v květnu, jen stručně,Lolárdi jsou obrazně řečeno "angličtí Husité" ,vycházejí z učení Wiklifa, z Oxfordu přivážejí studenti do Prahy jeho knihy a je jeho učením ovlivněn jak Hus, tak hlavně Chelčický. Reformace se rozjíždí.

V. Hajková 5.4.2011 11:30

TO JE BOMBA

Včera  v nočním vysílání  Libýiské  televize  prohlasil  mluvčí vlády - Musa  Ibrahím ,  že  jsou připraveni  k reformám  ale pouze pod vedením  VELKÉHO VUDCE  KADDÁFÍHO!!  To  vzbouřenci  a celý svět přijal  zcela jistě s nesmírným  NADŠENÍM!!!

P. Vandas 5.4.2011 12:08

Re: TO JE BOMBA

No vidíte, co všechno nevymyslí, ten " Kluk jeden ušatá.". Laik se diví, odborník žasne.

V. Hajková 5.4.2011 12:17

Re: TO JE BOMBA

Bohužel- a nejhorší je, že se  z arabského světa   člověk dozví nějakou informaci, která  nemá platnost ani  jednoho dne!

J. Láníček 5.4.2011 12:31

Cože, poledne, a už jste zas jak bomba ?

Nebo špatně vidím na monitor ?!

M. Prokop 5.4.2011 13:30

Re: TO JE BOMBA

Já znám historicky jinou verzi úsloví, "laik žasne, odborník emigruje"!

:-P

F. Doušek 5.4.2011 12:13

Re: TO JE BOMBA

To náš liberecký primátor Korytář prohlásil, že se spojí proti všem s čertem i komunisty, jen aby se udržel u koryta. Načež vzápětí vystoupila na kameru soudružka zastupitelka za KSČM, a prohlásila, že se uplácet od něj nenechají.

Taky bomba.

O. Kadlec 5.4.2011 12:17

Re: TO JE BOMBA

Jo? A co byste v Liberci chtěli?

F. Doušek 5.4.2011 12:19

Re: TO JE BOMBA

Někoho slušného. To by byla bomba.

O. Kadlec 5.4.2011 12:26

Re: TO JE BOMBA

A vy ho nemáte? Korytář není slušný starosta?

M. Prokop 5.4.2011 13:30

Re: TO JE BOMBA

Něco jsem zaslechl o "zeleném magorovi".

O. Kadlec 5.4.2011 18:10

Re: TO JE BOMBA

Váš vztah k barvičkám nemá s kompetencí jakéhokoli politika co dělat.

F. Doušek 5.4.2011 16:23

Re: TO JE BOMBA

Takto se chová slušný člověk?

http://www.r1genus.cz/clanky/liberecko-4/tiskove-prohlaseni-primator-korytar-si-bere-syner-jako-rukojmi-9698/

Primátor lže, jinak by již svá tvrzení dávno doložil fakty.

O. Kadlec 5.4.2011 18:09

Re: TO JE BOMBA

Takže váš primátor je lhář? Zajímavé.

Všimněte si, že vám nevěřím. Daleko snáz uvěřím že Doušek je lhář, kdyby to někdo tvrdil.

P. Vandas 5.4.2011 12:20

Re: TO JE BOMBA

 Na Reichenberg si prosím sahat nedám, neb jsem odsavád. My liberečáci, jsme pěkní kujóni.

F. Doušek 5.4.2011 12:23

Re: TO JE BOMBA

To já jsem z Bohmische Leipe, ale Konráda Henlaina jsme měli návštěvou i v našem domě.