18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Respektu nehodný Respekt

Týdeník Respekt, kdysi dávno ikona české novinařiny, se dostal na šikmou plochu. Bohužel, jinak se úlet jeho redaktorky Ivany Svobodové i jejího nadřízeného, šéfredaktora Erika Taberyho, nazvat nedá.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. John 5.4.2011 16:42

Přepravčičku, takovou malou skládací,abych jí mohl vozit na nosiči na kole.

 lišek se do ní vešlo deset kilo, smržů bylo asi třicetpět. Ale byla to zabíračka. V sobotu kolem Labe a Cidliny  v lužních lesích nic, ale lautr nic.

S. Netzer 5.4.2011 16:46

Re: Přepravčičku, takovou malou skládací,abych jí mohl vozit na nosiči na kole.

To snad není možné! Já se asi závistí ukoušu. Zde jsou též velmi příznivé podmínky, ale nemohu do lesa, můj chudák pes churaví. A nejen ten. Nazdar!

R. John 5.4.2011 16:53

Chápu a je mě líto.

P. Vandas 5.4.2011 17:03

Re: Chápu a je mě líto.

Cožééé, lišky. Letím do lesa.

P. Hofman 5.4.2011 16:58

Re: Byl jsem tam v září 2004 ? Jak byl atentát na dvojčata.

V září 2004 by to už asi taková "bomba" nebyla.

J. Jílek 5.4.2011 15:16

Re: Kdo máte radi létání

tohle taky není špatný, nehoupe to tolik.... http://někde bych měl mít ještě propagační dvd... www.hausboty4u.cz/francie-canal-du-midi-2010.htm

V. Hajková 5.4.2011 15:23

Re: Kdo máte radi létání

S tím  kouřením- to nějak nezminovali- ale jinak  to daleko od Vašich přání vzdáleno není! dokonce Japonci budou  na palubách letadel  podávat i čepované pivo!!

L. Brabencová 5.4.2011 15:27

Re: Kdo máte radi létání

Pro mě jedině černý Kozel. Jinak neletím.

S. Netzer 5.4.2011 16:28

Re: Kdo máte radi létání

No a co Emirates 1st class?

Vždyť to ja jako Orient Express!

J. Kadeřábek 5.4.2011 14:21

Nevidím rozdíl mezi nahraným a nenahraným rozhovorem

Chybami se člověk učí. To ovšem platí jen pro inteligentní lidi a ne pro místopředsedu veverek. Když si ne příliš chytrý chachar Topolánek naběhl na vidle bylo to docela zřetelné varování a jak vidět nepomohlo.

V. Hajková 5.4.2011 14:03

Dámy a pánové

opět užasná  zpráva z EU!!  V Bruselu  bylo zjištěno, že  ve všech zemích  unie se  nejedná s romy tak,  aby se mohli seberealizovat -  naopak  - vše jim  je odpíráno !  Proto  bude  do všech zemí dodáno rámcové doporučení, jak přistupovat k  romskému etniku  a zároven  bude  z  Bruselského měšce  uvolněna  značná častka  , aby  se mohlo  romum pomoci  v začlenění do většinové společnosti!!  Pokud se domníváte, že je to dodatečný Apríl- tak není! Je to  skutečnost!!!

P. Vandas 5.4.2011 14:09

Re: Dámy a pánové

No vidíte, paní Hájková, já pro začlenění Romů do společnosti dělám více, než všichni ti intošové a ještě to platím. Viz má fota.

V. Hajková 5.4.2011 14:26

Re: Dámy a pánové

Neznám  p. Vandas Vaše fota.

P. Vandas 5.4.2011 14:29

Re: Dámy a pánové

Fota ze stavby silnice, jste dokonce komentovala. A ti dlaždiči, jsou Romové.

V. Hajková 5.4.2011 14:37

Re: Dámy a pánové

Omluva- ano vzpomínám si.  Začlenujete  velice hezky!!

J. Malá 5.4.2011 14:38

Re: Dámy a pánové

Ještě štěstí, že máme právě to sčítání lidu.Vněm se všichni Romové hlásí k české národnosti, takže tento problém máme vyřešen.Když tady nejsou, nemusíme snad řešit ani jejich začleňopvání a konečně snad na ne začnou platit stejné zákony jako pro nás.

P. Boublíková 5.4.2011 14:49

Re: Dámy a pánové

Trefila jste hřebík na hlavičku.

Při minulém sčítání lidu se k romské národnosti přihlásila cca desetina Romů. Jakpak se asi ví o tom zbytku, že jsou Romové? Není to náhodou podle barvy kůže a dalších fyzických znaků příslušnosti k etniku - rasismus jak vyšitý, za který by se nemusel stydět Ku-Klux-Klan?

Je to všechno Kocourkov:-(

P. Vandas 5.4.2011 15:00

Re: Dámy a pánové

 Není to Kocourkov, já si své pracovité a šikovné dlaždiče dovedu pochválit a kašlu na to, co se píše. Ten problém s nepřizpůsobivými, je individuální a mnohem méně etnický, jak se píše.

F. Doušek 5.4.2011 15:08

Re: Dámy a pánové

První vlaštovku již vypouští ministerstvo školství. České, samozřejmě. To hodlá odměňovat finančně ty, kteří budou do školy alespoň docházet, pokud možno pravidelně.

L. Brabencová 5.4.2011 15:12

Re: Dámy a pánové

Zase máme kam dávat peníze. Už jsem si myslela, že zůstanou ladem v bankách.))

L. Severa 5.4.2011 13:45

Musíme si zvykat.

Asi se stane běžnou praxí žertování našich politiků. Pan ministr něco  řekne a druhý den to prohlásí za špás. Mám rád legraci, ovšem nevím zda je vhodné ji zanášet do politiky. Poněkud těžko mohu pochopit motivaci politika, který ví, že je nahráván a začne si vymýšlet i když musí vědět, že je u nás zvykem zneužít i to co snad nebylo ani vyřčeno. Jak zde někdo vtipně uvedl, že politik musí dávat pozor aby zvuky, které vydává na WC nepřipomínaly Internacionálu. Z tohoto důvodu jsem velmi skeptický k tomu aby bylo cokoliv vyřčené obhajováno podle mne nejapnou výmluvou. Aspoň ne v politice.

V. Hajková 5.4.2011 14:27

Re: Musíme si zvykat.

Nechci si zvykat! 

P. Hofman 5.4.2011 13:11

Zápisky z cesty do L. A. č. 6

"...Jednání s prezidentem a následný slavnostní oběd se koná v prezidentském paláci „La Moneda“ (je příjemné být na stejných místech jako před sedmnácti lety)..."

Trocha nostalgického rozjímání pana profesora všech věd a přilehlých uměleckých směrů.

J. Jílek 5.4.2011 13:19

Re: Zápisky z cesty do L. A. č. 6

jestlipak mu dali jako provokačku levicový zeleninový salát....

P. Hofman 5.4.2011 13:25

Re: Zápisky z cesty do L. A. č. 6

"Prezident je přátelský, business-like, vzpomíná na naše dvě loňská setkání v Madridu a v New Yorku."

"Whisky byla dvanáctiletá, led mnohatisíciletý."

R. John 5.4.2011 13:41

Nechci snižovat reputaci prezidenta Chile,

  ale Grebeníčka v Lánech se sklenkou nahradit nemůže. Ani Whisky to nezvedne, není nad to, ťuknout si a poklábosit s Grebeníčkem.

P. Hofman 5.4.2011 13:45

Re: Nechci snižovat reputaci prezidenta Chile,

Tak, řídícího důstojníka musíte, pane Johne, vždy přijmout s laskavým úsměvem.

R. John 5.4.2011 14:34

Jak tak pozoruji pane Hofmane,

  Vy asi nechcete, aby zde byl  "klid na práci " , pod moudrým  vedením ODS a jejích polorudých koalů . Vy jste jak ta štvavá vysílačka , svého času, asi bude muset Jákl brnknout Astonovi a rušit Vás. Protože takhle by to dál nešlo, to bychom nic nevybudovali, jako třeba průkopníci kapitalismu  Tlustý , Palas, Klaus ,  Soudek, Kajan , Maroušek, Zgarba, Gross, Kočárník, Salzman a další budovatelé a národní buditelé. A Vy jim místo prokázání vděku plivete na  jejich dílo pro lid. To od Vás není opravdu, ale opravdu hezké, zlobím se a povytahuji obočí. Vy asi budete také ten "pravdoláskařský kverulant". :-)

P. Hofman 5.4.2011 15:37

Re: Jak tak pozoruji pane Hofmane,

"Podstatou člověka je být, nikoli předvádět se.

Centrální figurou doby je však šaušpíler - kdo chce něco znamenat, musí mít imidž. Dobře zhotovený imidž, imidž na míru, má cenu zlata. S aktéry, které má k dispozici a jež ovšem pro svoji potřebu produkuje, může dnešní epocha sehrát pouze frašku. Vybavena nejmodernější technikou je schopna všeho, chybí jí však smysl pro vznešenost, humor, sakrálno: je pouze fraškovitá." K.K.

Já už budu hodný, pane Johne.

R. John 5.4.2011 15:51

Tak to jsem rád, že to slibujete na "čestné klausovské"

 protože po mě, by přišel  soudruh vychovatel bachař poslanec  Vondruška, a ten se nezakecá. :-)))