6.5.2024 | Svátek má Radoslav


Diskuse k článku

Respektu nehodný Respekt

Týdeník Respekt, kdysi dávno ikona české novinařiny, se dostal na šikmou plochu. Bohužel, jinak se úlet jeho redaktorky Ivany Svobodové i jejího nadřízeného, šéfredaktora Erika Taberyho, nazvat nedá.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Tolman 5.4.2011 20:35

Re: NEPOCHOPÍM

Když říká, že se bojí, tak to ještě nemusí znamenat, že se skutečně bojí.

L. Brabencová 5.4.2011 20:41

Re: NEPOCHOPÍM

máte pravdu, je to divadlo. Hlavní herci jsou dobře připraveni na svou roli. Konec díla zatím nejasný.

P. Hofman 5.4.2011 20:47

Re: NEPOCHOPÍM

V Česku bych na profesionální připravenost všech herců moc nesázel. I hlavní postavy se někdy opijí a hrají úplně jiné divadlo.

L. Brabencová 5.4.2011 20:51

Re: NEPOCHOPÍM

při striktním režimu abstinují.Žádné pití,jen vodu z kohoutku.

P. Hofman 5.4.2011 20:56

Re: NEPOCHOPÍM

Abstinenti abstinují, ožralové chlastaj. A abstinentů je tam jako šafránu. Sorry, ale tak je znám já.

P. Vandas 5.4.2011 21:20

Re: NEPOCHOPÍM

 Těch abstinentů jsem i já potkal málo, ostatně jsem je ani nevyhledával , pro odlišný postoj.

R. Sedláček 5.4.2011 20:41

Re: NEPOCHOPÍM

A co právě VV propagovaný "Korunní svědek" s možností výrazného snížení, nebo úplného odpuštění trestu v případě odhalení závažné trestné činnosti????? Co když zveřejnění je způsobem záchrany života (nebo alespoň pokusem o to). Nevím - spekulace. Jen tvrdím, že úplatek je konečný po dosažení cílů ABL, tudíž se nejedná o nekonečný stav. Nevím, co jsou Bártovy a ABL cíle, jen vím, že VV jsou stranou na jedno přísně účelové použití.

V. Hajková 5.4.2011 20:43

Re: NEPOCHOPÍM

Ale  - to je šílená spekulace !!  A do této doby  zákonně  neupravená!

R. Sedláček 5.4.2011 20:50

Re: NEPOCHOPÍM

Ovšem nejsem to já, kdo spekuluje. Celou dobu jen dodávám zdroje informací a prezentuji svůj názor, že věřím v existenci uplácení Škárky. Nevím proč a nevím za co. Nevím pro koho, s kým, ani za kolik. Nespekuluji ve svých názorech. Spekulace jsou ve vašem příspěvku a tak jsem na ně odpověděl jen ukázkou další  možné spekulace.

V. Hajková 5.4.2011 20:53

Re: NEPOCHOPÍM

Dobře!

V. Hajková 5.4.2011 20:16

Re: No a ? Co má být ? To je jejich věc! Dzp.

Tak to je omyl!  Stále mi říkáte , dětino- naivo  a někdy  i sprostě urážíte!!  Ale  tato situace  je šílená!!!

K. Janyška 5.4.2011 20:25

Re: No a ? Co má být ? To je jejich věc! Dzp.

Vy, nejblbější sprosťák  na netu, zřejmě ženského původu, mi říkáte něco o sprostém urážení ? Hájková, Vy se buďto vždy ožerete tak, že nevítem co děláte nebo jste jen takový Hájek... Dzp.

S. Vaněček Šauerová 5.4.2011 20:16

Ne tak docela, pane Janyško. Minimálně šlo o nezdaněné peníze.

Navíc, Škarka tvrdí, že sponzoři VV skutečnými sponzory nejsou. Takové finty zná ale ODS už po jedno a půl desetiletí, viďte ? :-)

P. Hofman 5.4.2011 20:24

Re: Ne tak docela, pane Janyško. Minimálně šlo o nezdaněné peníze.

Tím, co říkáte, paní SVŠ, jste možná blíž pravdě než tušíte. Slovo ODS a daně jsou tam možná klíčové.

S. Vaněček Šauerová 5.4.2011 23:44

Myslíte, pane Hofmane, že o tom píšu, aniž bych věděla o čem ?

Vždyť to je přece naprosto logická úvaha, nic víc.

K. Janyška 5.4.2011 20:31

Re: Ne tak docela, pane Janyško. Minimálně šlo o nezdaněné peníze.

Je špatné, že teď politické strany kradou peníze přímo ze státního rozpočtu.  Miliardy ! Na nátlak S.Vaněčkové a spol... Dzp.

P. Hofman 5.4.2011 20:33

Re: Ne tak docela, pane Janyško. Minimálně šlo o nezdaněné peníze.

Ale ten nátlak paní SVŠ musí být drtivý.

R. Sedláček 5.4.2011 20:08

zdroje

Informační zdroje o VV

P. Hofman 5.4.2011 20:15

Re: zdroje

Vše řeší odpověď na otázku: proč to zveřejnil právě teď. To je klíč.

VV jsou přece firma, žádná strana. Jakékoliv vyplacené peníze jsou tam mzdou za práci ve prospěch firmy. Tak proč najednou tvrdí Škárka, že byl uplácen?

R. Sedláček 5.4.2011 20:22

Re: zdroje

To si asi budeme muset počkat na nějaký další únik informací. Já zatím nemám ani tušení. Jen samé spekulace.

R. Sedláček 5.4.2011 19:36

Myslím, že Škarka byl opravdu uplácen

"...V r.2004 do strany vstupuje bezp.agentura ABL a nedlouho na to odchází její zakladatelka a předsedkyně St.Moravcová a další zakl.členové. Např. zastupitel, člen strany a zaměstnanec Věcí veřejných s.r.o. Bohumil Vejtasa, který později publikuje informace ze zákulisí strany a spol. Věci veřejní i přesto, že má se spol. podepsaný závazek o mlčenlivosti. Za to je žalován o 1 milión korun, přičemž soud vyhrává...."  Celý článek z 6.1.2011 zde: VV pod lupou

Zdroj pro tento článek byl ze 7.5.2010 na iDnes. http://zpravy.idnes.cz/mluvil-o-zakulisi-veci-verejnych-strana-ho-za-to-zalovala-o-milion-10c-/domaci.asp?c=A100407_101532_domaci_taj

Proto mi nepřijde Škarkovo původní tvrzení, později odvolané a dnes znovu přiznané nijak přitažené za vlasy. Mimochodem smlouvu s Vejtasou podepisoval právě Škarka. Právě teď zasedá mimořádná schůzka VV.

L. Brabencová 5.4.2011 19:37

Re: Myslím, že Škarka byl opravdu uplácen

podle Novy, zmizel, schoval se, protože je podle jeho slov sledovaný.

P. Hofman 5.4.2011 19:55

Re: Myslím, že Škarka byl opravdu uplácen

Když se na to podívám z normálního lidského hlediska, tak vidím 3 věci -

1. peníze Škarka vzal a nic nikde neoznámil, vyrukoval s tím až teď, proč?

2. Nebojí se detektivní agentury a jejích možností?

3. Nebo za ním stojí někdo ještě silnější, třeba Tomáš Hrdlička? Moc neznámých.

V. Hajková 5.4.2011 19:45

Re: Myslím, že Škarka byl opravdu uplácen

Nezlobte  se ale  v čem je  vlastně problém??  Píše se v článku- o prozrazených informacích  jAKÝCH??? se ale nepíše!  Ne- nevěřím - neb jsem se nic  z  doporučeného linku nedozvěděla!

R. Sedláček 5.4.2011 19:58

Re: Myslím, že Škarka byl opravdu uplácen

Tak použijte informaci ze "Zdroje"

http://zpravy.idnes.cz/mluvil-o-zakulisi-veci-verejnych-strana-ho-za-to-zalovala-o-milion-10c-/domaci.asp?c=A100407_101532_domaci_taj

Slib mlčenlivosti obsahuje 9 bodů a zejména se jedná o zdroje a způsoby financování strany. U pozorňuji, že článek vyšel téměř před rokem a Vejtasa odešel před asi 6 lety. Škarkovo tvrzení posledních dní může mít reálný základ. Osobně mu věřím. Nic netvrdím a nikoho k ničemu nepřemlouvám. Jen obecně od začátku nevěřím VV a dávám k dispozici informace k posouzení. Měl jsem totiž okamžitě po Škarkově vyjádření dojem, že jsem už něco s mlčenlivostí a VV někdy psal a tak jsem zapátral. Mohu dodat další zdroje informací o VV.

J. Tolman 5.4.2011 19:48

Re: Myslím, že Škarka byl opravdu uplácen

Určitě zajímavé. Díky za info. Faktem je, že situace se mění každu chvíli a civilizace dnes vyspěla do takové míry, že dokázat ze prakticky cokoli. Vyčkáme.

V. Hajková 5.4.2011 19:34

A je to p. Lidko- Třinec bude mistrem

L. Brabencová 5.4.2011 19:36

Re: A je to p. Lidko- Třinec bude mistrem

Když to není  Slávie, tak je mi to jedno.((

V. Hajková 5.4.2011 19:46

Re: A je to p. Lidko- Třinec bude mistrem

Když to nejsou Vary  je mi to také šumák!