18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Reagovat ano, nebo ne?

Islámský stát zařadil Českou republiku mezi své úhlavní nepřátele z koalice ďáblů. To není nic dobrého, horší by bylo jenom to, kdyby nás na ten seznam nezařadil. Nejhorší ovšem je, že něco takového jako Islámský stát může vzniknout, a vůbec nejhorší je, že islámský svět strpí, aby vznikl a dělá to, co dělá. Spíš by se dalo čekat, že právě islámský vět se spojí a spláchne ho z povrchu světa. Jenže se to neděje, IS se dokonce z mnoha stran těší podpoře, takže věci se mají tak, jak se mají.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Martinovská 29.11.2015 21:48

Re: Summit EU.

No tak výborně, pane Vandasi, to mám radost, že byste byl ochoten jim pomoci, ale kde máte ten 1,5 milion bez znalosti identity, ten přece v ČR nehrozí. U nás žádalo 1000 lidí, azyl dostalo 70. Proč se nebojí Němci? Měli by se klepat zalezlí pod gaučem... hluboko.. a nedělají to. Omezují přistěhovalectví a víc kontrolují, ale nevypadá to, že by se tamní křesťani muslimů báli, naopak mnoho sborů jim ze všech sil pomáhá v integraci.

P. Vandas 29.11.2015 21:56

Re: Summit EU.

Vezmu to popořádku. Ten 1,5mil mám v EU. Jak víte, vždy jsem byl zastánce EU. To, že u nás nejsou je otázka pouze času. Proč se nebojí Němci nevím, ale troufám si tvrdit, že se nejen bojí, ale bojí se to i říci otevřeně, že se bojí. S tamními křesťany jsem občas ve styku a jinak hovoří veřejně a jinak v soukromí.

M. Martinovská 29.11.2015 22:02

Re: Summit EU.

No, tak to by snad byli aspoň pasivní? Nepomáhali by aktivně. Podle mě se nebojí, protože už tam uprchlíky mají.

P. Vandas 29.11.2015 22:12

Re: Summit EU.

Nemohou být pasivní, neb se to tak sluší. Ale myslí si to, co my. Mám s nimi kontakty celý život a jsou lidé slušní a máme k sobě důvěru.

A. Trick 29.11.2015 21:46

Re: Summit EU.

Pokud jste si neráčila všimnout, tak musulmanů již přišlo do Evropy přes milion. Sice jsem je viděl v našívašíjejich TV, ale otrhaní nebyli.

Raději se objednejte u Podolské nebo Rosenbauma. Ať Vám včas stačí ušít vkusnou burku.

J. Kanioková 29.11.2015 21:42

Ách jo.... no.. to jsou ty "Evropské hodnoty"!

Z toho se všichni obkreslíme..

J. Fialová 29.11.2015 21:45

Re: Summit EU.

Na Weltu je zajímavý postřeh (článek S. Aust - Publisher): Evropa je teď závislá na Erdoganovi (Turek bude chránit její vnější hranici), bude se objímat s Putinem (Rus pro nás bojuje proti barbarům z IS), a všichni netrpělivě čekáme, zda se naši noví nejlepší přátelé nevystřílí navzájem.

P. Vandas 29.11.2015 21:50

Re: Summit EU.

EU má naprosto vytříbený cit pro největší zhovadilosti, které považuji za provokaci, neb za omyl to považovat už nedokáži. :-):-)

K. Janyška 29.11.2015 21:06

EK chce odzbrojit Evropany, aby měli muslimové

do Evropy volný průchod a nemuseli se bát, že jim někdo ublíží až budou ubližovat oni nám... Dzp.

S. Lazárek 29.11.2015 21:11

Re: EK chce odzbrojit Evropany, aby měli muslimové

Kájo, kup sio megafon a když do nich budeš nepřetržitě valit kompozitivní teorii a sřli, tak skončí jako marťani ve filmu Mars útočí.

K. Janyška 29.11.2015 21:16

Re: EK chce odzbrojit Evropany, aby měli muslimové

Vzorný hnuse ? Dzp.

S. Lazárek 29.11.2015 21:20

Re: EK chce odzbrojit Evropany, aby měli muslimové

Co bys chtěl vědět?

K. Janyška 29.11.2015 21:23

Re: EK chce odzbrojit Evropany, aby měli muslimové

Například, kolik jste musel bonznout vojáčků, než jste dostal Vzorného vojáka ČSLA, Vzorný hnuse... Dzp.

S. Lazárek 29.11.2015 21:34

Re: EK chce odzbrojit Evropany, aby měli muslimové

Ani jednoho, nevěřící Tomáši Kluse.

P. Vandas 29.11.2015 21:16

Re: EK chce odzbrojit Evropany, aby měli muslimové

No. Vyjímečně má Karel vcelku racionální a mě srozumitelný pohled na věc. :-):-):-)

K. Janyška 29.11.2015 21:20

Re: EK chce odzbrojit Evropany, aby měli muslimové

Ne vyjímečně, absolutně vždy. Kompozitivní teorie  ho má. Více lidstvo neví. Já jsem jinak , až na toto vědění, úplně blbej, jak všichni vědí... Dzp.

S. Lazárek 29.11.2015 21:21

Re: EK chce odzbrojit Evropany, aby měli muslimové

Já si myslím, že kdyby do nich Kája tak tejden sypal z megafonu kompozitivní teorii a sřli, tak je po problému, protože tohle nemůže normální člověk dlouho vydržet.

P. Vandas 29.11.2015 21:25

Re: EK chce odzbrojit Evropany, aby měli muslimové

Jo. Je to na bednu. Ale když on za to nemůže. Je to v něm, jak v mohamedánovi Islám. Také  Kajanovi stačí vykřikovat Alláh Akbar a je mu jasno. :-):-):-)

K. Janyška 29.11.2015 21:25

Re: EK chce odzbrojit Evropany, aby měli muslimové

Věděl jsem vždy, že nejste  normální, už to tu čtěte 20 let a nic to s vámi neudělalo. Co jiného si myslet ? Dzp.

P. Vandas 29.11.2015 21:29

Re: EK chce odzbrojit Evropany, aby měli muslimové

No právě. Kajane největší nebezpečí vidím v možnosti, že by se ti do rukou dostal Korán. Zaplať Pánu Bohu, že ti svěřil jen Kapitál od Marxe a hententoho Hayeka. :-):-):-):-)

K. Janyška 29.11.2015 21:33

Re: EK chce odzbrojit Evropany, aby měli muslimové

Já vidím největší nebezpečí ve vás,  hloupých rudočerných lidech s tituily i bez... Dzp.

J. Veselý 29.11.2015 21:36

Re: EK chce odzbrojit Evropany, aby měli muslimové

Kajane není nebezpečnej. Jen je pomatenej. Ale co se megafonů týče, tak mám obavy aby za pár let zkrz ně na nás nekvičeli za***ný kozojebci z minaretů, ty svoje výblitky. ....

P. Vandas 29.11.2015 21:47

Re: EK chce odzbrojit Evropany, aby měli muslimové

No a to bude to SŘLI. :-):-):-)

J. Veselý 29.11.2015 21:52

Re: EK chce odzbrojit Evropany, aby měli muslimové

To pak Jau jau. ... ale snad se tak lehce nedáme

J. Veselý 29.11.2015 21:16

Re: EK chce odzbrojit Evropany, aby měli muslimové

Každý dospělý člověk, který splní celkem dost zásadní požadavky,by měl mít právo vlastnit zbraň, a to i takovou která umožňuje střelbu dávkami... Ale i stávající zákon je vcelku slušný.

P. Vandas 29.11.2015 20:57

Likvidace Templářů byla velká dějinná chyba.

Znamenala ztrátu vlivu křesťanů na dění na Středním východě. Byla to chyba Francouzského Krále a francouzské politiky.

K. Janyška 29.11.2015 20:59

Re: Likvidace Templářů byla velká dějinná chyba.

Kdyby byly v řiti ryby. A lidský svět nic takového nepřipustí, proto nejsou... Dzp.

K. Janyška 29.11.2015 21:02

Re: Likvidace Templářů byla velká dějinná chyba.

Civilizace je zahubila, coby křesťanisty... Dzp.

A. Trick 29.11.2015 21:01

Re: Likvidace Templářů byla velká dějinná chyba.

Když jejich majetek byl tak lákavý.

J. Tolman 29.11.2015 21:08

Re: Likvidace Templářů byla velká dějinná chyba.

Bylo toho víc. Např. vyplenění Konstantinopole křižáky.