12.5.2024 | Svátek má Pankrác


Diskuse k článku

Prý není místo pro islamisty

Barack Obama má smůlu, že za jeho prezidentování se prokázala bezmoc civilizovaného světa vůči rozkladu civilizačních hodnot ve stále rostoucím počtu států ovládaných islámem. Jeho předchůdci zastávali různé koncepty, ale všechny vedly ke stejnému výsledku. Podařilo se rozšťourat mraveniště, svým dílem přispěl Brežněv i oba Bushové, ve výsledku je to jedno

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kombercová 21.8.2014 20:46

Re: Okupace Čech a Moravy

Teď jsem si prohlížela fotky na Lidovkách r roku 1968 a 1969 z doby, kdy se upálil Jan Palach a jeho pohřbu... ty masy lidí, no a pak Dubček ještě stačil, než ho vykopli definitivně, podepsat pendrekový zákon... lidi by i byli, jen nějak ti vůdčí nám chybí...

P. Hofman 21.8.2014 20:58

Re: Okupace Čech a Moravy

Mně zmlátili čeští policajti před rozhlasem při demonstraci v listopadu 1968. Opakuji, už v listopadu 1968. Ne až v srpnu 1969. Pak nás zabásli, mlátili atd, nuda. Spočítejte si, jak rychle ten humus postupoval. Jak obratně jsme se ohnuli.

A ve škole, když v prosinci na základě této události kantoři hlasovali o mém vyloučení (neb jim to policie aktivně oznámila), mně nakonec nechali odmaturovat, neb to bylo Kajanových 50/50 a tak v můj prospěch rozhodl ředitelův hlas, který hlasoval proti mému vyloučení a v případě plichty měl jeho hlas cenu dvou. Takže i učitelé už pár měsíců poté byly totálně připosraní.

Kvality tohoto národa jsou někde jinde: jsme mistři v přežití - čehokoliv a za jakoukoliv mravní cenu!!!

J. Kombercová 21.8.2014 21:03

Re: Okupace Čech a Moravy

Jj. pamatuji, jak pookřáli ti nás starší, čili komunisté od padesátých let, oni měli opravdu bobky a Brežněvovi byli vděčni, že ty jejich sviňárny jim přeci jen projdou... taky ten nástup normalizace byl dost hnusnej.

S. Lazárek 21.8.2014 20:46

Re: Okupace Čech a Moravy

Oni tu byli vždycky, teď v téhle době máte ještě tu možnost sledovat i tok jejich myšlenek.

P. Hofman 21.8.2014 20:49

Re: Okupace Čech a Moravy

Nebyli jste naivní, jen ten uhel pohledu byl přirozeně přehnaně optimistický.

Ale vždyť vy to víte, paní Netzer, na ARD a ZDF jste se tehdy denně dozvídala, jak to praská v Polsku, Maďarsku a posléze přes ambasádu v Praze i v NDR. A Češi furt nic, kradli dederonům odstavené trabanty na Malé straně a dělali, že se jich to všechno moc netýká. I ten disent sedmnáctý listopad totálně propásl - seděli na svých chalupách. Prý aby to mladým neukradli. Dobré!!!

J. Kombercová 21.8.2014 20:57

Re: Okupace Čech a Moravy

No, nakonec to musel rozhoupat mrtvej Zifčák. Takže nakonec to Vrbno udělalo revoluci.

P. Hofman 21.8.2014 20:59

Re: Okupace Čech a Moravy

Ač se to zdá být nemožné až fantasmagorické, tak je to tak!!!

S. Netzer 21.8.2014 20:59

Re: Okupace Čech a Moravy

Pane Hofmane, Vy cyniku, :-))), tenkrát jsme se koukali na ORF, protože ti přinášeli daleko víc zpráv z Československa, než německé televize, které byly zaměstnané děním u dederónů.

Osobně jsem už neprožila ani pražské jaro a jeho konec na místě, takže to bylo pro nás něco úžasného, převratného. Ale ano, aktéři byli pořád titéž

P. Hofman 21.8.2014 21:04

Re: Okupace Čech a Moravy

Člověk, který zažil od svých mocných takové křivárny a kotrmelce, jako já a moje generace po celý život, by bez jistého stupně cynismu nepřežil.

S. Netzer 21.8.2014 21:13

Re: Okupace Čech a Moravy

Věřím Vám.

D. Polanský 21.8.2014 20:56

Re: Okupace Čech a Moravy

Ale zato umíme psát o svobodě krásné filozofické úvahy, celé knihy. A jak se parádně bušíme do prsou, když už je po všem. No a pochopitelně všichni jsme trpěli. Jak jinak.

P. Hofman 21.8.2014 21:06

Re: Okupace Čech a Moravy

Tak tak. A taky dnes bojujeme a vyhráváme minulé války. A ještě si za to dáváme medaile!!!

Liquéréééééééééééééééé...

F. Šimek 21.8.2014 19:00

Tak- dneska sem se fakt pobavil

tím dneska končím a jdu to zapít ...opakuju-jedinej pan Hofman....:-)

P. Hofman 21.8.2014 19:04

Re: Tak- dneska sem se fakt pobavil

Tak jako slunečnice každým dnem, otáčí se za sluncem,

tak i já hlavu svou, otáčím Franto jen za Tebooooooou...

F. Šimek 21.8.2014 19:16

Re: Tak- dneska sem se fakt pobavil

asi sme 3 nebo 4, ale jsem rád Petře, že si tady. Už utíííkám-tvá Máňa.

F. Šimek 21.8.2014 19:04

Re: Tak- dneska sem se fakt pobavil

kecám....ještě todle si poslechněte-čau.

http://www.youtube.com/watch?v=3UOGtxniD90

K. Drobková 21.8.2014 19:08

Re: Tak- dneska sem se fakt pobavil

Jste dneska celej roznežnělej. Co to ?

J. Václavíková 21.8.2014 19:00

Humanitární bombardování v ruském podání:

Mírumilovná akce ruských nacistů.

Po vzoru intervence NATO v Bosně byly v počáteční fázi konfliktu využity letecké nálety. Začaly už v září 1999. Pozemní oddíly překročily rusko-čečenské hranice 1. října 1999 a velmi rychle obsadily nížinnou část republiky až k řece Těrek, na jejímž břehu se na delší dobu zastavily. Hlavní město Groznyj bylo ruskými vojsky obklíčeno a 6. prosince 1999 byli obyvatelé města vyzváni, aby ho opustili s tím, že osoby, které ve městě zůstanou „budou považovány za teroristy a bandity a budou zničeny dělostřelectvem a letectvem“. Útok byl zahájen 12. prosince. Podle oficiálních zpráv zahynulo 12 tisíc ruských vojáků a 200 tisíc čečenských civilistů....Tak co, rusoidi. Takhle se to má tedy dělat?

21.8.2014 18:39

Pavel Helebrant

E. Heusinger 21.8.2014 19:14

Re: Humanitární bombardování v ruském podání:

Obyvatelstvo bylo vyzváno aby opustilo své domovy? Kde jsem to jenom v poslední době slyšel?

J. Jílek 21.8.2014 19:52

Re: Humanitární bombardování v ruském podání:

a slyšel jste po tomto ještě někdy o kobercovém bombardování vakuovými bombami, Šoustale?

P. Vandas 21.8.2014 18:54

Láníček má dneska volno?

Ono se to, zrovna dnes 21.srpna, blbě lže o ruském dobrodiní, co? :-):-):-)

J. Václavíková 21.8.2014 18:55

Re: Láníček má dneska volno?

Asi včera v noci přehnal tu oslavu sestřelení ukrajinského bitevníku.

P. Vandas 21.8.2014 18:56

Re: Láníček má dneska volno?

I Kajan si vzal volno. :-):-)

K. Krbálek 21.8.2014 18:47

kálení do vlastního hnízda

v tom jsou čeští novináři mistři světa

P. Novák 21.8.2014 18:41

Kdepak jsou

dnes zalezlí kalení a kovaní? Žeby družba a kolové tance?

J. Václavíková 21.8.2014 18:44

Re: Kdepak jsou

Již se znavili, rublíky jakési vysloužili, nabírají síly a rozumy :-)

E. Heusinger 21.8.2014 18:48

Re: Kdepak jsou

Kde to žije milostivá? Já jsem placen v eurech.

A v čem jste placena Vy? Ale asi toho moc nebude, že? Vaše výkony jsou velmi, velmi slabé.

J. Václavíková 21.8.2014 19:01

Re: Kdepak jsou

Jestli to nebude tím, že já tu nešířím válečnou propagandu!

E. Heusinger 21.8.2014 19:15

Re: Kdepak jsou

Opravdu?

J. Boleslav 21.8.2014 18:49

Re: Kdepak jsou

Rozumy? Kde by je vzali.