23.5.2024 | Svátek má Vladimír


Diskuse k článku

Prý není místo pro islamisty

Barack Obama má smůlu, že za jeho prezidentování se prokázala bezmoc civilizovaného světa vůči rozkladu civilizačních hodnot ve stále rostoucím počtu států ovládaných islámem. Jeho předchůdci zastávali různé koncepty, ale všechny vedly ke stejnému výsledku. Podařilo se rozšťourat mraveniště, svým dílem přispěl Brežněv i oba Bushové, ve výsledku je to jedno

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Jílek 21.8.2014 10:12

Re: Heč já byl z vás první

..a ráno jste to chápal jako pomoc domobraně....

E. Heusinger 21.8.2014 10:22

Re: Heč já byl z vás první

Jílku, nevyrušujte.

Na Tydýta se obracet je zbytečné. To je superblb.

R. John 21.8.2014 10:14

A co květiny Edmunde, házel jste osvoboditelům ?

E. Heusinger 21.8.2014 10:27

Re: A co květiny Edmunde, házel jste osvoboditelům ?

To jsem prošvihl.

Ale možná, že budu mít příležitost to napravit až přijedou manévrovat Amíci.

J. Slanina 21.8.2014 10:53

Re: A co květiny Edmunde, házel jste osvoboditelům ?

Ani bych se nedivil, Šoustale.

P. Pokorný 21.8.2014 9:47

Pani Netzer (pokud to zase nepřeroste v urážení)

já mohu dát příklad i zde. Pan Prokop třeba není schopen pochopit, že Německo už není Hitler a Rusko není Brežněv či Stalin. Nevím, zda on a další chodili pravidelně demonstrovat proti bolševikům. Nebyl jsem hrdina, ale v koutku jsem neseděl. Psal jsem na psacím stroji (manželka, já neumím) rozdával lidem a protestoval. Nesměl jsem nikam, ale zavřený jsem nebyl. Dnes ty rozporuplné informace z východu se musí přesně vyvážit a snažit se oddělit lži od faktů. I můj otec, který ležel dva dni v písku, aby ho na Reichnetce /asi blbě název) nezastřelili v roce 1945 k nim po čase našel cestu a potlačil nenávist. I já dělám to samé. Slyším ruštinu a utíkám, přesto se dívám na Rusko časem vývoje a oněch zesměšňovaných map. A dívám se na trend USA a z SSSR na přechod na Rusko. Vidím, jací gauneři začali Majdan atd.. A to jednostranné vidění odmítám. Stačí se podívat na Hájkovou. Ale k ní se vyjadřovat nechci, osobní rovina je zákeřná a obludná tam, kde umírají lidé včetně dětí.

S. Netzer 21.8.2014 9:52

Re: Pani Netzer (pokud to zase nepřeroste v urážení)

Obávám se, že Prokopovu inteligenci poněkud podceˇnujete. A i kdyby nebyl "schopen pochopit, že Německo už není Hitler", tak to snad není důvod k jeho likvidaci.

P. Pokorný 21.8.2014 10:02

Re: Pani Netzer (pokud to zase nepřeroste v urážení)

NE, tak jsem to nemyslel. Ten jenom brebentí. Tou likvidací jsem myslel ty, kteří podněcují jiné k neuváženým činům. Pamatujete na Dřímala z Moravské národní strany a jak desítky fanatiků potom řádilo? Ale raději bych měl napsat: ti, co chtějí se zbraní v ruce na obou stranách přesvědčit druhou stranu, tam by měla být mezinárodní likvidace. Bez pardonu. Ty Bursíky  - tam se spíše hodí slovo eliminovat. Odstavit od veřejného života. Nebo ty Dřímaly a jim podobné. V přímém rozhovoru to vyzní jinak, ale takto, než příjde odpověď, se mnoho lidí rozčílí. A to je problém těchto diskuzí. A druhá skupina ještě zákeřnější jsou oni Palatové, Šafaříkové, Procházkové, která za peníze manipulují s lidmi a hecují je. Tam by mělo být za nepravdivé a úmyslně zkreslené zprávy vězení. A tvrdé vězení. Snad jsem to vysvětlil správně.

O. Uživatel 21.8.2014 10:05

Uživatel požádal o vymazání
P. Pokorný 21.8.2014 10:08

Re: Pani Netzer (pokud to zase nepřeroste v urážení)

Ne mistr Pokorný to nerozhodne. Na to nemá hlavu. Ale podívá se na fakta a porovná. To ten Pokorný za celý život umí dobře. V tom si věří. A čas ukazuje, že je to nejlepší metoda.

O. Uživatel 21.8.2014 10:12

Uživatel požádal o vymazání
J. Slanina 21.8.2014 9:54

Re: Pani Netzer (pokud to zase nepřeroste v urážení)

S tím psacím strojem ti to docela věřím. Do dneška ti klávesnice nic moc neříká, že? O pravopisu raději ani nemluvím.

BTW: Uznávám, že tohleto ti nejspíš zase psala stará, anebo spíše, jsi ještě, kupodivu, v 10 hodin střízlivý.

P. Pokorný 21.8.2014 10:06

Re: Pani Netzer (pokud to zase nepřeroste v urážení)

Proč? Já umím diskutovat, než to přejde ve sprosté urážení. A pan Neff? Tehdy mě skutečně rozpálil, když o mě (a mě podobných) napsal o páté koloně. To byla prasárna se vším všudy, jejíž význam si málokdo uvědomuje. Kdyby mapy a fakta ukazovaly, že se roztahuje "matka Rus", osobně bych žádal o zvýšení peněz na zbrojení a dal bych třeba i navíc. Bohužel fakta a dohledatelná hovoří o opaku. Mám se zastávat toho, kdo lže? (A to psaní, já rychle napíši, tluču do toho a hned odešlu, nečtu po sobě v diskuzi)

J. Slanina 21.8.2014 10:11

Re: Pani Netzer (pokud to zase nepřeroste v urážení)

Děláš dobře, že po sobě nečteš co natlučeš. Kdyby sis to totiž přečetl, musel by sis dát sám sobě pár facek.

K. Janyška 21.8.2014 9:46

Proces civilizace, tedy zobčanštění divochů obchodem,

nemá na povrchu Země stejnou sílu a rychlost. Lidský svět se nevyhnutelně dělí na civilizované více a méně. USA a například my, jaké máme štěstí, že patříme mezi civilizované velmi, musí bránit civilizační hodnoty a to všemi prostředky a za každou cenu. Mnohdy i za cenu života nevinných a nezúčastněných. Jinak se dostanou k moci síly anticivilizační, v minulosti například Hitler a SSSR a je zle. USA musíme podporovat. Nic jiného nám nezbývá, chceme-li být v bezpečí a v blahobytu... Dzp.

M. Ilsner 21.8.2014 9:54

Re: Proces civilizace, tedy zobčanštění divochů obchodem,

Sílu a rychlost jen na povrchu Země? A co ve vzduchu nebo na vodě, neřku-li pod vodou? Co to tady melete, vole? :-))

O. Uživatel 21.8.2014 10:01

Uživatel požádal o vymazání
M. Varadinková 21.8.2014 10:44

Re: Proces civilizace, tedy zobčanštění divochů obchodem,

Podporovat USA i v jejich degeneraci, to by byl přece anticivilizační zločin.

P. Hlosta 21.8.2014 9:35

to pan M.Starý

Když někdo má jiný názor, než jaký je oficiální, ba dokonce i váš, pak nutně musíte označit takového nositele názoru za oportunistu. Takto jsem byl za komunistů dost častován a měl plno nepříjemností s mocí, ač pravda jsem tak netrpěl a psychicky už vůbec. Jen jsem v ty časy neměl dostatečně vysokou životní úroveň a ne a ne prací se z toho dostat. Musel bych lézt do zádele komunistům a jejich poskokům.

Ani vám pane M.Starý do zádele nepolezu a to tím spíše, že si s pomocí své vlastní práce pro svého kapitalistu dost vydělám na stát nespoléhaje a v současnosti ani na sociální zabezpečení, které bylo politicky osekané. Vám podobní vytváří neustálou propagandou, sloužící stávající moci u nás, dojem, že jejich proklamované propagandistické tvrzení jsou všeobecně přijímány. Mohu vás a vám podobné ujistit, že i přes vaše snahy jsou lidé, kteří svůj názor si vytváří výběrem z široké palety informací z celého světa. Jsou tím nezávislí na vašem názoru. Moc jim není nakloněna a tak se nedostane nezávislý názor na širokou platformu. Ani nemusí. Nezávislí na moci to nemají zapotřebí.

A můžete i puknout zlostí, nadávat jak se vám namane v hlavě, svobodné myšlení dnes jen tak lehce neutlačíte. Vás osobně já přesvědčit nemohu a ani nechci. Jen tohle píši proto, aby i ostatní pochopili, že ukřičet druhé už tady bylo a moc platné to nebylo. Časem stejně tak či tak pravda vyjde na povrch, protože má vlastnost oleje, co na hladinu vždy vyplave a ulpí na každém, kdo s ní přijde do styku.

V. Hajková 21.8.2014 9:44

Re: to pan M.Starý

Chudáku   tak  vy  vyděláváte  na  kapitalistu  -  PROČ   - jste  se  nesnažil   za  těch  25  let   budovat  svuj  vlastní  kapitál-  když  se  vám  to  dnes  tak  zajídá ?  Ono  to  vážený  dá kolikrát  vážený  větší  fušku,  jak  to  vaše  zde  neustále  zduraznované  DŘENÍ  - na  kapitalistu!!   Pravda   vždy  vyjde  na povrch  -  někdy  to  déle  trvá!  Přečtěte  si  tento  článek   tak  5X   za  sebou  třeba  něco   pochopíte,  i  když  si  velkou  naději  nedělám        http://www.revuepolitika.cz/clanky/357/rusko-genealogie-obra

P. Hlosta 21.8.2014 9:46

Re: to pan M.Starý

Špatně vidíte. já nepíši, že vydělávám na kapitalistu, ale že si vydělávám u svého kapitalisty.

Už jste kdy přidala nějakou hodnotu? Silně pochybuji při vaší snaze zdiskreditovat jiného. Takoví se vždy v kolektivismu schovávají za jiné, když jde o jejich odpovědnost. ;-))

M. Moravcová 21.8.2014 10:02

Re: to pan M.Starý

Vy opravdu spoustu věcí nechápete. Pan Hlosta je svému kapitalistovi vděčný, že mu dá vydělat. Proč pořád lidem nadáváte? Je to Vaše vizitka a ta je hrozná.

J. Jílek 21.8.2014 10:05

Re: to pan M.Starý

proč toho kapitalistu tady okrádá, ten vzorný Hlosta?

M. Moravcová 21.8.2014 10:08

Re: to pan M.Starý

A on je snad v práci? Vy máte své inforrmátory?

J. Jílek 21.8.2014 9:47

poťouchlý Hlosto....

....hezky se tu samovykreslujete jako názorový pluralista :-)))

"Hájková! Doučte se základy ekonomie, nebo aspoň vyžeňte na chvíli z hlavy tu svou slepou politickou víru a ono se vám poněkud rozjasní. ;-))"

J. Jílek 21.8.2014 9:48

Re: poťouchlý Hlosto....

"Už jste kdy přidala nějakou hodnotu? Silně pochybuji "

klidně se sám usvědčujte, jde vám to dobře :-)

P. Hlosta 21.8.2014 9:53

Re: poťouchlý Hlosto....

A přidala? Nikde se o tom nezmiňuje. Ví co to vlastně je? ;-))

Já už své napsal a jdu tu hodnotu přidávat. ;-))

J. Jílek 21.8.2014 10:04

Re: poťouchlý Hlosto....

protože to nezmiňuje, tak nepřidala? Já to nevím, tedy nic netvrdím. Urážet můžete i takto poťouchle, poťouchlý Hlosto

J. Jílek 21.8.2014 10:06

Re: poťouchlý Hlosto....

...a celou dobu toho "nepřidávání hodnoty" vás tu ten hodný kapitalista platí, že?

P. Hlosta 21.8.2014 9:52

Re: poťouchlý Hlosto....

Sebeobranu vnímáte jako útok, obranu napadených názorů za poťouchlost. Jen stěží bych mohl zrovna s vámi diskutovat nemaje jistotu, že po mně od zlosti nezačnete plivat.;-)