Čtvrtek 23. 5. 2024Vladimír polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 858
  • Poslední: 22.8. 2014 10:28
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Slanina 21.8.2014 10:08

Re: Heč já byl z vás první

Vo co gou, Šoustale, netušíš do dneška.

J. Jílek 21.8.2014 10:12

Re: Heč já byl z vás první

..a ráno jste to chápal jako pomoc domobraně....

E. Heusinger 21.8.2014 10:22

Re: Heč já byl z vás první

Jílku, nevyrušujte.

Na Tydýta se obracet je zbytečné. To je superblb.

R. John 21.8.2014 10:14

A co květiny Edmunde, házel jste osvoboditelům ?

E. Heusinger 21.8.2014 10:27

Re: A co květiny Edmunde, házel jste osvoboditelům ?

To jsem prošvihl.

Ale možná, že budu mít příležitost to napravit až přijedou manévrovat Amíci.

J. Slanina 21.8.2014 10:53

Re: A co květiny Edmunde, házel jste osvoboditelům ?

Ani bych se nedivil, Šoustale.

P. Pokorný 21.8.2014 9:47

Pani Netzer (pokud to zase nepřeroste v urážení)

já mohu dát příklad i zde. Pan Prokop třeba není schopen pochopit, že Německo už není Hitler a Rusko není Brežněv či Stalin. Nevím, zda on a další chodili pravidelně demonstrovat proti bolševikům. Nebyl jsem hrdina, ale v koutku jsem neseděl. Psal jsem na psacím stroji (manželka, já neumím) rozdával lidem a protestoval. Nesměl jsem nikam, ale zavřený jsem nebyl. Dnes ty rozporuplné informace z východu se musí přesně vyvážit a snažit se oddělit lži od faktů. I můj otec, který ležel dva dni v písku, aby ho na Reichnetce /asi blbě název) nezastřelili v roce 1945 k nim po čase našel cestu a potlačil nenávist. I já dělám to samé. Slyším ruštinu a utíkám, přesto se dívám na Rusko časem vývoje a oněch zesměšňovaných map. A dívám se na trend USA a z SSSR na přechod na Rusko. Vidím, jací gauneři začali Majdan atd.. A to jednostranné vidění odmítám. Stačí se podívat na Hájkovou. Ale k ní se vyjadřovat nechci, osobní rovina je zákeřná a obludná tam, kde umírají lidé včetně dětí.

S. Netzer 21.8.2014 9:52

Re: Pani Netzer (pokud to zase nepřeroste v urážení)

Obávám se, že Prokopovu inteligenci poněkud podceˇnujete. A i kdyby nebyl "schopen pochopit, že Německo už není Hitler", tak to snad není důvod k jeho likvidaci.

P. Pokorný 21.8.2014 10:02

Re: Pani Netzer (pokud to zase nepřeroste v urážení)

NE, tak jsem to nemyslel. Ten jenom brebentí. Tou likvidací jsem myslel ty, kteří podněcují jiné k neuváženým činům. Pamatujete na Dřímala z Moravské národní strany a jak desítky fanatiků potom řádilo? Ale raději bych měl napsat: ti, co chtějí se zbraní v ruce na obou stranách přesvědčit druhou stranu, tam by měla být mezinárodní likvidace. Bez pardonu. Ty Bursíky  - tam se spíše hodí slovo eliminovat. Odstavit od veřejného života. Nebo ty Dřímaly a jim podobné. V přímém rozhovoru to vyzní jinak, ale takto, než příjde odpověď, se mnoho lidí rozčílí. A to je problém těchto diskuzí. A druhá skupina ještě zákeřnější jsou oni Palatové, Šafaříkové, Procházkové, která za peníze manipulují s lidmi a hecují je. Tam by mělo být za nepravdivé a úmyslně zkreslené zprávy vězení. A tvrdé vězení. Snad jsem to vysvětlil správně.

O. Uživatel 21.8.2014 10:05

Uživatel požádal o vymazání
P. Pokorný 21.8.2014 10:08

Re: Pani Netzer (pokud to zase nepřeroste v urážení)

Ne mistr Pokorný to nerozhodne. Na to nemá hlavu. Ale podívá se na fakta a porovná. To ten Pokorný za celý život umí dobře. V tom si věří. A čas ukazuje, že je to nejlepší metoda.

O. Uživatel 21.8.2014 10:12

Uživatel požádal o vymazání
J. Slanina 21.8.2014 9:54

Re: Pani Netzer (pokud to zase nepřeroste v urážení)

S tím psacím strojem ti to docela věřím. Do dneška ti klávesnice nic moc neříká, že? O pravopisu raději ani nemluvím.

BTW: Uznávám, že tohleto ti nejspíš zase psala stará, anebo spíše, jsi ještě, kupodivu, v 10 hodin střízlivý.

P. Pokorný 21.8.2014 10:06

Re: Pani Netzer (pokud to zase nepřeroste v urážení)

Proč? Já umím diskutovat, než to přejde ve sprosté urážení. A pan Neff? Tehdy mě skutečně rozpálil, když o mě (a mě podobných) napsal o páté koloně. To byla prasárna se vším všudy, jejíž význam si málokdo uvědomuje. Kdyby mapy a fakta ukazovaly, že se roztahuje "matka Rus", osobně bych žádal o zvýšení peněz na zbrojení a dal bych třeba i navíc. Bohužel fakta a dohledatelná hovoří o opaku. Mám se zastávat toho, kdo lže? (A to psaní, já rychle napíši, tluču do toho a hned odešlu, nečtu po sobě v diskuzi)

J. Slanina 21.8.2014 10:11

Re: Pani Netzer (pokud to zase nepřeroste v urážení)

Děláš dobře, že po sobě nečteš co natlučeš. Kdyby sis to totiž přečetl, musel by sis dát sám sobě pár facek.

K. Janyška 21.8.2014 9:46

Proces civilizace, tedy zobčanštění divochů obchodem,

nemá na povrchu Země stejnou sílu a rychlost. Lidský svět se nevyhnutelně dělí na civilizované více a méně. USA a například my, jaké máme štěstí, že patříme mezi civilizované velmi, musí bránit civilizační hodnoty a to všemi prostředky a za každou cenu. Mnohdy i za cenu života nevinných a nezúčastněných. Jinak se dostanou k moci síly anticivilizační, v minulosti například Hitler a SSSR a je zle. USA musíme podporovat. Nic jiného nám nezbývá, chceme-li být v bezpečí a v blahobytu... Dzp.

M. Ilsner 21.8.2014 9:54

Re: Proces civilizace, tedy zobčanštění divochů obchodem,

Sílu a rychlost jen na povrchu Země? A co ve vzduchu nebo na vodě, neřku-li pod vodou? Co to tady melete, vole? :-))

O. Uživatel 21.8.2014 10:01

Uživatel požádal o vymazání
M. Varadinková 21.8.2014 10:44

Re: Proces civilizace, tedy zobčanštění divochů obchodem,

Podporovat USA i v jejich degeneraci, to by byl přece anticivilizační zločin.

P. Hlosta 21.8.2014 9:35

to pan M.Starý

Když někdo má jiný názor, než jaký je oficiální, ba dokonce i váš, pak nutně musíte označit takového nositele názoru za oportunistu. Takto jsem byl za komunistů dost častován a měl plno nepříjemností s mocí, ač pravda jsem tak netrpěl a psychicky už vůbec. Jen jsem v ty časy neměl dostatečně vysokou životní úroveň a ne a ne prací se z toho dostat. Musel bych lézt do zádele komunistům a jejich poskokům.

Ani vám pane M.Starý do zádele nepolezu a to tím spíše, že si s pomocí své vlastní práce pro svého kapitalistu dost vydělám na stát nespoléhaje a v současnosti ani na sociální zabezpečení, které bylo politicky osekané. Vám podobní vytváří neustálou propagandou, sloužící stávající moci u nás, dojem, že jejich proklamované propagandistické tvrzení jsou všeobecně přijímány. Mohu vás a vám podobné ujistit, že i přes vaše snahy jsou lidé, kteří svůj názor si vytváří výběrem z široké palety informací z celého světa. Jsou tím nezávislí na vašem názoru. Moc jim není nakloněna a tak se nedostane nezávislý názor na širokou platformu. Ani nemusí. Nezávislí na moci to nemají zapotřebí.

A můžete i puknout zlostí, nadávat jak se vám namane v hlavě, svobodné myšlení dnes jen tak lehce neutlačíte. Vás osobně já přesvědčit nemohu a ani nechci. Jen tohle píši proto, aby i ostatní pochopili, že ukřičet druhé už tady bylo a moc platné to nebylo. Časem stejně tak či tak pravda vyjde na povrch, protože má vlastnost oleje, co na hladinu vždy vyplave a ulpí na každém, kdo s ní přijde do styku.

V. Hajková 21.8.2014 9:44

Re: to pan M.Starý

Chudáku   tak  vy  vyděláváte  na  kapitalistu  -  PROČ   - jste  se  nesnažil   za  těch  25  let   budovat  svuj  vlastní  kapitál-  když  se  vám  to  dnes  tak  zajídá ?  Ono  to  vážený  dá kolikrát  vážený  větší  fušku,  jak  to  vaše  zde  neustále  zduraznované  DŘENÍ  - na  kapitalistu!!   Pravda   vždy  vyjde  na povrch  -  někdy  to  déle  trvá!  Přečtěte  si  tento  článek   tak  5X   za  sebou  třeba  něco   pochopíte,  i  když  si  velkou  naději  nedělám        http://www.revuepolitika.cz/clanky/357/rusko-genealogie-obra

P. Hlosta 21.8.2014 9:46

Re: to pan M.Starý

Špatně vidíte. já nepíši, že vydělávám na kapitalistu, ale že si vydělávám u svého kapitalisty.

Už jste kdy přidala nějakou hodnotu? Silně pochybuji při vaší snaze zdiskreditovat jiného. Takoví se vždy v kolektivismu schovávají za jiné, když jde o jejich odpovědnost. ;-))

M. Moravcová 21.8.2014 10:02

Re: to pan M.Starý

Vy opravdu spoustu věcí nechápete. Pan Hlosta je svému kapitalistovi vděčný, že mu dá vydělat. Proč pořád lidem nadáváte? Je to Vaše vizitka a ta je hrozná.

J. Jílek 21.8.2014 10:05

Re: to pan M.Starý

proč toho kapitalistu tady okrádá, ten vzorný Hlosta?

M. Moravcová 21.8.2014 10:08

Re: to pan M.Starý

A on je snad v práci? Vy máte své inforrmátory?

J. Jílek 21.8.2014 9:47

poťouchlý Hlosto....

....hezky se tu samovykreslujete jako názorový pluralista :-)))

"Hájková! Doučte se základy ekonomie, nebo aspoň vyžeňte na chvíli z hlavy tu svou slepou politickou víru a ono se vám poněkud rozjasní. ;-))"

J. Jílek 21.8.2014 9:48

Re: poťouchlý Hlosto....

"Už jste kdy přidala nějakou hodnotu? Silně pochybuji "

klidně se sám usvědčujte, jde vám to dobře :-)

P. Hlosta 21.8.2014 9:53

Re: poťouchlý Hlosto....

A přidala? Nikde se o tom nezmiňuje. Ví co to vlastně je? ;-))

Já už své napsal a jdu tu hodnotu přidávat. ;-))

J. Jílek 21.8.2014 10:04

Re: poťouchlý Hlosto....

protože to nezmiňuje, tak nepřidala? Já to nevím, tedy nic netvrdím. Urážet můžete i takto poťouchle, poťouchlý Hlosto

J. Jílek 21.8.2014 10:06

Re: poťouchlý Hlosto....

...a celou dobu toho "nepřidávání hodnoty" vás tu ten hodný kapitalista platí, že?

P. Hlosta 21.8.2014 9:52

Re: poťouchlý Hlosto....

Sebeobranu vnímáte jako útok, obranu napadených názorů za poťouchlost. Jen stěží bych mohl zrovna s vámi diskutovat nemaje jistotu, že po mně od zlosti nezačnete plivat.;-)