20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

Příšerný doklad toho, v čem žijeme

Ve středeční MF Dnes vyšel Kmentův rozhovor s Mirkem Topolánkem. V podstatě z něj vyplývá jediný závěr – naše politická scéna je organizovaný zločin.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Boublíková 29.3.2012 19:47

Re: Ke kuponovce

??? Prosím vás, kdo byl Zeman, když mohl hlasovat Čalfa a Vacek? Tehdy ještě nikdo.

E. Macek 29.3.2012 19:15

Re: Ke kuponovce

p.Boublíková,já si nemyslím.

P. Boublíková 29.3.2012 19:17

Re: Ke kuponovce

Jestli si myslíte, že kterýkoliv politik kritizuje soupeře proto, že mu jde o vaše blaho, tak jste naiva.

M. Varadinková 29.3.2012 19:21

Re: Ke kuponovce

když si to nemyslíte, tak  v čem ten údajný podvod podle Vás spočíval?

K. Drobková 29.3.2012 19:22

Re: Ke kuponovce

No vidíte. A teď jste si odpověděla na tu otázku níže, ohledně toho pamatováka. Nebude chtít Zeman kandidovat na prezidenta ?

P. Boublíková 29.3.2012 19:34

Re: Ke kuponovce

Tím chcete říct, že lidé budou Zemana volit kvůli tomu, že kdysi kritizoval kupónovku (že by tohle téma znovu vytáhl - pochybuju) ?  No nevím, já jsem na 90 % rozhodnutá ho volit a přitom je mi kupónovka docela šumák.

K. Drobková 29.3.2012 19:53

Re: Ke kuponovce

Samozřejmě, že nejen kvůli tomu. Ale na svůj majstrštyk stoprocentně nezapomene. Uvidíte.... :-))

P. Hofman 29.3.2012 19:16

Re: Ke kuponovce

Protože se to postupně v ten podvod překulilo. Jestli století, to nevím, ale je to možné.

P. Spáčil 29.3.2012 19:19

Re: Ke kuponovce

Jestli kuponovku něco zkazilo, tak to byla špatná legislativa pro fondy. Ne nadarmo Ježek říkal:

"V definitivním zákoně z něj však zmizelo jedno osudové ustanovení. Bylo to vymyšleno tak, že jakmile se do prázdných investičních fondů nalijí akcie občanů, zakladatelé vycouvají a jako akcionáři zůstanou jen občané. To se ale do federálního zákona nedostalo, takže zakladatel nakládal s celým majetkem jako se svým. Vezměte si třeba pana Kocába, nynějšího ochránce lidských práv. Ten svůj fond prodal za cenu, která odpovídala veškerému majetku ve fondu, což je neskutečná drzost, protože to nebylo jeho."

E. Macek 29.3.2012 19:23

Re: Ke kuponovce

Já bych dal za pravdu p. Hofmanovi.

R. John 29.3.2012 19:27

Přesně, právně neošetřené fondy byla zlodějna .

J. Balcar 29.3.2012 19:31

Re: Přesně, právně neošetřené fondy byla zlodějna .

Pak ovšem netuším, proč do nich (Vy také?) lidé ty knížky strkali. když jim horem dolem v TV a novinách troubili, aby to nedělali. To je člověk nesamostatný, živočišný druh v Čechách hojně rozšířený. Vyžaduje dozor a péči, aby si náhodou neposral život.

J. Ryba 29.3.2012 19:31

Re: Ke kuponovce

jak se rozhodovalo, kdo je v převisu a kdo ještě není?

J. Balcar 29.3.2012 19:42

Re: Ke kuponovce

Když byl převis, krátilo se všem zájemcům.

E. Heusinger 29.3.2012 18:47

HC Lev Praha

dostal povolení od svazu hrát KHL. Přede dvěma lety to svaz zatrhnul na naléhání Pardubic, které se obávaly poklesu návštěvnosti.

P. Hofman 29.3.2012 18:51

Re: HC Lev Praha

To je skvělá zpráva. Konečně dostanou ti naši amatéři konkurenci a my diváci budeme moci začít chodit na hokej.

J. Boleslav 29.3.2012 18:56

Re: HC Lev Praha

Budete létat i na Sibiř? Čím víc se sem Ivani zase znovu roztahují, tím podle Vás líp?

P. Hofman 29.3.2012 19:03

Re: HC Lev Praha

Kromě Jaroslavi, proč ne. Ale podstatné je, že se to bude hejbat, odsejpat, ne ta součaná nuda, pro kterou je škoda času tam jít. Nejsem už ve věku ryzího fandovství, ale pořádný hokej, to je jiná. Kdysi jsem chodil na druhou ligu v Düsseldorfu. 11 tisíc míst, z toho 9 tisíc prodaných permanentek. Atmosféra skvělá. Na to má šanci tento nový tým navázat.

J. Boleslav 29.3.2012 19:08

Re: HC Lev Praha

Díváte se na současnou play-off, to je podle Vás taky nuda? Na Kometu byly lístky na poslední utkání vyprodány do 1/2 hodiny. Permanentky do několika málo dnů.

P. Hofman 29.3.2012 19:13

Re: HC Lev Praha

Play-off od čtvrtfinále je teprve extraliga. Do té doby to vůbec nestojí za to sledovat. I když, většinou, pominu-li atmosféru, je to zoufalý hokej na trochu lepší úrovni, než jsme hrávali na rybníce. Jsem ovšem fanda Vítkovic, takže je mi Kometa u pr....

J. Boleslav 29.3.2012 19:29

Re: HC Lev Praha

No to máte smůlu, Kometa letos letí . Lidé ale na ni už dávno chodili, i když se jim nedařilo. V Brně prostě má hokej tradici a lidi stále táhne. A atmosféra na stadioně je proto většinou taky skvělá.

P. Hofman 29.3.2012 19:38

Re: HC Lev Praha

Brno mě nechává klidným. Ale tím, že porazili Spartu, získali mé dočasné sympatie. Jinak to každému přeju.

L. Brabencová 29.3.2012 18:56

Re: HC Lev Praha

Taky se budu dívat. U nás padal sníh s deštěm, hodinu nešel proud a až před chvílí zapli internet. To jsou služby při špatném počasí.

J. Boleslav 29.3.2012 18:57

Re: HC Lev Praha

Podle názvu bude za ně asi hrát i Jyrka. To bych potom asi zvážil návštěvu nějakého zápasu taky.

P. Hofman 29.3.2012 19:09

Re: HC Lev Praha

Jo. Bude to takový český Ragulin.

J. Boleslav 29.3.2012 19:12

Re: HC Lev Praha

Ragulin byl ale přece jen o něco vyšší než širší:-)

P. Hofman 29.3.2012 19:14

Re: HC Lev Praha

Každý to nahání jinak.

L. Brabencová 29.3.2012 19:16

Re: HC Lev Praha

Jyrkovi by to nedovolila Petra, už by neměl ten správný sexy pupek. :-)

P. Hofman 29.3.2012 19:24

Re: HC Lev Praha

Se sexy mozkem už je pupek věc nepodstatná. Ženský jdou po penězích, ne po krásné postavě. A sexy mozek znamená - ten vydělá prachy, má na to mozek.

J. Boleslav 29.3.2012 19:33

Re: HC Lev Praha

Pokud ovšem někdo mluví o mozku a myslí peníze, nebude s ním úplně všechno v pořádku. Proč rovnou neřekne - má sexy peněženku? Tomu by se dalo líp rozumět. Sdělení p. Petry je poněkud matoucí.