20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

Připravená ODS

Víkendový sněm potvrdil Petra Fialu v čele Občanské demokratické strany a jemu po boku bude jako první místopředsedkyně stát Alexandra Udženija. Fialovo vítězství se čekalo, byť ne s 93procentní podporou. Pozornost vyvolalo programové prohlášení. V nejbližších, tedy krajských a senátních volbách, chce Fiala rozbít obecnou vládu levice.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Vandas 18.1.2016 13:36

Re: Hodím to asi Lidovcům.

Nikdy jsem nelitoval, ani když jsem volil ODS, či TOP 09. :-):-):-) Neslibuji si totiž od nich žádné zázraky.

M. Varadinková 18.1.2016 13:49

Re: Hodím to asi Lidovcům.

Já si taky od nikoho neslibuju žádné zázraky, stačí, když nebude škodit. Jsou strany, u nichž je předem jisté, že škodit budou. A to je v prvé řadě TOP09 a hned za nimi lidovci.

Vy jste nepoučitelný - na jednu stranu chcete, aby se vyměnilo vedení EU, na druhou stranu setrvale volíte strany, které to stávající vedení podpořily, podporují a podporovat budou.

Já v případě ODS lituji toho, že jsem volila ODS (naposledy za Topolánka 2006) a ona vzápětí prakticky ve všem ustoupila pravdolásce. Sama začala nadbíhat pravdoláskovým médiím (a bylo jí to houby platné). A dodnes nepřišla na to, v čem udělala tu chybu, dodnes v mnohém přebírá pravdoláskařskou rétoriku. Takže má u mne utrum.

P. Vandas 18.1.2016 13:58

Re: Hodím to asi Lidovcům.

Tak kápněte Božskou, ať se mohu také nad Vaší volbou pohoršovat. :-):-):-):-)

M. Varadinková 18.1.2016 14:00

Re: Hodím to asi Lidovcům.

Od té doby, co nevolím ODS, volím Svobodné.

P. Vandas 18.1.2016 14:15

Re: Hodím to asi Lidovcům.

To je, jako byste nevolila. :-):-):-)

M. Varadinková 18.1.2016 14:25

Re: Hodím to asi Lidovcům.

Jak to? Mým europoslancem je Mach (ve stejné frakci jako Farage, který se Vám líbí), Vaším je Štětina. Tak kdo z nás volil lépe?

R. Veselý 18.1.2016 14:38

Re: Hodím to asi Lidovcům.

Mach ... Mach ... to je ten, co se ani nestačil ohřát v Evropském parlamentu a už na něj vystrkoval zadek?

M. Prokop 18.1.2016 13:27

Re: Hodím to asi Lidovcům.

Tak ty já škrtám hned po komunistech, oranžgutanech, Úsvitu a SZ. :-P

Zato jsou kompatibilní jsou s každým.

O. Kadlec 18.1.2016 13:31

Re: Hodím to asi Lidovcům.

Výběr nám ještě nikdo nepředložil, nemá ho tedy nikdo. KDU je ale mezi volitelnými stranami. Uvidíme, ale, jaký předvedou výběr.

P. Vandas 18.1.2016 13:34

Re: Hodím to asi Lidovcům.

Čunek by byl dobrý v čele. :-):-):-)

O. Kadlec 18.1.2016 13:38

Re: Hodím to asi Lidovcům.

Máme krajské volby.

..a to vaše přání se, jako obvykle, nesplní. Ani Kroupa to nebude...

M. Varadinková 18.1.2016 13:52

Re: Hodím to asi Lidovcům.

Čunka jste si přece, vy pravdoláskaři, sami mediálně odstřelili! Ale i kdyby tam byl Čunek, já bych je stejně nevolila. Jsou pro mne příliš hadovití, příliš katoličtí a příliš nalevo.

P. Vandas 18.1.2016 14:26

Re: Hodím to asi Lidovcům.

Vy slepuchy jste zase nedokázaly rozpoznat, kdo se jej zastal. Tak nežvaňte voloviny. :-):-)

M. Varadinková 18.1.2016 14:42

Re: Hodím to asi Lidovcům.

Slepuchy? Zastávala jsem se ho já, i když jinak ani jeho, ani lidovce fakt nemusím, a schytávala jsme za to akorát nadávky. Možná dokonce i od Vás, ale to už nevím jistě.

A kdo se ho podle Vás zastal? Schwarzenberg snad? Ten ho přece naopak chtěl potopit! Řekl přece, že s ním v jedné vládě nebude. Až pak, když se Čunka stále nedařilo vyštípat, tak teprve najal kníže ty detektivy. Udělal to proto, aby z toho svého prohlášení především on sám nějak vycouval. Ne proto, že by chtěl pomáhat Čunkovi.

Moje hypotéza je, že chtěli s Kalouskem ovládnout lidovce a až když se jim to nepovedlo (Čunek měl stále dost velkou podporu ve své straně), teprve si založili TOPku.

P. Vandas 18.1.2016 15:35

Re: Hodím to asi Lidovcům.

Čunka jsem zde hájil, tak nefantazírujte. :-):-):-)

M. Varadinková 18.1.2016 16:00

Re: Hodím to asi Lidovcům.

Čunka jste hájil? A Kalouska a Schwarzenberga jste volil. Schizofrenie.

O. Kadlec 18.1.2016 13:10

Karel Čapek:

...přišel jakýsi člověk od Jičína a řekl: "Život nás horalů je tvrdý." Tak jako se tento muž z pahorkatiny vydával za horala, mluví jiný o nesnesitelném útisku, druhý o katastrofálních poměrech, třetí o strašlivých zlořádech a čtvrtý o tom, že náš stát je na kraji záhuby.

M. Prokop 18.1.2016 13:30

Re: Karel Čapek:

O tom všem mluvíte?

O. Uživatel 18.1.2016 13:05

Uživatel požádal o vymazání
M. Prokop 18.1.2016 13:07

Re: Málo témat?

Duševně slabší volí za koblihu nebo za větší integraci EU.

J. Vobr 18.1.2016 13:08

A FANATIČTÍ BLÁZNI ODS !!!

:-)))

O. Uživatel 18.1.2016 13:09

Uživatel požádal o vymazání
J. Vobr 18.1.2016 13:00

BABIŠ MÁ NAKROČENO K ÚSTAVNÍ VĚTŠINĚ !!!

ODS s Fialou a Udženijou jsou k smíchu !!! A to přijde ještě posila .... brigádní generál Červíček a dílo je dokonáno !!!

______________________________________________

TOP09 s Kalouskovými manýry je na odpis... čehož testem budiž situace v Praze.Do koalice s Kalousky se nikdo nežene !!!

BOHUŠ(ČSSD) si své uhraje,taktéž komouši !!!

SUMMARY : BABIŠ JE SUVERÉN VOLEB !!!

J. Vobr 18.1.2016 13:07

Re: BABIŠ MÁ NAKROČENO K ÚSTAVNÍ VĚTŠINĚ !!!

Nedogmatická část pravicově smýšlejících občanů to hodí Babišovi !!!

_____________________________________________

TO JE TA DEMOKRACIE !!! ŽÁDNÉ MOBILISACE !!!

O. Uživatel 18.1.2016 13:08

Uživatel požádal o vymazání
J. Anděl 18.1.2016 13:23

Re: BABIŠ MÁ NAKROČENO K ÚSTAVNÍ VĚTŠINĚ !!!

Nedogmatická část pravicově smýšlejících voličů to hodí Babišovi.

Ste slyšel, ne? Tak co ještě rýpete? To chcete napsat kapitálkama, nebo co?

;-)

O. Uživatel 18.1.2016 13:25

Uživatel požádal o vymazání
M. Prokop 18.1.2016 13:31

Re: BABIŠ MÁ NAKROČENO K ÚSTAVNÍ VĚTŠINĚ !!!

Buďto to mohou hodit Babišovi/Burešovi, NEBO být pravicově smýšlející voliči, ať už dogmaticky nebo nedogmaticky.

Nebo nebýt při smyslech.

J. Anděl 18.1.2016 13:41

Re: BABIŠ MÁ NAKROČENO K ÚSTAVNÍ VĚTŠINĚ !!!

On vám to třeba Vobr vysvětlí, já na to nemám ;-).

O. Uživatel 18.1.2016 13:08

Uživatel požádal o vymazání