29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Diskuse k článku

Prezident ovlivňuje trestní řízení

Miloš Zeman prostřednictvím své poslušné TV Barrandov neurčitě naznačil, že zasáhne do věci vyšetřování Čapího hnízda.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Zelený 6.9.2019 12:27

Prý nemáme považovat zemanoidy a babišoidy za blbce

máme s nimi hovořit vlídně a trpělivě, vysvětlovat, přesvědčovat a argumentovat. To je ovšem čirý, od života odtržený idealismus. Provedl jsem krátký prokopovský výběr (na rozdíl od něj to hned jak to sem pověsím zase smažu, čestný pionýrský). Podívejte se, jak dopadnete a jaké „argumentace“ se vám dostane od Většinového Voliče:

Je to starej pes (Janyška)... Frustrovaný Vzteklounku ... Nevychovaní nevycválanci ... silně Menšinoví ... křečovitý Nekld ... vzteklounku ...závist Neschopného ... zaslepen závistí a nenávistí ... Frustrace z další Porážky ... máte mokro v kalhotách.

Co s takovými?!

P. Burda 6.9.2019 12:35

Re: Prý nemáme považovat zemanoidy a babišoidy za blbce

My, co nesouhlasíme s Babišem a Zemanem se omezujeme na demonstrace a jiné mírumilovné projevy nesouhlasu.

Zemanovci, ANOnymové, komunisté a Zemanem vcelku otevřeně podporovaní Okamurové se perou (ten, co dal oponentovi pěstí), kácejí stromy před vlaky ... (a tady jedna neodpustitelná, byť promlčená chyba pana Kalouska - dal facku drzému oponentovi, kazí nám pověst).

D. Novak 6.9.2019 12:49

Re: Prý nemáme považovat zemanoidy a babišoidy za blbce

Vy, co nesouhlasíte se Zemanem a Babišem, tak je příště (opět) nevolte. A opět zjistíte, že jste v menšině. Neberte si to tak! Abyste si nakonec nesáhli na život.

Znáte? Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí (vysvětlivka - apatyka = lékárna)

J. Krynický 6.9.2019 14:05

Re: Prý nemáme považovat zemanoidy a babišoidy za blbce

Občas nějaká ta mírumilovná blokáda, občas někam mírumilovně vylezete na cizí střechu nebo komín a se spoustou kamer okolo se snažíte někoho vyprovokovat k reakci, občas nějaká ta mírumilovná dlažební kostka ...

Proti tomu máte jedno proplesknutí ožralého provokatéra, co si roztrhl košulku o parapet a jeden tenký stromeček vybraný tak, aby nehrozilo, že vlak vykolejí.

Jo. Jasně.

Nevolil jsem ani Zemana ani Babiše, ale vaše tvrzení jsou zjevně nepravdivá.

J. Kombercová 6.9.2019 12:39

Re: Prý nemáme považovat zemanoidy a babišoidy za blbce

Vidím tu nové nicky (ano,nicky, ne nová jména) a nemohu říci, že každý z nich píše kultivovaně a neuráží. Takže nechte na hlavě... mně nevadí jiný názor, pokud se ale pisatel jeví, jako by právě vylezl ze stoky a otřepe se jako pes, ať si svoje moudra nechá. Děkuji pěkně.

K. Zelený 6.9.2019 13:39

Re: Prý nemáme považovat zemanoidy a babišoidy za blbce

Inu, pokud vám vadí vulgarita a nevadí hloupost ....

V. Čermák 6.9.2019 12:57

Re: Prý nemáme považovat zemanoidy a babišoidy za blbce

Inu, Luční Koníku, to jsou všechno Reakce na Akční Urážlivé diskuzní příspěvky. Ovšem pan Luční Koník, je koník hravý a vybíravý. Vybral si k polemice jen ty Reakce, samozřejmě adekvátní. Mimochodem, ti "Poškození" moc dobře ví, za co a proč. Tak oni si vás zvolili za svého Mluvčího? Toš tak, pane Menšinový Luční Koníku, pište dál....

K. Zelený 6.9.2019 13:36

Re: Prý nemáme považovat zemanoidy a babišoidy za blbce

Tak já vám jeden příklad kontextu dodám:

Skvělý projekt (Čapí hnízdo) financovaný z neoprávněně čerpané dotace a zřejmě z daňových uniků přes náklady na "propagaci" ..a vaše reakce: „To je typická závist Neschopného...“

Co je kua na ironizování skvělosti Burešova projektu, jehož financování vyšetřovala a vyšetřuje policie nepravdivého či dokonce urážlivého? Pravda vás uráží? To se potom nesmíte divit, že vás považuji za zavilého fanatika evidentně neschopného racionálního myšlení. Takoví lidé opravdu nejsou plnohodnotní.

P. Burda 6.9.2019 13:50

Re: Prý nemáme považovat zemanoidy a babišoidy za blbce

V tomto kontextu se mi jeví lepší býti neschopným poctivcem, než všehoschopným žákem Graselovým.

Miliardy z nuly opravdu poctivě vydělá málokdo. I Bill Gates začal jako (téměř vyděděný) synek bohaté právnické rodiny. Ale i největší z podrazů v historii Microsoftu jsou nic proti těm nejvíce zákonu odpovídajícím akvizicím Agrofertu.

I. Kellner 6.9.2019 12:20

Havloidi tady tepat Miloše, dokud mu neskončí mandát

a pak dostanou ještě horšího!

:-)

P. Vandas 6.9.2019 12:24

Re: Havloidi tady tepat Miloše, dokud mu neskončí mandát

Co když bude Prezidentem nakonec Andrej Babiš? To jim rovnou hrábne. :-):-):-)

I. Kellner 6.9.2019 12:27

Re: Havloidi tady tepat Miloše, dokud mu neskončí mandát

Ani Okamura by nebyl špatnej. Nebo Foldyna.. -)

P. Burda 6.9.2019 12:36

Re: Havloidi tady tepat Miloše, dokud mu neskončí mandát

My víme, že s takovým bychom trpěli. Ale vy se těšíte, a přesto budete trpět také - a možná víc. Protože ̈žádný z výše navrhovaných vám dobro nepřinese.

I. Kellner 6.9.2019 12:57

Re: Havloidi tady tepat Miloše, dokud mu neskončí mandát

Nepřinese, ani neodnese. Netýká se mě to.

Ale kyselejma xichtama se bavím dobře.. -)

J. Mikeska 6.9.2019 12:57

Re: Havloidi tady tepat Miloše, dokud mu neskončí mandát

A Minář s Kalouskem napíší zvací dopis do brusele a požádají o bratrskou pomoc vysláním Evropské Armády, pokud se ji do té doby podaří uplácat (ale možná by prozatím stačil i Bundeswehr).

J. Jurax 6.9.2019 12:25

Ano, je možné, že dostanou ještě horšího. Což ovšem není důvodem pro netepání toho stávajícího.

P. Rajman 6.9.2019 12:09

Prezident je provokatér

Celou práci má zlehčenou faktem, že lidé kteří chodí k volbám (i část těch, co jej nevolili) si myslí, že český prezident je reinkarnací Masaryka (pro menšinu Gottwalda pro ještě větší menšinu Husáka) a že je jako takový cosi jeko český Dalajláma (jeho svátosti promiňte). Přitom ,když se člověka nad Zemanem zamyslí nepředpojatě, zjistí, že ve svém druhém volebním období je to už jen uslintaný, pajdající dědula, který si svými politickými vejšplechty krátí čas tím, že provokuje všechny, kteří s ním kdy v životě nesouhlasili.

P. Burda 6.9.2019 12:13

Re: Prezident je provokatér

Ano, prezident je u nás historicky vnímán jako úctyhodný člověk. A Zeman je úctyhodný. Musíme mít úctu před člověkem, který je schopný lhát i tehdy, když se splete a chce říct jinou lež. Protože takovému musí i představitel pekla říkat "pane".

F. Doušek 6.9.2019 12:13

Re: Prezident je provokatér

Jan Kalvoda dal do placu nápad, jak se ho zbavit. Dle něj snáze než jak se nyní snaží poslanci.

P. Burda 6.9.2019 12:22

Re: Prezident je provokatér

Poslancům ale (podle jejich vyjádření) nejde o to, zbavit se Zemana, ale jasně dát najevo, kde jsou prezidentovi ústavní limity.

Protože s podobně tvůrčím přístupem k ústavě by příště mohl prezident jmenovat premiérem i všemi ministry sám sebe.

P. Hlosta 6.9.2019 11:56

Doporučuji Janyškovi ;-)

"Nečti proto, abys odporoval a vyvracel, ani proto, abys věřil a pokládal za nezvratné. Ale proto abys věřil a uvažoval."- cit. Francis Bacon

Hodně složité pro vás, ale co když přeci jen se vám rozjasní...

;-)

V. Čermák 6.9.2019 11:57

Re: Doporučuji Janyškovi ;-)

Nerozjasní. Je to starej pes....

P. Vandas 6.9.2019 11:45

Přemnožili se prý hraboši. Je jich plný Parlament.

Prý je budou hubit jedem. Hlava mi to nebere. :-):-):-)

V. Mokrý 6.9.2019 11:47

Re: Přemnožili se prý hraboši. Je jich plný Parlament.

Mnozí se do dalších voleb utlučou sami. Už se jich pár předvedlo.

K. Janyška 6.9.2019 11:48

Re: Přemnožili se prý hraboši. Je jich plný Parlament.

Ano, a šéfuje jim Babiš... Dzp.

V. Čermák 6.9.2019 11:59

Re: Přemnožili se prý hraboši. Je jich plný Parlament.

Inu, šéfuje jim Vondráček. Další z moře Nezalostí....

K. Janyška 6.9.2019 11:41

Česká republika se bohužel zásluhou pro mne

mafiánů Babiše a Zemana změnila v mafiánský stát. A lumpenproletáři zespodu s tituly i bez jim k tomu tleskají.

A to nemluvím o zkázonosné a destruktivní roli Evvropské unie, tedy IV.říši německé. Ta pro jejich řádění otevírá prostor... Dzp.

V. Mokrý 6.9.2019 11:45

Re: Česká republika se bohužel zásluhou pro mne

Nějak jste pane zapomněl, co se dělo, když zde vládlo OF a následně ODS.

K. Janyška 6.9.2019 11:49

Re: Česká republika se bohužel zásluhou pro mne

Dobré to bylo. Jen Babišové to zneužívali... Dzp.

V. Čermák 6.9.2019 11:52

Re: Česká republika se bohužel zásluhou pro mne

Já myslel, že Kriminalizovat Podnikatele jsme si již odvykli. Nějak jste Zastydl....