29.5.2022 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Diskuse k článku

Přestaňte se zesměšňovat

Kotrmelec se zákazem cest do Tuniska už překračuje běžný rámec komiky s výkonem vlády nezbytně spojené. V úterý zakázalo ministerstvo zdravotnictví do této země jezdit a o dva dny později zákaz změnilo v nedoporučení. Budiž, týká se to v uvozovkách jenom dvaceti tisíc lidí, kteří se tam chystají odjet na dovolenou.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. John 4.7.2021 10:25

Tak to se na ně usmálo velké štěstí... trošku bude ještě ředěná, ale na 20% účinnosti se dostane....

J. Havelka 4.7.2021 9:43

Paní Boublíková, Mr.Bulick ..ellnrrrr..v "Americe" spadnul rozestavěný barák, pět zraněných..Halellujah...

V. Zadák 4.7.2021 10:01

Neštěstí jiných Havelku vždy potěší.

H. Kotaz 4.7.2021 10:04

!R^ :-)

M. Ilsner 4.7.2021 10:19

to tak bývá, když jsi nepochopil

V. Zadák 4.7.2021 10:41

Pochopil jsem, že ty jsi nepochopil.

D. Polanský 4.7.2021 9:41

Koronavirus má i plusy. Nenápadně vylepšuje bytovou situaci, aniž by se více stavělo.

R. John 4.7.2021 9:58

Spolu s důchodovou reformou... nic moc tedy, ale stačí že kape....

M. Pivoda 4.7.2021 10:10

Kde hledat pozitiva? Současná koronavirová pandemie nás posunula směrem k intenzivnějšímu používání IT technologie: distanční vzdělávání, home office, ...

R. John 4.7.2021 10:33

Distanční vzdělávání bez distanční rákosky je na nic...

M. Pivoda 4.7.2021 10:38

Wikipedie: Anton Semjonovič Makarenko (13. března 1888 v Bilopillji – 1. dubna 1939), byl ukrajinský a sovětský spisovatel a pedagog, tvůrce originálního výchovného systému kolektivní výchovy; kolektiv pokládal za jeden ze základních výchovných prostředků.

R. John 4.7.2021 10:40

To vobšlehnul od Marie Terezie...

S. Lazárek 4.7.2021 9:35

Vidím že Sputnik je stále citlivé téma, zahajuji raději taktický ústup a mizím s hyenama do lesa. Da svidanja:-)

P. Boublíková 4.7.2021 9:38

Škoda. Jinak bychom se mohli dozvědět, co dalšího je v Rusku špatně, přestože jinde se děje úplně totéž.

J. Havelka 4.7.2021 9:40

Nad námi vlaje rudá vlajka čistá, to avantgardní lidské znamení..s.k.n....

J. Václavíková 4.7.2021 9:41

Úplně totéž? Tak až se budou Rusáci hnípat v každém případu potenciálně související s jejich vakcínou, zahrnujícím pár případů z milionu, dejte vědět. Zatím jakékoliv sledování a zkoumání okázale ignorují.

J. Václavíková 4.7.2021 9:44

....souvisejícím

S. Lazárek 4.7.2021 9:42

Včera jsem právě na toto téma poslouchal docela zjímavý podcast, tak proto a slibuju že si z důvodů vyváženosti a veřejnoprávnosti co nejdříve poslechnu něco o tom, jak v Americe bijou černochy.

Totéž to není paní doktorko, a klidně mě za to zapište do třídní knihy souško.

P. Milan 4.7.2021 9:44

No alle jak známo, ruský trpaslík je celosvětově největší trpaslík a podle toho mustru se v Rusku děje sice občas i to, co jinde, ovšem porusku, co nejhůře.

J. Havelka 4.7.2021 9:38

Není, celých 16 tis Slováků, většinou ze sociálních zařízení, se Sputnikem žije...

H. Lukešová 4.7.2021 9:27

Otevřený dopis černocha Jasona Whitlocka jiným černochům... "Vážení černoši,

Vážení černoši,přesvědčili vás, že Amerika je uprostřed rasového konfliktu, který je podobný občanské válce.

Po nedávných osmi letech vlády černého Obamy máme uvěřit, že Ameriku přepadli násilní bílí rasisté odhodlaní obnovit rasovou segregaci, zákony Jima Crowa a možná i otroctví. Předkládají vám o tom tyto důkazy :1.) Republikáni chtějí, aby každý volič prokázal svou totožnost

2.) 6. ledna neozbrojení příznivci Trumpa pronikli na Kapitolu a vyfotografovali se v kanceláři Nancy Pelosiové.

3.) V celé naší zemi policie ročně zabije v průměru 250 černochů a 450 bělochů.

To mají být důkazy, že bílá nadvláda je nejnebezpečnější domácí hrozbou, které Amerika čelí. Používají nás jako návnady k rozpoutání války, která ale nemá nic společného s rasou.Skutečná válka je o globální moc a budoucnosti amerického politického systému. Elita této země, globalisté a korporace, dávají přednost komunismu před kapitalismem a demokracií. Dávají přednost čínskému komunistickému kapitalismu před naším demokratickým a svobodným kapitalismem

Mainstreamová média používají jako nástroj k vašemu přesvědčení i přesvědčení nečernošských Američanů, že náš politický systém obrovsky selhal. Chtějí, abyste uvěřili, že k dosažení spravedlnosti je nutný velký reset.

Reset je komunismus, do kterého vstoupíme bránou socialismu a skončíme úplným marxismem.Čínu řídí komunistická strana. Komunismus nerespektuje svobodu jednotlivce ani náboženství jakéhokoliv druhu. Komunismus netoleruje politickou opozici. Vaše víra a svoboda projevu tento reset nepřežije. Když je národ zbaven náboženské víry a svobody projevu, málokdo má odvahu bránit práva menšin. Elitám, které žijí z obchodu s Čínou, na vás nezáleží. Čína zachází s menšinami opovržlivě.

H. Lukešová 4.7.2021 9:29

Možná, že se divíte, proč vám všelijaká jiná černá celebrita neříká to, co já. Jenže oni jsou globální elity. Reset neublíží ani jim ani jejim blízkým. Komunismus upřednostňuje bohaté elity mnohem víc, než kapitalismus a demokracie a černé celebrity budou prosperovat i za socialismu a komunismu.

OK. A co já ? Možná si myslíte, že jsem politický přívrženec, který pracuje jménem konzervativních republikánů. Takto mne vybarvují levicová média a sociální sítě. Posuďte moji kariéru. Jsem v oboru více než 30 let. Levice i pravice mnou opovrhovaly úplně stejně. Pracoval jsem a/nebo jsem psal pro ESPN, Fox Sports, Huffington Post, Playboy Magazine, New York Times, Wall Street Journal.

Nehraji za žádný politický tým. Pravda, které nejvíce věřím, je, že Ježíš Kristus je náš Pán a Spasitel.

Moje víra mi nedovolí být součástí šílenství, rasismu a svatokrádeže Black Lives Matter, hnutí založeného třemi lesbickými samozvanými a vyškolenými marxisty. BLM je ateistické hnutí na podporu LGBTQ otázek a k přetváření Ameriky na komunistickou zemi. BLM je součástí podvodu.

Černoši mi pořád říkají: ” Já nepodporuji organizaci BLM, ale podporuji jejich myšlenky”.

Přeložím jejich slova : Pohrdáte stromem Ďábla, ale milujete jeho ovoce. Je to stejné pokrytectví, jako nenávidět bílý strom a pak tvrdit, že bez jeho bílého ovoce nemůžete žít.

Musíme skončit s každým, kdo nás zneužívá.

Podívejte se, co udělali příznivcům Trumpa. Byli zmanipulováni, aby zaútočili na Capitol, a pak to mainstreamová média vykreslila jako krvavou, násilnou demonstraci Ku-Klux-klanu, která měla svrhnout demokracii. Takzvané “povstání” je ale jen záminkou pro vládu, aby se chopila větší moci a potlačila opozici.

My, černoši, jsme byli přesvědčeni, že sdíraní bělochů z dělnické třídy je pro nás dobré. Jenže už víme že není. Běloši z dělnické třídy, křesťanští běloši, to jsou naši skuteční spojenci, nikoliv elity. My to ale nevidíme kvůli sledování uměle vytvořeného rasového konfliktu.

H. Lukešová 4.7.2021 9:30

Snižování počtu policistů a jejich dehonestování jsou taktiky používané ke zvýšení násilí ve velkých městech. Místní sdělovací prostředky se zaměřují na tento nárůst kriminality, národní sdělovací prostředky je následují a sociální média vytvářejí virální videa odhalující vlnu kriminality.

Hádejte, kdo je však hvězdou tohoto obsahu. Černí pachatelé.

Moji kritici vám řeknou : On nesnáší černé lidi.

To je směšné. Je to součást podvodu. Pohrdám lidmi, kteří nám lžou, manipulují s námi, abychom se zúčastnili rasového střetu, který bude použit ke zničení náboženských a individuálních svobod, které nám dávají svobodu.

Existuje důvod, proč černoši z celého světa bojují, aby se dostali do naší země a zažili úspěch. Milují americký strom a ovoce, které produkuje.

Černá Ameriko, vytiskni tento dopis a sdílej ho s rodinou, přáteli, spolupracovníky a hlavně se svým pastorem.

Děkuji za přečtení"

Jason Whitlock

J. Václavíková 4.7.2021 9:43

Běžte s těmi hloupoučkými tapetami ....... třeba na Parlamentní žumpu. Tam se ty kraviny dobře ztratí.

H. Lukešová 4.7.2021 9:46

Tohleto není z Parlamentek... Já mám proti Parlamentkám také milion výhrad, k Izraeli nejsou vždy přátelské...

Jinak Vám tady tento prostor nepatří... Já Vás pro změnu můžu odkázat na levicovou stoku Britské listy.

A neposledně se zkuste vyjádřit k danému otevřenému dopisu, Vy jste zde proslulá tapetami z levicových zdrojů... Takže se podívejte raději do Vašeho oka a vytáhněte si to břevno...

H. Kotaz 4.7.2021 9:50

;-€ ;-O Rv !

P. Milan 4.7.2021 9:51

PL jsou bulvár, to ano. Ale dokud se budou serioznější média některým tématům vyhýbat, případně je různě ohýbat a zkreslovat, budou PL stále čtenější.

H. Kotaz 4.7.2021 10:05

Už se děje.

P. Milan 4.7.2021 9:49

Dost dobrý, i když mě křesťanství nedrží.

Škoda, že takových černochů je málo.

H. Lukešová 4.7.2021 9:51

Ano, není jich moc. Představitelé menšin chápou rovnost jako pozitivní diskriminaci se spoustami výhod. Ale diskriminace zůstane vždy diskriminací. Jistě si pamatujete články pana profesora Oty Ulče, který zde napsal kdysi hodně článků. Ten se v černošské tématice velmi dobře orientoval.