2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Premiér do patnáctého

Prezident Miloš Zeman vzkázal prostřednictvím televize, že Babiše jmenuje premiérem do patnáctého června, tedy to termínu socdemáckého referenda. Tím ovšem velmi snížil váhu tohoto referenda. Otevřel tím dvířka k podpoře ze strany komunistů a okamurovců, čímž by se sociální demokracie dostala fatálně na vedlejší kolej.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Rajman 29.5.2018 17:40

Zeman plánuje vládu

jako by mu patřila a jako by tomuto úkolu bránily jen technické problémy.

M. Prokop 29.5.2018 18:27

Re: Zeman plánuje vládu

A není tomu tak? :-P

L. Kolman 29.5.2018 17:38

Na Lišce pokousali ženu?

Vy jste zas museli vypadat. Když neumíte pít, do hospody nelezte. Jednoznačné selhání pořadatelské služby. Kdo to tam měl na starost, Lazárek?

J. Anděl 29.5.2018 17:50

Re: Na Lišce pokousali ženu?

Máte pravdu, je to ostuda. Neudrželi jsme se. To víte, skoro samí křesťané... ;-)

M. Berka 29.5.2018 18:18

Re: Na Lišce pokousali ženu?

No jo, a Ježíš pedofil... Nebo to byl Mohamed??? :D

J. Anděl 29.5.2018 18:29

Re: Na Lišce pokousali ženu?

Njn, pane Berko. Dělal jsem si z toho legraci a budu nadále.... ale já s islámem problém v principu nemám. Mohamed měl mladou manželku a svého času se to považovalo za normální. Dneska se odsuzují v rámci Me too i neskutečné banality. Doba se pořád mění.

Budu si hájit Ježíše, do Mohameda mi nic. Bývaly ještě nedávno doby, kdy to bylo prostě náboženství. Nedávno jsem zrovna slyšel, co prý o tom vyprávěl Ramakrišna, jak byl jednu dobu muslimem, aby islám poznal. Viz minimum informací zde https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%A0r%C3%AD_R%C3%A1makr%C5%A1na.

Dneska už je to všechno kolem tak zpolitizováno a zneužito v rámci migrace a útoků skupin alá Hamás, že není bezpečné resp. možné o tom diskutovat věcně. Hloupé divadelní hry tomu nijak zvlášť nepomůžou, respektive já nejsem schopen v tom moc výsledného dobra zahlédnout, což může být můj problém. Ale i u těch, co hru hájí, se mi zdá, že jediný výsledný efekt je opovržení či naštvání na některé své spoluobčany - což tu bylo už před tou hrou. A - tečka. Nic víc.

J. Anděl 29.5.2018 18:33

Re: Na Lišce pokousali ženu?

Zdá se, že se mi to nějak rozsypalo. To mám z toho, že sem moc chytrej. Sorry :-)

M. Berka 29.5.2018 18:40

Re: Na Lišce pokousali ženu?

V pohodě, já napadám Mohameda ne že bych měl tu potřebu, ale prostě aby se ta situace vyvážila... Kdyby někdo nenapadl Ježíše Krista i já bych si útok na proroka Mohameda odpustil.

A O TOM TO JE: Buď se budeme k sobě chovat navzájem s úctou a pochopením nebo se začneme vraždit. A bylo vy fakt moc dobré, kdyby někteří tupani nezostřovali a nevyhrocovali tu situaci.

J. Anděl 29.5.2018 18:44

Re: Na Lišce pokousali ženu?

Ano, tak nějak.

F. Doušek 29.5.2018 17:25

Zemanův sen, jak se zapsat do dějin:

Vybudování vodního koridoru Dunaj-Odra-Labe by v základní variantě stálo 610 miliard korun.

Zdroj: https://ekonomika.idnes.cz/kanal-dunaj-odra-labe-0rf-/eko-doprava.aspx?c=A180529_160939_eko-doprava_rts

Kliku má stařík prezidentská - CEFC oddlužili a Tvrdíka znovu dosadili. A teď čile s čínskými investicemi do toho!

R. Sorge 29.5.2018 17:29

Re: Zemanův sen, jak se zapsat do dějin:

Mi se to nezdá mnoho. Za kolik let by se to postavilo ?

F. Doušek 29.5.2018 17:38

Re: Zemanův sen, jak se zapsat do dějin:

Pražský okruh se staví již xxx let. A Zeman se musí dožít, jinak slávu získá někdo jiný.

R. Sorge 29.5.2018 17:43

Re: Zemanův sen, jak se zapsat do dějin:

To se asi nedožije. Někde se píše, že nejdříve by se mohlo začít v roce 2028. A před 100 lety se stavba plánovala na 20 let.

M. Berka 29.5.2018 17:39

Re: Zemanův sen, jak se zapsat do dějin:

Kolik stál Suez nebo Panamský průplav? Teď na to není doba. Benzín je levný... Až dojde...

M. Prokop 29.5.2018 18:28

Re: Zemanův sen, jak se zapsat do dějin:

Ty jsou potřebné.

M. Berka 29.5.2018 18:44

Re: Zemanův sen, jak se zapsat do dějin:

No, když bude litr benzínu za 200,- začne být potřebný taky...

O. Uživatel 29.5.2018 17:30

Uživatel požádal o vymazání
V. Kotas 29.5.2018 17:40

Re: Zemanův sen, jak se zapsat do dějin:

Ten projekt byl do r.1989 rozpracován a připraven tak, že dnes by byla Odra splavněna až pod Ostravu, Moravy minimálně k Litovli, Labe až za Pardubice a navíc by mělo 2jezy pod Ústím.

O. Uživatel 29.5.2018 17:46

Uživatel požádal o vymazání
V. Kotas 29.5.2018 17:51

Re: Zemanův sen, jak se zapsat do dějin:

Aralské moře " zašlo " na bavlnu.

F. Doušek 29.5.2018 17:40

Re: Zemanův sen, jak se zapsat do dějin:

Si představte, že krymská válečná flotila dopluje až do Práglu.

R. Sorge 29.5.2018 17:45

Re: Zemanův sen, jak se zapsat do dějin:

Vy byste si zas mohl zajet lodí na dovolenou až do Artěku.

O. Uživatel 29.5.2018 17:48

Uživatel požádal o vymazání
P. Rajman 29.5.2018 17:21

Alkoholik a workoholik

si mohou do jisté míry rozumět, ale chtějí li ovládnout celou zemi, uvrhnou ji spíš dříve než později do chaosu.

D. Švik 29.5.2018 17:04

Aláhu Akbar ve spolek

Předpokládám, že ten chcípák z Lutychu neměl s náboženstvím míru a lásky nic společného. To ty křesťanské svině znásilňují nebohé muslimky, jak nám vysvětlili lepšolidi z Brna. Jo a toho zmetka Robinsona zavřít až zčerná. To by tak hrálo informovat veřejnost, že inženýři náboženství míru pasou dvanáctileté děti.

J. Anděl 29.5.2018 17:57

Re: Aláhu Akbar ve spolek

Odhaduji, že neměl.

M. Berka 29.5.2018 18:22

Re: Aláhu Akbar ve spolek

Trochu historický problém je, že první muslimka se objevila nejdříve 800 let po smrti Ježíše Krista, ale to vymakovaný debil prostě nedá... :D On žije paralelně s Teranosaurem... :)))

M. Berka 29.5.2018 16:58

Mi se líbil ten hrdina z Mali ve Francii,

jak zachránil to dítě... Akorát to byl lidojed a už 3 dny neobědval... :D Čím nás to ty media krmí??? :)))

I. Břízová 29.5.2018 17:14

Re: Mi se líbil ten hrdina z Mali ve Francii,

Mne tedy nejvíc zaujalo to, že podle fotek na balkoně už někdo stál a to dítě držel. A zachránce se šplhal teprve k balkonu. Ale já tomu nejspíš vůbec nerozumím.:-))

R. Sorge 29.5.2018 17:23

Re: Mi se líbil ten hrdina z Mali ve Francii,

Na vedlejším balkoně se někdo objevil a začal to dítě držet. Zajímavé, že z něj také není hrdina.