Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Povolební situace a některé kuriozity

Babiš prohru uznal, vítězi blahopřál, neodpustil si tradiční kňu, že všichni byli proti němu, a pochválil se, že oproti prvému kolu získala jeho „kandidatura ANO‟ o půl milionu hlasů navíc.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Zítra jdu na kuželky v nové flanelce a červené čapce: Bureš, idi....

0 0
možnosti
Foto

Ale hned pozítří začnu spojovat!

0 0
možnosti
RS

Na Slovensku jsou registrační pokladny od roku 1995, od roku 2019 se přešlo EET. Nejedná se o žádné špiclování, nikdo proti tomu tam neprotestuje, nikdo to nechce zrušit

Sazby DPH jsou na Slovensku 10 a 20 %, čili nižší než u nás, kde doplácíme na šedou ekonomiku.

Zrušením EET projevila vláda jenom svoji neschopnost.

0 0
možnosti
Foto

Dyk tomu nerozumíš sorhe, ty starej mrťafo...🤣

0 0
možnosti
Foto

maně si vzpomínám, jak chromajzl při první návštěvě televize na kavkách zakopl a letěl jak žok do křesílka

a pak "kde máme popelníček pane řediteli" a úchyl dvořák na to "hned ho přinesu"

no a pak už to šlo jedno za druhým ;-D

0 0
možnosti
RN

No, nepřál bych vám to onemocnění. Necitlivost v nohou. Při ní padají i daleko mladší lidé. Rv

0 0
možnosti
HS

Už stačilo. Na Neviditelného psa chodím anonymně dost dlouho, pamatuji ještě dobu kdy byl na adrese eunet.cz. Články byly zajímavé i kontroverzní, diskuze pod nimi podnětná a ve většině případů slušná.

To, co se zde ale děje zhruba poslední půlrok je ale někde jinde. Sešla se tu banda pomatených a zapšklých dědků a bab, čerpajících svá moudra z aeronetu, případně velebících Babiše. Ty ostatní, kteří mají sílu a odvahu s nimi polemizovat hluboce obdivuji, protože diskuze s duševně nedostatečnými je jako pomyslné házení hrachu. Nemám na to náladu a ani nechci.

Bohužel už mi diskuzní žumpa, v kterou se Neviditelný pes díky diskuzím obrátil, nestojí za čtení a tímto ji odstraňuji ze záložek Oblíbené.

Tímto děkuji panu Neffovi za všechny jeho články, politické i odborné na téma fotografie. Přeji mu pevné zdraví a duševní pohodu. Rád si i nadále poslechnu nebo přečtu jeho příspěvky, ale raději na jiných stránkách.

Blahopřeji generálu Pavlovi ke zvolení do tak význačné funkce, vím že se ji zhostí k prospěchu nás všech. Sláva NATO, EU a Ukrajině! :-P

0 0
možnosti

J64a72n 75Č37e81r53n70ý

30. 1. 2023 19:02

Podnikatelé tleskají Pavlovi . Zasáhl Čínu přímo na komoru.

0 0
možnosti
Foto

Fakt? Na to jste přišel čím?

0 0
možnosti
Foto

Jak se vyrábí souhlas s válkou

Jak vznikla v USA válečná propaganda a jak se tatáž propaganda později stala hlavním nástrojem ovládání veřejného mínění? Jaký je rozdíl mezi propagandou a PR? Dokumentární film vysílaný v minulosti stanicí ČT2. Co myslíte, odvysílala by jej dnes ještě Česká televize?

https://www.facebook.com/614434815422565/videos/1896442930700863

0 0
možnosti
DM

D29a21n46i89e69l 79M74a83c32h

30. 1. 2023 19:09

A která jiná, nácku?

0 0
možnosti
VZ

Milá paní Václavíková,

EET skončila k 1.lednu 2023. Vláda Petro Fialy již zde několik let vládla. Proč tedy Stanjura neudělal audit a neoznámil kolik se na EET prodělalo?

0 0
možnosti
VM

Na

to

nebyl čas.

0 0
možnosti
CP

C 56P48u84t11l46e46r

30. 1. 2023 18:56

Bude velmi zajímavé kdo bude v Pavlově týmu, za posledních 20let o tam bylo jen samé kradoucí a ulhané, nebo úplně vypatlané prase ... To samozřejmě vypovídá o jejich šéfovi víc než dost

0 0
možnosti

J32a16n 60Č97e92r61n43ý

30. 1. 2023 19:04

Vy tam budete určitě, protože nejste ulhané a úplně vypatlané prase.[>-]

0 0
možnosti
Foto

Bombardování Srbska: Nejdříve srbská armáda, policejní jednotky a skupiny ozbrojených plešounských „vlastenců“ zabili bezmála 9 000 kosovských civilistů a 850 tisíc (!) jich vyhnali za hranice. Srbové se nijak netajili tím, že jim jde o etnické vyčištění území. Vždyť za to také později tehdejší prezident skončil před mezinárodním soudem v Haagu.

Na Balkáně už jedna světová válka vznikla. Za Albánci stálo Turecko, jeden z nejsilnějších členů NATO, za Srby tradičně Rusko a Řecko. Především USA to nechtěly nechat vyhnít do mezinárodního konfliktu. A tak přesvědčily část evropských členů NATO (tedy ne NATO jako organizaci), aby společně zasáhli. Původně mělo jít opravdu o humanitární vojenskou intervenci pod záštitou OSN, která by zastavila masové vraždění. Můžete hádat, kdo rezoluci o takovémto zásahu vetoval v Bezpečnostní radě.

NATO se přesto rozkývalo. Za dva a půl měsíce zastavilo krveprolití, většina Albánců se mohla vrátit domů. Srbsko se přitom nechovalo jako žádná mírová holubička. Po letadlech a vrtulnících střílelo ostošest ze země, i stíhacími letadly. Přesto všechno zahynulo všeho všudy 204 srbských civilistů. Pro srovnání, vloni Rusové za stejný čas stihli zabít víc ukrajinských dětí.

To bombardování za 80 dní zastavilo největší humanitární krizi v Evropě od Druhé světové války v jejím nejvýbušnějším regionu. Bylo to potřeba? Museli zničit (čistě ze vzduchu) 120 srbských tanků, 220 obrněných transportérů, 450 děl a 121 letadel, než se povedlo přinutit srbskou stranu k dohodě. Takže ano, bylo to potřeba.

0 0
možnosti
Foto

Někdo nedávno kvákal cosi o tom, že NATO přece v Srbsku také bombardovalo elektrárny. To je pravda. Ovšem ne proto, aby Srbové pomrzli (bylo to mezi březnem a červnem), ale aby zastavilo Miloševičovu propagandu, která lhala vlastnímu obyvatelstvu podobně, jako ta dnešní ruská.

Používalo přitom ale tzv. grafitové bomby. Udělají ve vzduchu akorát bum a vyletí z nich spousta uhlíkových vláken, která vyzkratují vedení a rozvodny. Ty mají pro takovéto případy jističe. Stačilo vzít košťata a do 24 hodin ty zdroje opět naběhly. Často to pak schytaly zase, ale to je jiná písnička. Rozhodně nešlo o to samé, co teď předvádí Rusko na Ukrajině. (P. Lelovič)

0 0
možnosti
Foto

Když uvěříš Babišovi, tak prohraješ....asi tak bych uzavřel Babišův návod k hazardu. To by měli pochopit i jeho voliči, snad ..i když...

🙃

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz