2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Potřebujeme Lex Zeman

Premiéra interpelovali poslanci a vyjádřil se i k prezidentské podpoře finlandizace Ukrajiny, jinými slovy prezidentovu podřízení politice Putinova Kremlu. Tento postoj je třeba vítat. To, že mezi postojem prezidenta a vlády je propast, je ovšem smutné.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Drobková 12.12.2014 10:32

Re: Zklamal jste mě, šejku Peterko...

Nejste první kdo dostal takový nápad. Náš řidič ( protože se dost a často baví čtení Karkulíkových blábolů ) se také zastavil ve Vrbně, zašel dokonce do krámu a do hospody. Co se dozvěděl shrnul do jedné věty :"Janyška je obecní blázen, všichni z něj mají akorát pr*del." Myslím, že to dokonale stačí. :-))

O. Uživatel 12.12.2014 10:33

Uživatel požádal o vymazání
K. Drobková 12.12.2014 10:37

Re: Zklamal jste mě, šejku Peterko...

Ne, to určitě. Jenom měl cestu přes Vrbno. :-))

K. Drobková 12.12.2014 10:40

Re: Zklamal jste mě, šejku Peterko...

Máme ve všech autech GPS, takže tenhle důvod zajížďky by mu neprošel.

K. Drobková 12.12.2014 10:12

Re: Drobku, jak bylo na lišce ?

Karkulíku, Karkulíku. Jste hloupej ještě víc než si myslíte. Jediný ze zdejších diskutérů, který/á vás osobně zná je paní Franková a myslím, že dobře. Pokud chcete opakovat jak vás popsala, jak vás charakterizovala, tak stačí říct. Že to není nic pěkného jistě víte.A myslím, že nikdo ze zdejších ji nemá sebemenší důvod nevěřit. Vy neznáte nikoho, jenom fabulete, lžete, chlubíte se něčím, co nemůžete ani v nejmenším dokázet.

Tak jděte s podobnou, ubohou hláškou do prd*ele, zalezte na otoman a čekejte až vám stát pošle nějakej peníz, abyste neumřel hlady.

K. Janyška 12.12.2014 10:19

Re: Drobku, jak bylo na lišce ?

Tak co ? Baba nebo chlap ? Nějak mi nápadně připomínáte rétorikou jednoho dědka z jiného serveru... Dzp.

Z. Bureš 12.12.2014 10:05

Jediné, co ČR potřebuje...........

.....je, aby předseda parlamentu v souladu s ústavou ČR, vyhlásil lidové hlasování o odvolání prezidenta !!!

Jedině takto se zbavíme vožralého hradního Tlučhuby, který v deliriu tremens plácá, co mu slina na jazyk přinese.....a dělá ukrutnou ostudu naší zemi po celém světě !!!

Očekávat, že toto ožralé a mstivé monstrum.....že bude soudné a že odstoupí samo, když dostane pár vejci přes ožralou tlamu - tak toto očekávat nemůže ani rozený debil !!!

E. Heusinger 12.12.2014 10:07

Re: Jediné, co ČR potřebuje...........

A vůbec nejvíce jsou na Zemana rozezleni v Patagonii.

O. Uživatel 12.12.2014 10:09

Uživatel požádal o vymazání
M. Prokop 12.12.2014 10:13

Re: Jediné, co ČR potřebuje...........

Včera jsem ho zaslech, jak se ANGLICKY (!) vyjadřuje ke svému oblíbenému tunelu kanálem. Hrůzný zážitek!

J. Boleslav 12.12.2014 10:17

Re: Jediné, co ČR potřebuje...........

Pro jistotu ho vždy přepínám či vypínám, pokud to je možné.

M. Prokop 12.12.2014 12:03

Re: Jediné, co ČR potřebuje...........

Já to nestihl, ale stálo to zato. :-P

M. Prokop 12.12.2014 10:17

Re: Jediné, co ČR potřebuje...........

Tedy, anglicky .... Přesněji to byla nějaká česká verze pidgin english.

J. Boleslav 12.12.2014 10:21

Re: Jediné, co ČR potřebuje...........

Nejhezčí na tom je, jak se při podobných proslovech v angličtině nadutě tváří, jako obvykle. Že z jeho "angličtiny" mají srandu už i malí žáčci na základkách, jeho nebetyčně zbytněnému egu evidentně nevadí.

O. Uživatel 12.12.2014 10:30

Uživatel požádal o vymazání
M. Franková 12.12.2014 10:22

Re: Jediné, co ČR potřebuje...........

Jak jsem ho zahlédla, již jsem se vrhla po přepínadle.Jen letmý pohled na jeho těžkým mozkem nakloněnou hlavu je mi sto pokazit zbytek dne-))

Z. Bureš 12.12.2014 10:13

Re: Jediné, co ČR potřebuje...........

.....a vůbec nejradši ho mají a oslavují..... místní bolševici, Vašeho kalibru - což ???

Pouze těmto notorický Ožrala vyhovuje, protože se vždy řídí heslem "Čím hůř pro zemi - tím lépe pro nás, bolševiky" !!!

J. Boleslav 12.12.2014 10:15

Re: Jediné, co ČR potřebuje...........

Tak.

M. Prokop 12.12.2014 10:09

Re: Jediné, co ČR potřebuje...........

S ohledem na inteligenci voličstva bych ani na treperendum příliš nespoléhal.

J. Boleslav 12.12.2014 10:10

Re: Jediné, co ČR potřebuje...........

Je-li taková možnost, už se na ní mělo dávno pracovat. Nevím sice, který z obou chrabrých socanských předsedů PS či Senátu by tak měl učinit, ale ani u jednoho si velké iluze v tomto směru asi nelze dělat. Vždyť Hamáček nedávno obhajoval i Falmerovu cestu k rusákům a pravil, že by mu ji podepsal znovu. A kdysi ten člověk vypadal na socanské poměry poměrně rozumně.

Z. Bureš 12.12.2014 10:28

Re: Jediné, co ČR potřebuje...........

Dle Ústavy ČR jsou možnosti dvě: Buď nebude moci po dobu 6. měsíců vykonávat svůj úřad (což je zatím nepravděpodobné, protože na léčení do Želivu nepůjde) !!!

Nebo předseda PS vyhlásí na základě žádosti PS a Senátu lidové hlasování o odvolání prezidenta ! To se musí uskutečnit do 60.dnů ....a pokud se nadpoloviční většina vysloví pro odvolání, tak Ožrala s ostudou odtáhne !!!

Myslím, resp. - jsem přesvědčen, že je čas nejvyšší, aby lidové hlasování proběhlo !!!

K. Janyška 12.12.2014 10:11

Re: Jediné, co ČR potřebuje...........

To nestačí. Zeman je lumpenropletářský zmetek pro mne, i když jsem ho ve druhém kole použil jako beranidlo proti pro mne nacistovi a zločinci světového významu Khárlovi. Co ta příšerná vláda v rukou estébáků, tedy také KGB ? Ta vám nevadí ? Mimochodem, navíc velmi amatérská a zlodějsky podezřelá ? Dzp.

Z. Bureš 12.12.2014 10:21

Re: Jediné, co ČR potřebuje...........

Do puntíku s Vámi souhlasím: I já se nechal napálit a v druhém kole jsem volil radši jeho, nežli Trautenberka !!!

A so se týče vlády celoživotního Nemakačenka - povoláním papaláš, Dluhoše Sobotky, pod vedením konfidenta komunistického gestapa Babiše a jeho řídících důstojníků - tak to s Vámi souhlasím na 1000% !!!

J. Boleslav 12.12.2014 10:23

Re: Jediné, co ČR potřebuje...........

Já se s Ovarem napálit rozhodně nenechal. To hovado bych nevolil, ani kdyby mně to sám pánbůh doporučoval.

Z. Bureš 12.12.2014 10:35

Re: Jediné, co ČR potřebuje...........

Já, po přečtení knihy Paula Polanského "Bouře", která pojednává o Trautengerkově rodině.....a koncentračnímu táboru v Letech - tak já po tomto přečtení nemohu Trautenberka a potažmo i Veškrnu .....ani cítit !!!

V. Petrová 12.12.2014 9:56

LEX

Prezidentské jsou uzákoněné, ale až po jejich smrti jako pocta velikánům. Pokud se týká Zemana, bylo by to před jeho smrtí, aby nedělal ostudu, respektive, aby celý svět věděl, že se stala chyba, volilo se špatně, občané to vědí, akorát prezident je natolik nafoukaný a nesebekritický, že se to musí uzákonit. Apoň trochu méně debilní prezident by už abdikoval. Jenže na to jeho rozoumek nestačí. A volby vyhrál proto, že v předvolební bitce lhal a podváděl a to tak těsně před volbami, že to nešlo vyvrátit, protože už  začala doba, kdy se nesmělo agitovat. Schwarzenberg zatím nic důležitého neprospal ( na rozdíl od Zemana ) a jako předseda zahraničního výboru Sněmovny jezdí po celém světě a snaží se napravovat ( spolu se Sobotkou a Zaorálkem ), co Zeman pokazil. A není toho málo. Kdyby Zeman odstoupil, mohlo by se uvažovat o LEXU ZEMAN v tomto znění: Zeman se svým odstoupením z funkce prezidenta zasloužil o stát.

V. Kain 12.12.2014 10:14

Re: LEX

Je vidět paní Petrová,že Kárl spáč I je vaším koníkem.Ano pravdoláskaři by na hradě měli radši svého degenera,ale prostě měli smůlu,protože prezidenta volil také lid této země a nejen ta prážská kavárenská lejna.Cestovatel za naše Vopěnka z Orlíku pro tuto zem nic pozitivního neudělal (pokud ano vyjmenujte) ovšem použít rakouské právo v naší české zemi a napakovat se na restitucích mohl jenom za Havla.Všude jinde by hnali.Pokud nazýváte napravování chyb (a nechápu proč způsobené Zemanem) létání do USA a zavrtávání se do jistých řití a nebo odhalení busty Havla,či naprosto absurdní lavičky za nehorázné prachy,tak bych vám doporučil návštěvu psychiatra.

J. Boleslav 12.12.2014 10:18

Re: LEX

Velmi úderné, soudruhu.

F. Doušek 12.12.2014 9:55

Exposlanec Šnajdr se dnes soudí

o odškodné za utrpěnou újmu. Jak to tipujete?

E. Heusinger 12.12.2014 9:57

Re: Exposlanec Šnajdr se dnes soudí

Mně by se velmi líbilo kdyby mu bylo přiznáno odškodnění ve výši 1 Kč.