21.5.2024 | Svátek má Monika


Diskuse k článku

Politický proces?

Petr Nečas asi není moc dobře informován o pojmu politický proces. Varoval totiž před tím, aby se proces s Bártou stal politickým. Co to je politický proces?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Hajková 13.3.2012 6:51

Re: Jde o politický proces

Doporučuji   si   p.  Franke   přečíst   článek  p.  JUDr   Altnera   na  dnešním   psu.   Doporučuji   jej  přečíst  i  p.  Neffovi!!  

K. Drobková 13.3.2012 6:55

Re: Jde o politický proces

Je to tak jak píšete.

A. Fritscher 13.3.2012 7:05

Re: Jde o politický proces

Pane Franke .......................pouze o proces jedné strany ?!?

Vy jste znám svým humorem, ale todle je pecka, to jste mne oprvdu pobavil. Vy opravdu věříte že jakékoliv jiné politické seskupení v čechách to snad dělá jinak!

Mmožná že né tak blbě a okatě, ale principy ty zůstávájí !!!

J. Franke 13.3.2012 7:39

Re: Jde o politický proces

Malý rozdíl tu přeci jen je. Ti staří mastodonti uplácejí z veřejných peněz, Bárta ze svého...

A. Fritscher 13.3.2012 7:56

Re: Jde o politický proces

Na tom něco pravdy možná bude akorát když tak přemýšlím já jako muzikant jsem musel dávat do daňového přiznání i ty almužny co jsem dostal za hraní.............jestlipak se ti obdarovaní taky hrdě přiznali na růžovém lejstru, pozavíral bych je všechny..................ale na druhou stranu to co se léta tušilo se prostě jen předvedlo v plný kráse aby i blbci a důvěřivci věděli, že to nejsou klepy a fámy ale fakt.

Zaplaťpřírodo za tento "POLITICKÝ" proces   :o))

V. Hajková 13.3.2012 6:54

Re: Jde o politický proces

Vážený  p.  Zikmunde-   naprosto  s  Vámi  souhlasím.  Přesně   to,  o  čem  píšete  popisuje   ve  svém  dnešním článku  na  "PSU   i  p.  Altner.

A. Fritscher 13.3.2012 7:07

Re: Jde o politický proces

Akorát nesouhlasím s tím, "v jedné politické straně", já bych to klidně zevšeobecnil ...............jak to chodí v politice .................... to by bylo přesnější, myslím, že paní Franková by mohla napovědět ta má taky "své" zkušenosti :o(

B. Hudzieczek 13.3.2012 6:13

Politický proces?

Přečtěte si příspěvek pana Zdeńka Altnera o něco níže. Tam je Nečasovo tvrzení docela podrobně  zdůvodněno.

Jinými slovy - co je politický proces ví pan Nečas o něco lépe, než autor úvodníku.

A. Richter 13.3.2012 0:35

8-o

Veřejný aktivizmus?

Greenpiss, Temelínské matky, Auto*mat, Zorro mstitel, Děti ZEMĚ, Amnesty International, Děkujeme (mnoho různých), Úvalno sobě etc. Se povedlo, Astone.

    *:-)