10.5.2024 | Svátek má Blažena


Diskuse k článku

Pohodové Velikonoce všem

Počasí je slunečné, příroda se už probudila, lístečky se zelenají a včelky lítají - nemohu jinak než přát nám všem dobrou vůli a ulehčení od denních starostí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Václavíková 22.4.2019 15:45

Re: Spisovatel Vlastimil Vondruška

Svatá boží prostoto! :-)))))))))

J. Matuška 22.4.2019 16:01

Re: Spisovatel Vlastimil Vondruška

Už jsem se tady zmiňoval, že jsem spisovatele Vlastimila Vondrušku lákal do politiky. V případě, že by mi v e-mailu kývnul, navrhnul bych ho některé, mě, sympatické straně. S díky odmítnul, že je spokojený se vším, co dělá. /Má i hezké, staročeské jméno./

J. Václavíková 22.4.2019 14:30

Mám dotaz

Pepé, co se říká v kuloárech o Staňkových demoličních aktivitách?

M. Kolář 22.4.2019 14:38

Re: Mám dotaz

To bych se také připojil ...

F. Doušek 22.4.2019 14:43

Re: Mám dotaz

Odpověď je nasnadě. Hamáček za ním stojí.

A vůbec, neměli ho kritizovat, že je to ministr neviditelný.

J. Václavíková 22.4.2019 14:46

Re: Mám dotaz

Chová se jako slon v porcelánu. Nikdy neměl na větší funkci. Tak mi to připadá.

F. Doušek 22.4.2019 14:53

Re: Mám dotaz

Sklapl podpatky před Zemanem.

J. Schořík 22.4.2019 15:12

Re: Mám dotaz

NIc. Byl delší dobu na odpis. Už není. Nejspíš nějaké ekonomické zájmy, koho nevím..

J. Václavíková 22.4.2019 15:17

Re: Mám dotaz

Tohle mu vážně projde?

J. Schořík 22.4.2019 15:30

Re: Mám dotaz

Už prošlo. A jestli jsou tam trestka tak to myslí smrtelně vážně a něco na tom bude. Obával bych se spíš na místě Fajta - ten souběh funkce ředitlee a kurátora smrdí.. Ale nevidím do toho moc, nikdy jsem k tomuhle nepřičuchl.

J. Vobr 22.4.2019 14:25

Už Mahatma Gandhi byl vyhlášený terorista !!!

A je o tom i film !!!

_________________________________________

:-)))

:-)))

V. Sember 22.4.2019 13:59

A nedají si pokoj

U kostela ve srílanském Kolombu se ozvala další exploze

http://jdem.cz/e27uj7

J. Kombercová 22.4.2019 14:43

Re: A nedají si pokoj

Dokud se nezjistí, že za těmi výbuchy stojí Tamilští tygři, nesmíme ani naznačovat.

S. Lazárek 22.4.2019 13:52

OK, jdu na to

omlouvám se těm, kteří tu ihned po masakru tvrdili, že to byli islamisti a i já sám, neznalý věci a nevěda, jak chodí a vypadá kachna, si bláhově myslel, že to mohli být i hinduisté, kterých je na Srí Lance majorita a kteří už některé podobné akce měli v minulosti na svědomí. Myslet si toto byla ode mne samozřejmě pošetilost. Zároveň se omlouvám i těm mrtvým a zraněným, proto tu včera někdo taktéž tvrdil (to zatím ještě nikdo oficiálně neřekl) že zato může EU, ke kterému se hlásím.

Takže se všem, kteří měli na rozdíl ode mne již včera pravdu, dnes hluboce omlouvám.

R. Tesařík 22.4.2019 13:57

Re: OK, jdu na to

Hazky, Stasi:-))

S. Lazárek 22.4.2019 14:03

Re: OK, jdu na to

Ne, to vůbec není hezký Richarde včera něco tvrdit, dneska se to dozvědět a když mi dá tamní autorita svým prohlášením za pravdu, vyřvávat to cosi o nějakým debilních omluvách někomu za něco. Jako se mám někomu omlouvat za to, že měl pravdu a já ne, či co? Co to je za kravinu??

Uječený baby na žižkovský pavlači, páč jen tam může kachna kdákat....:-)

J. Havelka 22.4.2019 14:07

Re: OK, jdu na to

Tak jim dopřejte tu chvilku slávy, bylo to A nebo B, uhádli...

R. Tesařík 22.4.2019 14:08

Re: OK, jdu na to

No, ona ta chvilka slávy je dost často. A dost často se zatlouká.

S. Lazárek 22.4.2019 14:16

Re: OK, jdu na to

Ale tohle přece není žádný fotbalový utkání! Bavíme se tu o tragédii, kde umřely stovky lidí a další stovky byly zraněné. Tak to neudělali hinduisti, ale opět a znovu islamisti. No a co? Každý vidí, jak expanzivně a maligně se radikální islám všude na světě chová, ale tohle? Vykřikovat tu jako Nárožný v Jáchymovi..."ale tenhle závod jsem vyhrál já!" Proboha proč je to důležité??? Tak si prostě včera mysleli to, co bylo dnes oficiálně potvrzeno, nebyli to ani budhisti ani hinduisti, ale muslimové, ale proč by se jim měl kurwa drát za to, že si to taky nemyslel už včera, ale drze uvažoval i o jiných variantách, někdo omlouvat????

Na některý věci asi nemám dostatečný úchopový instrumentárium....

J. Václavíková 22.4.2019 14:36

Re: OK, jdu na to

Co na to říct? Přece víš, co se ze Psa stalo. Pozdě bycha honit. A to se ještě to ,,nejlepší" soustředí pod jinými články.

Asi je něco pravdy na tom, že vývoj jde po spirále. Teď jsme zjevně v sestupné fázi. A paradoxně to dokumentuje jak vzestup radikálního islámu, tak vzestup stejně zaslepených fundamentalistických islamobijců. Jsou totiž jedné krve.

S. Lazárek 22.4.2019 14:41

Re: OK, jdu na to

Čtu zrovna knížku od Radana Haluzíka, Proč jdou chlapi do války. První půlka byla docela nuda, ale zrovna čtu o tom, jak startovaly konflikty v bývalé Jugoslávii, Abcházii a Čečensku, je to drsný a překvapivý, jak vlastně nastartuje občanská válka a kupodivu, přesně takhle. Jsme pořád stejní.....

J. Václavíková 22.4.2019 14:57

Re: OK, jdu na to

V člověčím genomu je bohužel skrytý jeden urputný atavismus. Vytváření klanů a boj do posledního dechu proti klanům odlišným. Zatímco pokrok vede k propojování, stačí malé krystalizační jádro nesnášenlivosti a odlišnosti a celé se to bortí jako domeček z karet. Moudré ukrajinské přísloví říká- když vlaje prapor (příslušnost ke klanu), je rozum v troubě.

J. Kombercová 22.4.2019 14:47

Re: OK, jdu na to

Jak se chovají média? Mlží, zatloukají, nakonec vycedí informaci, protože už nelze jinak... tak se lidi domýšlejí. A dobírají se závěrů podle předešlých, podobných situací., Dát si dvě a dvě dohromady zas tak těžké není.

Nevím, co vás na tom tak rozčiluje, je to jen výsledek jisté snahy současného mainstramu. Může být HUŘ.

S. Lazárek 22.4.2019 14:59

Re: OK, jdu na to

Jo jo, když nám pravdu zatají nebo nezjistí "oni", dojdeme si pro ní sami.....

Jestli jste neviděla film Tajemná řeka se Seanem Pennem, tak vřele doporučuju, ten je přesně o tom. I s tím, jak (to) končí.

J. Václavíková 22.4.2019 15:21

Re: OK, jdu na to

,,dobírají se závěrů podle předešlých, podobných situací., Dát si dvě a dvě dohromady zas tak těžké není."

Až tohle budou provádět média, aniž by čekala na výsledek šetření, pámbu s náma a zlý pryč. Tohle je totiž lynč, jestli vám to ještě něco říká.

R. Tesařík 22.4.2019 14:10

Re: OK, jdu na to

To bylo snad míněno na některé jiné , třeba Netzerovou.

M. Moravcová 22.4.2019 14:11

Re: OK, jdu na to

omluva měla být za sprosté napadání, a vás jsem nikde nejmenovala. Ale možná jste se hádal s někým jiným. Konkrétně mě tady docela nevybíravě uráželi. Tak jsem třeba doufala, že je to trkne. Ono diskutovat a nebo bezmyšlenkovitě urážet jsou dvě různé věci.

V. Kotas 22.4.2019 14:18

Re: OK, jdu na to

Holt jsou zde tací, co umí jedno ( diskutovat ), jiní zase jen urážet.

S. Lazárek 22.4.2019 14:23

Re: OK, jdu na to

....Tak kdo bude mít tolik slušnosti a omluví se nám, co jsme to tvrdili od začátku?.....

Vaše vlastní slova vytržená z kontextu, nikde o omluvě za nějaké sprosté napadání nevidím, dokonce ani ve zbytku z kontextu nevytrženém. Je tam jen cosi o tom, jak kdáká kachna a chodí kachna a to je cca všechno. Vy tam něco takového vidíte?

M. Moravcová 22.4.2019 17:45

Re: OK, jdu na to

ale vy jste tady včera byl a víte moc dobře o co šlo. To kroucení vás nectí.