1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Pochlapení Petra Fialy

Předseda ODS Petr Fiala vydal před dvěma lety knihu Od A do Z. Vyjádřil v ní přesvědčení, že manželství je svazek muže a ženy. Teď před volbami to někdo vytáhl a snaží se to předsedovi ODS otírat o nos. Naštěstí u nás nejsou ještě takové poměry, aby Fialu za kacířství poslali na hranici. Výrok čerstvě zopakoval: manželství je záležitost muže a ženy a že tradiční rodina je pro společnost důležitá, je mé hluboké přesvědčení. Díky za ta slova!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
E. Novotny 10.9.2021 19:22

Potvrzuji, ze jsem taky vynchala od pocatku pendemie nekolik dulezitych zdravotnich vysetreni. Mam ted k navstevam doktoru averzi a dokoncec s jednim jsem absolvovala telefonickou 'prohlidku'. :-)

I. Břízová 10.9.2021 19:44

No to je ale každého věc. Já jsem pacientka onkoligická a po dohodě se setřičkou jsem byla na pravidelné kontrole. Jenom jsem dohodla přesnou hodinu. Také jsem astmatička, ale protože chodím na kontrolu do nemocnice, zavolala mi sestra, že by bylo vhodnější kontrolu přesunout, pokud nemám nějaké potíže. Vše proběhlo v naprosté pohodě.

M. Moravcová 10.9.2021 22:41

Má pravdu. Spousta lidí umřela z nedostatku dostupnosti zdravotní péče. Nebo c.......i jsou něco extra? Promiňte, ale takhle to dnes ve zdravotnictví je.

J. Havelka 10.9.2021 18:57

Andrej! Pomůžu ti z roztrháním těla!

Stačí ti to jednou?

Jakejsi ČeRmÁk to chce 2×.

J. Havelka 10.9.2021 18:58

Kurňa, s

J. Havelka 10.9.2021 18:58

Kurňa, s

V. Čermák 10.9.2021 19:12

Zase máte Naváto, 2x...;-D

J. Drobný 10.9.2021 19:15

Bulíček Havel-ků už jiný nikdy nebude.;-)

J. Havelka 10.9.2021 19:19

To by se bulíkovi Drob búu nikdy stát nemohlo cóó, búú.. :-))

J. Havelka 10.9.2021 19:18

Víte jaký je rozdíl mezi ČeRmÁkEm a Božími mlýny?

Čermák mele rychle, ale nejistě.

Na zdvojení příspěvků jsem se ptal i techniků výrobce mob.tel..."stává se".. kapišto troubelíne?

J. Havelka 10.9.2021 19:18

Víte jaký je rozdíl mezi ČeRmÁkEm a Božími mlýny?

Čermák mele rychle, ale nejistě.

Na zdvojení příspěvků jsem se ptal i techniků výrobce mob.tel..."stává se".. kapišto troubelíne?

V. Čermák 10.9.2021 19:31

2x Navátý pane Havelko. Klidně ty svoje Pindy Ztrojujte. Ale pak se nedivte, že vás ten Mobilní génius také zkasíruje 3x, jako hejla...;-D

J. Drobný 10.9.2021 19:33

Tak to nakousnuté jablko zahoď a kup si něco jiného. Zřejmě se jedná o vadný přístroj, neboť druhou verzi nezasílá do centra odposlechů jak byl naprogramován, ale flákne ji sem ještě jednou!;-D

J. Fridrich 10.9.2021 18:47

" Česko čeká druhý podzim s covidem-19. Stejně jako vloni na přelomu srpna a září začínají i letos růst počty nových případů nákazy i hospitalizovaných. Čísla jsou ovšem nesrovnatelná, aktuální počty jsou násobně nižší. Ukazují to grafy, které připravila redakce Novinek na základě oficiálních dat ministerstva zdravotnictví." -

Letošní vlna teprve získává na síle, uspokojení tedy není na místě.. Situace je samozřejmě jiná než vloni - a to jedině díky VAKCINACI.. Pokud by nebylo nezodpovědných ODMÍTAČŮ, tak by bylo ještě lépe...

P. Forejt 10.9.2021 18:50

Bedřichu už to pochopte : covid = chřipka ...tak neblbněte !! ....aha

J. Fridrich 10.9.2021 19:45

Jste velmi hodný, Forejtníku. Ale jste nemocný víc než Babiš junior...

V. Zadák 10.9.2021 18:52

Je před volbami. Dá se to svést na Babiše?

J. Fridrich 10.9.2021 19:43

Na Babiše se dá svést všechno.

V. Sember 10.9.2021 18:57

Letošní vlna získává na síle? Jak je to možné? Venku je pořád ještě letní počasí a počet očkovaných narůstá. Žádnou vlnu kolem nevidím, ale chápu, že roztleskávači Svědkové covidových už jedou na plné obrátky.

J. Fridrich 10.9.2021 19:39

Je mi vás líto. Říká se tomu, že si nevidíte na špičku vlastního nosu.. Dáte mi vědět v listopadu 2021, platí...? Byl bych rád, kdybych se mýlil spolu s vědci celého Světa...

P. Forejt 10.9.2021 18:46

volali mi z ústředí ...a. že prej chtějí založit svaz protiruských bojovníků ....a jestli bych nevěděl o někom, kdo by dělal předsedu ???

PS .....tak jsem jim doporučil pana Jirkovského ...Uffff

P. Forejt 10.9.2021 18:42

zum, zum, zum, zum ...nejde mi to do kebule .....

Stále mi vrtá hlavou to 11.září 2001 ???? ----údajně dvě letadla ----a tři baráky spadnou ...no toto??

PS ....to WTC7 ...... to mi neměli dělat a taky ten Pentagon ...... tsssss

S. Lazárek 10.9.2021 18:43

A jak by mohli spadnout, když do nich narazily jen hologramy? Aha??

P. Forejt 10.9.2021 18:44

no právě ....to je ještě k tomu ???

S. Lazárek 10.9.2021 18:48

No jasně, i ty baráky byly hologramy!!

M. Kolář 10.9.2021 18:55

Ahaa. A já myslel, že tam ty baráky pořád stojej a jsou jenom maskované přefázováním světla.. A mají být zase odhaleny v r. 2148...

V. Mokrý 10.9.2021 18:38

Novinky.cz - zahraniční

Polsko může EU opustit dřív, než kdokoliv čeká, varoval Tusk

M. Kolář 10.9.2021 18:34

Ono s těmi "národními plány obnovy" , či různými národními investičními plány je to většinou tak, že když o tom začne kecat jeden, tak ti ostatní musí také, aby měli též čím mávat.. Celkové se jedná o populistické oblbování voličů.. Zde u nás s tím začalo ANO, a tak na to někteří reagují.. To je asi tak všechno.. Pokud jde o politiku Babišovy vlády, ta je silně pro-spotřební a podle toho se vyvíjí i struktura státních výdajů.. Takže prostor pro nějakou státní investiční vlnu se ve skutečnosti uzavírá.. A to ani nemluvíme o nezbytně postupně rostoucích úrokových platbách na státní dluh v příštích letech, ty si také vezmou své.. Nakonec jediný mohutnější zdroj na veřejné investice budou peníze z finančního plánu EU a související program připravovaný s Evropskou komisí.. Ale také je zde problém s rostoucí inflací, pokud ta bude zlobit, tak nakonec nás čeká spíše politika restriktivní, což je dnes skoro neslušné slovo.. Pokud nebudeme chtít zažít inflační spirálu.. Uvidíme, jak se nabídková strana světové ekonomiky bude zacelovat.. A to rozhodne..

P. Forejt 10.9.2021 18:26

většina odborníků je pro uznávání protilátek .....jediní idioti, kteří jsou proti je Smejkal a nána Vašáková, která se hrou osudu stala Vojtěchovou náměstkyní .....tsssss

J. Havelka 10.9.2021 18:30

Ano, ta Agáta mě dělá taky starosti, počítám tak dva měsíce a zase se s tím novým rozejde.