16.5.2024 | Svátek má Přemysl


Diskuse k článku

Po summitu

Kdo by chtěl důkaz pro tezi, že fotografie lže mnohem hůř než slovo, ať se podívá na web ČTK. Tam je fotka Andreje Babiše s francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem. Pořízeno na summitu v Salzburgu a vypadá to, jako kdyby oba pánové vstoupili do registrovaného partnerství, ne-li rovnou do manželství.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Sorge 21.9.2018 18:38

Re: Už jedou

Mně by zajímalo, co chtějí nebo si představují o své budoucnosti ti mladiství. Na tom videu se mluvilo o věku 14-17 let, což jsou téměř dospělí a nějaký názor určitě mají.

P. Boublíková 21.9.2018 18:45

Re: Už jedou

Tak ty už myslím Šojdrová vzdala, to byla evidentní hloupost, která vzbudila celkem zbytečně odpor proti jakekoliv pomoci dětem (čímž podporuji názor pí. Kombercové, že Šojdrová je blběna). Teď jsou předmětem jejího zájmu malé děti, prý co nejmenší.

Ale já nevím - o ty se v táborech přece musí někdo aspoň trochu starat. Takže odvést je od těch pečujících osob, ke kterým mají vztah, do úplně cizího prostředí? Fakt by mě zajímalo, jak to v těch táborech s malými dětmi bez rodičů chodí. Ty reportáže jsou tak strašně povrchní a Šojdrová, ač tam byla na exkurzi, neřekla vlastně taky nic konkrétního.

R. Sorge 21.9.2018 19:47

Re: Už jedou

Takových je nejvíc (14-17), Šojdrová bude údajně hledat ty nejmenší. Podle mne tam skoro žádné malé děti nebudou. Kdo by je tam poslal a platil jim převoz ?

V táborech se nyní učí řecky a anglicky, takže je blbost, aby se tady začali pro změnu učit česky.

V. Čermák 21.9.2018 18:19

Někdo tady lže

Dětem je potřeba pomoci mimo Česko, řekl Babiš po schůzce se Šojdrovou

https://www.lidovky.cz/domov/vyberte-syrske-sirotky-vyzval-babis-zastupce-neziskovych-organizaci.A180921_173220_ln_domov_ele

R. Sorge 21.9.2018 18:20

Re: Už jedou

"Siroty nejsou, děti nejsou, neví, který tábor ..."

J. Kombercová 21.9.2018 18:25

Re: Už jedou

Je to chaotka. Půl roku připravovaný plán si představuji jinak. Její asistent Pachta o tom má na iDnes dva blogy.

No a Pachta, to je takový druhý Petříček, nový ministr zahraničí. To bude jízda.

R. Sorge 21.9.2018 18:34

Re: Už jedou

Je to půl roku připravovaný plán, ale na předvolební kampaň.

K. Zelený 21.9.2018 17:45

Už se mi chce zase zvracet,

tentokrát nad těžko říci zda chucpe nebo zaslepeností osoby, která ani necekne k neustálému spílání a nazývání paní Šojdrové nejhoršími jmény, sama je na ní strašlivě naštvaná za to, že chce dostat aspoň padesát dětí z tohohle bordelu:

https://ct24.ceskatelevize.cz/2599676-jakub-szanto-natacel-v-uprchlickem-tabore-moria

a když jí to někdo vyčte, po babišovsku kňourá, jak jí je ubližováno.

K. Berka 21.9.2018 17:48

Re: Už se mi chce zase zvracet,

Nyní zbývá krucinální otázka : kdo syrské sirotky "vyrobil"? (Jemenské, Afghánské, Irácké, libyjské...........)

K. Zelený 21.9.2018 18:02

Re: Už se mi chce zase zvracet,

Tak si na ní ve svém duchu kruci odpovězte, ať mají vrazi z volstrýtu na svědomí další oběti.

J. Kombercová 21.9.2018 17:49

Re: Už se mi chce zase zvracet,

Mně za krk už laskavě neblijte, ještě se mi neodrolilo to, co jste na mě nablili v pondělí.

K. Zelený 21.9.2018 18:00

Re: Už se mi chce zase zvracet,

Bez obav, ačkoliv v případě tak splachovací osoby ...

J. Kombercová 21.9.2018 18:10

Re: Už se mi chce zase zvracet,

Dala jsem sem jiný názor, a to ředitelky UNICEF ČR, který se shoduje s názorem paní Filipi. Ale to by vám braly hračku.

K. Zelený 21.9.2018 18:18

Re: Už se mi chce zase zvracet,

Za chvíli mi přivezou uhlí, takže: Souhlasím s paní Gomba i se všemi, kteří pomáhají a chtějí pomáhat na místě a UNICEF a MSF přispívám. Ovšem přes veškerou jejich pomoc ty děti v Morii na Lesbu jsou a vede se jim tam špatně takže se nedivte, že nad těmi kteří, vašimi slovy "zvracejí" na ženskou která jim chce pomoci jinak než si sami/y myslí že by se mělo, ani trochu nejásám. Mmch nevšiml jsem si, že by paní Gomba utrousila byť jen slůvko odsudku snahy paní Šojdrové, na rozdíl od vás a posádky vašeho člunu.

Tak zase někdy pa.

J. Kombercová 21.9.2018 18:29

Re: Už se mi chce zase zvracet,

Ano. Paní Gomba seděla v čt a ne na Psu. A ze své pozice je diplomatka. Nemůže říct to,co si dovolíme napsat my tady.

A vy ten plán paní Šojbrové vidíte jako dokonalý? Kdyby, když na to měla půl roku, přišla už s tím, že má zjištěna všechna fakta, jak těm dětem pomoci, co s nimi bude u nás, co s nimi bude dál, co všechno vůbec lze, jestli ty děti chtějí do ČR, bylo by všechno jinak. Mezitím se jeví jako úplná blběna, která zkazila co mohla.

J. Koroptvička 21.9.2018 17:40

Zajímavé

Co je na tom blábolu zajímavého?

K. Němec 21.9.2018 17:15

Zajímavé

všude je to jen o sirotách a sama Šojdrová mluví o dětech bez doprovodu. Tedy ne o sirotcích.

J. Kombercová 21.9.2018 17:18

Re: Zajímavé

Paní Šojdrová od pondělka, kdy na nás vybalila svůj půl roku připravovaný perfektní plán, několikrát změnila podrobnosti, jako třeba že to jsou sirotci, ale ne až tak malí, pak že to ani nejsou sirotci, ale přesto ne až tak malí atd. atd. Dejte jí ještě půl roku, ona ten plán doladí.

K. Němec 21.9.2018 17:25

Re: Zajímavé

Za dalšího půlroku už budou volby do EU přede dveřmi, možná přijde i zajímavější "nápad".

J. Kombercová 21.9.2018 17:31

Re: Zajímavé

Možná přijde i kouzelník.

Na iDnes je u článku o schůzce Šojdrové, Hamáčka a Pánka s Babišem fotka, na ní Papoušek. Pamatuji si ho na fotkách s rodinou pana Bato, ještě než po shlédnutí "přemalovaného kravína" zdrhnul do Německa. U něj budou sirotci v dobrých rukách. Těšim.

J. Kombercová 21.9.2018 17:32

Re: Zajímavé

...napsal jsem to tak, že zdrhnul Papoušek. Ne, on nám tady zůstal. Klika, no.

M. Prokop 21.9.2018 17:21

Re: Zajímavé

Občas i o mladistvých bez doprovodu. Což bude asi nejblíže realitě.

K. Němec 21.9.2018 17:29

Re: Zajímavé

ano

P. Vandas 21.9.2018 16:46

Koukám, že se k tématu rozhovořil i sám Palach....

... prostřednictvím svého média , pana Rajmana. :-):-):-)

I. Kellner 21.9.2018 16:47

Re: Koukám, že se k tématu rozhovořil i sám Palach....

....-)))

P. Vandas 21.9.2018 16:51

Re: Koukám, že se k tématu rozhovořil i sám Palach....

Koho bysme tak ještě vyvolali? :-):-):-)

M. Moravcová 21.9.2018 16:57

Re: Koukám, že se k tématu rozhovořil i sám Palach....

:-), to je chytrejch, že?

P. Rajman 21.9.2018 17:19

Re: Koukám, že se k tématu rozhovořil i sám Palach....

Nemluvím za Jana Palacha pane Vandasi. Jen jsem si na něj a jeho slova vzpoměl, když tu čtu tu hloupou apologezi prezidenta a premiera. Opravdová legrace je, jak se oba ve stejné blbosti trumpfují.

V. Kotas 21.9.2018 17:23

Re: Koukám, že se k tématu rozhovořil i sám Palach....

A proč zrovna na něho vzpomínáš ? Nikoho jiného neznáš.

P. Vandas 21.9.2018 17:32

Re: Koukám, že se k tématu rozhovořil i sám Palach....

A na jaké jeho slova jste si vzpomněl?:-):-):-)