28.5.2022 | Svátek má Vilém


Diskuse k článku

Paroubek hejtmanem?

Naše nejsilnější levicová strana to se svými bývalými předsedy vůbec nemá lehké. Miloš Zeman se sice stáhl do svého výminku na Vysočině, ale protože je dodnes mnohými respektovanou osobností, dokáže svým následníkům, potažmo celé straně nepěkně zatápět.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Č. Urban 5.7.2011 9:52

Re: Včera

Bod mladá pani. :-)

V. Hajková 5.7.2011 9:58

Re: Včera

Děkuji.

J. Kombercová 5.7.2011 9:56

Re: Včera

Kdybyste sledovala vlákna, viděla byste, že jste kývala panu Duškovi na pana Trhlíka a já jsem svůj canc dala také pod pana Duška a zároveň pod vás. A vaše reakce jen potvrzuje, co jsem řekla. Hezký den vám přeji.

V. Hajková 5.7.2011 10:00

Re: Včera

Pochopte  MADAM-  že  jste  mi  ukradená  a  neopruzujte!

P. Hofman 5.7.2011 10:01

Re: Včera

Koukám, paní Kombercová, že jste se pustila do diskuse s tím nejcennějším, co na Psu máme.

Zvedám nad tímto vašim odvážným činem levé obočí svého psa.

J. Kombercová 5.7.2011 10:12

Re: Včera

:) Ale jemně, prosím, aby se mu nezhoupl žaludek.

P. Hofman 5.7.2011 10:17

Re: Včera

Neřekl jsem mu, s kým diskutujete. To bychom už vytírali.

P. Spáčil 5.7.2011 10:14

Re: Včera

Národní poklad, kulturní dědictví už ale jedno máme, aby to snad někdo nedal k soudu. (:-¨))

P. Hofman 5.7.2011 10:20

Re: Včera

Taky jsem to, pane Spáčile, lokalizoval záměrně jenom na Psa, abych sporům o autorství a tak předešel. I když ambice tam vidím vyšší.

F. Doušek 5.7.2011 10:49

Re: Včera

Paní Kombercová, pana Trhlíka jsem jmenoval já, a to jen proto, že mi tento pán již několikrát vytkl "jednostranný a nevyvážený pohled na věc". Proto jej zde jmenuji s očekáváním, že se podobně NĚKDY zachová i on například k politrukovi ČSSD Lukáši Jelínkovi. Jelikož tak zřejmě nikdy neučiní, nezbývá než konstatovat, že výtky pana Trhlíka jsou rovněž nevyvážené, i když slušné.

M. Trhlík 5.7.2011 12:12

Re: Včera

Pane Doušku,už mi zase připomínáte bývalou vládu komunistů.Tenkrát jsem se dočkal také výtky za svou opovážlivost.Když jsem se ohradil,tak mi vysvětlili,že jsem to neřekl,ale že jsem si to myslel.Rozhodně pane Doušku se nad příspěvky p.Jelínka nerozplývám blahem,ale beru jej jako člověka,který má jiný názor,který nemusíme prosazovat,ale také ne odsuzovat takovým způsobem,jak to činí pár těch,kteří už při jménu Jelínek zelenají zlobou a nenávistí.Já jsem rád,když se můj názor setká s rozdílným.Ale mluvit o nevyváženém, názoru? Odlišný to ano,ale ne zase tak kategoricky nevyvážený.Už jsem byl i jedním pánem označen za levičáckého moralistu,ale zapoměl mi připomenout,jak vypadá pravicový moralista.Pokud se Vám zdá,že Vám něco vytýkám,je to jen výsledek mého i když si troufám říci poněkud jiného názoru.Ubezpečuji Vás,že mým cílem je rozhodně zlepšení toho co se u nás děje a ne zaslepené vidění politiků či stran.Nejsem příznivec žádné strany, ale velmi bych byl rád,aby strany našly takovou cestu,která bude vyhovovat všem lidem.Tedy Vám,mně i všem ostatním.

M. Trhlík 5.7.2011 10:14

Re: Včera

Pane Doušku očekáváte marně.Reaguji jen na věci,které se mi nelíbí,oproti Vám či paní Hajkovou,kteří reagujete na vše co není odle Vašeho vkusu.Jinak paní Hajková,až dostudujete tu psychologii,dejte vědět.Rád bych si nechal poradit ne  jen v politických věcech,kde na každém kroku předvádíte svou "vzdělanost",ale i soukromém životě,kdy řeším problémy čistě osobní.Vy prostě,když něco napíše Jelínek vše špatně,když podle Vašeho"vkusu" vše dobře.A když to napíše Klaus,tak se to dá zařadit do bible.Jinak pane Doušku,když tady nebudou lidé,kteří mají poněkud jiný názor s kým budete diskutovat?To Vám bude stačit výrok BINGO,lépe bych to neřekl a nic víc.Proč nerespektujete poněkud jiné názory? Ode mne jste ještě neslyšel,že to co by jste rád slyšel.Nevím proč bych měl osočovat ing.Zámečníka a tleskat panu Jelínkovi.Prostě když mám poněkud jiný názor,tak si ho řeknu i když tam často chybí výroky,kterými častuje rozdílné názory p.Hajková.Opravdu dokazujete to,co se tady snaží tvrdit někteří diskutující,že jsme morálně zdevastovaní minulým režimem.Komunisté tak říkali to co Vy i někteří další:kdo nemá stejný názor jako my,je darebák.Tak si poslušte demokraté,kteří se rádi ohání pravicí a v podstatě prosazují myšlenky,které byly hodně blízké komunistům.No až dostuduje paní Hajková,jistě nám to vysvětlí i bez svých obyklých obhroublostí,které si myslí,že vypadají chytře.Tak co pane Doušku,spokojen?

F. Doušek 5.7.2011 10:55

Re: Včera

ano, bylo to "vyvážené".

M. Rejman 5.7.2011 17:16

Re: Včera

Milá paní Háková,

skutečně nechápu, co shledáváte rozumného na dopisu paní KP spolustraníkům. Ani nechápu, co ona dáma shledává na TOP 09 pravicového. Takže, možná mylně, jsem pochopil, že paní KP, úradkem "koaličních" dohod místopředsedkyně vlády, bude brzdit i to málo pravicové, co Nečasova vláda předloží do Parlamentu. Jinak ale chápu, že dohoda s VV byla v současné době jediným řešením, nechtěl-li premiér dopustit návrat levice k moci.

  

M. Rejman 5.7.2011 17:20

Re: Včera

Milá paní Hájková,

omlouvám se za zkomolení Vašeho jména. A protože se zdá, že se k nám vrací sluníčko, přeju Vám krásné dva sváteční dny!

Č. Urban 5.7.2011 7:28

JYrka jiná kultura,

může už dělat leda tak vejra na Bezdězu........

M. Franková 5.7.2011 7:38

Re: JYrka jiná kultura,

Pro Bůh, pane kolego, co Vám ten nešťastný Bezděz provedl??

Č. Urban 5.7.2011 7:40

Re: JYrka jiná kultura,

Dobrá, tak by se mohl hodit na nedalekou Housku. :-)

M. Franková 5.7.2011 7:48

Re: JYrka jiná kultura,

Já myslím, že by mohl jít reformovat hospodářství do rudé Koreje. Tam zavřeli VŠ, studenty poslali roztáčet kola pětiletky, či aby se utužili fyzickou prací. Navíc by tam na dlouho dobu mohl být jeden z mála z otitulovaných. Když je ten ing.

J. Vozábalová 5.7.2011 8:56

Re: JYrka jiná kultura,

Hezký den všem, díky, už dlouho jsem se tak nezasmála, taky mám rada Bezděz!

T. Vodvářka 5.7.2011 5:44

To, že ing. Jiři Paroubek

vůbec mohl být předsedou vlády České republiky, lze považovat jednak za neuvěřitelný paradox dnešního světa a také to, že větší ostudu jsme si již nemohli utrhnout. Stane-li se opětovně předsedou čehokoliv /vyjma RaJ, kam od začátku své kariéry bytostně patří a kam dosahuje jeho mentální výbava/, bude to jen potvrzením, že český národ má buď smysl pro humor, nebo je nepolepšitelný.