19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Osobnost celostátního významu

Paní Kateřina Brožová je podle Jiřího Paroubka skutečně neobyčejná žena, když o ní hovoří jako o osobnosti celostátního významu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Neonek 3.5.2009 17:44

Re: Tak už je jasné proč takový tlak na Fischera!

Vy ne ?

Niky 3.5.2009 17:51

Re: Tak už je jasné proč takový tlak na Fischera!

Samozřejmě,že ne,nejsem blázen.

Neonek 3.5.2009 17:56

Re: Tak už je jasné proč takový tlak na Fischera!

Já taky ještě ne, ale jsem optimista, kontrolory ještě nerozpustili.

Niky 3.5.2009 17:59

Re: Tak už je jasné proč takový tlak na Fischera!

Závidím vám váš optimismus!

tich@dohoda 3.5.2009 17:21

jak mohu vědět, že se příští tejden nespojí Topol s komunistama, aby se Paroubek nedostal k moci? Vy to víte na 100% , že to neudělá?????

viz titulek, soudruh dochtor/. Nevidim rozdil mezi soudruhem prezidentem a soudruhem lampasakem s Boulema, jako modrym bolsevikum jim rudi bolsevici naoko vadili /s komunisty se nemluvi/ ovsem v praxi uz modri soudruzi tak utlocitni nebyli. Takze se soudruhem prezidentem si v Lanech na balkone udelala fotky cela KSCM a soudruhu tankistovi treba soudruh konstruktivni poslanec Melcak taky nejak nevadil. Soudruh Klaus/premier mel kolem sebe byvalych cernochu jak naseto a najednou je zde "obava" z komunistu. Jste legracni, vsichni plnou hubu antikomunismu, ovsem nazory a chovani mate presne bolsanske. Jedinou konzistentni figurkou/z modrobolsanu/ stran soudruha prezidenta je soudruh Maszlo N /Kaufland commodity senior/ , ten se ovsem k modrym bolsanum dopracoval prevlecenim kamizolek ruznych barev/ani ta modra nebude posledni/. Faktem je, ze soudruha profesora kritizuje i jako modrobolsevik celou dobu. Cest :-)

Neonek 3.5.2009 17:25

Re: jak mohu vědět, že se příští tejden nespojí Topol s komunistama, aby se Paroubek nedostal k moci? Vy to víte na 100% , že to neudělá?????

Ne na 100, ale na 110 %.

Ben Lupen 3.5.2009 17:19

Tak co, jak se porád vede

pod starostlivou patronací všelijakých Astonů a Jagů, té roztomilé a rádoby neviditelné chásce estébácké? ;-D

Neonek 3.5.2009 17:31

Re: Tak co, jak se porád vede

Když pomineme ty estébáky, tak evidentně dobře. Za chvíli bude večeře a tak dejte něco do placu, ať se trochu zasmějem :-D

Jacques Enfant Terrible 3.5.2009 17:15

"Co když se to Paroubkovi podaří, dá se do holportu s Filipem, opráší milice "

Pokud soudruhu vnias toto jako plausibilni nebezpeci, jiste je namiste aby ses zacal neprodlene angazovat.

Pro zacatek bys mohl zacit stavet barikady aby te paroprase nemohlo obsadit!

Dzp!

Neonek 3.5.2009 17:21

Re: "Co když se to Paroubkovi podaří, dá se do holportu s Filipem, opráší milice "

Nevím co je to plasibilní nebezpečí, ale jen tak pro informaci - barikády proti milici jsou naprd.  

Jacques Enfant Terrible 3.5.2009 17:12

Musim priznat ze jste me modri bosevici prekvapili

Nemyslel jsem ze dokazete takhle figurativne/literarne masturbovat na thema Brozova/Paroubek cele dva dny, ale vy jste to dokazali. Tem kteri jiz dosahli kyzeneho figurativniho/literarniho orgasmu preji prijemny pobyt na jednotce intesivni pece kterou ted na zotavenou budete par tydnu potrebovat a tem kteri si po cele dva dny honi svuj respectivni sexualni apparatus bez dosazeni kyzene erekce/lubrikace doporucuje abyste se na to wysrali protoze pres vsechnu snahu je vsechna snaha marna!

Dzp!

dhimmi 3.5.2009 17:13

Re: Musim priznat ze jste me modri bosevici prekvapili

8-o8-o8-o

Neonek 3.5.2009 17:18

Re: Musim priznat ze jste me modri bosevici prekvapili

To vypadá jako vlastní zkušenost. Dík za ponaučení. 8-o

milan007 3.5.2009 17:22

Re: Musim priznat ze jste me modri bosevici prekvapili

jak to dělají přihlouplí menševici :-D:-D:-Dzkuste popsat vlastní přístup :-P

westík 3.5.2009 17:26

Re: Musim priznat ze jste me modri bosevici prekvapili

mno interiér s Brožovou máte, žakouši ,asi shodný, ale ten exteriér asi u Vás nebude tak slibný :-/

hombre 3.5.2009 16:58

Nekrology pravicových opičáků

-soudruzi,neklesejte na mysli ! Rozvrácená opozice taky není k zahození,vydržať !

Neonek 3.5.2009 17:13

Re: Nekrology pravicových opičáků

Neboj, vydržíme !

tich@dohoda 3.5.2009 16:54

já mám teda lufta z toho,že i tak kulturní národ jako jsou Němci naletěli na jednoduché recepty a momentální výhody,nedokázali potlačit vybičovaný tlak na lidské atavismy atp.atd.A Paroubek je velmi schopný manipulátor s lidskou duší

viz titulek, soudruh hulibrk/. Uz to zde pisu pro modra tupa bolsevicka howada po milionte, ona se sice historie opakuje, nicmene pokazde k tomu musi nazrat cely komplex geopolitickych/ekonomickych/socialnich okolnosti. Situace Nemecka po WW I. byla naprosto tristni, valka skoncila 1918, ovsem Hitler se dostal k moci az 1933. Vcelku dokazu pochopit lidi v totalni mizerii, kteri tem jeho slovum naleteli, nemluve o faktu, ze se za jeho vlady Nemecko hospodarsky zase vratilo na svet. pozici. My ted , s odstupem cca 80 let muzeme mudrovat co bylo spatne a co ne, jenze ti lide za Hitlera nevedeli to , co vime my dnes. Jinak se soudruhu IDI/OTE hulibrku podivejte na priklad Rakouska, kdyz hrozilo "nebezpeci" prevzeti vlady Heiderovci, tak si na Rakousko doslapla EU a Rakusane sami uklidili Heidera do Korutan. To straseni nastupem totality, to si nechte pro stejne pito/mce jako jste vy sam, v modrem koutku se vas jiste schazi dost. Cest :-)

:-) 3.5.2009 16:58

Re: já mám teda lufta z toho,že i tak kulturní národ jako jsou Němci naletěli na jednoduché recepty a momentální výhody,nedokázali potlačit vybičovaný tlak na lidské atavismy atp.atd.A Paroubek je velmi schopný manipulátor s lidskou duší

Tebe, ty blbe bolševický musí hrozně sr/át, že z tebe nikdy nemůže být "kapitán Minařík". Nadruhou stranu buď rád, neb ten blb, kterému se chceš podbat, dostal flastr na tvrdo za podvod.

Modrá volička 3.5.2009 17:06

Já bych chtěla být kapitánem Topolánkem.....

je to můj sen.....Úspěšný a inteligentní Topolánek...a vůbec né bigamista...naopak o obě manželky se pravidelně stará...prostě klade důraz na konzervativní hodnoty

dhimmi 3.5.2009 17:10

Re: Já bych chtěla být kapitánem Topolánkem.....

No a RATH se o  své manželky nejen stará,ale dokonce je i obě bodá.;-D

divana 3.5.2009 17:10

Re: Já bych chtěla být kapitánem Topolánkem.....

napodobuje dráta ;-D

Modrá volička 3.5.2009 17:12

Dráth je blbej, hloupej,nemravnej sosan...ale u pana Topolánka je to láska k druhým a sebeobětování.....

dhimmi 3.5.2009 17:19

Re: Dráth je blbej, hloupej,nemravnej sosan...ale u pana Topolánka je to láska k druhým a sebeobětování.....

TOPOL je vůdce zvrhlých kapitalistických upírů u kterých je toto chování běžné,ale vůdce středočeského lidu by si neměl vydržovat dvě ženy,vrhá to špatné světlo na stranu zastupující zájmy našich pracujících.

milan007 3.5.2009 17:25

Re: Dráth je blbej, hloupej,nemravnej sosan..

ta první část titulku se Vám docela povedla :-D, jen nevím proč dodáváte socan, stačí přeci hloupej, blbej... taky se neříká hloupý hlupák :-D

Modrá volička 3.5.2009 17:30

Máte pravdu, ale obracím se k té protodušší části populace, k těm, co jsou tak blbí, že věřili i Smlouvě ODS s blbčany..tam musíte být přece jenom popisnější, ohleduplnější...

Vy jste taky volil ODS, stranu Václava Klause, Mirka Topolánka, Vlastíka Tlustého, Jaromíra Jágra a Lucie Bílé....že...

:-) 3.5.2009 17:17

Re: Já bych chtěla být kapitánem Topolánkem.....

Z tebe buzny kapitán nebude! Tak akoráth registrované ...

Neonek 3.5.2009 17:09

Re: já mám teda lufta z toho,že i tak kulturní národ jako jsou Němci naletěli na jednoduché recepty a momentální výhody,nedokázali potlačit vybičovaný tlak na lidské atavismy atp.atd.A Paroubek je velmi schopný manipulátor s lidskou duší

Ignorujete možnou situaci po volbách na podzim ? Co když se to Paroubkovi podaří, dá se do holportu s Filipem, opráší milice jak onástroj proti nepohodlným extrémistům a máme to tady ne v bleděmodrém, ale v oranžovočerveném. A hned si posvítí na ty zazobané boháče, nezaměstnaní přeci strádají a je to hrozně nespravedlivé. Hurá na ně !!

dhimmi 3.5.2009 17:13

Re: já mám teda lufta z toho,že i tak kulturní národ jako jsou Němci naletěli na jednoduché recepty a momentální výhody,nedokázali potlačit vybičovaný tlak na lidské atavismy atp.atd.A Paroubek je velmi schopný manipulátor s lidskou duší

Já bych to tak pesimisticky neviděl,to by si musel otylý JURA posvítit hlavně na své kumpány od kolotočů a luxusních hotelů.

Modrá volička 3.5.2009 17:14

Ano, my nestrašíme, ale řešíme....Evropa nebo Česko, kašlu na všecko....

Víte kolik sosanů už jsme přesvědčila a všichni už budou volit jenom Topolánka...