18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Oslava 28. října

Tento svátek slavili už pejsek s kočičkou. Slavili ho důstojně a dodnes si o jejich slavení čteme s láskou a úctou. Měli bychom si z nich brát příklad. Odvykli jsme si slavit.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Hofman 29.10.2015 18:50

Re: Petránek v TV

Evidentně nenávidějící USA a lživě kritický k EU !!!

V. Novák 29.10.2015 18:54

Re: Petránek v TV

A nejspíš nemá přátelský vztah ke kapitalistickému zřízení, pokud není přímo třídním nepřítelem!

P. Hofman 29.10.2015 18:58

Re: Petránek v TV

Ke komu má přátelský vztah je evidentní !!!

V. Novák 29.10.2015 19:07

Re: Petránek v TV

A protože ten není totožný s tím, k němuž lnete vy - tak je lhář a senil!

Jak prosté...

P. Hofman 29.10.2015 19:10

Re: Petránek v TV

Nikdy bych od vás nečekal složitější úvahu. Takže nechme to tak !!!

J. Laták 29.10.2015 18:48

Re: Petránek v TV

Je to oslava vzniku republiky, nebo mistrně zinscenované gaudium hradní partičky pro vohnouty od piva. Pár pitomců za stakan vodky ztratilo poslední zbytky studu a dobrovolně před celým národem naskákalo do senkrovny.

P. Hofman 29.10.2015 18:52

Re: Petránek v TV

Souhlas. Jen s tou senkruvnou úplně ne. Oni tam celý čas byli, jen teď odkryli víko !!!

J. Laták 29.10.2015 18:55

Re: Petránek v TV

No dobře, to vím také, ale nechytáte mi tak trochu za slovo?

P. Hofman 29.10.2015 18:58

Re: Petránek v TV

Tak jsem to ale vůbec nemyslel !!!

D. Švik 29.10.2015 17:58

Vztyčený ukazováček,

který ukazují machometáni dostanou-li se do EU znamená-  existuje jen jedno náboženství a my jsme jeho bojovníci.

S. Netzer 29.10.2015 18:21

Re: Vztyčený prostředník,

kteří ukazují burani, dostanou-li se do EU, znamená - existuje jen jedna víra, a my volové jsme jí poplatní.

D. Švik 29.10.2015 18:26

Re: Vztyčený prostředník,

Soudružko učitelko, neměla byste být na sebe tak přísna.  Nenazývejte se buranem a volem.  Víru v sociaslismus si ponechte..už to nebude na dlouho :-)

J. Jílek 29.10.2015 18:31

Re: Vztyčený prostředník,

to jste ZASE něco nepochopil...

D. Švik 29.10.2015 18:33

Re: Vztyčený prostředník,

a nebo vy? :-)

S. Netzer 29.10.2015 18:37

Re: Vztyčený prostředník,

Pravda, byl to omyl, ne vztyčený prostředník, nýbrž vystrčená řiť.

M. Varadinková 29.10.2015 17:46

Slouží invaze islamistů k zavedení nové totality v Evropě?

....Šéf britské kontrarozvědky MI5 Andrew Parker prohlásil, že jsou islámští radikálové pro Británii největší hrozbou, s jakou se setkal za 32 let svého působení u tajných služeb....

...Šéf MI5 se v potřebě většího sledování komunikačních kanálů shoduje s premiérem Davidem Cameronem. Parker i Cameron už roky vyzývají k tomu, aby bezpečnostní složky měly více pravomocí a mohly tak lépe předcházet teroristickým útokům, jako byl atentát v Londýně v roce 2005....

....Proti jsou také různé organizace na ochranu lidských práv, které větší moc pro bezpečnostní složky vnímají jako útok na základní svobody....

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/384847-islamsti-radikalove-predstavuji-nejvetsi-hrozbu-jakou-jsem-zazil-varuje-sef-mi5.html

J. Jílek 29.10.2015 17:47

Re: Slouží invaze islamistů k zavedení nové totality v Evropě?

stejná služba dodala důkazy pro útok na Irák :-))))

J. Václavíková 29.10.2015 17:50

Re: Slouží invaze islamistů k zavedení nové totality v Evropě?

Invaze islamistů.... To je blbka!

S. Netzer 29.10.2015 17:56

Re: Slouží invaze islamistů k zavedení nové totality v Evropě?

Blbka je eufemizmus.

J. Václavíková 29.10.2015 17:59

Re: Slouží invaze islamistů k zavedení nové totality v Evropě?

Používám zásadně její výrazivo!

F. Šimek 29.10.2015 17:59

Re: Slouží invaze islamistů k zavedení nové totality v Evropě?

Jani-Varadinková si to nevymyslela !

J. Václavíková 29.10.2015 18:02

Re: Slouží invaze islamistů k zavedení nové totality v Evropě?

Vymaslela, Franto, protože to převrátila naruby. Není tu invaze islamistů, ale válečných uprchlíků, z nichž mnozí jsou muslimové. Islamista je něco jiného. Islamisté se v Evropě rekrutují většinou ze starousedlíků a převážná většina se vydala bojovat za IS do Sýrie.

M. Varadinková 29.10.2015 18:10

Slouží invaze islamistů k zavedení nové totality v Evropě?

Takže sem přicházejí samí hodní muslimové, zatímco ti zlí se tu rodí (komupak asi? Marťanům?) a islamisté se z nich stávají také vlivem Marťanů (ne aby někoho napadlo, že vlivem jiných islamistů!), ale to vůbec nevadí, protože stejně okamžitě odjedou bojovat do Sýrie. Takže tady vlastně žádní nezůstávají a žádní sem nepřicházejí. Chytrá Václavíková to jistí! Halelujá!

M. Varadinková 29.10.2015 18:12

Slouží invaze islamistů k zavedení nové totality v Evropě?

A ten šéf MI5 si to celé vymyslel, žádné atentáty nehrozí, Václavíková s Jílkem to jistí!

J. Jílek 29.10.2015 18:17

Re: Slouží invaze islamistů k zavedení nové totality v Evropě?

no já s ním souhlasím, protože on řekl jen "islámští radikálové jsou pro Británii největší hrozbou", ale už nic z toho, co tu žvaníte vy....ani slovo o uprchlících, natož o invazi, prasící fejkařko :-)

J. Jílek 29.10.2015 18:14

Re: Slouží invaze islamistů k zavedení nové totality v Evropě?

ze stovky s indiciemi vám zbyla desítka prověřovaných....kolik takových je invaze? :-)))

M. Varadinková 29.10.2015 18:24

Slouží invaze islamistů k zavedení nové totality v Evropě?

Mně nic nezbylo, prolhané prase. Já jsem doslova citovala a přidala jsem odkaz. To, co tvrdíte Vy, že jsem vynechala, v tom článku vůbec nebylo.

Invaze jsou statisíce a milióny. Kolik z nich je prověřovaných ( a kolik teroristů nikdo ani neprověřuje!), to přece nikdo netuší, protože ani nikdo neví, kolik jich je celkem, vzhledem k tomu, že se státy vykašlaly na dodržování platných procedur a obranu svých hranic. Kdo sem přišel s úmyslem páchat terorismus, ten se nejspíš nikde neregistroval a tudíž není ani prověřován.

J. Jílek 29.10.2015 18:26

Re: Slouží invaze islamistů k zavedení nové totality v Evropě?

vy jste záměrně vynechala z té informace o stovce podezřelých, že z nich zbyla jen desítka dál prověřovaných - neobviněných...typická slušovická manipulace

M. Varadinková 29.10.2015 18:30

Slouží invaze islamistů k zavedení nové totality v Evropě?

Nemohla jsem záměrně vynechat něco, co v tom článku vůbec není, prolhané prase.

Článek je zde: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/384862-nemecti-salafiste-se-pokouseji-radikalizovat-zklamane-bezence-varuje-sef-kriminalky.html

J. Jílek 29.10.2015 18:33

Re: Slouží invaze islamistů k zavedení nové totality v Evropě?

je to v tom článku, naprosto jasně, proůhaná politručko: „Momentálně je zhruba deset případů, kde vyšetřujeme, zda se někdo podílel na válečných zločinech v zahraničí nebo byl členem teroristického uskupení. Částečně jde také o používání zakázaných symbolů hnutí Islámský stát,“ řekl šéf BKA.