2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Opozice může být v klidu

Dejte mi půl milionu, nebo tu demokracii nezachráním, vzkázal veřejnosti dezertér ze spolku MilPRD Mikuláš Minář. Tentokrát nejde o peníze, jde o půl milionu podpisů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Církva 4.12.2020 7:46

Takový STAN taky získal v roce 2017 jen 7 poslanců. No v ČT si ale myslí že skorot tolik co ANO. Určitě jsou vidět víc než vládní ČSSD. No a Práti zase víc než SPD s přibližně stejným počtem hlasů. Schválně by si někdo měl udělat statistiku.

D. Mach 4.12.2020 7:51

Já si myslím, že nemáte pravdu. Tu statistiku máte, když tu už něco tvrdíte?

No a co se týká Strany Pravých Debilů, tak tam jde o to, že se redaktorům ČT po vzoru svého vůdce vyhýbají. I tak jsou tam častěji, než by odpovídalo mentální úrovni jejich příspěvků.

J. Polesny 4.12.2020 7:42

Tak vláda zatrhla vleky a lanovky. Je prý jasný a prokázaný hromadný přenos na těchto místech. ;-D;-D

Babiš to prozkoumal a Havlíček dokázal.;-D;-D

J. Polesny 4.12.2020 7:43

Tak oprava Babiš si skřípnul šulína na pomě. Tak to zatrhl a Havlíček ten souhlasí se vším.;-D;-D

M. Němec 4.12.2020 7:49

Mám dojem, že lyžovačku zatrhlo i Rakousko a Itálie.

Kam pojedou lyžovat čeští šulíni ?

V. Mokrý 4.12.2020 7:57

Ale to nejen jejich vlády dělají dobře, jen ta naše špatně - podle demobloku.

J. Polesny 4.12.2020 8:37

Tak jistě hospody otevřít a vleky zavřít.;-D

D. Mach 4.12.2020 7:57

Tak on Bureš jen uplatňuje svojí iracionální logiku, že když si loni přivezli lyžaři čínský virus z Alp, mohli by ho snadno přitáhnout i z Krkonoš nebo Šumavy. Jen nevím, podle jaké logiky jsou uzavřená kina. Když by zakázal muzikály, mohlo by se klidně hrát, ne? :-)

V. Heidlerová 4.12.2020 8:07

A co ten tupoň Brabec? Kdyby měl tolik rozumu, jak drzosti, už dávno by odstoupil, protože po něm zůstane strašná ostuda s Bečvou. Podivné je, že tam nepustí chemickou jednotku AČR, která by to vyřešila. Brabec si skřípnul celé okolí toho camprlíka, protože vůbec nemyslí.RvRvRv

P. Boublíková 4.12.2020 7:45

Aspoň si lyžaři zasportují, pěkně do kopce po svých ;-D

P. Hofman 4.12.2020 7:53

Hory uzavřeli Italové, Němci i Francouzi, a vědí moc dobře proč. Zatím s tím nesouhlasí jenom Rakušáci.

Takže tady vládě palec nahoru.

P. Boublíková 4.12.2020 8:07

Hory se sice uzavřít dají (zákaz vstupu), ale to se pokud vím nikde nestalo? A u nás mají být otevřené i hotely a penziony, které momentálně ruší rezervace kvůli tomu, že takzvaní sportovci ztratili možnost vozit si prdele na vleku ;-D

J. Polesny 4.12.2020 8:39

Vy jste zajisté vždy vybíhla kopce i v přeskáčích..;-D;-D

Jinak aby nedošlo zase k vaší utkvělé myšlence. Mám rád i běžky...;-D

P. Spáčil 4.12.2020 7:47

To víte, mají špatný management front, tak se nedivte. ;-)

R. Nováček 4.12.2020 8:37

Ano,

rozestupy na délku lyže jsou dnes už málo.

J. Polesny 4.12.2020 8:44

Skutečně? Jezdíte na dost krátkých lyžích...;-D

R. Nováček 4.12.2020 8:47

ty 2m fakt nedám

O. Uživatel 4.12.2020 7:41

Uživatel požádal o vymazání
D. Mach 4.12.2020 7:47

Soudruzi, kteří u nás už tradičně volí KSČM, ÁNO a SPD, na Letnou na akce Chvilkařů chodili asi jen těžko. Nebo jste se tam s nějaký svým soudruhem potkal?

J. Vobr 4.12.2020 7:29

DOBRÉ JITRO, VÁM I DIVÁKŮM !!!

Už jsem tady !!!

Děkuji za pozvání ;-D;-D;-D

R. Meišner 4.12.2020 7:25

...a kde se ty archy pro Mináře podepisují prosím? hned tam valím--vždyť taková příležitost ještě více rozdrobit opozici se jen tak nenaskytne. ;-) Aston dnes nejvíc pobavil výrokem, že strany *demobloku* volí převážně lidé inteligentní a vzdělaní. (po ovoci poznáte je. a nejvíc Astona.

R. Nováček 4.12.2020 7:32

Ano,

jsme nárůdek převážně lidí inteligentních a vzdělaných

J. Polesny 4.12.2020 7:38

Gausovka funguje všude...

R. Nováček 4.12.2020 7:42

Švejci

dají křivce veselejší tvar.

V. Mokrý 4.12.2020 8:00

A smějící se bestie

J. Fridrich 4.12.2020 7:16

" Město George Floyda zažívá ohromující nárůst kriminality. Město Minneapolis zaznamenalo rekordní nárůst v ozbrojených loupežích a krádežích aut. Oproti minulému listopadu jde o 537procentní skok. Od květnové smrti George Floyda bylo ve městě zastřeleno 500 lidí. Zaměřují se na ženy a seniory „Ta čísla jsou ohromující,” řekl policejní mluvčí John Elder. „Popírá to jakýkoli princip uctivého chování a neznačí ani kousek lidské slušnosti,” dodal. Kriminálníci si vybírají svoje oběti většinou při rutinních aktivitách, když nedávají pozor. Nejvíc přepadávají ženy bez doprovodu a seniory."

Že by ta zločinná lůza zneužívala těch případů, kdy se černoši chovají nezákonně a při oprávněném zásahu policie ji ohrožují, napadají a nerespektují...?

P. Hofman 4.12.2020 7:10

Já tu Neffovu nenávist k mladým lidem nechápu. A že by už byl až tak senilní, což by vše vysvětlovalo, se mi taky nezdá.

R. Nováček 4.12.2020 7:17

Naopak!

O mladých HRDINECH je jeho poslední kniha: Barbora a Zlatý robot

Barbora a její kamarádi se narodili na vzdálené planetě Botera. Barbora a její MLADÍ přátelé postupně odhalují jedno tajemství za druhým, až přijdou na stopu opravdu velkého zločinu.

M. Němec 4.12.2020 7:26

A ten zločin spočívá v tom, že Miky Minář jde do voleb vopravdu skrzevá ty 3 procenta a prachy.:-)

J. Fridrich 4.12.2020 7:20

Neffovo konstatování některých reálií se jistě nedá nazvat nenávistí - prostě část populace je taková a vyhýbat se pravdě se nikdy nevyplácelo.