29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Diskuse k článku

Olympiáda stupidity pokračuje

V disciplíně mediální masáž zatím ODS sahá po zlaté bezprecedentně stupidním klipem, který si můžete prohlédnout na internetu. ODS zde přirovnává nedůvěru vládě s Mnichovem a srpnem 1968.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Kajan 30.3.2009 20:58

Obama povede rozhovor s Klausem, setká se s Toplánkem a příjme ho britská královna ! To jsou tři dominanty jeho návštěvy Evropy ! Sakra proč rozhovory s tou nulou Václavem Klausem ? Dzp.

dr Turnovský 30.3.2009 21:00

Re: Obama povede rozhovor s Klausem, setká se s Toplánkem a příjme ho britská královna ! To jsou tři dominanty jeho návštěvy Evropy ! Sakra proč rozhovory s tou nulou Václavem Klausem ? Dzp.

no to taky nevím.....

Kajan 30.3.2009 21:01

Re: Obama povede rozhovor s Klausem, setká se s Toplánkem a příjme ho britská královna ! To jsou tři dominanty jeho návštěvy Evropy ! Sakra proč rozhovory s tou nulou Václavem Klausem ? Dzp.

Doktore, samozřejmě, že v mém podání ke to štulec mezi žebra antiklausovců ! Dzp.

dr Turnovský 30.3.2009 21:03

Re: Obama povede rozhovor s Klausem, setká se s Toplánkem a příjme ho britská královna ! To jsou tři dominanty jeho návštěvy Evropy ! Sakra proč rozhovory s tou nulou Václavem Klausem ? Dzp.

Ale jistě, ale jen jestli to Klaus unese, už teď ho spojují s Krejčíčem, Koženým....a teď ještě tenhle mesiáš....:-/

hrouda 30.3.2009 21:00

Re: Obama povede rozhovor s Klausem, setká se s Toplánkem a příjme ho britská královna ! To jsou tři dominanty jeho návštěvy Evropy ! Sakra proč rozhovory s tou nulou Václavem Klausem ? Dzp.

VK je nula? nemusíte s ním souhlasit, nemusíte ho mít rád, ale nula???? Co je pak Tupohlávek???????????????????

Ludmila 30.3.2009 21:02

Re: Obama povede rozhovor s Klausem, setká se s Toplánkem a příjme ho britská královna ! To jsou tři dominanty jeho návštěvy Evropy ! Sakra proč rozhovory s tou nulou Václavem Klausem ? Dzp.

Nemyslel jste s tou nulou Havlem?:-D

clay 30.3.2009 21:03

Re: Obama povede rozhovor s Klausem, setká se s Toplánkem a příjme ho britská královna ! To jsou tři dominanty jeho návštěvy Evropy ! Sakra proč rozhovory s tou nulou Václavem Klausem ? Dzp.

a kdepak v tom intervalu se pak nalézáte vy, co myslíte?

Kajan 30.3.2009 21:08

Re: Obama povede rozhovor s Klausem, setká se s Toplánkem a příjme ho britská královna ! To jsou tři dominanty jeho návštěvy Evropy ! Sakra proč rozhovory s tou nulou Václavem Klausem ? Dzp.

Jo, jsem pozemský červ a jako takový jsem na svých posledních 20 let velmi pyšný !!! Dzp.

hrouda 30.3.2009 20:57

Já bych to neviděl tak tragicky

máme tu zhruba 15% voličů rudých bolševiků, 30% modrých bolševiků, takže více jak polovina voličstva má rozum a jde jí o demokracii. Tedy pokud se modří bolševici nezmocní zbraní .....

Eddie 30.3.2009 20:59

Re: Já bych to neviděl tak tragicky

to by mozna bylo zajimave ;-D

Kajan 30.3.2009 21:00

Re: Já bych to neviděl tak tragicky

A zbytek je voličstvo členů zločineckých organizací ze zákona, tedy ČSSD ! Dzp.

hrouda 30.3.2009 21:02

Re: Já bych to neviděl tak tragicky

takovou pitomost by Kajan nenapsal, nejste třeba Ladislav N,?

Ladislav N 30.3.2009 21:01

Re: rudá "hrouda" blábolící...

Má to háček. Bolševik je pojem úzce spjatý s komunisty v Rusku, resp. SSSR při jeho vzniku. A Dnes komunisti jako tenhle dementní "hrouda" či Heraklitoris žijí v bludu, že můžou být "bolševici modří"...

Krev si z pracek neumeješ, komouši!

hrouda 30.3.2009 21:04

Re: rudá "hrouda" blábolící...

já věděl, že se tu vyskytnete ..... předem se omlouvám za mou následující nepřítomnost. Jdu sledovat, jak se nám matčina mění po "Mnichovu+Únoru+Srpnu";-D

strejda 30.3.2009 21:08

Re: rudá "hrouda" blábolící...

Je to katastrofa. nezbude než stát rozpustit. Hitlera jsme unesli, Gottwalda a Brežněva také ale pád Topolánka již neuneseme. I Töpfer se zbláznil. I když, po pravdě řečeno teď tvrdí, že ho ODS podvedla.

pepa 30.3.2009 21:03

Re: Já bych to neviděl tak tragicky

;-D;-D;-D;-D tak to jo, a kdy se ten vas guru odvazi jen neborit a bude i neco delat8-o

PetrH 30.3.2009 21:07

Re: Já bych to neviděl tak tragicky

Vy jste se už totálně zbláznil, nebo připravujete v KSČSSD vnitrostranický puč? Vždyť ještě minulý týden Paroubek tvrdil, že všechno konzultuje s Filipem!

Laco 30.3.2009 20:54

Je zde alespoň jeden inteligentní levičák ?

... se kterým lze rozumně mluvit, nebo zde dnes levicoví bezmozci zcela opanovali pole?

clay 30.3.2009 20:55

Re: Je zde alespoň jeden inteligentní levičák ?

s loulou se dá, ostatek je verbež

Ludmila 30.3.2009 20:57

Re: Je zde alespoň jeden inteligentní levičák ?

:-D:-D

Kodl 30.3.2009 21:02

Re: Je zde alespoň jeden inteligentní levičák ?

Kdyby verbež, lůza, socanská lůza je to.Republiku si od ní rozvracet nedáme!;-D

clay 30.3.2009 21:11

Re: Je zde alespoň jeden inteligentní levičák ?

ááá potrefenej....už něco umíte?

hrouda 30.3.2009 20:51

Prezident jde proti nám

stejně tak média, opozice, občané - je třeba modré revoluce! Soudruzi, modrá není dobrá, modrá je nejlepší, vždyť je to strana našich monterek! Vzhůru do zbraně, vzhůru na náměstí, povolejte naše modré milice!

Vy, kteří nemůžete, zakládejte seznamy našich odpůrců, ať s nimi můžeme "zatočit"!

pepa 30.3.2009 20:53

Re: Prezident jde proti nám

hroudo, vzdyt at pupik jde za prezou s tou 101 co si dojednal.

a at vladne , trepal se na to dlouho. ;-P

nebo je to jinak? ma strach? nemel promysleno co bude delat dal? 8-o8-o

hrouda 30.3.2009 20:59

Re: Prezident jde proti nám

má tu drzost, chtít, stejně jako kdysi Topolánek , předčasné volby ...... vlastně plní Tupohlávkovi přání .... no, není to od něj pěkné?8-o;-D

pepa 30.3.2009 21:05

Re: Prezident jde proti nám

no to jo ale do tech voleb se musi vladnout?

topolanek vladne v demisi, a klaus ceka na 101 podpisu.

co jednodussiho pro pupika muze bejt;-D

baranka 30.3.2009 21:00

jyrka se již 101x podepsal

vhůru na hrad...;-D

baranka 30.3.2009 20:55

Vy, kteří nemůžete, zakládejte seznamy našich odpůrců, ať s nimi můžeme "zatočit"!

vyplněný seznam k rukám soudruha jandaka...;-D;-D;-D

Kajan 30.3.2009 20:48

V každé politické straně je spousta zkur vysynů a nedá se s tím nic dělat !!!

Volte však ODS, my jsme jasné nejmenší svině ! Dzp.

hrouda 30.3.2009 20:51

Re: V každé politické straně je spousta zkur vysynů a nedá se s tím nic dělat !!!

;-D;-D;-D