15.4.2024 | Svátek má Anastázie


Olympiáda stupidity pokračuje

30.3.2009

Dovolte citovat názor jednoho diváka:
ODS se tímto videem zachovala naprosto odporně a svědčí to jen o agonii, ve které se zmítá. Naše rodina i já jsme vždy ODS volili. Tohle byla posladní kapka, pro kterou již ODS nikdy svůj hlas nedám!! A znám mnoho lidí z okolí, kteří se zachovají stejně. A doufám, že to bude praxe u 10 tisíc rodin!!

Já se tomu člověku nedivím.
Není pochyb o tom, že se Jiří Paroubek zachoval jako nezodpovědný kretén. Není pochyb o tom, že Václav Klaus ze své pozice bude teď mezi tlupou hlupáků vařit své chytré polívčičky, a dále není pochyb o tom, že mu jde o vyslání co nejsilnějšího torpéda do boku Evropské unie. Řeči o "svobodě" mohou zaujmout leda tak naši fenu Iris. Jakmile politik začne hovořit o pravdě a lásce nebo o svobodě, vždycky je za tím nějaká všivárna. Nicméně ten "propagandista", který vyplodil tenhle klip, udělal ODS medvědí službu.

Jak to s naší politikou je si přečtěte na blogu Lukáše Macka. Absolutně souhlasím s každým písmenem tohoto článku. Jsme v rukou nezodpovědných narcisů, obyvatel akvária, lidí totálně odtržených od reality. Realita je taková, že Evropu nějaké Česko zajímá jen minimálně a strkanice pologramotů u vesla už vůbec ne. Sestřelení vlády uprostřed - omylem a ze zdvořilosti - svěřené významné administrativní funkce v kontextu evropského společenství a hlavně - svěření výkonu moci do rukou člověka, který naše včlenění do Unie zásadně nenávidí - to byl akt slabomyslnosti a nezodpovědnosti a amatérismu, jakého jsme dosud byli svědky už jen u Miloše Zemana. Jiří Paroubek by se měl vzdát jakéhokoli výkonu politiky a měl by se odebrat za panem Kočkou do sféry kolotočů a restaurací, tomu snad rozumí a na to jeho intelektuální úroveň stačí. Myslím, že si zasloužíme vysvětlení ze strany pana Topolánka, kdo je za ten rozum urážející paskvil zodpovědný. Pořád doufám, že je to podvrh, že jde o desinformaci, že si to vymysleli nějací šachisté z KGB. Měli bychom v tom mít jasno a věru že by se měl vyjádřit vrcholný šéf celého podniku, tedy pan Topolánek.

Pokud je pan Topolánek natolik tupý, že by třeba nepochopil, proč by se k tomu měl vyjadřovat, tak tedy po lopatě:
Mnichov vedl k fyzické likvidaci stovek tisíc našich občanů a bezprostředně otevřel cestu ke světové válce, v níž zahynuly desátky miliónů lidí. Únor znamenal zotročení země ze strany politických gangsterů, kteří dodnes u nás legálně fungují. Srpen, ten znamenal osobní tragedie opět pro stovky tisíc občanů naší země.
Zato pád Topolánkovy vlády neznamená nic. Ve srovnání s citovanými událostmi je to pouhý pšouk.
Nedělejte to. Nedrážděte nás. Doba je zlá, chudneme poté bez naší viny, co jsme bohatli nikoli vaší zásluhou. Raději nedělejte nic, než abyste takto blbnuli.