17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Ode dneška GDPR

Od dnešního dne platí evropská směrnice GDPR zaměřená na ochranu osobních údajů. Jednotlivé členské státy Unie mají mít svoje adaptační zákony, některé mají, Česká republika nikoli.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Blahová 25.5.2018 19:45

Re: TEN POCHE JE ZOUFALEC !!!

Amen.

F. Šimek 25.5.2018 18:24

J. Venc-dolož !

Furt nevím-vystudoval ten pirát tu informejšn, nebo má máátutitu jako já ??? Sem z toho blbče...:-(

J. Vobr 25.5.2018 18:23

JÁ MÁM NEJRADĚJI PANÍ BŘÍZOVOU !!!

:-)))

:-)))

I. Břízová 25.5.2018 18:26

Re: JÁ MÁM NEJRADĚJI PANÍ BŘÍZOVOU !!!

Děkuji, děkuji. Já vás mám taky ráda.:-))

F. Šimek 25.5.2018 18:29

Re: JÁ MÁM NEJRADĚJI PANÍ BŘÍZOVOU !!!

a co jááááá ?

I. Břízová 25.5.2018 18:49

Re: JÁ MÁM NEJRADĚJI PANÍ BŘÍZOVOU !!!

No to je snad jasný, ne?:-)))

J. Vobr 25.5.2018 18:52

Re: JÁ MÁM NEJRADĚJI PANÍ BŘÍZOVOU !!!

:-)))

F. Šimek 25.5.2018 18:56

Re: JÁ MÁM NEJRADĚJI PANÍ BŘÍZOVOU !!!

sklidni hormon.....:-(

M. Jandáková 25.5.2018 18:15

Chybějí částečné úvazky i školky,

proto nám ubývá lékařů. Protože většinou jsou to lékařky.

Inspiro:

https://www.novinky.cz/domaci/472964-medicky-voli-rodinu-ne-spital.html

M. Berka 25.5.2018 18:34

Re: Chybějí částečné úvazky i školky,

Lékařů nám ubývá naší vlastní blbostí. Zaplatíme jejich studium a pak je platově přeplatí v GermanyStánu... Obyvatelé GermanyStánu by tedy měli vrátit nám, náklady na studium těch dochtorů... Jak prosté...

M. Jandáková 25.5.2018 18:42

Re: Chybějí částečné úvazky i školky,

Obyvatelé, jako skupina, tuto situaci nezavinili.

M. Jandáková 25.5.2018 18:47

Re: Chybějí částečné úvazky i školky,

Nevšiml jste si, že STEJNÉ PRÁVO NA HMOTNÉ ZABEZPEČENÍ OBYVATELSTVA EVROPY jsou plánována pouze pro nově příchozí, pro uprchlíky? Ti "druzí Evropané" si mají dožít stát(na)ně. Prostě MUSÍ, jinou volbu nemají, neb návrhy na to nikdo nepředkládá: )

M. Jandáková 25.5.2018 18:51

Re: Chybějí částečné úvazky i školky,

Myslela jsem "stejné právo na nominálně STEJNOU výši hmotného zabezpečení EVROPANŮ. Ta po-družnost vlastních voličů je součástí strategie panování.

S. Lazárek 25.5.2018 18:53

Re: Chybějí částečné úvazky i školky,

A my zase na Ukrajinu za jejich doktory nebo jak? Spratci si klidně vyštudujou za dělnický peníze a pak zdrhnou za lepším, to je fakt divný.

M. Berka 25.5.2018 18:56

Re: Chybějí částečné úvazky i školky,

Ano, chtěl jsem to tam o těch Ukrajincích dopsat... Asi dobře to mají nastaveno v USA, studuje se na půjčku a tu pak absolvent splácí z platu, který vydělá... Pokud to financuje stát, měl by to studium zacvakat ten, kdo toho absolventa následně přetáhne...

S. Lazárek 25.5.2018 19:02

Re: Chybějí částečné úvazky i školky,

A jak jste to měl Vy versus MIT? Taky za Vás doplácel Česku, že jste odešel za lepším?

M. Berka 25.5.2018 19:04

Re: Chybějí částečné úvazky i školky,

Ne, moje zahraniční studium platilo Česko. A já debil jsem pak cítil povinnost to Česku vrátit.... A paradoxně on to nikdo odem mne nečekal... Jo, to víte, hloupí studenti...

S. Lazárek 25.5.2018 19:08

Re: Chybějí částečné úvazky i školky,

Tihle doktoři ale jezdí makat do států v rámci volného pohybu osob po EU. To je stejná blbost, jako kdybyste chtěl po někom, kdo vystudoval v Olomouci medinu a teď dělá v Motole, aby na Moravu zaplatil náklady na vzdělání, protože Pražák na jeho studium nedal ani vorla.

Jsou to hovadiny, to byste fakt byl Velký bratr, který by šmíroval lidi, co kde dělaj. To jsem Vás typoval na většího volnostylaře.

S. Lazárek 25.5.2018 19:11

Re: Chybějí částečné úvazky i školky,

Navíc tenhle stát udělal mladým doktorům ze začátku jejich kariéry pakárnu, nedivím se jim, že jdou pryč.

M. Berka 25.5.2018 19:12

Re: Chybějí částečné úvazky i školky,

I v Olomouci to studim platí Český stát, ne město Olomouc... Tak pozor na to. Dneska mi přišel výměr na důchod, protože jsem víc než 25 let provozoval více než jedno zaměstnání a z nich odváděl daně, sociální i zdravotní pojištění, tak mám odpracováno více než 66 let, což je víc než kolik let žiju na tomto světě. Mne nikdo nemůže obvinit z toho, že jsem to, co do mne stát investoval nevrátil... Ale dneska vykrádat tento stát je běžné a mnozí se tím i chlubí...

S. Lazárek 25.5.2018 19:17

Re: Chybějí částečné úvazky i školky,

Do Česka jdou prachy z EU na podporu studia a nejen z Německa, nejen do Olomouce a nejen na medicínu tak na to taky pozor.

Jo, byl tu jakýsi pan Erat, který za největší úspěch svého podnikání považoval fakt, že státu nedá na daních rok co rok ani korunu. Taky to byl autentickej pravičák, co si tak pamatuju.

J. Schořík 25.5.2018 19:31

Re: Chybějí částečné úvazky i školky,

A největší úspěch jeho života bylo ze se narodil v Praze ;).

M. Berka 25.5.2018 19:17

Re: Chybějí částečné úvazky i školky,

A ještě bych dodal, že i když mám od teď nárok na důchod, budu stejně pracovat dál a odvádět daně, zdravotní a sociální, nejspíše dokud neumřu...

J. Kanioková 25.5.2018 19:42

A znáte tu amer. kauzu se studentskými půjčkami ?

Studentská dluhová apokalypsa. Jak dále uvádí Zero Hedge, na základě analýzy Brookings Institution, co se týče studentských půjček, do roku 2024 by mohlo selhat až 40 procent dlužníků. Největší riziko přitom představují půjčky Afroameričanů; zde je podle Brooking Institution riziko defaultu až pětkrát větší než u bílých studentů.

https://roklen24.cz/a/S278x/studentska-dluhova-apokalypsa-trh-vetsi-nez-kreditky-a-prasive-dluhopisy

F. Šimek 25.5.2018 18:14

M.Jandáková....

je moc dobrá.....!

J. Vobr 25.5.2018 18:21

TGV se nečte te-že-ve,ale ty-dží-vi !!!

Kůůůrwa !!!

:-)))

F. Šimek 25.5.2018 18:27

Re: TGV se nečte te-že-ve,ale ty-dží-vi !!!

na výslovnost sere bílej tesák, ale pí Jandáková obdivuje Egona Bondyho...to je síla !!!

M. Jandáková 25.5.2018 18:29

Re: TGV se nečte te-že-ve,ale ty-dží-vi !!!

Síla je dávat jinému, co se přeji sám.

M. Jandáková 25.5.2018 18:30

Re: TGV se nečte te-že-ve,ale ty-dží-vi !!!

Síla je dávat jinému, co si přeji sám.

F. Šimek 25.5.2018 18:47

Re: TGV se nečte te-že-ve,ale ty-dží-vi !!!

to je od Egona ? Byl sřízlivej, nebo na moll ?