30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

Občanův povzdech

Od nulové tolerance k podpoře vládního návrhu, tak by se dala charakterizovat klikatá cesta ODS. Ta podle slov předsedy poslaneckého klubu občanských demokratů Vlastimila Tlustého podpoří vládní návrh na snížení daní z příjmu daní. Nebylo by na tom nic divného, je to v souladu s konceptem ODS podporovat každé snížení daní. Jenže ještě minulý týden táž ODS vládní návrh blokovala.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Faust 31.10.2005 15:56

Re: Tak to snad by bylo bývalo lepší ...

no, kocoure, jeví se mi, že jsme jenom o něco předběhli dobu...
Ale co, Fausta jsem v neděli už stejně pohřbil. Takže na shledanou...
bdX 31.10.2005 15:32

no

jelikož se mi vláknové uspořádání nelíbí, prohlašuji, že je to na hovno. Co na to cenzura?
Sch.nenaložený 31.10.2005 15:30

To je konec Neviditelného psa. Šup do flašky, pavouci.

To nebylo dobré takhle bez varování. To je jako segódňa s troch časóv útra nebo jako v osmašedesátém. Nemluvě o zkrácených příspěvcích a cenzuře. A navíc ve spojení s tímhle obskurním plátkem. Chápu komerční důvody, ale bylo by bývalo slušné dát vědět dopředu. Pokusím se tu nějak vydržet, ale bude to těžké.
zdenek 31.10.2005 15:30

no tos nad ne!

Po prázdninách se vrátím na internet a pes je naprosto nečitelný...
 
Proč všichni musí jít s dobou????????
Rpuť 31.10.2005 15:30

Dušane, já myslím, že si zvyknem. Pravda - přehlednější by to být mohlo.

Ale aby člověk ani nemoh napsat "prdel", to by bylo v Čechách smutno!
Petr Kunetka 31.10.2005 15:27

BTW,

"Nepřijatelné jsou zejména urážky,"
To cenzorovi nezavidim ;)
IQTYQ 31.10.2005 15:22

Ty jo..

Nepřispívám do diskuzí, ale moc rád je čtu (jsem je četl?) Ať byl NP jakykoli tak byl svůj. Teď už není. Možná je to první dojem, ale pro mě je to divný a nepřehledný. To můžu číst rovnou novinky. Zkusím pár dní, ale jsem docela skepticky.
Pavel Kořenský 31.10.2005 15:22

Mimochodem, kde

je archiv vydání ? Mimo jiné se mi na Psu VELMI líbila možnost podívat se, o čem se diskutovalo např. minulý týden atd. Tady to nějak nemůžu najít.
Lucifer 31.10.2005 15:21

stop vulgarismu

Zajímavé je, že o tom tady byl nedávno celý článek, ze kterého jeden nabyl pocitu, že není nadto prošpikovat svůj text kvalitními vulgarismy.
Dušan Neumann 31.10.2005 15:21

nevím, nevím, není-li tohle Psí smrt a pozůstalí se budou jen občas scházet u Vodičky

a kde jsou předchozí příspěvky? Nepřehledná grafika, omezení na tisíc písmenek, výlučnost Psa setřelá ordinérním formátem... Astona chápu, a děkuji mu za možnost téměř deset let se na Psu podílet, ale nejsem si jist jestli tohle zkousnu
Hubble Bubble 31.10.2005 15:19

V mozille to vypada jinak

Zkusmo tučně neo kurzívou stry pes fungovl.
Křupan 31.10.2005 15:19

Kantor

Proč ta země zaslíbená musí být jen podnikatelská? Zvrácenost tohoto sociálního státu nespočívá ani tak v tom, že bohatí dotují chudé. Zvrácenost je v tom, že pracující dotují nepracující.
Na podvodníka všichni ukazují prstem, že je to mizera, který má nezasloužený příjem. OK, to je jistě pravda. Ale co je sociální dávka? Čím si ji její příjemce zasloužil?
A že jste se tak ozval? Cítíte v hloubi duše, že žijete na úkor někoho jiného? (bez urážky).
Rpuť 31.10.2005 15:19

Přeju NP, aby i nadále byl tak "viditelný".

...i když, vyšlapaný boty maj něco do sebe...
Petr Kunetka 31.10.2005 15:19

OT

Jinak, uplne OT, nevite nekdo, kde se da najit aktualni prilet letadel? Diky...
Jinak, nevim, proc je v nekterych managerskych kruzich tak zaryta predstava, ze se po zmene majitele/vedeni musi vsechno zacit delat uplne jinak. Vetsinou se po serii ztrat pokorne vrati k puvodnimu stavu. Tolik k pravdepodobne zivotnosti noveho psa.
BTW, asi bude cenzura. I kdyz v upozorneni na cenzuru maji preklep ;)
Dana 31.10.2005 15:22

Re: OT

možná to není překlep..možná opravdu předlouhé příspěvky budou překrývat deklem...a možná nejen předlouhé, ale také široké a možná i na bystrozraké dojde...
Hubble Bubble 31.10.2005 15:23

Re: OT

nejlip na wapu wap.csl.cz nebo webu www.csl.cz
Alexandr Nový 31.10.2005 15:23

Re: OT

http://www.prg.aero/cs/frames.htm
Petr Kunetka 31.10.2005 15:26

Re: Re: OT

Diky.
Lapil 31.10.2005 15:27

Re: OT

Odtud lze pokračovat směrem "letecká doprava"; netuším, jak kvalitní a obsáhlé to je, letadlem jsem naposledy letěl s Čedokem.
Modrý pták 31.10.2005 15:17

Milý Argonante,

než jsem Vám stačil odeslat reakci, tak se stalo tohle. Panečku, tohle je tedy nářez podle všech pravidel. Ale třeba jsem jen příliš konzervativní.
Dana 31.10.2005 15:16

Hmmm...také to upozornění v úvodu diskuze je zajímavé...

ještě bychom měli vědět, kdo bude posuzovat splňování těch uvedených podmínek.
Na Psích diskuzích bylo cenné právě to, že žádná cenzura nebyla...i když někdy to bylo o ....vydržet...
Snad čas ukáže, ale toho minulého Psa mi je líto.
Šedovous 31.10.2005 15:15

Tesáče,

takže radíš nestávkovat, nikdy, nikdy.
No jo pak bude zase nedostatek peněz a následná DEFLACE.
Toho se naši vzdělaní ekonomové hrozí ještě více než pádivé inflace.
Pardon, jen si tak blbnu s ovládáním.
 
Šedovous 31.10.2005 15:21

Pardon, jen pokus,

reaguji sám na sebe, co to asi je řazení podle vláken !?
Já si s těma pavoukama ani ve flašce neměl začínat.
Faust 31.10.2005 16:05

Re: Pardon, jen pokus,

Šedouvousi, můžeš si opakovat mantru: "Duchů, jichž jsem vyvolal... " 
Pavel Kořenský 31.10.2005 15:14

Fuj,

to je ale hnusný design stránek. Nejblbější na tom je, že u každého článku není vidět počet příspěvků v diskusi. Člověk tak nepozná, co má smysl číst a co ne.
Petr Kunetka 31.10.2005 15:14

No,

tak na tenhle software si budu zvykat asi dlouho... ;(
bdX 31.10.2005 15:14

no

mimořádně souhlasím s šedovousem.
Dana 31.10.2005 15:13

Ráda bych věřila,

že zásada: Každá změna je k horšímu" se tentokrát nevyplní. I když zatím se jen divím a dívám....
herdekbabka 31.10.2005 17:46

Re: Ráda bych věřila,- Dano, ten recept na jablkový pudink jsem upravila změnou postupu

do vařících rozmixovaných jablek vmíchám rozmíchaný pudinkový prášek a dovařím. Prostě tak jak se dřív vaříval pudink - do horkého vlít a dovařit. Perfektně drží tvar, bábovičky jak malované. žádné lžíce, akorát cikru o čtvrtinu míň a piškoty máčet v rumu - místo vmíchání do hmoty. Velký úspěch
Šedovous 31.10.2005 15:12

Aha čokl z ratlíka na dogu, co Astone ?

Fuj.