30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

Občanův povzdech

Od nulové tolerance k podpoře vládního návrhu, tak by se dala charakterizovat klikatá cesta ODS. Ta podle slov předsedy poslaneckého klubu občanských demokratů Vlastimila Tlustého podpoří vládní návrh na snížení daní z příjmu daní. Nebylo by na tom nic divného, je to v souladu s konceptem ODS podporovat každé snížení daní. Jenže ještě minulý týden táž ODS vládní návrh blokovala.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
jonáš 31.10.2005 15:56

Diskriminace,

ve firefoxu nejsou vidět šmidlíci ani vobarvovátko na text -- sedmkrát hanba (jen váhám, jestli je to urážka nebo rasismus) :o)
fakír 31.10.2005 18:44

Re: Diskriminace,

přesně jonáši, takže starý dobrý:-((((((((((((((((((((((( aston propagátor svobodného internetu
jozka 31.10.2005 15:48

Astone, dekuji za uplynula "psi" leta

Tady jsem ale naposledy... Proc maji vsichni dojem, ze se neco musi neustale menit? Zvlast, kdyz kazda zmena je k horsimu. Sbohem, decka.
Milena 31.10.2005 15:48

No to jste tomu teda dali na frak!

Taky se přimlouvám za původní verzi Psa.  Starý Pes byl mnohem lepší,  přehlednější  a hlavně svůj. 
pf 31.10.2005 15:47

humus

humus generickych diskusnich for s priboudlymi smajliky pro lidi, kteri se dokazi vyjadrovat jen v idio(t)gramech. Svetlezeleny text na bile pozadi muze dat jedine cvok. Precpana hlavicka  vlevo s poli pouze oddelenymi jinobarevnymi legendami je taky ukazka mistrovske prace grafika. vedi autore ze v populaci je slusne procento daltonistu?  
 
jonáš 31.10.2005 15:48

Re: humus

ty maj barvy dávno vypnutý ;-) i když to pak ve foxu někdy dělá pěkný zvěrstva --
Petr Kunetka 31.10.2005 15:50

Re: humus

Je smutne, ze ani tak velka firma jakou LN bezesporu je neni schopna najmout nikoho, kdo by mel alespon elementarni predstavy o webdesignu.
No nic, velmi rad jsem Vas vsechny spoznal. Rozchodit nejaky diskusni SW samozrejme umim a pronajem prostoru je tak za petikilo na rok, takze kdyz tak... adresu znate ;)
herdekbabka 31.10.2005 16:03

Re: Re: humus

petře Kunetko - vypadá to, že se nám Aston - odchodem do důchodu - překabátila na fráterníka - nebo za tučný bakšiš - firmu prodal - obojí je blbé - holt budeme hledat dál - jedno pozitivní - pro autory - nikod je nebude kritizovat ani s nimi polemizovat - to je oč tu běží -- akorát nevím KDO je bude číst. Tak nashle v lepších časech - 
jonáš 31.10.2005 15:45

Páček shledáček

a kdybychom se víckrát nepotkali -- tak v šest po válce u Vodičky ;-)
bdX 31.10.2005 15:45

čumile

myslítě něco jako na normálních lidovkách?
Čumil 31.10.2005 15:46

Re: čumile

Obávám se, bdx.
Šedovous 31.10.2005 15:45

Klid, jen se to tak pitomě tváří, při vhodných volbách to funguje jako dřív,a archiv

bude zřejmě až od zítra.Dneska ještě žádné včera není, dokonce není ani před 15 hodinou,kdy to vypuklo.
Sranda bude, jestli Jaroušek začne psát svoje příspěvky červeně a Modrá tlupa modře.
Vot téchnika, vot progrés.
bp 31.10.2005 15:44

A je to v hajzlu!

Astone, tohle tedy opravdu nebyl dobrý nápad...
Čumil 31.10.2005 15:39

No, přátelé, možná si zvykneme,

možná bude mít Pes jiné a lepší publikum...
 
 
Mephisto 31.10.2005 15:38

Archiv vydání

Našli jste někdo něco jako archiv vydání? Jak se dá vrátit k minulým diskuzím? Dál jsem vůbec nenašel diskuzi např. k dnešnímu článku o Mašínech od Bystrova, kde bylo už přes 100 komentářů...
help!!!!
Dana 31.10.2005 15:43

Re: Archiv vydání

Jak jsem si všimla, stránky jsou stále ve vývoji, na staré články se lze dostat přes sekci, ale diskuze jsou prázdné..možná je teprve převedou do tohohle formátu...
Podle upozornění měla být celá tahle akce sopuštěna až zítra....
zdenek 31.10.2005 15:38

návrh

myslím že staré řešení bylo dobré řešení.... jestli se chce neviditelný pes spojit s lidovkama tak ať alespoň nechá vzhled stránek.
tento typ diskuse považuji za nepřehledný.
Olga z Brna 31.10.2005 15:37

Omluva

Omlouvám se, psala jsem to a neuvědomila si, že je vše nadpis: pokud mi zmizí lidé Rpuť, Andy, Včelka,martin,PeS,Dušan Neumann, kocour a další z mého života, budu je postrádat. Bude málo hlasů, kteří budou volat NP je mrtev, ať žije NP! Škoda, je mi to opravdu líto.
bdX 31.10.2005 15:35

no

je pěkný nadpis "Občanův povzdech" a pod tím prskají diskutující. Žádná politika, žádné daně, jen ta zmršená diskuze :)
Halladin 31.10.2005 15:34

No Tě pic,

to to vypadá......
zdenek 31.10.2005 15:33

a co staré diskuse a články?

Nejdou mi vyhledat. Existovalo tu spousta zajímavých diskusí co se s nimi stalo?
Lucifer 31.10.2005 15:33

aha, tyhlety ptákoviny se dají dělat jen z IE ale ne Mozilly

   a tohle je zřejmě náhrada za vulgarismus, nadávku či urážku  přecházíme ke znakové řeči, vývoj halt nezastavíš
Mysch 31.10.2005 15:33

hm cokl ma novej ksicht.

a lidovkove hnusne neprehlednej.
takze sbohem.
Olga z Brna 31.10.2005 15:32

Pokud by skalní komentátoři NP odešli jako skupina jinam, můžu je požádat o opakovanou výzvu na této stránce, aby jejich vděční mlčenliví čtenáři věděli, kde je hledat? Jinak pokud zmizí mi zmizí lidé jako Rpuť, Andy, Včelka, martin, PeS, Dušan Neuma

Petr Kunetka 31.10.2005 15:34

Re: Pokud by skalní komentátoři NP odešli jako skupina jinam, můžu je požádat o opakovanou výzvu na této stránce, aby jejich vděční mlčenliví čtenáři věděli, kde je hledat? Jinak pokud zmizí mi zmizí lidé jako Rpuť, Andy, Včelka, martin, PeS, Dušan N

Jako skupina asi ne. Spise podle hesla: "Stary vojak neumira. Pouze se nekam ztraci."
Mysch 31.10.2005 15:35

Re: Pokud by skalní komentátoři NP odešli jako skupina jinam, můžu je požádat o opakovanou výzvu na této stránce, aby jejich vděční mlčenliví čtenáři věděli, kde je hledat? Jinak pokud zmizí mi zmizí lidé jako Rpuť, Andy, Včelka, martin, PeS, Dušan N

no o odchodu neni rec, uz jsem pryc.
a pochybuju, ze se vratim.
Quetzal 31.10.2005 21:29

Re: Pokud by skalní komentátoři NP odešli jako skupina jinam, můžu je požádat o opakovanou výzvu na této stránce, aby jejich vděční mlčenliví čtenáři věděli, kde je hledat? Jinak pokud zmizí mi zmizí lidé jako Rpuť, Andy, Včelka, martin, PeS, Dušan N

vsadim se, ze zmizej k Vodickum. Ach jo. No mozna se neco podari zachranit treba na PvF...
Quetzal 31.10.2005 23:27

Re: Pokud by skalní komentátoři NP odešli jako skupina jinam, můžu je požádat o opakovanou výzvu na této stránce, aby jejich vděční mlčenliví čtenáři věděli, kde je hledat? Jinak pokud zmizí mi zmizí lidé jako Rpuť, Andy, Včelka, martin, PeS, Dušan N

vsadim se, ze zmizej k Vodickum. Ach jo. No mozna se neco podari zachranit treba na PvF...
albert salický 31.10.2005 23:31

Re: Re: Pokud by skalní komentátoři NP odešli jako skupina jinam, můžu je požádat o opakovanou výzvu na této stránce, aby jejich vděční mlčenliví čtenáři věděli, kde je hledat? Jinak pokud zmizí mi zmizí lidé jako Rpuť, Andy, Včelka, martin, PeS, Duš

Kdyz me bude nekdo chtit  kontaktovat, najde me na albertxxx@fastem.com. Zatim na Psu zustavam, uvidime...
kocour 31.10.2005 15:32

Tak to snad by bylo bývalo lepší ...

... Psa zrušit úplně než tuhle potupnou agónii. Škoda.