17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Nezklamaná očekávání

Přímá volba prezidenta nemá u nás žádný praktický význam, kromě významu zábavního. Hlavní smysl je v pobavení publika a tuto funkci plní stoprocentně. V internetovém předkole zvítězil Vladimír Franz, známý též pod válečným jménem Avatar podle neobvyklého zbarvení obličeje.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Ondys 24.11.2012 1:21

:)))))))) Až jsem se vorosil z představy, že jsem mohl volizovat Klééému

i když jeden nikdy neví, ale měl jsem na jazyku ušatýho Tondu, pak Novotnýho, kterej se prej jako jeden z mála soudruhů nepokadil z Rusů při pouhým pohledu, Svobodu, jehož si vážil fotřík za projevenou osobní odvahu na dostřel nepřátelskejch flint, Husáka, kterej se musel voženit na nátlak Brežněva, Havla s jeho rudě rozzářeným srdcem nad Hradem a Klause se stydlivě zasouvaným pééérem. Už by bylo na čase, abych jako normální muskej volizoval nějakou babu, ale jinak se fakt hovňo děje, stejně používám už jenom mail.

L. Křivan 24.11.2012 6:07

Re: :)))))))) Až jsem se vorosil z představy, že jsem mohl volizovat Klééému

Ano, president Klaus to pero zasunul poněkud nešikovně. Není péro jako péééro. Jak vy to vaše zasouváte ? Je vaše paní spokojena ?

P.S. My filatelisti neolizujem ! Na Klému jsme jen plivli. I tak držel.

V. Ondys 24.11.2012 8:54

Re: :)))))))) Až jsem se vorosil z představy, že jsem mohl volizovat Klééému

Dobrý! :)))))))))))) Na starý kolena sem se zbavil majetnickejch sklonů a bejvalka snad jo s tím novým, bude ho mít za pár roku už :))))) třicet let. Václav Klaus ho zasunul typicky po našem, jinak by přece trestuhodně vošidil vlastní rodinu!

K. Vážný 24.11.2012 0:54

Franz

To se tak ptali zástupci nejmenovaného afrického státu prezidenta Franze v OSN, zda je toto bojové malování, nebo ho v Česku používáme na lov. Aby věděli jak se namalovat na oficiální státní návštěvu.

P. Rajman 24.11.2012 0:28

Trojská kobyla Bobošíková

Akce "Bobovize" a "matematický idiot z vnitra" jsou politické blamáže jako přes kopírák. Obě udeřily jako blesk z

čistého nebe, obě slouží hradní klice a v obou vystupuje paní

Bobošíková. V této místo nešťastného pana Hodače vystupuje jakýsi matematický

blb z vnitra, které se na sabotáži aktivně podílí. Zajímavá je také role

pana Šťastného, který nechybí u žádné lumpárny. Blamáží není přímá volba prezidenta, blamáž je komedie, kterou rozehrávají pan Šťastný a paní Bobošíková  to jest její kompromitace nebo i zrušení této volby.Právě proto musela být Bobo vyloučena  na základě t o t á ln ě debilního postupu vnitra, které místo, aby vzalo idiocii na kvadrát zpět ji nechalo podle scenáře doběhnout tam, kde ji chce Hrad mít. Role trojské kobyly Bobošíkové už jednou málem vyšla, vyjde jí i tentokrát?

P. Han 24.11.2012 0:48

Re: Trojská kobyla Bobošíková

Víte, že Američani už nějakých 50 let schovávají mimozemšťana?

P. Sulc 24.11.2012 0:53

Re: Trojská kobyla Bobošíková

A jakeho ! Dokonce na nej maji Bily dum..

V. Ondys 24.11.2012 1:53

:))))))) A Zaorálek z Lihovýho domu

ho pokládá za příkladnýho bratra. Není to rudej Marťan?

P. Rajman 24.11.2012 5:44

Re: Ano, to vím, ale

1) Nejsou to Američané, ale Rusové, 2) není to 50 let, ale 42 let a 3) není to mimozemšťan, ale  agent KGB a konečně za čtvrté není ukryt ani v moskevském kanále,  ale sedí na Pražském hradě.

F. Doušek 24.11.2012 0:16

No, Astone, zatímco mezi známkami k olíznutí

si můžete vybrat, prezidenta zvoleného i s podvodným štábem a pracháčem v pozadí, a to se netýká jen Zemana ale i Fischera, se jen tak nezbavíte.