1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Neuvěřitelné chucpe komunistů

Komunisté se od počátku své existence vyznačovali tím, že právo je pro ně prázdný pojem a demokratické instituty slouží jen k jejich prospěchu. A když jim nevyhovovala zákonná ustanovení, napsali si zákon vlastní. Taky podle toho občanské, pracovní či trestní právo za jejich éry vypadalo.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Tesařík 28.8.2013 19:28

Re: Nějací vandalové popsali poslaneckou kancelář p. Šťastného ve Strašnicích (prý tam nebyl nikdy)

No,poškozování cizí věci to je.. Smetana seděl za pohrdání soudem, za čmárání měl jenom zametat.

J. Kombercová 28.8.2013 19:35

Re: Nějací vandalové popsali poslaneckou kancelář p. Šťastného ve Strašnicích (prý tam nebyl nikdy)

Jen tak mimochodem, on zaplatil celou škodu (na plakátech, které stejně jdou na smeťák), to zametání, prosím Vás, za co? Ale protože jsme to tady semleli horem dolem, netrvám na odpovědi, ten můj komentářík měl být jen humor. Trošku černý.

R. John 28.8.2013 18:27

Je tu nějak pohřební nálada,

   když to poloprofesor zabalil , co si takhle zazpívat ? Nějakou lidovou , třeba.....

    Dej kobyláám - to ti povidáám- dej kobylááám -ovsa...     ,  nebo tuhle   - na konííčkáá- si vyskočíím , ta se mě moc líbí, vždy mě dojme .   Ovšem mám strach, jestli i národní písenˇ  lidová je dnes vhodná, jestli třeba to nebude v jistých kruzích považováno za politicky nekorektní, nedej bože za provokaci, člověk si již ani nezanotuje... to je doba...           :-)

L. Brabencová 28.8.2013 18:30

Re: Je tu nějak pohřební nálada,

Dej kobylám,to ti povídám,dej kobylám ovsa.:-)

L. Brabencová 28.8.2013 18:30

Re: Je tu nějak pohřební nálada,

aha, nepřečetla jsem to pozorně.:-)

R. John 28.8.2013 18:32

Hezké duo jsme si dali... :-)

 

L. Brabencová 28.8.2013 18:32

Re: Je tu nějak pohřební nálada,

Lásko,bože lásko,kdě ťa luďja berů:-)

R. John 28.8.2013 18:35

Po Strakovce chóó-dííí - když se přeceda nůůů-dííí ..

I. Gellner 28.8.2013 18:34

Re: Je tu nějak pohřební nálada,

..hodila by "Škoda lásky", jednak bychom měli povzbudit naše americké druhy, jednak tím vyjádříme podporu rozhodnutí, prodat ŠkoduAuto VW (zaznamenal jsem informaci, že ON chtěl tomu jinak).

R. John 28.8.2013 18:39

Považoval to za krádež národního majetku,

   na rodiné stříbro se prý nesahá, tedy cizák si nesmí sáhnout, jen jeho bolševičtí kumpáni a přicmrdálisti ,  také sem tam nějakej estébák , ovšem vlasteneckej ..

J. Tolman 28.8.2013 17:58

Pokud byste chtěli vidět čilskou propisku, kterou si VK omylem strčil do kapsy

je zde:

http://vera-tydlitatova.eblog.cz/tak-konecne-to-slavne-pero-vidime

J. Ryba 28.8.2013 18:01

Re: Pokud byste chtěli vidět čilskou propisku, kterou si VK omylem strčil do kapsy

hmmmm...pěkné, už chápu, žádná "čína" :-)

V. Bok 28.8.2013 18:03

Re: Pokud byste chtěli vidět čilskou propisku, kterou si VK omylem strčil do kapsy

Za mýho mládí byly tužky číny hodně ceněný

J. Ryba 28.8.2013 18:06

Re: Pokud byste chtěli vidět čilskou propisku, kterou si VK omylem strčil do kapsy

taky se kradli....jen nároky stoupají

J. Ryba 28.8.2013 18:13

kradly

V. Bok 28.8.2013 18:20

Re: kradly

někteří i kradli?

P. Vandas 28.8.2013 18:06

Re: Pokud byste chtěli vidět čilskou propisku, kterou si VK omylem strčil do kapsy

Co Vám ten Klaus musel udělat, že jej tak pronásledujete? :-):-)

J. Ryba 28.8.2013 18:11

Re: Pokud byste chtěli vidět čilskou propisku, kterou si VK omylem strčil do kapsy

mě tím, jak šel proti Topolovi, jak ho tlačil do oposmlouvy, jak podporoval koalici odčssd v Praze, jak šel pomocí VV proti Nečasovi, jak koncipoval aminu...dodatečně mi vadí oposmouva č. 1, tehdy jsem ji tak příkře nehodnotil, jako dnes, když vidím, co všechno způsobila

J. Vyhnalík 28.8.2013 18:25

Re: Pokud byste chtěli vidět čilskou propisku, kterou si VK omylem strčil do kapsy

A jak to souvisí s perem při podpisování mezinárodní smlouvy v Chile?

Mimochodem, kdyby se opoziční smlouva skutečně uskutečnila, neměli bychom tady dnes tu politickou bramboračku, co máme, ani bezmocnou PS proti přímo volenému presidentovi. Jestli v něčem Klaus udělal chybu, tak v tom, že dodnes neprokoukl to, že ho Zeman tehdy podvedl a většinový systém nepodpořil natolik, aby byl schválen. Dodnes si Klaus nejspíš odmítá připustit, že Zemanovi tehdy naletěl a proto neustále vyzdvihuje Zemanovu údajnou férovost.

S. Lazárek 28.8.2013 18:29

Re: Pokud byste chtěli vidět čilskou propisku, kterou si VK omylem strčil do kapsy

Ne, to naopak já jsem tehdy naletěl Klausovi.

J. Vyhnalík 28.8.2013 18:30

Re: Pokud byste chtěli vidět čilskou propisku, kterou si VK omylem strčil do kapsy

A v čem jste naletěl?

S. Lazárek 28.8.2013 18:31

Re: Pokud byste chtěli vidět čilskou propisku, kterou si VK omylem strčil do kapsy

Že jsem mu dal svůj hlas, s kterým si pak....víte co.

J. Vyhnalík 28.8.2013 18:42

Re: Pokud byste chtěli vidět čilskou propisku, kterou si VK omylem strčil do kapsy

A co měl dělat? ČSSD 74, ODS 63, KSČM 24, KDU-ČSL 20, US 19. Pamatujete? KDU-ČSL a US odmítaly jak spojení s ČSSD, tak s ODS, respektive si kladly jako podmínku, že za ODS budou moci do vlády jenom ti, kteří oni schválí. Odmítli dokonce i Zemanovu nabídku na vládu 1:1 a premiéra pro Luxe. Čekali na druhý pokus pro Luxe a sázeli na to, že postaví menšinovou vládu na 39 hlasech?

Klaus obětoval část preferencí ODS, za naději na ozdravení politického systému u nás. Bohužel to nevyšlo, ne kvůli němu.

S. Lazárek 28.8.2013 18:55

Re: Pokud byste chtěli vidět čilskou propisku, kterou si VK omylem strčil do kapsy

Obchod mezi mnou a Klausem zněl jasně: "s Klausem nebo doleva". Dopadlo tak, že "s Klausem a doleva". To mu neodpustím.

J. Vyhnalík 28.8.2013 19:02

Re: Pokud byste chtěli vidět čilskou propisku, kterou si VK omylem strčil do kapsy

To měl VK vyvolat státní převrat? Volby vyhrála ČSSD, bez ohledu na Váš hlas. Volby dopadly DOLEVA, proto byl výsledek doleva.

Klaus se pokusil z výsledku dostat maximum. Na jednu stranu omezil schodky, které ČSSD nasekala (30-40 mlrd ročně). Na druhou stranu se mu nepovedlo prosadit většinový systém, který by dlouhodobě vyřešil nestabilitu politického systému, eliminoval přeběhlíky a slabé koalice, ale za to nemohl on.

S. Lazárek 28.8.2013 19:04

Re: Pokud byste chtěli vidět čilskou propisku, kterou si VK omylem strčil do kapsy

Nedělejte z toho melodrama. Nasral mě a to je všechno.

J. Vyhnalík 28.8.2013 19:09

Re: Pokud byste chtěli vidět čilskou propisku, kterou si VK omylem strčil do kapsy

Melodrama z toho děláte Vy. Chcete, aby to politik udělal tak, aby bylo po Vašem a když to nejde, tak mu to nedokážete odpustit.

S. Lazárek 28.8.2013 19:11

Re: Pokud byste chtěli vidět čilskou propisku, kterou si VK omylem strčil do kapsy

Slovo "nejde" člověk Klausových kvalit nezná. Jinak máte pravdu, chci aby dělal to, co mi za můj hlas slíbil.

J. Vyhnalík 28.8.2013 19:16

Re: Pokud byste chtěli vidět čilskou propisku, kterou si VK omylem strčil do kapsy

Co měl tedy udělat? Konkrétně prosím!

S. Lazárek 28.8.2013 19:21

Re: Pokud byste chtěli vidět čilskou propisku, kterou si VK omylem strčil do kapsy

Neměl mi slibovat, co nemohl splnit.