1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Neuvěřitelné chucpe komunistů

Komunisté se od počátku své existence vyznačovali tím, že právo je pro ně prázdný pojem a demokratické instituty slouží jen k jejich prospěchu. A když jim nevyhovovala zákonná ustanovení, napsali si zákon vlastní. Taky podle toho občanské, pracovní či trestní právo za jejich éry vypadalo.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Ryba 28.8.2013 19:42

Re: Vyhnalíku, Vyhnalíku....jste dnes opravdu mimořádně natvrdlý, já jsem pero do toho, co mi vadí, nezahrnul...ani žádný osobní důvod....

myslíte to, jak jste uváděl, za kolik se dnes vykupuje fotovoltaika? :-)))) ...a ten váš patnáctinásobek velkoobchodní ceny? :-)))

J. Ryba 28.8.2013 19:34

Re: Vyhnalíku, Vyhnalíku....jste dnes opravdu mimořádně natvrdlý, já jsem pero do toho, co mi vadí, nezahrnul...ani žádný osobní důvod....

jaký orgasmus kvůli peru? :-) Vy jste ale blb...já relevantní argumenty uvedl hned v odpovědi Pavlovi, to vy jste následně jen plkal a plkal...ani teď k tomu nemáte nic než zase plk o peru - to mě věru nepoškodilo

R. John 28.8.2013 19:35

Jasnačka, kdyby to nebylo vidět , dalo by se to zapřít...

   Je zajímavé , že ve vašem podání udělala ostudu kamera, né aktér té ostudy ...  jak příznačné...      :-)

S. Lazárek 28.8.2013 19:39

Re: Jasnačka, kdyby to nebylo vidět , dalo by se to zapřít...

Vždycky za to může někdo jinej. Zlí novináři, zlá kulturní fronta, zlí kameramani.....:-)

R. John 28.8.2013 19:41

Já se snad rozbrečím, nad tou křivdou co mu dělají naschvál...:-)

J. Kombercová 28.8.2013 19:41

Re: Jasnačka, kdyby to nebylo vidět , dalo by se to zapřít...

Hned po tom incidentu jsem slyšela verzi, že dokument podepisoval inkriminovaným perem pan Schwarzenberg, podle toho by pero patřilo jemu, pak to nějak zapadlo, takže nevím, podepisoval KS nebo VK?

R. John 28.8.2013 19:43

A co takhle právo první tužky z druhé ruky ? :-)))

J. Kombercová 28.8.2013 19:45

Re: A co takhle právo první tužky z druhé ruky ? :-)))

No, už je u Klausů, tak co řešíme. :)

O. Prochazka 28.8.2013 19:52

Re: Jasnačka, kdyby to nebylo vidět , dalo by se to zapřít...

Asi na pavlači:-)

J. Kombercová 28.8.2013 19:56

Re: Jasnačka, kdyby to nebylo vidět , dalo by se to zapřít...

Nenene, tu LS prý Klaus podepsal na WC a ještě potmě.

O. Prochazka 28.8.2013 20:01

Re: Jasnačka, kdyby to nebylo vidět , dalo by se to zapřít...

Jakou LS zase, nejste nějaká zmatená.

J. Kombercová 28.8.2013 20:02

Re: Jasnačka, kdyby to nebylo vidět , dalo by se to zapřít...

Stejná blbost jako ta Vaše pavlač...

O. Prochazka 28.8.2013 19:51

Re: Vyhnalíku, Vyhnalíku....jste dnes opravdu mimořádně natvrdlý, já jsem pero do toho, co mi vadí, nezahrnul...ani žádný osobní důvod....

A co vlastně máte pořád proti té amině? Už se ukázalo, že ten humbuk kolem ní byl dobře načechraný.

V. Hajková 28.8.2013 19:17

tak toto hlava nebere- jak ještě dnes muže někdo volit tohoto dobytka volit

https://www.youtube.com/watch?v=V-BJjbSuaTU

V. Hajková 28.8.2013 19:20

Re: tak toto hlava nebere- jak ještě dnes muže někdo volit tohoto dobytka volit

Jak  tento   hnuný  dobytek-  muže  být  pomalu  dnes  a  denně   ve  veřejno  právní  televizi!  To  je  neuvěřitelné-  co  jsme  to  za  národ! 

S. Maršálek 28.8.2013 18:52

Předvolební kampaň zahájena !

Ten nápad s tím referendem není vůbec špatný tah od KSČM. Zřejmě vyfoukli toto téma soc.demokratům, kteří se připojili hned poté. Zřejmě nechtěli tak zpříma. Je jasné, že to u většiny voličů zabere. Žonglovat a mobilisovat s r. 48 se do nekonečna nedá. Dá se říci, že komunisté tehdy pokračovali ve šlépějích prvního prezidenta TGM a odstřihli církev od problematicky nabytého majetku. K úvodnímu článku je nutné dodat ten rozdíl v tehdejší "krádeži" a dneškem. Rozdíl je v tom, že tehdá přešel majetek na stát a krádeže v současnosti šly do soukromých kapes (jiný státní majetek). Je legitimní, že voliči zkrachovalé bývalé vládní koalice zastávají jejich zvláště podivné rozhodnutí o vrácení majetku církvím. Oni takových perel prosadili více. Namátlou zmíním např. amestii, S-karty, důch. reformu atd. Jistěže voliči mají možnost za 2 měsíce vystavit vysvědčení odpovědnosti. O tom ta demokracie je. V případě, že rozhodnutí koaličních stran ohledně vrácení církevního majetku budou považovat za správné, tak se příznivci tohoto rozhodnutí nemusí obávat.

Č. Urban 28.8.2013 19:17

Re: Předvolební kampaň zahájena !

Soudruhu, vy už to do sebe nelejte ani ředěný......

V. Hajková 28.8.2013 19:18

Re: Předvolební kampaň zahájena !

Zdravím

Č. Urban 28.8.2013 19:20

Re: Předvolební kampaň zahájena !

:-)

J. Stejskal 28.8.2013 19:21

Re: Předvolební kampaň zahájena !

Mně tedy vrácení majetku církvím, připadá jediné správné. Vadí mi na tom pouze zvýhodňování proti ostatním restituentům. To už byla nacpána do zákona nenažranost předkladatelů. Ale kdyby ten majetek církvím zůstal, (nezůstane, už na něho čekají spřátelení kluci), bral bych to zvýhodnění jako bonus za to, že se ten parlament dvacet let ostudně nemohl dohodnout, jestli to vůbec vrátí a jak.

Chtít dělat o tom ex post referendum mně připadá skoro až neuvěřitelné. V tom bych hledal analogii s tím Velikým únorem. Lotři se už oklepali. Fuj!

S. Maršálek 28.8.2013 19:28

Re: Předvolební kampaň zahájena !

Uklidněte se. Referendum je jen volební výkřik. Jako když o minulých volbách měla ODS v programu, že nebudou zvyšovat daně. Je to předvolební rétorika a co se týče církevního majetku, velmi účinná.

L. Novák 28.8.2013 19:21

Re: Předvolební kampaň zahájena !

Považoval bych za užitečnější odstříhnout od nakradeného majetku komunisty.

S. Maršálek 28.8.2013 19:25

Re: Předvolební kampaň zahájena !

Oni přece žádné kostely nevlastní. Nechte to rozhodnout voliče. Tady to nevyhrajete.

L. Novák 28.8.2013 19:33

Re: Předvolební kampaň zahájena !

Komunisti kostely? Jste na hlavu? Rozhodovat voliče o čem? Že krást je správné? Jste blb?

O. Slavík 28.8.2013 18:50

KOHOUT dostal z ruské ambasády noty

PRAHA - Česká republika se staví rezervovaně k možnému mezinárodnímu vojenskému úderu v Sýrii, vyplývá to z prohlášení ministerstva zahraničí. Česká republika podle něj připomíná, že nadále považuje za jediné účinné řešení syrského konfliktu cestu diplomatickou a mírovou.

Zdroj: http://www.lidovky.cz/cesko-je-opatrne-pripadny-zasah-v-syrii-nechce-f4t-/zpravy-domov.aspx?c=A130828_180330_ln_zahranici_kys

_________________________________________________________

MIRU MIR ... MUPY MUP !!! Tu-ááá.

O. Slavík 28.8.2013 18:58

Re: KOHOUT dostal z ruské ambasády noty

http://www.youtube.com/watch?v=_sxTbfeYdO0

______________________________________________________

A jedééém ...

J. Tolman 28.8.2013 18:42

Česko, pevný článek NATO, je opatrné, případný zásah v Sýrii nechce

Připomeňme si:

Klaus se postavil proti Havlovi, vojenský zásah v Libyi odmítá

Bývalý prezident České republiky Václav Havel má za to, že v případě pokračování občanské války v Libyi bude nutný vojenský zásah západních zemí. "O Miloševičovi se čtyři roky debatovalo, ale opatrnická prodleva se nevyplatila, spustila naopak bezpočet hrůz," upozornil Havel. Současný prezident a dlouholetý Havlův názorový oponent Václav Klaus s tímto postojem zásadně nesouhlasí, sdělil v pondělí.

Klaus odmítl zřízení bezletové zóny nad Libyí

Podle Václava Klause by případné zřízení bezletové zóny nad Libyí bylo normální válkou. Český prezident je zároveň přesvědčen, že není možné schovávat se za případný mandát od Rady bezpečnosti OSN, a odmítá výzvy k uznání libyjské opozice. Klaus to řekl v Bruselu před dnešním mimořádným summitem Evropské unie, který je věnován situaci v Libyi.

J. Ryba 28.8.2013 18:49

Re: Česko, pevný článek NATO, je opatrné, případný zásah v Sýrii nechce

to je jasné, kam putinvítr, tak klausplášť

I. Gellner 28.8.2013 18:41

Nějací vandalové popsali poslaneckou kancelář p. Šťastného ve Strašnicích (prý tam nebyl nikdy)

https://sphotos-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1238946_10201788545384932_1346381419_n.jpg

J. Kombercová 28.8.2013 19:07

Re: Nějací vandalové popsali poslaneckou kancelář p. Šťastného ve Strašnicích (prý tam nebyl nikdy)

Za to by měl ten lump, co tohle spáchal, sedět. Precedens - Smetana.