30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

Německo: socani těsně zvítězili

Podle odhadů zvítězila v německých parlamentních volbách sociální demokracie s výsledkem 25,8 procent, za ní CDU/CSU s 25,8, třetí Zelení mají 11,8 procent, FDP 11,8 a AfD 10,1, to jsou neoficiální výsledky z nedělního večera.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Havelka 27.9.2021 7:25

Kdepak, po sejmutí QR kódu nebo na webu Primy mohl hlasovat každý. Celkový počet hlasujících jsem nikde neviděl.

J. Bárta 27.9.2021 7:20

Na to se podle hlasování dívali akorát příznivci grcbloku.

V. Mokrý 27.9.2021 6:30

Astone, v demokracii běžná věc - když je u moci dlouho jedna strana, že je vystřídána jinou/pravá - levá.

R. Gumulec 27.9.2021 6:07

Astone nesouhlasím s hodnocením jedné osoby. Rakušan byl nejvíce neslušným a pod pásovým diskutérem. No a Fiala je boží pomocí pro hnutí Ano.

I. Polák 27.9.2021 7:39



Naprosto přesné.

J. Strmiska 27.9.2021 8:57

Spletl jste si Rakušana s Babišem.

P. Rajman 27.9.2021 5:53

První liga? To je co? Viděno perspektivou Ondřeje Neffa jednoznačně to nejsou sociální demokraté, ale státotvorní a konzervativní komunisté! Na dně jeho nejhlubších politických myšlenek takbdřímá obdiv k dílu velkého učitele Josefa Visarjonoviče Stalina.

P. Rajman 27.9.2021 5:38

Neffe, jaký máš pádný důvod pro to tvrdit že proti Linke jsou čeští komunisté státotvorní? Že dali státu Zemana a Babiše?;-D

A. Dudík 27.9.2021 4:58

PITOMEC LAZÁREK TU VČERA MISTROVAL BOUBLÍKOVOU, ŽE VYSOKÝ KREVNÍ TLAK SE NELÉČÍ NA UROLOGII.

___________________________

Na zdrávce, obor RTG laborant se nic neučí o ose RENIN-ANGIOTENSIN-ALDOSTERON ... jinak by věděl víc a nepsal svá "medicinská" moudra.;-O;-O;-O

A. Dudík 27.9.2021 5:00

Pokládám za důležité nasadit dodatečně Lazárkovi ČEPICU ;-D;-D;-D

F. Žůrek 27.9.2021 2:17

Astone, děkuji moc za Tvé názory. Bylo to pro mě dobré čtení a komentář se mně velmi líbil.

Je z toho vidět, že politika není nic snadného, když se člověk má "trefovat" do současné reality. Německé volby přesvědčují o tom, že již celá západní společnost ujela doleva a více vpravo bude dnes patrně východní společnost. Proto také takový "neúspěch" v Afganistánu, kdy náš "západ" jako takový ve své podstatě prohrál. Skutečné světové problémy v rámci globalizace se dnes patrně již řeší jinde než na "západě," tak nějak to pozoruji...Otevřenou otázkou pro mě však je, zda obecně: "politika" jako taková vůbec je správná. Zde není nastavena zásadně špatně (viz OSN), ale "je pořád jen o moci a o penězích", ale de facto by měla být o lidech...

V. Mokrý 27.9.2021 6:25

R^

V. Vlk St 27.9.2021 1:00

Hodně nevšímavý človíček. Na světě na covid umřelo podle statistik asi 4,5 milionu lidí , odborníci říkají že asi dvakrát víc. Člověče , vy byste si asi nevšiml ani druhé světové války...

K. Machala 27.9.2021 2:19

V kontextu toho, že na světě umře ročně odhadem přes 100 milionů lidí, každý rok, je 4,5 milionu něco, co si zaslouží nějak přebíjet ta ostatní úmrtí, o kterých nejede mediální mašina? A když se k tomu přidá, že i z těch 4,5 milionů někteří měli dominantní problěm úplně jiný, a nemalá část z nich byla dokonce očkovaná... Pandemie má svá minimální % populace, což někde bylo pár měsíců možná dosaženo, ve větßině světa ale ne. Proto to byla epidemie, nikoliv pandemie, a to jenom někde. Kupodivu víc tam, kde je víc proočkováno - teď Izrael např - předtím víc tam, kde se hodnè zavíralo, než kde se tolik nezavíralo. A dost ty mrtvé navíc třeba u nás má na svědomí bránění účinným lékům jako ivermectin, s jeho úspěchy v Indii, na rozdíl od tlačené vax.

R. Langer 27.9.2021 5:40

No a? A zbytek umřel na něco úplně jiného. :-P

R. Langer 27.9.2021 5:41

Kromě toho, už jste si nastudovali definici pandemie? Pořád ještě jsem se ji od žádného Svědka kovidova nedozvěděl. :-P

V. Sember 27.9.2021 0:30

Ani já jsem si žádné pandemie nevšiml. Jen jakéhosi pandemického šílenství:-P

J. Cimbálník 27.9.2021 5:58

Mohl jste se jít podívat na ARO v době vrcholíci epidemie. Nebo strávit směnu na zachránce...

V. Vlach 27.9.2021 6:46

Obecně oblíbený omyl.

A. Stárek 27.9.2021 6:52

S tím omylem bych byl opatrný, jeden J. Cimbálník, kterého osobně znám, je zkušený lékař z ARO. Jakou máte kvalifikaci vy, když se vyjadřujete k tomu, co se dělo v nemocnicích?

M. Pavlíček 27.9.2021 7:31

Je obecně známo, že většina diskutujících se "zasvěceně" vyjadřuje k tématům, o nichž nemá ve skutečnosti potuchy. Tak jako je v Čechách 10 mio odborníků na fotbal, hokej a další obory, tak i na pandemii, počty mrtvých a situaci na ARO... škoda času to číst. A klobouk dolů před těmi, kdo to tam skutečně odmakali.