2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Ne pro Okamurovo referendum

Většinou sto dvou hlasů odmítla sněmovna Okamurův návrh zákona o obecném referendu. Kéž by tomu tak bylo i příště, až někdo s podobným návrhem přijde

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
E. Heusinger 26.3.2014 8:38

Pane lapiduchu

Je výborné, že dnes jste psanému textu porozuměl. Jen houšť!

S. Lazárek 26.3.2014 8:44

Re: Pane lapiduchu

I když tu bez uzardění komolíte ve svém svatém zápalu lidem jména, snažím se být kreativní. Možná byste si zase na oplátku Vy mohl zlepšit tvorbu psaného textu, aby to co píšete, dávalo smysl, co říkáte?.....:-)

J. Slanina 26.3.2014 8:57

Re: Pane lapiduchu

Ale tomu přece sám nevěříte, že ne? Šoustal a cokoliv, co by dávalo smysl??? Takové sci-fi by ani Aston nesepsal.

S. Lazárek 26.3.2014 9:00

Re: Pane Slanino

Ale ne, jen mám prdel z toho, že sám je tu chytrej jako rádio, trvá na správném chápání  psaného textu, ale Polreich nebo Pohlreich, vso róvno. No jo, no.....:-)

R. Gramblička 26.3.2014 7:56

Re: " k přijetí eura někdy v budoucnosti jsme se už zavázali "

aby jsme byli korektní, jsou zde stáda dvě: Jedno stádo okupaci schvaluje a to druhé pohoršeně hýká proti. A pak je tu skupinka, která se snaží proplout mezi oběma demagogiemi, vychytat z nich fakta a udělat si střízlivý názor na věc.

O. Uživatel 26.3.2014 8:09

Uživatel požádal o vymazání
R. Gramblička 26.3.2014 8:28

Re: " k přijetí eura někdy v budoucnosti jsme se už zavázali "

a vy jste jeden z těch bláhových naivů, kteří si myslí že politický slib je jako přírodní zákon a bude platit navěky za každých okolností.

S. Lazárek 26.3.2014 8:47

Re: " k přijetí eura někdy v budoucnosti jsme se už zavázali "

Máte pravdu, Vaše manželka Vám taky kdysi slíbila věrnost až do smrti, ale tak naivní ale jistě nejste, že?

R. Gramblička 26.3.2014 9:20

Re: " k přijetí eura někdy v budoucnosti jsme se už zavázali "

nejsem ženatej

S. Lazárek 26.3.2014 9:29

Re: " k přijetí eura někdy v budoucnosti jsme se už zavázali "

To Vám ovšem nebrání v tom, abyste poochopil, co jsem Vám chtěl naznačit. Pokud ano, pak se omlouvám, nevěděl jsem.....:-)

K. Berka 26.3.2014 7:35

Re: " k přijetí eura někdy v budoucnosti jsme se už zavázali "

Dobrý den, ony € byly nedílnou součástí hlasování (referenda) o vstupu naší milované republiky do EU, jen si stačí vzpomenout.

R. Gramblička 26.3.2014 7:49

Re: " k přijetí eura někdy v budoucnosti jsme se už zavázali "

ale prosím vás, kolik občanů, se vstupem souhlasivších, mělo jasno ve všech aspektech jejich volby? :-)

O. Uživatel 26.3.2014 7:51

Uživatel požádal o vymazání
J. Slanina 26.3.2014 8:30

Re: " k přijetí eura někdy v budoucnosti jsme se už zavázali "

A vovovotom taková "referenda" jsou. Hlasuje se, ač o tom stádo ví kulový.

V. Hajková 26.3.2014 7:21

Nový internet. deník ECHO 24

http://www.mediaguru.cz/2014/03/babis-zautocil-na-echo24-cz-denik-odpovida/#.UzJx1CcnKXc

V. Hajková 26.3.2014 7:33

Re: Nový internet. deník ECHO 24

http://echo24.cz/a/wzQSa/zapad-muze-putina-zruinovat-rusko-je-na-nem-ekonomicky-zavisle             Velice  zajímavé  čtení.

K. Berka 26.3.2014 7:37

Re: Nový internet. deník ECHO 24

Západ by mohl Rusko zruinovat, ale řekne si: ne, nám stačí udělat jen bububu.!

V. Hajková 26.3.2014 7:44

Re: Nový internet. deník ECHO 24

Klid  soudruhu-   čas  vše  ukáže!  A  je  docela  možné ,  že  už  současné  ztráty  Ruska-  a  další  jednání   o  americký  dovoz  břidličného  plynu  do  Evropy-   jednání   prez.  OBAMI   se  šejky  v  Saudské  Arábii-   donutí  plukovníka  KGB- upustit     od  jeho  dalších  choutek   někoho  dalšího  anektovat!

O. Slavík 26.3.2014 7:15

Referendum NENÍ Okamura

... ale ukazuje se, že pro mnohé je to černá můra.A nejhorší je Damoklův meč odvolatelnosti poslanců.... kůůůrwa to je sfiňa. Tu-ááá.

J. Balcar 26.3.2014 7:25

Re: Referendum NENÍ Okamura

Myslel jsem si, že jste drobet chytřejší. Tu-áááááááááá....

V. Hajková 26.3.2014 7:35

Re: Referendum NENÍ Okamura

To  já  kdysi  také.   :-))))

O. Slavík 26.3.2014 7:55

Balcar s Hájkovou tady určují

... kdo je blázen a kdo letadlo . Tu-ááá.

:-)

:-)

NEODVOLATELNÁ KOMISE. Eloíííís.

P. Hofman 26.3.2014 8:02

Re: Referendum NENÍ Okamura

Pro mne je to černá vdova: člověk očekává, že z toho hábitu vyleze krásná nažhavená muslimka a ono hop a vyskočí z něj Abdul s kalašnikovem.

J. Veselý 26.3.2014 7:13

Jsem pro určitý typ referenda....

Musí být jasně nastavená pravidla. Věřím že i kdyby se konalo tehdy referendum o vstupu do NATO, tak by dopadlo dobře, tehdy.... dnes bojím, bojím...

Z. Bureš 26.3.2014 7:20

Re: Jsem pro určitý typ referenda....

Např. mě byste se bát nemusel - neboť i dnes....bych to tam pro NATO vhodil - a třeba i dvakrát ....a s ještě větší chutí, než před 15-ti lety !!!

J. Veselý 26.3.2014 7:25

Re: Jsem pro určitý typ referenda....

Pane Bureši, vím, ale je tady a nejen tady značný počet lidí -voličů, kteří věří tomu, že to pravé pro nás teprve přijde, z východu ....:-/ viz Krym

...

O. Slavík 26.3.2014 7:20

Pane 422

... pravidla bych raději STANOVIL v zákoně .Nic nenastavovat, pak je z toho krupicová kaše. :-) :-)

J. Veselý 26.3.2014 7:27

Re: Pane 422

Vždyť jo no.... :-))

P. Hofman 26.3.2014 7:00

Tomio

...je klasický sněmovní bavič. Možná mu v budoucnu poslanci ještě koupí červený nos.

Směj se paňáco, je konec milování...

K. Drobková 26.3.2014 7:11

Re: Tomio

Těch klasických sněmovních bavičů je tam ale přece víc. Takovej Kalousek, Korte, Jandák, svého času Rath ........ našlo by se jich.