2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Mýtus o stotisícové demonstraci

Senzace mají ráda všechna média na celém světě a jejich serióznost se pozná podle toho, v jaké frekvenci se v nich tyto události vyskytují. Nicméně taková demonstrace odborářů je natolik závažná událost, že o ní pochopitelně noviny, televize i rozhlas referovat musí. Jde jen o to, jak objektivně a nezaujatě bude protivládní protest popsán konzumentům zpravodajství.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Hajková 12.5.2012 9:36

To je přímo UŽASNÉ

Jaký    zájem  vyvolal  -   muj   hrnec   kulajdy  :-))))).  Mrkla   jsem  na  včerejší   večerní  diskuzi    a  i  tam  -  přesto,  že  jsem  včera  nebyla  celý  den   doma   stál   tento   hrnec   -  za   pindání    štěkací   smečky.   Doufám,    že   pokud   tyto   duchaplné   cinty   ""právníka ""   HOFFMANA  -   zaregistruje   p.  Hlosta  -  snad   se   přestane   pozastavovat   nad  osobou   ""milého   človíčka""-   jak   jej  nazval  p.  architekt   Vandas!    Je  skutečně   neuvěřitelné-  co   zpusobí    jeden  hrnec  ""kulajdy"-   za   blaho  a   možnost   se   na   "" VYSOKÉ  DUŠEVNÍ   UROVNI"  - diskuze  projevit !  Co   dodat-  :-)))))))))))))))))))))!!

P. Vandas 12.5.2012 9:43

Re: To je přímo UŽASNÉ

 Dovoluji si podruhé Vás opravit, když už je řeč o mě, že ctěného pana Hofmana jsem "milým človíčkem" nikdy nenazval. A to přesto, že mi je sympatický.Takováto familierní oslovení mi nedovoluje vrozený ostych a úcta k dotyčnému.

V. Hajková 12.5.2012 9:54

Re: To je přímo UŽASNÉ

Vážený   p.  Vandas-   nikdy  bych  si   nedovolila  toto   napsat,   kdyby  to  nebyla  pravda!  Je  to  už   před   drahnou  dobou,  kdy  jste  pořádal   nějaké  setkání   na  Dobříši   a  kde   tento   člověk   se  učastnil.  Tehdá jste   popisoval  pruběh  akce   a   Hoffmana  jste   nazval  milým  človíčkem!   Nemám nejmenší  duvod   si  něco  vymýšlet! 

P. Vandas 12.5.2012 9:59

Re: To je přímo UŽASNÉ

Zásadně nepožívám zdrobněliny u chlapa, jako hora. Pokud jsem kdy o něm napsal, že je to milý člověk, není to totéž.

V. Hajková 12.5.2012 10:17

Re: To je přímo UŽASNÉ

Je  to  zbytečné   řešit.   Podstata   spočívá   ve  zcela  něčem  jinem-   než   v  tom  že  je   tento  člověk  chlap  jak  hora".  To  je  totiž  to  poslední   co  by  mne   zajímalo!

P. Vandas 12.5.2012 10:23

Re: To je přímo UŽASNÉ

Podstata spočívá v tom, že jsem ztotožňován opakovaně s údajným citátem, který jsem nikdy nevyřkl. Stává se to bohužel i jiným velikánům, jako například panu profesoru Klausovi, který se neustále musí ohrazovat proti nesprávné citaci: " není rozdíl, mezi čistými a špinavými penězi." když on pravil " že, neumí rozlišit čisté a špinavé peníze. " :-):-):-)

P. Hofman 12.5.2012 10:11

Re: To je přímo UŽASNÉ

Zdivočelá děvo lžete jako když becherovka teče.

Pan Vandas mne nikdy "milým človíčkem" nenazval, neb on skutečně podobné výrazy nepoužívá. Jsem přesvědčen, že si sebe oba vážíme, já pana Vandase, tak jak jsem ho měl osobně možnost poznat (internet mne nezajímá), dokonce velmi. Ovšem výraz "užasné lidičky" je nepopiratelně u vaši produkce a od něj je co by lejnem vašeho pejska dohodil k "milému človíčku", což dojde každému, kdo tyto vaše pitomé narážky čte.

V. Hajková 12.5.2012 10:22

Re: To je přímo UŽASNÉ

Proč   se  tak   rozčilujete-  milý   velký  človíčku??   Co   vás  tak  irituje  na  užasných  lidičkách"??   Vždyt   vy  si   při  své   neuvěřitlné   inteligenci   neumíte  představit   jak  jste  mně   směšný!  A   stačí!   Dál   se   nehodlám   zatahovat   do  stylu   vašeho   štěkacího   komanda! 

P. Hofman 12.5.2012 10:40

Re: To je přímo UŽASNÉ

Nechám vám vaše pocity, jen jsem chtěl upozornit na to, že lžete, jestli vědomě či nevědomě, to neumím posoudit.

Proti vašim "lidičkám" a "človíčkům" nemám vůbec nic, jen vás používání podobných slov prozradilo, jak to s tím "milým človíčkem" vlastně ve skutečnosti je. Že se ovšem zajíkáte vztekem a zlobou, že vámi zbožňovaný pan Vandas obcuje i s takovými obludami, jako je Hofman či John, to je nabíledni.

F. Šimek 12.5.2012 9:03

Co je s Vlastičkou?

Po tý 5litrový kulajdě se ještě neozvala.......asi sere a sere a sere. Vůbec se nedivím!   chicht....

P. Hofman 12.5.2012 9:05

Re: Co je s Vlastičkou?

Jestli tu kulajdu dala sežrat psům, tak ji mohli vděčností pokousat. Jestli ovšem lidem, tak to může být ještě horší.

F. Šimek 12.5.2012 9:06

Re: Co je s Vlastičkou?

mám obavu, že tu kulajdu to tele sežralo samo....chicht...

P. Hofman 12.5.2012 9:11

Re: Co je s Vlastičkou?

Že by v tom věku ještě neměla v kuchyni ceduli: "Vlastní uvařené jídlo nejíst"!?

F. Šimek 12.5.2012 9:17

Re: Co je s Vlastičkou?

Vlastička neumí ani ohřát párky......vždy jí prasknou! Natož kulajda, bez šlehačky.

P. Hofman 12.5.2012 9:19

Re: Co je s Vlastičkou?

Třeba to byl nějaký recept od užasných lidiček z Dublinu?

F. Šimek 12.5.2012 9:23

Re: Co je s Vlastičkou?

užasný lidičky jsou taky z detrojtu. Tam se vždy ráda vrací....

P. Hofman 12.5.2012 9:26

Re: Co je s Vlastičkou?

Jo jo, detrojtská kulajda, to by mohlo být.

F. Šimek 12.5.2012 9:36

Re: Co je s Vlastičkou?

je fakt divný, že se po tý "kvalitní" -  (to slovo ráda používá, pak taky klid-pohoda-tabáček).....kulajdě ještě neozvala....

P. Hofman 12.5.2012 9:41

Re: Co je s Vlastičkou?

Áááá, víla je tady. Chicht!!!))))))

E. Heusinger 12.5.2012 8:36

Tak nám dnes opět začíná Pražské jaro

Pan prezident se ukáže národu na zahajovacím koncertu pro snoby* a bude dávat ostentativně najevo, že ho to vůbec, ale opravdu vůbec nebaví. Zato paní Livie si to bude uživat. Bylo by lepší,kdyby záštitu převzala paní Livie a na koncert ji doprovodil třebas hradní kancléř.

* Zahajovací koncerty jsou dva. Ten první přenáší TV a je pro ty, kteří "musí být viděni" ačkoliv je to nezajímá. Druhý den je koncert pro opravdové zájemce.

P. Vandas 12.5.2012 8:41

Re: Tak nám dnes opět začíná Pražské jaro

 Říkám to pořád. To Pražské jaro by měl už konečně dirigovat někdo z Hradu. Třeba Jakl, je hudebně nadán, tak proč mu nedat příležitost ke zviditelnění, jako dirigentu. Alespoň bychom mohli posoudit jeho vlohy, pro řízení větších celků, když bude kandidovat na toho našeho prezidenta. Že?

L. Brabencová 12.5.2012 8:57

Re: Tak nám dnes opět začíná Pražské jaro

Dobré jitro p. Heusinger. Pražské jaro je uplakané. Jestli to neovlivní návštěvnost.

P. Vandas 12.5.2012 9:52

Re: Tak nám dnes opět začíná Pražské jaro

To jako repertoir?

F. Šimek 12.5.2012 9:00

Re: Tak nám dnes opět začíná Pražské jaro

říkám to furt......Jakl-to by byl president. Konečně by tam byl opravdu, ale opravdu pravičák. Navíc rozumí hudbě......

P. Vandas 12.5.2012 9:47

Re: Tak nám dnes opět začíná Pražské jaro

 Konečně by někdo, nám pravicově smýšlejícím, předvedl něco z "pravicové" hudby. Nerad bych se dočkal chvíle, kdy nic netuše, bych podlehl kráse hudby a potom se dozvěděl od znalců z Hradu, že to byla hudba levicová. To bych opravdu nesl těžce.

F. Šimek 12.5.2012 9:57

Re: Tak nám dnes opět začíná Pražské jaro

Když profesor M.Knižák křtil svoje jedinečný CD (zatím jsem nezjistil, kdo ho koupil), tak se křtu zůčastnit taky profesor, ale V.KLaus. Společně si profesoři "zazpívali"....Knižák mlátil do ustředního topení a profesor V.Klaus perfetní angličtinou notoval....yes-yes-yes....do smrti na ten rock nezapomenu!

P. Vandas 12.5.2012 10:03

Re: Tak nám dnes opět začíná Pražské jaro

 Recese pana Knížáka mám opravdu rád, i když ještě více mám rád , ještě lepší recese od mistra Brikciuse, avšak jako umělec, mne pan Knížák nepřesvědčil.

F. Šimek 12.5.2012 10:09

Re: Tak nám dnes opět začíná Pražské jaro

Recesům pana Knižáka jaksi nerozumím....mistr Brikcius, mi taky nic neříká. Knižáka jsem slyšel na vlastní uši zpívat....opakuji : nikdy jsem nepotkal člověka, kterej by si jeho desku koupil! To, že Knižák miluje Klause, co se do něj vejde, je fakt! Toť vše.....

J. Franke 12.5.2012 8:21

Dobré ráno z mokré Svobodné Republiky Králický Sněžník

Jagu, je úplně jedno, kolik lidí se na Václaváku producírovalo. Jisté však je, že zde nebyl NIKDO ze Svobodné Republiky Králický Sněžník, což nepochybně celou akci ROH notně zpochybňuje.

P. Vandas 12.5.2012 8:20

Tak nám tu prší a máme po práci. Tož Vás budu oblažovat svými pindy.

To se tedy máte se na co těšit.