7.5.2024 | Svátek má Stanislav


Diskuse k článku

Myš, která zařvala

To byl takový film kdysi, o fiktivním státě, který si chtěl přilepšit podle zásady, že země dostane štědrou pomoc, když prohraje válku s Amerikou. V roli myši se teď ocitl filipínský prezident Duterte.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kombercová 25.4.2019 18:21

Re: Japonec se ohání

Udělejte si rodokmen, jestli jste čistokrevný nevím co. Žvanile.

Okamura není, opravdu není můj kůň. Cítí se být Čechem, chcete mu to zakázat?

V. Novák 25.4.2019 18:42

Re: Japonec se ohání

Esli to nebude tím, že to nejsou čeští ultranacionalisti a náckové, Němče...

V. Hájková 25.4.2019 17:54

Re: Japonec se ohání

Musla jsem se chchtat- když ječel jak češi tisíce let bojovali za svou svobodu!

M. Němec 25.4.2019 17:58

Re: Japonec se ohání

Prej že slyší zdálky pískot - protestující byli vytlačeni policií.

To je pííííííííčus.

Tedy ti espeďáci , ti jsou už podle vizáže "smetánka národa".

R. John 25.4.2019 17:55

Václav... Václav... ten pičus ?...

... jóó.. ten svatej , co uzavřel mír s Ottou... za nějaké volky a nějakou tu hřivnu.... ten blb polojaponská si nevidí do chřtánu...:-)))

R. John 25.4.2019 17:37

Šifrák pro bratra protonotáře Vobra a kanovníka Oldu...

... platýze maj občas na Vinohradský, proti bejvalému hotelu Flora, dnes pojišťovna... tak přes ulici a přes roh... výborná rybárna... vedou to nějací jugoši...jsou i na internetu... zjistím ti jméno fy. Ovšem bude tě to něco stát, zaplatíš mě limču na Lišce.... ale velkou malinovku ! ..né že mě vodbydeš , jako Aranku... já tě znám...:-)

V. Čermák 25.4.2019 17:36

Tak SPD má v EU volbách můj hlas.

Né že bych nějak obzvlášť souhlasil s jejich programem, tak že to bude Hlas Protestní. Nemám totiž, opravdu, ale opravdu, rád Nevychovanou Pražskou Lumpenkavárnu...

M. Němec 25.4.2019 17:40

Re: Tak SPD má v EU volbách můj hlas.

Kreténi všech zemí, spojte se .

R. John 25.4.2019 17:49

Ti jsou spojení již od 45....

... plynule přešli od gestapa k stb...dnes jsou to zanícení národní vlastenčíci... když nemůžou na Václaváku tancovat s vobuchem..

D. Švik 25.4.2019 17:59

Re: Tak SPD má v EU volbách můj hlas.

Ano, už jste se spojili.

V. Čermák 25.4.2019 18:02

Re: Tak SPD má v EU volbách můj hlas.

No ale vy už přece spojení jste, přes ty EU Hodnoty. A taky přes tu Nevychovanost. Tak proč né i druzí?

J. Anděl 25.4.2019 17:59

Re: Tak SPD má v EU volbách můj hlas.

Budu protestně nevolit SPD. Nemám totiž opravdu, ale opravdu, rád jejich program :-).

V. Čermák 25.4.2019 18:05

Re: Tak SPD má v EU volbách můj hlas.

Máte na to právo. Kdyby byli v3ichni slušní jako Vy, SPD by nezískávala množství Protestních hlasů. No ale podívejte se do "diskuze" nahoru....

J. Anděl 25.4.2019 18:09

Re: Tak SPD má v EU volbách můj hlas.

Ono upřímně je otázka, jestli něčí program mám natolik rád, abych je volil. Ale pan Okamura mi opravdu od začátku "nesedí".

Je to složitý, radši se do toho nebudu plést :-).

J. Havelka 25.4.2019 17:32

Ortel hraje famózně

len ta trúba chýbá, len ta trúba..

V. Novák 25.4.2019 17:26

Konečně policejní akce mající smysl.

https://www.lidovky.cz/domov/razie-miri-na-exreditele-lesu-szorada-podle-policie-nezasahl-proti-kurovci-a-zpusobil-skodu-2-4-mil.A190425_165817_ln_domov_mpr

Že by se mu Zelení Khmérové složili na pokutu? Bručet za něj nepůjdou, jako Kukačka za Antona Špelce...

K. Zelený 25.4.2019 17:59

Re: Konečně policejní akce mající smysl.

Tag určitě! Jak je někdo ředitel lesů, tak může a musí zrušit sucho a zakázat rojení kůrovce a jak to neudělá, tak zavřít až zčerná.

Mmch půjde bručet nebo bude jen pokutován? A co s tím mají Zelení?

V. Hájková 25.4.2019 17:19

To je prča

na VÁCLAVÁKU je víc policajtu a odpurcu nácka OKAMURY- než jeho příznivcu:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

L. Kolman 25.4.2019 17:24

Re: To je prča

A vy víte, kolik policajtů s ním sympatizuje?

E. Derat 25.4.2019 17:25

Re: To je prča

Díky, za info přímo z místa. Jak vám píská vuvuzela ?

V. Novák 25.4.2019 17:27

Re: To je prča

SLINTavka vuvuzelu nepotřebuje . hýká i bez ní víc než dostatečně...

L. Kolman 25.4.2019 17:07

Pražáci se mají!

Tam to žije a kolotá, tam se furt něco děje. Tady u nás je jen nuda na vsi. Tady se jen mlčky maká, v Praze se odehrávají dějinné zvratky.

R. John 25.4.2019 17:10

"Nuda na vsi"... to napsal Rais ?

... nestěžuj si.... zajdeš večer s Ančou za hnůj... povyprávíš jí o dělnickým hnutí... o odborech... to tady v Praze nemůžem...

F. Doušek 25.4.2019 17:17

Re: "Nuda na vsi"... to napsal Rais ?

Nuda v Brňě - to mi něco říká.

L. Kolman 25.4.2019 17:22

Re: "Nuda na vsi"... to napsal Rais ?

Šohaju velkoměstský, to máš o nás velmi zkreslené představy, tady budeš hnůj těžko hledat. To Holanďané měli taky představu , že tady ještě žijeme na stromech a živíme se lovem medvědů a sběrem lesních plodů. Z vnučky si dělali spolužáci srandu, kde že to žijí její prarodiče. Pak sem vzala na návštěvu kamarádku, ta povykládala, kde a jak žijeme, jaké máme bydlení atd. Najednou sem s vnučkou chtěli všichni spolužáci. Už tady byli další tři. Mají na to pořadník.

R. John 25.4.2019 17:29

Holanďani jsou nenáročný...

... jim stačí malej kopeček a jsou z toho v rauši...děti kámošky, která se tam v sedmdesátým vdala, tak sem jezdě též s kámošema , tady kousek za Prahu, do Nižboru... kámoška to ale na podzim prodala, tak maj utrum...

P. Novák 25.4.2019 17:18

Re: Pražáci se mají!

Co taky v tý vaší Řiti Evropy...jak jste svou vlast sám charakterizoval.

E. Derat 25.4.2019 17:24

Re: Pražáci se mají!

Jo, tady to žije. Ovšem opravdu lidsky krásná je sešlost v dolní části Václaváku s píšťalkami, trubkami, někdo zřejmě z Moravy tam má i řehtačku. A Hájková dorazila z K.V. s vuvuzelou. A ti všichni jsou ochránci těch pravých, a nefalšovaných evropských hodnot. Na závěr si zapískají v rytmu Modlitbu pro Martu, a zazvoní svazkem klíčů. Rekové naší doby.

S. Netzer 25.4.2019 16:56

Ten stařík s ruksakem

a holí je zeolit?

R. John 25.4.2019 17:06

Jarda běhá jak čiperka...

... jestli má hůl... tak jedině na vlastizrádné sluníčkáře... Jarda je chuligán... :-)