17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Musí to tak být?

Jihomoravské tornádo odkrylo i dobré stránky lidské povahy. Finanční sbírky překročily hranici jedné miliardy, pomáhají i dobrovolníci a taky stát nabídl pomoc kromě už tradičně efektivního zásahu hasičů, policistů, zdravotníků i vojáků. To je tedy pozitivní stránka neštěstí, které postihlo tolik lidí a udělalo jim trvalý zásek do života.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Ilsner 7.7.2021 13:35

"Hudební skladatel je umělec, který tvoří nové hudební skladby a zpravidla je zaznamenává ve formě hudební notace, podle které jeho hudbu poté provozují výkonní umělci," vysvětlila mi prostou pravdu Ludmila Škodová, která se zabývá skládáním hudby už od svého dětství. "Je to pro mne příjemnější práce než skládat uhlí", dodala a poznamenala, že její hudební díla jsou u interpretů celkově velmi oblíbená, zejména oratoria.

M. Mařák 7.7.2021 13:53

Já komponuji a nahrávám hudbu a zároveň kopu kanály. Také literatuře se věnuji a píši romány...

:)

J. Nový 7.7.2021 13:24

Jen jsem stále nikde neviděl jasné důkazy o těch Vrběticích. Možná byly předloženy jen našim a zahraničním politikům. Ovšem podle hodně vlahé reakce našich přátel z EU je ty důkazy asi také moc nepřesvědčily.

Obávám se, že se proto o této kauze začne popalu mlčet a nechá se vyhnít do ztracena.

Je to škoda. mnohé by zajímala pravda, i když by nebyla "politicky korektní" ;-D

P. Milan 7.7.2021 13:29

O MH17 je spousta důkazů a stejně mnozí věří na ruskou nevinu.

V. Zadák 7.7.2021 13:31

Některé "důkazy" jsou podivné.

M. Moravcová 7.7.2021 13:32

A jak to souvisí? Taky Čuk a Gek?

M. Varadinková 7.7.2021 13:36

Pokud jde o důkazy, je MH17 ten samý případ jako Vrbětice.

V. Zadák 7.7.2021 13:38

AeroKarle, Vy jste VĚŘÍCÍ?

J. Matuška 7.7.2021 13:42

Věřící podle "vůně", odkud vítr vane...:-/

P. Milan 7.7.2021 13:58

To spíš vy, nová lumpárna, nové nadšení.

Já jsem čím dál, tím stejný.

I. Kellner 7.7.2021 14:06

Už byste s tím měl něco dělat, agente Aerokarle.

V. Novák 7.7.2021 14:35

Proč? Nenarazí...

V. Novák 7.7.2021 14:35

Nizozemský soud to vidí jinak a dokonce už připustil i svědectví odborníků z Almaz-Antěj.

Ba - ó hrůzo! - se podivil nad tím, že USA si dosud někde šudlají ty "nezpochybnitelné důkazy", jimiž virtuálně mával Obama. To si ovšem dovolil dost!

P. Jirkovský 7.7.2021 13:36

Není nejmenší důvod předkládat jakýkoli důkazy J. Novýmu, stejně jako není důvod předkládat důkazy přátelům z EU, prostě to celý funguje jinak.

M. Varadinková 7.7.2021 13:51

Jak jinak? Jako komunistické procesy v 50. letech? Tam taky nebylo třeba důkazů, stačilo politické zadání z Moskvy. Takže teď stačí politické zadání od "přátel z EU"?

P. Jirkovský 7.7.2021 13:56

Jste mimořádně tupá osoba. Já píšu o tom, komu je třeba předložit důkazy, vy tu vyjete jak hyena o padesátejch letech. Jděte s tím k doktorovi.

M. Varadinková 7.7.2021 14:01

Vy jste psal naopak o tom, že důkazy předkládat není třeba.

K doktorovi si zajděte Vy.

P. Jirkovský 7.7.2021 14:08

Tak to si skočte na ZDŠ, kde vás učili číst, ať vám vrátěj sobotáles. To snad ani není možný, takhle hloupě lhát.

M. Varadinková 7.7.2021 14:35

Napsal jste, že důkazy předkládat netřeba, protože to funguje jinak. A já se ptám, jak jinak? Místo odpovědi jen popíráte svá vlastní slova a okopáváte.

V. Novák 7.7.2021 14:39

U Jirkovských to funguje tak, že co se Jirkovskému uzdá, to je Pravda Zjevená.

Už je z toho zjevený i on...

P. Jirkovský 7.7.2021 14:49

To jste fakt tak pitomá? Napsal jsem, že není třeba předkládat důkazy J. Novýmu a ani přátelům z EU, to znamená, že jsem popřel tu pitomost, co sem napsal J. Nový. Že jste vy hloupá a vykládáte si cokoli podle svejch chorobnejch představ, to není moje věc.

M. Varadinková 7.7.2021 15:01

Tak jak je to s těmi "přáteli z EU", co jim není třeba předkládat důkazy? Oni jen tak bez důkazů slepě uvěří tomu, co jim předkládá naše BIS? Proč by ale měli slepě věřit něčemu bez důkazů? Nebo snad chcete říct, že to je ve skutečnosti jejich vlastní politické zadání, které naše BIS jenom splnila? V takovém případě by bylo pochopitelné, že k tomu už žádné důkazy nepotřebují.

V. Novák 7.7.2021 14:37

Vy, mimořádně, ostrá osobo, jste psal, komu důkazy předkládat netřeba.

To neudržíte myšlenku ani přes jednu odpověď?

Vlastně... kde byste k ní přišel, že... Omlouvám se za zbytečnou otázku.

P. Milan 7.7.2021 13:59

Plete si soudy a politiku.

M. Varadinková 7.7.2021 14:45

Vy zřejmě neuznáváte princip presumpce neviny. Ten platí, dokud soud na základě důkazů nevysloví verdikt o vině.

Od Jirkovského se dovídám, že prý to funguje jinak, že důkazy předkládat netřeba. Takže se ptám, jak to tedy funguje? Když je politické zadání, tak netřeba ani důkazy, ani soudy, prostě všichni musí povinně věřit něčí vině (nebo jediné "správné" verzi) zcela bez důkazů, jen z něčího politického rozhodnutí?

P. Boublíková 7.7.2021 13:02

https://www.novinky.cz/clanek/piratsky-kandidat-na-rozvoj-progresivni-dan-z-nemovitosti-mozna-zmenim-nazor-40365519?section=domaci

Teoreticky se kroutí jak žížala.

P. Jirkovský 7.7.2021 13:07

A to ještě nevíte, že v případě volebního vítězství budou všem holit hlavy.

P. Boublíková 7.7.2021 13:12

To by zas tak nevadilo, vlasy dorostou.

Nebo budou holit každé pondělí?

J. Drobný 7.7.2021 13:55

Už se těším až přijde řada na holení Jirkovského!;-D

V. Novák 7.7.2021 14:40

To by muselo vypadat jak za Petra I.