30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

Mrtví v mrazácích, realistický Macron

Vyhlášení války se nekonalo, proklamace vítězství taky ne, atomovka zůstala ve skladu, žádný z předpokládaných scénářů pro Putinovu prezentaci na Rudém náměstí v Moskvě se neuskutečnil. Car bez koruny jen opakoval nudnou proklamaci o vnucené válce, jelikož Západ chystal útok.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Nevrkla 14.5.2022 12:43

Nejste schopen jasně se vyjádřit, jak jste reagoval na americké invaze? Takový jste ubožák?:-)

V. Zurek 14.5.2022 12:15

Bohuzel vam to prilis nemysli. Tvrzeni o konich je jemnejsi zpusob vyjadrit se o vasi schopnosti pouzivat sede cely.

J. Nevrkla 14.5.2022 10:24

Jakým tvrzením? Chtěl jsem jen vědět, jestli jste tak spravedlivý, že jste se stejně pohoršoval nad každou americkou invazí. Pohoršoval, nebo ne?

V. Zurek 14.5.2022 9:59

Pane Nevrklo, vy nemate vsechny kone doma v ohrade. Podumejte, co se timto tvrzenim mini.

J. Nevrkla 13.5.2022 13:42

Očekával jsem, že mi vaši reakci při všech amerických reakcích nepopisete. Že tolik svědomí a vlastní morálky nemáte. :-)

J. Nevrkla 13.5.2022 11:53

Vy jste produktem cenzurované propagandy. Stačilo prohlásit, že Ukrajina nevstoupí do NATO, nebude mít jaderné zbraně, nebude chtít zpět Krym a nezabíjela lidi na Donbase. Rusko opakovaně prohlásilo, že to je pro něj nepřijatelné. Ukrajina a Amerika to odmítly respektovat, tak to mají. Amerika by v obdobném případě zakročila už dávno. Provedla mnoho invazi se statisíci obětí, aniž byla jakkoliv ohrožována. Doufám, že vás tehdy Amerika značné pobouřila. Zkuste napsat jak moc.

V. Zurek 13.5.2022 11:28

Pane Nevrklo, zase placate. Rusko nechce 'nekam' expandovat? 'Nekam' je do Ukrajiny, da se rici. To vi cely svet krome Ruska a vas.

A najdete si ve slovniku vyznam slova 'relevantni', nejak vam unika vyznam slova. Goebbelsovska propaganda(?) je tak hloupe napsat, ze by jste se mel velmi velmi stydet. Uz me notravujte s temito hloupostmi, nejste pro me diskuzni spolecnik.

J. Nevrkla 12.5.2022 16:49

To nepovažuji za lež, ale logické zatajování pravdy, jaké by udělala každá armáda na světě. Pak mě ještě napadlo, že zminite popření ruských sil při referendu na Krymu, jinak nic. A divil bych se, že na něco přijdete vy.

Rusko nemá zájem se s někým měřit s někam expandovat, to může tvrdit jenom západní propaganda, jinak to nikdo se zdravým rozumem nebere vážně. Vy už ovšem máte goebbelsovskou propagandou mozek vymyty, jako příkladný fanatik.

V. Zurek 12.5.2022 16:22

Chtel jste, abych konkretizoval nejakou ruskou lez. tak jsem to udelal a vy zase klickujete o NATO, varovani, ohrozeni Ruska. Ohrozeni Ruska? Vy jste sprymar! Jak vidno, rusove maji lhani v krvi a vy take. Ted s nejvetsi pravdepodobnosti pribudou dve nove NATO zeme, Finsko, ktere ma hranice s Ruskem a Svedsko. Nyni bude Rusko zase ohrozeno z druhe strany. Buh vi, co s tim Putin udela. Specialni operace? Jenze to nebude tak jednoduche, Rusko se stezi muze merit s armadami Evropy. A tak Rusku zbyva nejaka ta operace jinde, mozna v Moldavii, ktera taktez ohrozuje(?) Rusko.

Jen tak mimochodem, to prece nebyl utok, ale 'specialni operace'

J. Nevrkla 12.5.2022 11:50

R^!

J. Nevrkla 12.5.2022 11:49

Přesně to jsem očekával. Ale předtím byla mnoha varování, že Ukrajina z důvodu vážného ohrožení Ruska musí zůstat mimo NATO, opak že by znamenal překročení červené čáry s vážnými následky. Odpovědí bylo, že Ukrajina má dveře do NATO otevřené. Datum útoku nesděluje snad žádná armáda na světě, takovou pitomost nemůže ani po Rusech nikdo chtít.

V. Zurek 12.5.2022 11:33

Zacalo to tvrzenim Lavrova, ze Rusko nema v umyslu vtrhnout na Ukrajinu.

J. Nevrkla 12.5.2022 11:24

Zkuste konkretizovat nějakou ruskou lež a výmysl, ať je o čem polemizovat. Pokud tedy víte.

V. Zurek 12.5.2022 11:07

Tolik nesmyslu na nekolika radcich. Pane Nevrklo, vy se prekonavate. Ani Putin by to nestvoril lepe. Na tohle se neda seriozne odpovedet, jsou to je ruske (a vase) vymysly a lzi.

A jen tak mimochodem, lzi jsou pevne zabudovane a normalni v ruskem mysleni a kulture.

J. Karza 12.5.2022 9:22

Smysl NATO je stále stejný. Pouze emoce mění náš pohled na něj.

K. Křivan 11.5.2022 20:57

Není divu, když si prohlídnete složení ústředního výboru bolševiků. Většina byli Židi. Vždy to odnesou ti nevinní. I v Babím Jaru.

K. Křivan 11.5.2022 20:44

Ten nacistický smradje na Ukrajině už moc dlouho. Od války. Té druhé světové. V Babim Jaru vraždili Židy Ukrajinci. :-( Rv

K. Křivan 11.5.2022 20:39

Hele Machu. Ignoruj mě, nečti, nepiš mi, já tě taky nečtu, pro mne jsi míň než vzduch. Vakuum. ;-D Tohle je poslední moje reakce na tebe. S blbama se nebavím.

K. Křivan 11.5.2022 20:32

Lidem, kteří by se rozhodli bojovat za Ukrajinu, bude garantována beztrestnost, řekl Fiala

Jenže to neřekl Putin. ;-D Ten Fiala je ale b.. ;-D A tohle dělá premiera. Fuuuj !

K. Křivan 11.5.2022 20:25

Prezident povolil 103 českým občanům službu v ukrajinské armádě. To jim bude ale prrrd platný až je zajmou Rusové. Co myslíte, zastřelí je, nebo pověsí ? Asi pověsí, zastřelení je čestná smrt. A rychlá.

K. Křivan 11.5.2022 20:17

Fakta pana Nevrkly. S vražděním začala před osmi lety Ukrajina. Za osm let 14 tisíc mrtvých na Donbase v důsledku ostřelování ukrajinskou armádou. Majdan - taky vraždění ve velkém.

K. Křivan 11.5.2022 20:08

Za osm let 14 tisíc mrtvých na Donbase v důsledku ostřelování ukrajinskou armádou.

K. Křivan 11.5.2022 20:06

Aha, chránit Rusy v jejich zemi, Donbasku a Luhansku je "velkoruská choutka" ?

K. Křivan 11.5.2022 20:02

R^ ;-D

J. Nevrkla 11.5.2022 18:21

Vy jste evidentní cvok.

V. Církva 11.5.2022 18:01

Ano ZHN se v Iráku nenašly, útok plynem proti Kurdům a snad i ve válce proti Iránu je ale asi pravdou, i když to byla stará záležitost.

Sadaam byl sviňák, ale vyřešit si ho měli Iráčani bez USA. Bylo to obsazení svrchovaného státu.

V. Církva 11.5.2022 17:53

Vy si ten ruský smrad vážně chcete schovat "do lahvičky"?

Vám to vážně připadá jako rozumné důvody k vraždění a ničení Ukrajiny?

V. Církva 11.5.2022 17:49

Tak pokud si Rusko rozebírá Ukrajinu je jasné že Ukrajina zbrojí a zve experty z NATO. A jak se jim teď hodili!

To je odpověď i na těch 14tisíc mrtvých na Donbase, kde umírali Rusové i Ukrajinci. I nevinných, jenže hlavně kvůli velkoruské rozpínavosti.

No o vzhledem k tomu že minimálně od roku 2014 napadá Rusko Ukrajinu a předtím jim vnucovalo svou politiku a vazalství, za Stalina na Ukrajině zemřely miliony, je jasné jak asi můžou Ukrajinci Rusy milovat.

Co se týká obrožení Ruska a války Ukrajinou proti Rusku. To už debilnější být nemohlo. Oni asi všechny národy na světě chtějí ruskou autokracii, vraždy novinářů a stát plný špiclů. Jenže USA pořád nutí aby proti tomu dobru lidé protestovaly ;-D

V Srbsku to bylo nešťastné, ale šlo o možná neAšťastnlu formu donutit Srbsko k zastavení vraždění Kosovců. Nakonec kdyby Rusko nemělo jaderné zbraně a občas jim hodili za krk pár výbušnin, třeba by pochopili, že válka na Ukrajině jim nic dobrého nenese. Ale to není doporučení, jen spekulace.

V. Pavelka 11.5.2022 17:48

Kdo by podporoval vraždění dětí a žen ? Mám útěchu v Ukrajinskou armádu ,která je hodná a laskavá a nic takového jako Ruská nedělá !Že?[UA]

V. Církva 11.5.2022 17:18

Tak konspirační náboženství je pro některé lidi smysl života.

Přesto si ale myslím že ruská ropa nemá na sobě napsáno, jsem ruská. V globálním světě, kde třeba Čína, Indie, Afrika, takže snad i většina světa ruské suroviny neblokuje tak sankce na energie a suroviny dle mne smysl nedávají.

Smysl ale dává vyzbrojování Ukrajiny a sankce na swift, a západní výrobky, know how a licence, ale jen pokud by byly důsledné.