14.5.2024 | Svátek má Bonifác


Diskuse k článku

Mogheriniová v Praze

V oficiální fotce rukotřasu Sobotky s Mogheriniovou bylo tak málo přívětivosti, že o stupeň míň už by byla facka. Co si ti dva povídali, nevíme. Víme, že Mogheriniová odmítla jet do vzpurné Prahy a návštěvu odpískali pod směšnou záminkou jakéhosi zranění ministra zahraničí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Němec 12.1.2016 19:48

Re: Turecko v NATO???

Odkud že do Evropy jde nejvíc azylantů?

J. Vobr 12.1.2016 19:40

HOFMAN TU SEDÍ A SEDĚT BUDE !!!

https://www.youtube.com/watch?v=bQg260mFsvw

________________________________________________

:-)))

:-)))

M. Berka 12.1.2016 19:45

Re: HOFMAN TU SEDÍ A SEDĚT BUDE !!!

Mám pocit, že jsme se za 20 let nikam neposunuli. Nebo se pletu????

R. Tesařík 12.1.2016 20:06

Re: HOFMAN TU SEDÍ A SEDĚT BUDE !!!

pravda.

J. Vobr 12.1.2016 19:18

TAK ČERVÍČEK CHCE BÝT HEJTMANEM !!!

... a za ODS !!!

_________________________________________

To nemá chybu !!!

P. Klouda 12.1.2016 19:28

Re: TAK ČERVÍČEK CHCE BÝT HEJTMANEM !!!

Není to Čvrtníček? 8))

P. Spáčil 12.1.2016 19:35

Re: TAK ČERVÍČEK CHCE BÝT HEJTMANEM !!!

tak komik je to v každém případě. (:-))

P. Klouda 12.1.2016 20:01

Re: TAK ČERVÍČEK CHCE BÝT HEJTMANEM !!!

A že jich u nás je! 8))

A. Goldbergová 12.1.2016 19:35

Re: TAK ČERVÍČEK CHCE BÝT HEJTMANEM !!!

No jo, ale co když nastane situace, kdy ještě před volbami bude moci právoplatně odvolaný policejní prezident opět nahradit potencionálně protiprávně jmenovaného.

P. Vandas 12.1.2016 19:17

Muslimští vědci nalezli lék na AIDS!

... ej, čo to táram. Izraelští... :-):-):-)

K. Janyška 12.1.2016 19:19

Re: Muslimští vědci nalezli lék na AIDS!

Ale už posté... Dzp.

K. Němec 12.1.2016 19:20

Re: Muslimští vědci nalezli lék na AIDS!

a to tam mají tolik nemocných nebo to dělají jen aby světu pomohli?

P. Vandas 12.1.2016 19:25

Re: Muslimští vědci nalezli lék na AIDS!

Oni to dělají, zdá se, že jen proto, aby ty mohamedány nasr@li. :-):-):-)

K. Němec 12.1.2016 19:33

Re: Muslimští vědci nalezli lék na AIDS!

To nevím, pokud je to skutečně funkční lék, tak spousta lidí v Africe jim musí být zauzlována až za hrob.

P. Vandas 12.1.2016 19:35

Re: Muslimští vědci nalezli lék na AIDS!

Tak daleko to zas účinné nebude. :-):-):-)

P. Klouda 12.1.2016 19:34

Re: Muslimští vědci nalezli lék na AIDS!

A co proti CVAJC ?

J. Vobr 12.1.2016 19:51

Re: Muslimští vědci nalezli lék na AIDS!

V neposlední řadě nezapomenout na DRAJC !!!

:-)))

P. Klouda 12.1.2016 20:02

Re: Muslimští vědci nalezli lék na AIDS!

Tak TEN je prej vůbec nejhorší! 8))

J. Hanzlík 12.1.2016 19:06

Mogheriniová v Praze

Vtipný i nutně pragmatický úvodník nadhazuje možnost společných armádních kontingentů na ochranu hranic EU. Vezmeme-li v úvahu, že takové Řecko se svými ostrovy nebo Itálie to nezvládají a zároveň, že jde o vnější hranici EU (!), tak co proti tomu namítat? Zastavení, nebo alespoň omezení nekontrolovatelného a ilegálního přílivu migrantů, nikterak nepoškozuje evropskou ideu pomáhat postiženým, naopak chrání evropskou veřejnost před šokem z nárůstu nezvyklé kriminality a její budoucí ochotu postiženým vůbec pomáhat. Nezbytně musí následovat efektivní vyhošťování delikventů a "nelegitimních" uprchlíků třeba s časovým výhledem jejich návratu do bezpečných zón.

Tak mě nějak ta "uprchlická krize", s cílem dosáhnout vysněných lokalit Německa a severských zemí, připomíná chvílemi jakousi "zlatou horečku".

K. Němec 12.1.2016 19:24

Re: Mogheriniová v Praze

Osobně proti společné ochraně hranic společnými silami nic nemám. Jen musí být pravidla taková, že vojska se vydají do země pouze na základě její žádosti, velení podléhá příslušné zemi kde se pomáhá a pokud země žádost zruší, opustí území v nejbližším možném termínu.

P. Spáčil 12.1.2016 19:37

Re: Mogheriniová v Praze

" velení podléhá příslušné zemi kde se pomáhá " - NATO takhle taky nefunguje.

K. Němec 12.1.2016 19:44

Re: Mogheriniová v Praze

Taky se nejedná o alianci, ale o společnou obranu hranice. Pokud si pustíte na své území cizí spřátelené jednotky, tak to muže být o dočasnosti na jeden furt jako u nás a to bych nikomu nepřál.

H. Balzám 12.1.2016 19:48

Re: Mogheriniová v Praze

Nevěřím, že by španělský voják poslouchal portugalského velitele nebo český německého. Myslím, že ke společné evropské armádě jsme ještě nedospěli.

K. Němec 12.1.2016 20:13

Re: Mogheriniová v Praze

To už by byl jejich problém. Ale nerozporuji, že jsme k tomu ještě nedospěli. Jen bych klidně splnil tu proklamovanou solidaritu, ovšem nikoli stylem sovětské invaze do Československa.

H. Balzám 12.1.2016 20:23

Re: Mogheriniová v Praze

Proti nasazení cizího vojska v zemi bez jejího souhlasu bych byl taky velmi proti :-) sakra, mám tam moc těch proti, jestli já nebudu kverulant :-)

J. Kulheim 12.1.2016 18:59

"A tady je spousta lidí

ochotná zahrnout "uprchlíky" všechny do jedné skupiny a tu hromadně odsoudit za to, co udělalo pár z nich..."M. Martinovská Datum: 12.1.2016 18:25

Paní Martinovská, jsem proti tomu, aby se do ČR hromadně stěhovali a dostali azyl lidé, kteří přicházejí z jiného kulturního, náboženského prostředí, mají jiné tradice, zvyky ap. Navíc si berou svoje náboženství, zvyky, chování ze země odkud přicházejí a většinou se nechtějí přizpůsobit. To zákonitě musí narazit na odpor většinové společnosti.

Mám strach z neznámého. Proto bych vás chtěl požádat nebo poprosit, abyste mi objasnila, čím budou pro nás prospěšní, čím nás obohatí. Zatím se ukazuje, že tam kde se usídlili vytvářejí pro obyvatele bezpečnostní riziko. Proč by tomu mělo být u nás jinak?

P. Hofman 12.1.2016 19:05

Re: "A tady je spousta lidí

Což o to, jen by mě zajímalo, čím tuto zemi obohacují takoví Kulheimové?!

K. Janyška 12.1.2016 19:06

Re: "A tady je spousta lidí

Hofmann je nemocný. Tihle co tu jsou, naši potencionální vyhazovači do vzduchu, jako těch dnešních ubohých a nebohých 9 Němců, náhodou prohráli. Kdyby sem museli tamti vítězové, bylo by to stejné, možná i lepší... Dzp.

P. Hofman 12.1.2016 19:10

Re: "A tady je spousta lidí

Khárlle, vás jsem na mysli samozřejmě neměl. Vy obohacujete, až se z vás práší. Dvorní šašek je vždy k nezaplacení.

K. Janyška 12.1.2016 19:16

Re: "A tady je spousta lidí

Ano, je. Máte za jeho roli u mně Oskara... Dzp.