28.5.2024 | Svátek má Vilém


Diskuse k článku

Mogheriniová v Praze

V oficiální fotce rukotřasu Sobotky s Mogheriniovou bylo tak málo přívětivosti, že o stupeň míň už by byla facka. Co si ti dva povídali, nevíme. Víme, že Mogheriniová odmítla jet do vzpurné Prahy a návštěvu odpískali pod směšnou záminkou jakéhosi zranění ministra zahraničí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Němec 12.1.2016 19:50

Re: "A tady je spousta lidí

Když je toho moc, tak bývají šašci i únavní. A nevylepší to ani když si to dají i do ikony ke jménu.

R. Tesařík 12.1.2016 19:06

Re: "A tady je spousta lidí

On ano.. Vy obohacujete Němce.

H. Balzám 12.1.2016 19:17

Re: "A tady je spousta lidí

To jo, když ho vidí, mají lepší pocit, že taky nedopadli po stránce intelektu tak bídně :-)

S. Donát 12.1.2016 19:07

Re: "A tady je spousta lidí

Na to byste možná mohl zřídit komisi. Když ta nazná, že je někdo této zemi neužitečný, za úsvitu ho popraví. Hofman, mávnou?

J. Matuška 12.1.2016 19:46

Re: "A tady je spousta lidí

Jestli se nemýlím, titul pana Kulheima je MVDr....

Jste jeden z mého "septeta", ale v tomto případě jsem udělal výjimku, doktore...!

J. Kulheim 12.1.2016 19:58

Re: "A tady je spousta lidí

Já jsem poctivě pracoval 46 let.

Co nám přinesou lidé, kteří se nepodíleli na vzniku životní úrovně této země.

J. Kulheim 12.1.2016 20:08

Re: "A tady je spousta lidí

K příspěvku jste se nevyjádřil. To je nad vaše síly. Pouze tady štěkáte jak nějaký ratlík, který je za pevným plotem. Jinak by ho někdo nakopl.

K. Janyška 12.1.2016 19:05

Re: "A tady je spousta lidí

Martinovská je nemocná. Tihle co tu jsou, naši potencionální vyhazovači do vzduchu, jako těch dněšních ubohých a nebohých 9 Němců, náhodou prohráli. Kdyby sem museli tamti vítězové, bylo by to stejné, možná i lepší... Dzp.

M. Martinovská 12.1.2016 19:05

Re: "A tady je spousta lidí

Protestuji proti slovu "Hromadně" z vašeho 2. odstavce. To nikdo nechce. Azylové řízení je vždy výběrové. 2. Ano, některé zvyky narazí na odpor většinové společnosti. 3. Na třetí odstavec nemám odpověď a myslím, že jde o špatně položenou otázku. Kdo tohle může vědět - nebo tušit? Kdo mohl tušit, že zbědovaní, svrabem napadení, cholerou ohrožení, Židovští, východoslovenští, Irští, Haličští a jiní uprchlíci nakonec "udělají Ameriku", tu zemi, která dvakrát ve dvacátém století zachraňovala Evropu?

K. Janyška 12.1.2016 19:08

Re: "A tady je spousta lidí

Martinovská je nemocná. Tihle co tu jsou, naši potencionální vyhazovači do vzduchu, jako těch dnešních ubohých a nebohých 9 Němců, náhodou prohráli. Kdyby sem museli tamti vítězové, bylo by to stejné, možná i lepší... Dzp.

R. Tesařík 12.1.2016 19:09

Re: "A tady je spousta lidí

Netahejte sem pořád židovské , irské a a jiné uprchlíky...Nesrovnatelné. Myslíte, že když tam přišli, tak hrabai místním ženám a děvám na mulinu?

M. Martinovská 12.1.2016 19:18

Re: "A tady je spousta lidí

Najděte si v tehdejším tisku příspěvky o nich, NP v bleděmodrém.

P. Boublíková 12.1.2016 19:21

Re: "A tady je spousta lidí

A to byla pravda nebo lež, v tehdejším tisku?

Nebo si snad myslíte, že oznámení z německých měst jsou falešná?

M. Martinovská 12.1.2016 19:26

Re: "A tady je spousta lidí

Bylo to zevšeobecnění, z pohodlnosti, zjednodušené uvažování, jako dnes. Hromadné odsouzení skupiny na základě činu jednotlivce. Například, ten a ten obtěžoval... ten a ten ukradl.. ten a ten lichvařil... takže všichni jsou nebezpeční. Pryč s nimi!

P. Boublíková 12.1.2016 19:31

Re: "A tady je spousta lidí

Aha.

Nicméně si myslím, že vztah arabských muslimů k ženám není žádné zevšeobecnění. Že snad s výjimkou těch kurdů považují ženy za nečisté a podřadné tvory. Že jsou všichni antisemite, že nenávidí homosexuály.

Respektive, pokud jsou tam nějaké výjimky, tak je jich velmi málo. Tedy málo pozitivních výjimek - možná ještě méně, než negativních výjimek mezi přistěhovalci, o kterých se psalo výše.

Prostě jiný kulturní okruh, s naším neslučitelný.

K. Janyška 12.1.2016 19:32

Re: "A tady je spousta lidí

Na základě činu mnoha jednotlivců, kteří jsou úplně stejní, jako ti zbylí. Korán je sjednocuje v nenávisti k bezvěrcům a jinověrcům. Spadla jste z Měsíce ? Vždyť říkáte něco schválně jiného, než celý tzv.demokratický a poučený svět. Co tam dělá tam u nich ta obří vojenská koalice ? To, co vy tady ? Tož to jsou ale blbci. To nepomůže... Dzp.

P. Klouda 12.1.2016 19:33

Re: "A tady je spousta lidí

Přesně.

H. Balzám 12.1.2016 19:39

Re: "A tady je spousta lidí

Ti Židé dostali možnost ukázat, jak budou prospěšní své nové vlasti, jak moc dokáží přispět k rozvoji USA. A ukázali to. Muslimové dostávají zhruba čtyřicet let tu samou šanci. A ukazují to. Kolik vzniklo v USA židovských no-go zón, kolik Židů třetí generace páchá teroristické činy vůči USA? Kolik Židů v průzkumech veřejného mínění zastává názor, že USA jsou zlo hodné nenávisti? Už vidíte, že nemáte talent na přirovnání?

J. Kulheim 12.1.2016 20:17

Re: "A tady je spousta lidí

To nejsou činy jednotlivce, ale dobře organizovaných skupin. I to řezání hlav dělají mnohdy ve skupinách. Pokud je to součástí jejich kultury, tak nech si to tam dělají. Já proti tomu nic nemám. Já mám hlavu jenom jednu a vím, že když mi ji uřežou, tak už druhá nedoroste.

Zaručíte mi, paní Martinovská ap, že mi ji některý z nich neuřeže nebo mne nezastřelí, když půjdu do kina.

R. Tesařík 12.1.2016 19:34

Re: "A tady je spousta lidí

V německém...vy si děláte jenom kozy, že.

P. Boublíková 12.1.2016 19:10

Re: "A tady je spousta lidí

S muslimskými přistěhovalci jsou však zkušenosti pravě opačné - žádnou ameriku nikde neudělali, svým hostitelským zemím nijak nepomohli, naopak v nich představují zmiňované bezpečnostní riziko.

M. Martinovská 12.1.2016 19:11

Re: "A tady je spousta lidí

Ne všude. Ale už jdu, je pozdě.

P. Vandas 12.1.2016 19:14

Re: "A tady je spousta lidí

Pozdě ještě, naštěstí pro nás, není. :-):-)

K. Janyška 12.1.2016 19:11

Re: "A tady je spousta lidí

Konečně jste dostala rozum ? Dzp.

P. Boublíková 12.1.2016 19:14

Re: "A tady je spousta lidí

Každopádně si kupte nový brejle. Buďto na čtení mých příspěvků, nebo abyste se trefil s komentářem na správné místo.

K. Janyška 12.1.2016 19:26

Re: "A tady je spousta lidí

Fakt, paní fesorko. To víte v zápalu boje vás všechny, co nevíte, co jen to spontánní řád naházím do jednoho pytle. Ale je fakt, že to bylo určeno Martinovské v domění, že to byl její text. Takže sama vidíte, že jste z toho vyšla vítezně vy, neboť jsem ho pochválil... Dzp.

P. Boublíková 12.1.2016 19:32

Re: "A tady je spousta lidí

:-D vaší pochvaly si mimořádně vážím ;-)

M. Martinovská 12.1.2016 19:14

Re: "A tady je spousta lidí

Bezpečnostní riziko představují i někteří Češi. Ve 20. století jim dvakrát hráblo, např. v r. 48 začali zavírat své "bohatší" spoluobčany, některé popravovat. Co když jim hrábne zase? Tenkrát to byla závist, co to bude dneska?

P. Vandas 12.1.2016 19:15

Re: "A tady je spousta lidí

Dobroserství? :-):-)

P. Boublíková 12.1.2016 19:17

Re: "A tady je spousta lidí

Myslím, že čeští emigranti nikde žádny terorismus nespachali.