20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

Královský dar

Angličtina od třetí třídy, takové je rozhodnutí ministerstva školství a je to jistě rozhodnutí správné. Jen notorický kverulant může remcat, že za komunistů škola hustila ruštinu a dnes hustí do dětí angličtinu. Dnešní svět, to není svět uzavřených hranic, závor, filtrování myšlenek. Je to svět otevřený a kdo se v něm nedomluví, je odsouzený do toho nejhoršího vězení, totiž do toho, které je doma za pecí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Tesák 1.1.2006 17:35

Evropane

no to mají svatou pravdu.Proto se pije whisky and soda.-))Já k tomu dávám ještě pivo.
Rpuť 1.1.2006 17:33

Andy - taky byste, ještě k tomu, mohla být na Ukrajině. :)

Pf
ziralek 1.1.2006 17:38

Re: Andy - taky byste, ještě k tomu, mohla být na Ukrajině. :)

tam nebudou platit za energie nic. gazprom jim zavrel kohoutky.
Klaun Down 1.1.2006 17:32

Sluhu! Né slihu. Ale já nic, to židi...

Dušan Neumann 1.1.2006 17:32

také jeden

jde Silberstein ulicí a vidí, že v patře kouká z okna Roubíčkovic Rebeca. "Hej, je Roubíček doma?" volá nahoru. "Není", zní odpověď. "Tak mohu k tobě nahoru?". "Co si o mně myslíš, že jsem nějaká děvka?", nese se z okna. "A kdo mluvil o placeni."
Klaun Down 1.1.2006 17:31

Jo a jeden také pro Andy - jinak také vše nejlepší.

Žena přijde k rabínovi a chce okamžitě s ním mluvit. Sluha však řekne, že je rabín velmi nemocen, ale ať žena napíše lísteček se svoji otázkou a že mu ji odnese. Žena napíše, že jí před třemi dny utekl muž a že prosí rabína, aby ji pověděl, kdy se vrátí. Sluha odnese lísteček a vzápětí se vrátí. "Rabín říkal, že do týdne. Ale poslouchej, já si myslím, že se nevrátí vůbec." Žena pochopitelně věří rabínovi a vrátí se radostně domů. Čeká týden, nic, čeká dva, nic, čeká tři, nic... Pak zarmoucena potká slihu a říká mu: "Poslouchej, jak je možné, že ty, obyčejný sluha, víš více než rabín?" "No víš, on viděl jen od tebe napsanou cedulku, ale já viděl tebe."
Dušan Neumann 1.1.2006 17:28

Andy, tady včera zdražil benzin o desetník, ale zaplaťpámbu, že je ten 2005 pryč

Dušan Neumann 1.1.2006 17:27

bezbolestnou reinkarnaci do původního já přeji a jdu se povzbudit Fernetem

Klaun Down 1.1.2006 17:24

A na odchodnou:

"Pane doktore, proč jste říkal, abych vyplázla jazyk a nechala ho chvíli venku. Vždyť jste se mi na něj ani nepodíval!" "Nebylo třeba, paní Rpuťová, potřeboval jsem jen chviličku, abych v klidu napsal recept..."
Andy 1.1.2006 17:22

Ode dneška je dražší plyn, elektřina i teplo

a já blbec ten příchod nového roku oslavovala .
 
Pěkný Nový rok přeji, Psi
Evropan (original) 1.1.2006 17:32

Re: Ode dneška je dražší plyn, elektřina i teplo

Nezoufejte, treba Vam pridaji
Andy 1.1.2006 17:34

Re: Re: Ode dneška je dražší plyn, elektřina i teplo

jo, už se stalo, ale co je mi to platný, když s tím jen nakrmím zelené krávy ?
Klaun Down 1.1.2006 17:15

A poslední (ne, že bych neznal další, ale televiznímu národu se říkají věci opatrně):

"A proč chcete mít v poslední vůli uvedeno, že si přejete být pitván?" "Abych věděl, nač jsem vlastně zemřel." Jdem na "jedno zdravotní - vyprošťovací" a pak na Stalina na hovňostroj, mám na starosti sousedovic děti, tak musíme flašku nechat doma...
Petr H 1.1.2006 17:07

Tak jeden novoroční z felvidéku

Myšlienky vydatej ženy..
....ja som veľmi rada,že mi manžela vybrali rodičia...Pri pomyslení,že by som so takého kokota našla sama,by ma asi jeblo!
 
Klaun Down 1.1.2006 17:05

A jedem dál!

Dcerunka: "Pověz mi, papá, co o mne říkal můj ženich, když jsi mu pověděl o výši mého věna?" Papá: "Že máš krásné oči." Dcerunka: "Ach!" Papá: "A že ho ani nenapadne, aby kvůli tvým krásným očím zemřel hlady..." Nebo: Roubíček: "Vy lumpe, řekl jste mi, že otec mé nastávající už není na živu a právě jsem se dozvěděl, že sedí už pátý rok v base?" Dohazovač: "No ale pane Roubíček řeknou, tomu vy říkáte nějaký život?" Nebo: "Co to máte za nádherný kámen v prstenu, pane Stein? Odkud ho máte?" "Tak to vám musím povědět. Když můj dobrý přítel Katz umíral, tak mi řekl - Ty, Stein, moje příbuzenstvo je banda mizerná a nechali by si tyhle peníze a nekoupili nic. Tady mám pod polštářem deset tisíc a kup za ně pěkný kámen - No v tom náhle zemřel..." Nebo: "Žalovaný, chcete ještě něco říci na své ospravedlnění?" "Slavný soude, prosím, aby se vzalo v uvážení velké mládí mého obhájce."
Rpuť 1.1.2006 17:00

Klaune, hlavně, že jste stačil uhnout! :)

Tesák 1.1.2006 17:00

zírálku

jasně,že jo.Už je vám lépe?,děvče?
ziralek 1.1.2006 17:05

Re: zírálku

diky, kouknu se jeste jestli nejsem devce. kozy na to mam.
Tesák 1.1.2006 16:59

Evropane

nejlepší je napravit,čím se pokazilo:-))Příliš velký sešup do střízlivosti,navozuje kocovinuEndorfinová disbalance.je to jako skoky na lyžích,doskok nesmí být příliš na rovné,není pak hladké přistání:-)))Je pravda,že se nesmí žaludek zatěžovat  jídlem.dobrý je čistý bujón.
Evropan (original) 1.1.2006 17:03

Re: Evropane

S tim jako abstinent zkusenosti nemam, ale cinane tvrdi, ze alkohol je extremni yang, cili ohen, tim se vysusi tekuti a vse se "ucpe". Ale to je jen velice volne receno, cela souvslost je dosti slozitejsi
ziralek 1.1.2006 16:50

je mi spatne.

tak co? rekne mi uz nekdo z vas ze jsem nejchytrejsi a nejinteligentnejsi. mam horecky a zacpu, tak potrebuju nejaky povzbuzeni. manzelka mi rekla ze se nemam prezirat a udelala kminovi caj. to mumlani ze nejhorsi je srazka s blbcem, jsem jako preslech.
Evropan (original) 1.1.2006 16:54

Re: je mi spatne.

Nevim jestli jste nejchytrejsi, ale chce to hlavne hodne tekutin, nejlepe tepla voda, zadny cerny caj, zadna kava. A na prorazeni je dobry treba Marishiho sed, coz je jogova pozice, ale pokud by to bylo moc tezke tak staci pekne drep a rotace trupu ve smeru peristaltiky, nejdriv doprava, pak doleva.
ziralek 1.1.2006 17:09

Re: Re: je mi spatne.

ze necham dekovat, snad se u toho nepretrhnu.
misu 1.1.2006 18:07

Re: je mi spatne.

nechcete si zmenit nicka na preziralka?
Tesák 1.1.2006 16:44

pV

u mě to samé.chtěl jsem ,leč sběh událostí určil jinak.
pV. 1.1.2006 16:43

Hezké odpolední všem

Vidím, vše ve starých kolejích, čeká nás krásný volební rok a diskuze k tomu :-)
Tesáku, byla silvestrovská štika? U mne ne, samotný pud sebezáchovy po předsilvestrovském soustředění mi nedovolil opustit barák :-)
Klaun Down 1.1.2006 16:39

Jo tak židovské vtipy!!! Konečně, něco rozumného! To je moje doména:

Roth potká Lévyho. "Ááá, dobrý den, drahý příteli. Prý vám včera uhořela manželka. Upřímnou soustrast." "Ano. Chudák." "A nebylo ji možno zachránit z hořícího domu?" "Ona, chudinka spala tak dobře a krásně, že jsem ji neměl srdce budit." Nebo "obrspeciál" pro Mysche. Mayer: "Ty, Kohn, zítra jedu do Paříže." Kohn: "A bereš paničku sebou?" Mayer: "Jsi ty mešuge, Kohn! Když pojedeš do Mnichova, také si vezmeš černé pivo sebou?" A jeden také pro Rpuť: Izák a Sára jsou zasnoubeni, za čtrnáct dní budou mít svatbu. Izák naléhá na Sáru, aby byla dnes večer konečně také jeho ženou v pravém slova smyslu. Sára: "Ne a ne... Za prvé dbám na svou čest panny a za druhé mě potom vždycky bolí hlava." Na Letenské pláni je už tma, bumerang se špatně hledal...
Tesák 1.1.2006 16:32

paní Fuchsová

a koho pak byste zde volila?taková opvážlivá otázka.
Cesilko 1.1.2006 16:28

Vzeny pane prezidente,

media ns zpravuji o tom, ze jste vcera vzkazal obcanum, "jdete k volbam!"
  To zni jako hudba sfer usim 5oo.ooo Vasich ceskych SPOLUOBCANY,
z jakychkoli duvodu v zahranici, kteri jiz sestnact lket k rodnym ceskym volbam jiti nemohou, niu kdyby se
zuzlovali jako Radim Uzel....Proc?
 Inu, CR, jako jedina demokraticka zeme EU udjne "nevi, jak se
volby pro obcany v zahranici organizuji.."
(Nemohli byste se optat Iracanu?????)
 Dale, kdybyste prosim konecne vratiul nevyznamnym Cecho-Americanum rodilym Cechum, byvalym
komunisty pronasledovanym uprchlikum, jejich ceske obcanstvi,
mozna, ze by si dli rict a take si sli, konence,
po prikldu tech irackych exulantu! zavolit.... Tkze HAPPY NEW YEAR! budou ceske volby, obcane, jdete, jedte, lette! ka volbam, VY DOMO CESI!!!! prece smite!
Tesák 1.1.2006 16:18

PeSi

jó,tak to zase jó.To nemá konkurenci.