19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Komárek chtěl pérovat televizi a rozhlas

Drž se, ševče, svého kopyta a novináři, drž se novin, chce se podotknout nad posledním pokusem Martina Komárka (ANO) o zviditelnění. Není to tak dlouho, kdy se zesměšnil udáním na cosi hanbatého v televizi, a teď chtěl pozvat ředitele televize a rozhlasu na jednání sněmovního volebního výboru kvůli zpravodajství o Ukrajině.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Boublíková 21.5.2014 7:53

Re: BOUBLÍKOVÁ radí a informuje

Zatím tady radí a informuje paní Drobková, ale nevidím na tom nic špatného.

P. Boublíková 21.5.2014 7:50

Re: Tak proč televizní polatek platíte ?

Šedivá je teorie, zelený strom života.

Internet máme, takže teoreticky můžeme vysílání sledovat přes internet, a nejsem si jista, zda za těchto okolností je možné platbu zrušit. Každopádně je to (i bez internetu) úkol nad lidské síly.

K. Drobková 21.5.2014 7:45

Re: Zrušit koncesionářské poplatky!

Vy nemáte radio ani v autě ? Tedy, pokud nějaké vlastníte.

P. Boublíková 21.5.2014 7:51

Re: Zrušit koncesionářské poplatky!

V autě mám rádio pokažené. Cosi se tam zkratovalo, když mi v zimě mrazem odešla baterie, od té doby autorádio nehraje.

K. Drobková 21.5.2014 8:13

Re: Zrušit koncesionářské poplatky!

Zákon hovoří jasně. Vlastnictví nebo používání přijímače. Odhlašte placení koncesionářských poplatků a pejskovi kupte za ušetřené penízky přehrávač....... ( nezapomeňte porouchané radio z auta vyndat a radio z chaloupky dát do frcu ) :-))

E. Heusinger 21.5.2014 7:11

Není řešení

Stále doufám že časem se z nich stanou skutečná veřejnoprávní media, nikoliv "protektorátní"

Soukromých sdělovadel je dost a netoužím po další černé kronice nebo zpráv typu : "To nemá obdoby".

F. Žůrek 21.5.2014 4:50

Dávám za pravdu autorovi

Na Komárkovi je důležitá pouze jediná věc: že jeho otec něco znamenal. Ale tento novinář je značně slabý novinář...

A. Babiš původně do své party vzal "slavného" Jaroslava Kmentu, ale potom své rozhodnutí změnil. Evevidentně se opět správně netrefil.

J. Stejskal 21.5.2014 0:40

Myslím si,

že se Komárek zbláznil. On přeci takový nebyl.

P. Dvořák 21.5.2014 0:59

Re: Myslím si,

Byl. Jenže se podle toho nemohl chovat. Platili ho jiní.

J. Gogo 21.5.2014 0:10

Soudruh Komárek je šašek k pohledání.

A ředitelé obou médií mu to dali jasně najevo a slušně ho poslali tam, kam patří.

F. Doušek 21.5.2014 0:07

Nevím, co krom chlastu ve sněmovně poslance

Komárka zajímá, mně by však zajímalo, co vlastně zatím vykonal pro svůj volební okrsek. Mozkovnu si namáhám, nic mě však nenapadá.

V. Vlk 21.5.2014 0:26

Re: Nevím, co krom chlastu ve sněmovně poslance

Tak to už je druhý bývalý mediální gigant, po Johnovi,  co nás všechny jako novinář poučoval  o své genialitě aby se po odhození  krycího mediálního pláštíku kázal jako obyčejný osel a tlučhuba